Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Τα Video μας

Τα Video μας Το forum αυτό φιλοξενεί links με video που εχουν δημιουργήσει τα μέλη μας!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 13-04-10, 00:08
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
για μενα ηταν η πρωτη φορα που πηγα σε τακτικη συναντηση και γνωρισα και ορισμενους απο τους συνομιλητες μου..ειδα και καποιους παλιους φιλους (black beauty) και οι εντυπωσεις γενικα ηταν καλες..το video του lil ειναι πολυ ωραιο (respect)...οποτε παντα τετοια...ευχομαι την επομενη φορα να ερθω με κατι βαυαρικο και εξακυλινδρο...κατι εχω κατα νου..αλλα ακομα δεν θα φανερωσω...
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 13-04-10, 00:50
Το avatar του χρήστη stratos
stratos Ο χρήστης stratos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-02-2008
Μηνύματα: 1.673
stratos is a jewel in the roughstratos is a jewel in the roughstratos is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nik200 Εμφάνιση μηνυμάτων
για μενα ηταν η πρωτη φορα που πηγα σε τακτικη συναντηση και γνωρισα και ορισμενους απο τους συνομιλητες μου..ειδα και καποιους παλιους φιλους (black beauty) και οι εντυπωσεις γενικα ηταν καλες..το video του lil ειναι πολυ ωραιο (respect)...οποτε παντα τετοια...ευχομαι την επομενη φορα να ερθω με κατι βαυαρικο και εξακυλινδρο...κατι εχω κατα νου..αλλα ακομα δεν θα φανερωσω...
Κάτι ψιλοκατάλαβα αλλά δεν λέω

Χάρηκα πολύ που σε γνώρισα και απο κοντά. Θα κανονίσουμε να βρεθούμε και εκεί που είπαμε


Μάνο απίστευτο το βίντεο. Ελπίζω να σε δώ κάποια στιγμή να γυρίζεις το επόμενο matrix. Το ταλέντο σου είναι μεγάλο
__________________
E36 3.16i.... 1993 - 2009.... R.I.P.
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 13-04-10, 12:53
Το avatar του χρήστη Lil
Lil Ο χρήστης Lil δεν είναι συνδεδεμένος
Just a Dreamer...
 
Εγγραφή: 18-12-2006
Μηνύματα: 3.885
Lil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stratos Εμφάνιση μηνυμάτων
Ελπίζω να σε δώ κάποια στιγμή να γυρίζεις το επόμενο matrix.
Δεν μαρεσει το Ματριξ

ευχαριστω πολυ παιδια!!!

η αληθεια ειναι οτι ηταν μια παρα πολυ καλη συναντηση, πολυς κοσμος, πολλες νεες φατσες οπως και αρκετες γνωριμες που μας ειχαν λειψει....

Προεδρε να ξαναγινει το μουσι!!!!

EVANGELEEEEEEEEE
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 13-04-10, 21:26
Το avatar του χρήστη MiSSLiTTleDeVil
MiSSLiTTleDeVil Ο χρήστης MiSSLiTTleDeVil δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-06-2007
Μηνύματα: 223
MiSSLiTTleDeVil is on a distinguished road
Το ένα λευκό είναι Μ3 Ε92? Τίνος είναι? Θέλω βόλτα.
__________________
Σ' αυτόν τον κόσμο που μόνη μου ζω
δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις..
♪♪♪
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 13-04-10, 21:36
Το avatar του χρήστη manosm3
manosm3 Ο χρήστης manosm3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-09-2004
Μηνύματα: 2.881
manosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Lil Εμφάνιση μηνυμάτων

Προεδρε να ξαναγινει το μουσι!!!!
Καλος ειναι και ατριχος
__________________
Τουριστας!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sakkunen
Ο Μανος και η αδερφη του με κοροϊδευουν
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 13-04-10, 21:47
Το avatar του χρήστη randombk
randombk Ο χρήστης randombk δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-05-2007
Μηνύματα: 834
randombk is on a distinguished road
Φτου ΡΕ ΓΜΤ που δεν ηρθα...


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Lil Εμφάνιση μηνυμάτων
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 14-04-10, 13:30
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stratos Εμφάνιση μηνυμάτων
Κάτι ψιλοκατάλαβα αλλά δεν λέω

Χάρηκα πολύ που σε γνώρισα και απο κοντά. Θα κανονίσουμε να βρεθούμε και εκεί που είπαμε
φιλε στρατο οποτε θες στειλε μου pm να κανονισουμε....το αμαξι σου αντικειμενικα απο τα πιο ομορφα...και γενικα χαιρομαι να γνωριζω ανθρωπους που ψαχνουν μονοι τους λυσεις και η πεπατημενη δεν τους αρκει..
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 14-04-10, 21:27
Manuel Ο χρήστης Manuel δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 09-09-2009
Μηνύματα: 5
Manuel is on a distinguished road
Polu wraio videaki! Mpravo stous dimiourgous tou!
Den 3erw an to prose3ate,ma pio kala ap'ola epitaxunei h mia k monadikh seira 1 ! ;-p
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 16-04-10, 13:23
TSOLIAS. Ο χρήστης TSOLIAS. δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-01-2010
Μηνύματα: 6
TSOLIAS. is an unknown quantity at this point
Thumbs up

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Lil Εμφάνιση μηνυμάτων

και να κανω τωρα εγω εδω την ερωτηση κρισεως. αυτο το βιντεο δεν το βλεπουν εδω τα παιδια καποιων που εχουν προβληματα για αλλα πραγματα που απεικονιζονταν εδω στο φορουμ τυπου υπογραφες και ολα τα σχετικα?δεν εχω να κανω καποιο σχολιο. σας πειραζε η φωτογραφια ενω το συννουσιαζεστε(δεν ακουγετε ετσι ακριβως....) που ακουγεται καθαρα στην αρχη του βιντεο δεν σας προβληματιζει αν θα το ακουσουν τα παιδια σας.δηλαδη οι ορχεις που στην τελικη τους εχουν και καλα θα κανουν να τους τιμουν σας πειραξαν επειδη ηταν σε φωτογραφια ενω η εκφραση συννουσιαζεσαι φροντιζει για την σωστη διαπαιδαγωγηση των παιδιων?το συννουσιαζεσαι να υποθεσω οτι ειναι πιο υψηλου επιπεδου εκφραση απο την φωτογραφια της υπογραφης ετσι?ειδα οτι μερικοι απο εδω δωσατε και τα συγχαρηκια σας για το ωραιο αυτο βιντεο.. απο μεριας επεξεργασιας μανο σου δινω και εγω μπραβο απο μεριας περιεχομενου απλα σας αφηνω να προβληματιστειτε..Α και που ειστε μην το σβησετε κατευθειαν το μηνυμα. κριμα ειναι. τα υπολοιπα μετα το ban τα εχετε αφησει ολα ασχετα αν παρακαλεσα να σβηστουν τα παντα και τοτε μου ειπε καποιος να μην το συνεχισω(επειδη ζητησα να σβηστουν τα ποστ και τα thread μου) γιατι αν ζητησω να σβηστουν παλι θα μου κανει μηνυση........

φιλικα ο κολλητουλης σας (ξερετε ποιος......)

Υ.Γ user(ξερεις εσυ ποιον εννοω) μπορεις να μπαναρεις και αυτον τον λογαριασμο.και θα σου πω και ενα μικρο μυστικο. εχω κανα 8αρι με 9 λογαριασμους ακομη αλλα δεν θα σου πω ποιοι ειναι.θα σε αφησω να βασανιστεις οπως λεει και ο ΛΕΠΑ. το μονο στοιχειο που θα σου δωσω ειναι οτι απο εδω και περα δεν εχω σκοπο να ξαναμπω εδω με κανεναν. κανατε πολλα λαθη σαν διαχειριστες και χασατε το παρεΐστικο που υπηρχε παλιοτερα εδω και το ειδατε πιο εγωιστικα μερικοι και προσωπικα ισως(οταν νιωθεις οτι εχεις δυναμη ξεχνας τι ειναι σωστο και τι λαθος.. πιστευεις οτι αφου εχω δυναμη κανω παντα το σωστο και ασε τι θα πει ο αλλος).αυτος ειναι και ο λογος που εχεται 30 ατομα πλεον εδω.δεν ειχα σκοπο να μπω αλλα μου το εδειξε καποιος αυτο το βιντεο και με κοροιδεψε οτι κοιτα ρε εσενα σου τα καναν τσουρεκια για την φωτο και οι ιδιοι ειναι πιο χυδαιοι(δεν το ειπε ακριβως ετσι απλα επειδη απειληθηκα και με μηνυση απο καποιον και δεν εχω ορεξη να τρεχω σε δικαστηρια για τετοια πραγματα που πιστευω οτι ειναι λιγο τραβηγμενο να πας καποιον στο δικαστηριο γιατι σε μπινελικωσε απο το ιντερνετ σε καποιο φορουμ...).αυτα απο εμενα.σας δινω τα φιλια μου και δεν κραταω κακιες.

Υ.Γ lil και fairy να ξερατε οτι ειστε παντα ευπροσδεκτοι απο εμενα και οτι το σπιτι μου ειναι ανοικτο για εσας.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη TSOLIAS. : 16-04-10 στις 13:26
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 16-04-10, 14:16
Το avatar του χρήστη NICK_M3
NICK_M3 Ο χρήστης NICK_M3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-09-2005
Μηνύματα: 1.221
NICK_M3 will become famous soon enoughNICK_M3 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSOLIAS. Εμφάνιση μηνυμάτων
και να κανω τωρα εγω εδω την ερωτηση κρισεως. αυτο το βιντεο δεν το βλεπουν εδω τα παιδια καποιων που εχουν προβληματα για αλλα πραγματα που απεικονιζονταν εδω στο φορουμ τυπου υπογραφες και ολα τα σχετικα?δεν εχω να κανω καποιο σχολιο. σας πειραζε η φωτογραφια ενω το συννουσιαζεστε(δεν ακουγετε ετσι ακριβως....) που ακουγεται καθαρα στην αρχη του βιντεο δεν σας προβληματιζει αν θα το ακουσουν τα παιδια σας.δηλαδη οι ορχεις που στην τελικη τους εχουν και καλα θα κανουν να τους τιμουν σας πειραξαν επειδη ηταν σε φωτογραφια ενω η εκφραση συννουσιαζεσαι φροντιζει για την σωστη διαπαιδαγωγηση των παιδιων?το συννουσιαζεσαι να υποθεσω οτι ειναι πιο υψηλου επιπεδου εκφραση απο την φωτογραφια της υπογραφης ετσι?ειδα οτι μερικοι απο εδω δωσατε και τα συγχαρηκια σας για το ωραιο αυτο βιντεο.. απο μεριας επεξεργασιας μανο σου δινω και εγω μπραβο απο μεριας περιεχομενου απλα σας αφηνω να προβληματιστειτε..Α και που ειστε μην το σβησετε κατευθειαν το μηνυμα. κριμα ειναι. τα υπολοιπα μετα το ban τα εχετε αφησει ολα ασχετα αν παρακαλεσα να σβηστουν τα παντα και τοτε μου ειπε καποιος να μην το συνεχισω(επειδη ζητησα να σβηστουν τα ποστ και τα thread μου) γιατι αν ζητησω να σβηστουν παλι θα μου κανει μηνυση........

φιλικα ο κολλητουλης σας (ξερετε ποιος......)

Υ.Γ user(ξερεις εσυ ποιον εννοω) μπορεις να μπαναρεις και αυτον τον λογαριασμο.και θα σου πω και ενα μικρο μυστικο. εχω κανα 8αρι με 9 λογαριασμους ακομη αλλα δεν θα σου πω ποιοι ειναι.θα σε αφησω να βασανιστεις οπως λεει και ο ΛΕΠΑ. το μονο στοιχειο που θα σου δωσω ειναι οτι απο εδω και περα δεν εχω σκοπο να ξαναμπω εδω με κανεναν. κανατε πολλα λαθη σαν διαχειριστες και χασατε το παρεΐστικο που υπηρχε παλιοτερα εδω και το ειδατε πιο εγωιστικα μερικοι και προσωπικα ισως(οταν νιωθεις οτι εχεις δυναμη ξεχνας τι ειναι σωστο και τι λαθος.. πιστευεις οτι αφου εχω δυναμη κανω παντα το σωστο και ασε τι θα πει ο αλλος).αυτος ειναι και ο λογος που εχεται 30 ατομα πλεον εδω.δεν ειχα σκοπο να μπω αλλα μου το εδειξε καποιος αυτο το βιντεο και με κοροιδεψε οτι κοιτα ρε εσενα σου τα καναν τσουρεκια για την φωτο και οι ιδιοι ειναι πιο χυδαιοι(δεν το ειπε ακριβως ετσι απλα επειδη απειληθηκα και με μηνυση απο καποιον και δεν εχω ορεξη να τρεχω σε δικαστηρια για τετοια πραγματα που πιστευω οτι ειναι λιγο τραβηγμενο να πας καποιον στο δικαστηριο γιατι σε μπινελικωσε απο το ιντερνετ σε καποιο φορουμ...).αυτα απο εμενα.σας δινω τα φιλια μου και δεν κραταω κακιες.

Υ.Γ lil και fairy να ξερατε οτι ειστε παντα ευπροσδεκτοι απο εμενα και οτι το σπιτι μου ειναι ανοικτο για εσας.
ουτε ξέρω ποιος είσαι ή γιατί έχεις χολή να ρίξεις και δεν με ενδιαφέρει άλλωστε

ΑΛΛΑ επειδή η αρχική δήλωση είναι δικιά μου στο βίντεο δεν καταλαβαίνω τι ζόρι τραβάς με μια έκφραση που λέω σε κάποιο δικό μου άτομο..πραγματικά δεν σε αφορά...τόσα κ τόσα ακούγονται κάθε μέρα στην tv και αλλα τόσα στην ζωή έξω που δεν νομίζω οτι υπάρχει κάποιο θέμα...
αν υπάρχει τι να κάνω...μην με κανεις παρέα αγορί μου γιατί έτσι μιλάω...
και αν πεις για σπίτια ανατροφές κτλ...τι να κάνουμε δεν είμαστε όλοι απόφοιτοι πανεπιστημίου...στην οικοδομή έτσι μιλάνε πάντως...και ενας καθηγητης μου στην αγγλία έτσι μίλαγε...τι περίεργο...
αν κατάλαβα απο τα γραφόμενα σου λές για μια εικόνα που είχες βάλει? δεν το ξέρω το σκηνικό αλλά μάλλον ειναι άλλο πράγμα να βλέπεις κάποια εικόνα και αλλο να ακούς κάτι...νομίζω βέβαια γιατί δεν είμαι κ πολύ μορφωμένος φυσικά..

αυτάαα...
__________________

Natural Aspirated...
12,7 compression ratio,CSL intake,288/280 cams,head work
much much more...
QSDS
...

Mια ζωή Μ3 που είναι πουταν@ και κυρία...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 06:19.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.