Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 26-05-11, 16:47
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Έχει γίνει τραγική η κατάσταση και πολύ φοβάμαι ότι θα χειροτερέψει.

Εκεί που λες ότι δεν μπορεί να γίνουν χειρότερα τα πράγματα συμβαίνει κάτι τέτοιο και αναλογίζεσαι τι θα σου ξημερώσει.

Μου έχουν βγάλει και εμένα όπλο και δεν είναι καθόλου ευχάριστη εμπειρία.
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 26-05-11, 17:36
AlexVag Ο χρήστης AlexVag δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-03-2009
Μηνύματα: 394
AlexVag is on a distinguished road
καλα εχουμε γινει τεξας...εγω απο τοτε που πηρα το αμαξι κλειδωνει μονο του οταν περασεις καποια km/h (αν και εχω καταλαβει οτι κλειδωνει οταν ανεβασεις στροφες γιατι αν ειμαι παρκαρισμενος και μαρσαρω παλι κλειδωνουν) εχω βαλει συναγερμο και αν ανοιξει η πορτα και δεν βαλεις τον κωδικο σε καποια μετρα το αμαξι σβηνει νεκρωνουν τα παντα και ανοιγουν τα παραθυρα και φυσικα παντα μεσα στην ποδια μου στο καθισμα του συνοδηγου υπαρχουν ιατρικα νυστερακια...εσεις απλα βαλτετα στο φαρμακειο σας ...δεν υπαρχει χειροτερο συναισθημα απο το να σου κλεβουν την περιουσια σου...οταν πηραμε το Ε39 ειχαμε δωσει ανταλλαγη ενα Μ3 και μεσα σε 5 μερες το εκλεψαν απο το μαντρα που το δωσαμε...αν και πλεον δεν ηταν δικο μας ηταν σαν να το πηραν απο εμας...το αυτοκινητο το ειδε μετα απο καιρο ο πατερας μου στο δρομο(το καταλαβε γιατι ηταν απο μετατροπη και το ειχε στησει ολο απο την αρχη) και οταν ειδοποιησε τον μαντρα η απαντηση ηταν "μην μπλεξεις ξερω ποιος το εχει και δεν μπορει να τον πειραξει κανεις"... προχθες μαλιστα εψαχνα για πτυσσομενο γκλοπ αλλα πουλανε μονο σε αστυνομικους...βεβαια υπαρχει τροπος να βρεις...
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 26-05-11, 17:44
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
παιδια αυτα συνεβαιναν παντα, απλα τωρα με το ιντερνετ δεν μενει τιποτα κρυφο και τα παντα δημοσιοποιουνται. Στο κατω-κατω οταν εξαπλωθει η εξαθλιωση θα κλεβουν τροφιμα κι οχι αυτοκινητα...
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
μετατροπές με ΛΙΓΟΤΕΡΗ ιπποδύναμη κάνει μόνο η alpina
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 27-05-11, 09:17
Το avatar του χρήστη LefterisK
LefterisK Ο χρήστης LefterisK δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-11-2010
Μηνύματα: 697
LefterisK has a spectacular aura aboutLefterisK has a spectacular aura aboutLefterisK has a spectacular aura about
τι λετε ρε παιδια; παει ξεφυγαμε τελειως!
κ παλιοτερα μιλουσαμε για τα γκετο των η.π.α.
ωραια πραγματα!
__________________
Η BMW οδηγείται σαν να την έχεις μόλις κλέψει...
E90 Montego Blue 320i N46B20
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 27-05-11, 09:21
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
παιδια αυτα συνεβαιναν παντα, απλα τωρα με το ιντερνετ δεν μενει τιποτα κρυφο και τα παντα δημοσιοποιουνται. Στο κατω-κατω οταν εξαπλωθει η εξαθλιωση θα κλεβουν τροφιμα κι οχι αυτοκινητα...
μου έτυχε εμένα οταν έπλενα το αυτοκίνητο σε ένα πλυντήριο, είδα ένα να τρέχει και να του πεύτουν τυριά "λα βας" απο τις τσέπες....
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 29-05-11, 13:25
Το avatar του χρήστη gregE36
gregE36 Ο χρήστης gregE36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-11-2008
Μηνύματα: 1.072
gregE36 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από AlexVag Εμφάνιση μηνυμάτων
καλα εχουμε γινει τεξας...εγω απο τοτε που πηρα το αμαξι κλειδωνει μονο του οταν περασεις καποια km/h (αν και εχω καταλαβει οτι κλειδωνει οταν ανεβασεις στροφες γιατι αν ειμαι παρκαρισμενος και μαρσαρω παλι κλειδωνουν) εχω βαλει συναγερμο και αν ανοιξει η πορτα και δεν βαλεις τον κωδικο σε καποια μετρα το αμαξι σβηνει νεκρωνουν τα παντα και ανοιγουν τα παραθυρα και φυσικα παντα μεσα στην ποδια μου στο καθισμα του συνοδηγου υπαρχουν ιατρικα νυστερακια...εσεις απλα βαλτετα στο φαρμακειο σας ...δεν υπαρχει χειροτερο συναισθημα απο το να σου κλεβουν την περιουσια σου...οταν πηραμε το Ε39 ειχαμε δωσει ανταλλαγη ενα Μ3 και μεσα σε 5 μερες το εκλεψαν απο το μαντρα που το δωσαμε...αν και πλεον δεν ηταν δικο μας ηταν σαν να το πηραν απο εμας...το αυτοκινητο το ειδε μετα απο καιρο ο πατερας μου στο δρομο(το καταλαβε γιατι ηταν απο μετατροπη και το ειχε στησει ολο απο την αρχη) και οταν ειδοποιησε τον μαντρα η απαντηση ηταν "μην μπλεξεις ξερω ποιος το εχει και δεν μπορει να τον πειραξει κανεις"... προχθες μαλιστα εψαχνα για πτυσσομενο γκλοπ αλλα πουλανε μονο σε αστυνομικους...βεβαια υπαρχει τροπος να βρεις...
alex καλυτερα να μην αντισταθεις αν σου βγαλει οπλο γιατι η ζωη σου ειναι πιο ακριβη απο οποιαδηποτε αμαξι
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 30-05-11, 09:11
Το avatar του χρήστη LefterisK
LefterisK Ο χρήστης LefterisK δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-11-2010
Μηνύματα: 697
LefterisK has a spectacular aura aboutLefterisK has a spectacular aura aboutLefterisK has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gregE36 Εμφάνιση μηνυμάτων
alex καλυτερα να μην αντισταθεις αν σου βγαλει οπλο γιατι η ζωη σου ειναι πιο ακριβη απο οποιαδηποτε αμαξι

ακριβως ετσι ειναι! ολοι μας εδω μεσα αγαπαμε & υπερλατρευουμε τις ροδες μας περισσοτερο απο καθε αλλο αψυχο πραγμα στη ζωη μας! καταναλωνουμε ωρες ατελειωτες καθαριζοντας γυαλιζοντας και επισκευαζοντας τα bimmer μας ή ακομα και ονειροπολωντας και σχεδιαζοντας ποια θα ειναι η επομενη βελτιωση τους και η επιπλεον πινελια που θα προστεθει στο "κορμι τους" ! Σε καθε λακουβα ποναμε και εμεις μαζι με τις μπεμπες μας...αλλα αλοιμονο, οι ζωες των δικων μας (και η δικη μας μαζι) ειναι πιο σημαντικες...
__________________
Η BMW οδηγείται σαν να την έχεις μόλις κλέψει...
E90 Montego Blue 320i N46B20

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη LefterisK : 30-05-11 στις 09:15
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 30-05-11, 11:54
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων

Μου έχουν βγάλει και εμένα όπλο και δεν είναι καθόλου ευχάριστη εμπειρία.
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 30-05-11, 14:04
AlexVag Ο χρήστης AlexVag δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-03-2009
Μηνύματα: 394
AlexVag is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gregE36 Εμφάνιση μηνυμάτων
alex καλυτερα να μην αντισταθεις αν σου βγαλει οπλο γιατι η ζωη σου ειναι πιο ακριβη απο οποιαδηποτε αμαξι
πλακα μου κανετε? αν βγαλει οπλο θα του πω ευχαριστω θα δωσω τα κλειδια και θα αρχισω να τρεχω αντιθετο προς την κατευθυνση που θα φυγει αυτος με το αυτοκινητο...και θα παρακαλαω να τον κοψει ο συναγερμος...εμενα παντως στην αρχη που καμια φορα ξεχνουσα να βαλω τον κωδικο με εκοβε μεσα στην τσιμισκη και γινομουν ρεζιλι...χαχα
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 17:20.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.