Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 23-01-15, 10:26
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Τραγικά σκηνικά αλλά με ευτυχές τέλος.

Εγώ θα φοβόμουν ότι θα ξανάρθουν.

Έχουν αυξηθεί οι κλοπές. Την Κυριακή το βράδυ έκλεψαν και ένα Ε46 Μ3.
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 23-01-15, 11:08
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
http://www.dailymotion.com/video/x1l...di-arabia_news

To μόνο καλό πράγμα σε αυτές τις χώρες είναι η αντιμετώπιση των ληστών...θα αφήναμε τα σπίτια μας ανοικτά, τα αμάξια με το κλειδί επάνω...θα καθόμασταν στα μαγαζιά μας χωρίς τον συνεχή φόβο...
Αλλά θέλουμε πολιτισμό και να παίρνουμε επίσης και τους εγκληματίες αυτών των χωρών που έρχονται εδώ για να γλυτώσουν τα χέρια τους, όπως συντηρούμε και τους εγχώριους....

Α ναι...δεν είμαι ρατσιστής (φυλετικών διαφορών), είμαι ρατσιστής με τους κάθε είδους εγκληματίες.
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 23-01-15, 11:36
Nikos-bmw m3 competition Ο χρήστης Nikos-bmw m3 competition δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 26-10-2009
Μηνύματα: 70
Nikos-bmw m3 competition is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Τραγικά σκηνικά αλλά με ευτυχές τέλος.

Εγώ θα φοβόμουν ότι θα ξανάρθουν.

Έχουν αυξηθεί οι κλοπές. Την Κυριακή το βράδυ έκλεψαν και ένα Ε46 Μ3.
φίλε απο ποια περιοχη κλάπηκε? απο γκαραζ/πυλωτη? μου φαινεται πως ακομα και για καφε να πας βολτα πρεπει να το παρκαρεις καπου που να το βλεπεις το αμαξι....εκει καταντησαμε!!
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 23-01-15, 11:49
Το avatar του χρήστη gearboxer
gearboxer Ο χρήστης gearboxer δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-04-2010
Μηνύματα: 869
gearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
http://www.dailymotion.com/video/x1l...di-arabia_news

To μόνο καλό πράγμα σε αυτές τις χώρες είναι η αντιμετώπιση των ληστών...θα αφήναμε τα σπίτια μας ανοικτά, τα αμάξια με το κλειδί επάνω...θα καθόμασταν στα μαγαζιά μας χωρίς τον συνεχή φόβο...
Αλλά θέλουμε πολιτισμό και να παίρνουμε επίσης και τους εγκληματίες αυτών των χωρών που έρχονται εδώ για να γλυτώσουν τα χέρια τους, όπως συντηρούμε και τους εγχώριους....

Α ναι...δεν είμαι ρατσιστής (φυλετικών διαφορών), είμαι ρατσιστής με τους κάθε είδους εγκληματίες.
+10000 Δημήτρη και κρίμα που δεν με αφήνει για θετική...Επιπλέον να συμπληρώσω ότι αν στην Ελλάδα αποδίδεις δικαιοσύνη βγαίνουν κανάλια και κόμματα και σε κατηγορούν για εγκληματική αντιμετώπιση και για ανθρώπινα δικαιώματα. Άλλωστε έχουν δικαίωμα και οι γύφτοι (συγνώμη..Ρομά) να οδηγούν γρήγορα αυτοκίνητα όπως το M3...

Τέλος θα ήθελα να πω κάτι σχετικά με τους ιδιοκτήτες τέτοιων αυτοκινήτων: Αν έχεις 30,40,50++ χιλιάρικα για να αγοράσεις αυτοκίνητο και το παρκάρεις σε πιλοτή πολυκατοικίας ή στο πεζοδρόμιο είσαι για μένα άξιος της τύχης σου..Περνάω συχνά από την παλιά μου γειτονιά στην Κυψέλη και βλέπω Μ3, 320 Ε92, Α5 και πολλά άλλα παρκαρισμένα πάνω σε πεζοδρόμια..Τί παραπονιέσαι λοιπόν μετά ότι στο έκλεψαν ή στο χτύπησαν; Παντού μπορεί να σε βρεί το κακό αλλά αν προκαλείς τότε κάποια στιγμή θα σου τύχει...Αλλά θα μου πείτε εδώ δε τους νοιάζει για τα παιδιά τους θα τους απασχολήσει το αυτοκίνητο;...
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 23-01-15, 12:10
Το avatar του χρήστη 6ylinder
6ylinder Ο χρήστης 6ylinder δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-12-2011
Μηνύματα: 1.341
6ylinder will become famous soon enough6ylinder will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gearboxer Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν έχεις 30,40,50++ χιλιάρικα για να αγοράσεις αυτοκίνητο και το παρκάρεις σε πιλοτή πολυκατοικίας ή στο πεζοδρόμιο είσαι για μένα άξιος της τύχης σου..
Γιάννη σίγουρα αυξάνονται οι πιθανότητες για το οτιδήποτε κατά πολύ...αλλά από την άλλη είμαι της άποψης ότι αν το βάλουν στο μάτι...δύσκολα τη γλυτώνεις.
__________________
E36 M44B19
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 23-01-15, 12:16
Το avatar του χρήστη gearboxer
gearboxer Ο χρήστης gearboxer δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-04-2010
Μηνύματα: 869
gearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 6ylinder Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιάννη σίγουρα αυξάνονται οι πιθανότητες για το οτιδήποτε κατά πολύ...αλλά από την άλλη είμαι της άποψης ότι αν το βάλουν στο μάτι...δύσκολα τη γλυτώνεις.
Για τις πιθανότητες μιλάμε Μητσάκο μου, να τις περιορίσεις στο ελάχιστο από μέρους σου...Τώρα αν το έχεις σε υπόγειο γκαράζ με κάμερες και ανοίξουν και στο πάρουν, τι να πω χαλάλι τους. Τότε σίγουρα θα μιλάμε για επαγγελματίες που μπορούν να σου κλέψουν και το τζάκι ενώ κοιμάσαι..
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 23-01-15, 13:46
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 15-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
τι λετε ρε παιδες?εγω μεσα θα κοιμομουν....ποιες πυλωτες και πρασινα whitehorse..
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 23-01-15, 14:01
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 6ylinder Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιάννη σίγουρα αυξάνονται οι πιθανότητες για το οτιδήποτε κατά πολύ...αλλά από την άλλη είμαι της άποψης ότι αν το βάλουν στο μάτι...δύσκολα τη γλυτώνεις.
Σωστό αλλά το μόνο σίγουρο είναι πως ο κλέφτης που βγαίνει στην γύρα θα πάει στον εύκολο/γρήγορο στόχο
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 23-01-15, 14:43
Το avatar του χρήστη 6ylinder
6ylinder Ο χρήστης 6ylinder δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-12-2011
Μηνύματα: 1.341
6ylinder will become famous soon enough6ylinder will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Σωστό αλλά το μόνο σίγουρο είναι πως ο κλέφτης που βγαίνει στην γύρα θα πάει στον εύκολο/γρήγορο στόχο
Ναι, αυτό εννοείτε...αναφερόμουν σε περιπτώσεις σαν τη συγκεκριμένη, που είναι φανερό ότι η πράξη είναι στοχευμένη και δεν έτυχε, παρότι ο ιδιοκτήτης είπε ότι ήταν "απαραβίαστο". Δυστυχώς, όταν θέλουν να πάρουν κάτι συγκεκριμένο, συνήθως το παίρνουν ακόμα και όταν πας για καφέ. Είναι τραγικό ρε γμτ...Θυμάστε περιστατικό στο φόρουμ με S2000 στον Πειραιά νομίζω.
Σε κάθε περίπτωση, το κλειστό γκαράζ, σε κάνει να κοιμάσαι ήσυχος....

Ευτυχώς που βρέθηκε, και χαρά στο κουράγιο του που πήγε στην "αυλή" τους και το πήρε πίσω...
__________________
E36 M44B19
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 23-01-15, 15:14
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Εννοείται πως δεν υπάρχει απαραβίαστο αυτοκίνητο
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:31.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.