Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1611  
Παλιά 28-03-11, 21:19
Το avatar του χρήστη dimitris 029/505
dimitris 029/505 Ο χρήστης dimitris 029/505 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-01-2009
Μηνύματα: 392
dimitris 029/505 is on a distinguished road
http://www.reveuro.com/buyers_guide/bmw/mcars/m3.html
Απάντηση με παράθεση
  #1612  
Παλιά 29-03-11, 17:31
Το avatar του χρήστη Action Man
Action Man Ο χρήστης Action Man δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-09-2004
Μηνύματα: 4.576
Action Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to behold
Πάιδες παρέλαβα το "BMW CAR" Απριλίου.
Θα το δώσω στον Γιώργο(E30_318is) να το σκανάρει για να διαβάσετε το θεματάκι με τις δεξιοτίμονες Μ3 Ε30.
__________________


"Treat all tires like they deserve to die"

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Action Man : 29-03-11 στις 17:36
Απάντηση με παράθεση
  #1613  
Παλιά 31-03-11, 09:13
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Arrow ..............

H αναζητηση για γνησια Μ3 Ε30 συνεχιζεται μετα απο ενα ταξιδι 804χλμ στην επαρχια για να δω μια ''γνησια μετατροπη'',το αμαξι ηταν οτι καλυτερο εχω δει σε τετοιας κατηγοριας Μ3 Ε30 αλλα δεν ηταν αυτο που εψαχνα,δεν πουλησα την Μ3 Ε46 μου για να παρω κατι τετοιο οποτε υπομονη και επιμονη,αυτο που ξερω να κανω καλυτερα....θα γινει και θα περασει το δικο μου!!!....

Παντως απο αγγελια ζητησης που εχω βαλει σε γνωστο site πολλοι νομιζουν οτι ΠΟΥΛΑΩ τετοιο αμαξι ενω στην ουσια ΖΗΤΑΩ.Απο την κουβεντα που τους πιανω οι περισσοτεροι περνουν τηλεφωνο απο περιεργεια και οχι απο πραγματικο κινητρο αγορας (τσεκαρω ανταγωνισμο) και αυτο ειναι πολυ καλο εννοειται.Σε συνεχεια κουβεντας με παιδια απο το forum χθες το βραδυ ειμαι αποφασισμενος να παζαρεψω σκληρα και αρκετα λογω εποχης και σιγουρα δεν πιανομαι κοροιδο στα 35 μου.

P.S. Οποιος εντοπισει σε συνεργειο ή παρκαρισμενη ή απο γνωστο σε συζητηση ή οτιδηποτε αλλο, καποια Μ3 Ε30, ας ενημερωσει αυτο το thread και εμενα προσωπικα αν και εφοσον θελει να με βοηθησει.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #1614  
Παλιά 31-03-11, 09:23
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
///M3 E30....

Aς δουμε ποσο ευκολο βρισκεις στο εξωτερικο ενα γνησιο Μ3 Ε30..
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg M3 E30 CONCENTRATION.jpg (131,9 KB, 48 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg M3 E30 CONCENTRATION 3.jpg (114,6 KB, 43 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg M3 E30 CONCENTRATION 4.jpg (113,3 KB, 42 εμφανίσεις)
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #1615  
Παλιά 31-03-11, 09:42
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Αυτό το είδες?
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #1616  
Παλιά 31-03-11, 09:53
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Red face .............

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτο το αμαξι το ειχα παει σε συνεργειο και σε φανοποιο για ελεγχο οταν το ειχε ο Μαρακας στη Συγγρου,περιπου το 2003-2004 και δεν ειναι καλο το αμαξι.Ειναι φτιαγμενο πριν πολλα χρονια σε μαγαζι στον Ν.Κοσμο,αργοτερα το ειχε παρει και ο φιλος μου ο Δονατος το αμαξι αλλα το κρατησε πολυ λιγο γιατι το αμαξι δεν ηταν καλο οπως αναφερα.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #1617  
Παλιά 31-03-11, 10:10
Το avatar του χρήστη Action Man
Action Man Ο χρήστης Action Man δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-09-2004
Μηνύματα: 4.576
Action Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to behold
Talking

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Σε συνεχεια κουβεντας με παιδια απο το forum χθες το βραδυ


Λίγο πιο πέρα είχε παρκάρει και ο Στελοφανάτικ.
__________________


"Treat all tires like they deserve to die"
Απάντηση με παράθεση
  #1618  
Παλιά 31-03-11, 10:14
Το avatar του χρήστη Action Man
Action Man Ο χρήστης Action Man δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-09-2004
Μηνύματα: 4.576
Action Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Action Man Εμφάνιση μηνυμάτων
Πάιδες παρέλαβα το "BMW CAR" Απριλίου.
Θα το δώσω στον Γιώργο(E30_318is) να το σκανάρει για να διαβάσετε το θεματάκι με τις δεξιοτίμονες Μ3 Ε30.
Δεν το ξέχασα...απλά δεν έχω προλάβει..
__________________


"Treat all tires like they deserve to die"
Απάντηση με παράθεση
  #1619  
Παλιά 31-03-11, 11:01
Το avatar του χρήστη dimitris 029/505
dimitris 029/505 Ο χρήστης dimitris 029/505 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-01-2009
Μηνύματα: 392
dimitris 029/505 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
ειμαι αποφασισμενος να παζαρεψω σκληρα και αρκετα λογω εποχης και σιγουρα δεν πιανομαι κοροιδο στα 35 μου.
Γιαννη αν επιτρεπετε (και αν θες απαντας ) για τι ποσο συζητας??????ποιο θα ειναι για παραδειγμα το μαξιμουμ που σκοπευεις να δωσεις για ενα γνησιο αυτοκινητο αφου βρεθει με το καλο???βεβαια θα μου πεις αναλογως και σε ποια κατασταση θα ειναι αλλα πιστευω οτι ψαχνεις για ενα αυτοκινητο σε οσο το δυνατον καλυτερη κατασταση....
Απάντηση με παράθεση
  #1620  
Παλιά 31-03-11, 11:57
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Red face ..........

Κοιτα Δημητρη δεν εχω καποια τιμη στο μυαλο μου συγκεκριμενη.Ολα εξαρτωνται απο την κατασταση του αυτοκινητου και που θα πασχει πιθανοτατα.Άλλα εχουν πολυ σημασια (σκουρια-σαπια) άλλα δεν εχουν την ιδια σημασια (σαλονι-χρωμα) και αλλη σημασια ο κινητηρας για παραδειγμα.Σιγουρα λογω εποχης δεν θα κανω καποια υπερβολη-παραλογισμο λαμβανοντας υποψην και τη γενικοτερη ταση της αγορας.Εξαλλου σε 5 χρονια ερχεται σαν ιστορικο νομιμα και υπαρχει και η λυση των ξενων πινακιδων νομιμα στην Ελλαδα στο ονομα του ετερου ημισυ το οποιο μου το μεταβιβαζει με το περας της 5-ετιας.Δεν φθανω μεχρι αυτες τις λυσεις ακομα για να ειμαι ειλικρινης...αν βρω κατι τωρα και αξιζει θα το συζητησω σοβαρα.
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Tags
m3 30


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 11:15.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.