Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Αγώνες > Διάφορα (Αγωνιστικά) Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #41  
Παλιά 23-02-09, 16:03
Το avatar του χρήστη Nikos M5
Nikos M5 Ο χρήστης Nikos M5 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-09-2006
Μηνύματα: 986
Nikos M5 is a jewel in the roughNikos M5 is a jewel in the roughNikos M5 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Fairytale Εμφάνιση μηνυμάτων
Παρακαλώ, σεμνά με τους χαρακτηρισμούς στα Alfaκια (χμ... ANTENAκια). Μην δούμε κανέναν να απειλεί πάλι με μηνύσεις εδώ μέσα...
C U out there

Αγγελε μου ελπιζω να μην εννοεις οτι εχουμε απειλειθει απο τον Πουρναρακη με μηνυση διοτι οχι μονο μηνυσεις θα εχουμε αλλα και πολλες μαπες αν εχει τολμησει αυτο το ατομο και μας εχει πιασει στο στομα του η εχει δηλωσει θιγομενος απο οποιαδηποτε γραφομενα ...... απλα μου δινεις διευθυνση και αστο σε μενα ...... μονος μου θα του χωσω τις κλωτσιες.
Απλα επλιζω να μην εννοεις τον Πουρναρακη .......

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nikos M5 : 23-02-09 στις 16:09
Απάντηση με παράθεση
  #42  
Παλιά 23-02-09, 16:14
Το avatar του χρήστη Nikos M5
Nikos M5 Ο χρήστης Nikos M5 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-09-2006
Μηνύματα: 986
Nikos M5 is a jewel in the roughNikos M5 is a jewel in the roughNikos M5 is a jewel in the rough
Εχω στειλει απειρα χεστηρια μαιλς στον Αλφα γι αυτο τον τυπακο αλλα στο Ελλαντα που ζουμε και με τις τακτικες χωριου που ακολουθουμε στη ζωη μας ακομα και ο Πουρναρακης ειναι χρησιμος σε καποιους ωστε να αποτραπουν απο το να κανουν μια παρομοια κινηση.
Να ειστε σιγουροι οτι αν ο Αλφα η ο Αντεννα ελαμβανε καθημερινα μερικες εκατονταδες μαιλς κατα του συγκεκριμενου τυπακου θα το σκεφτονταν πολυ πιο σοβαρα απ το να ασχολουνται με ενα-δυο (κατ 'αυτους) γραφικους που φωναζουν........
Απάντηση με παράθεση
  #43  
Παλιά 23-02-09, 19:49
Το avatar του χρήστη mpikounis
mpikounis Ο χρήστης mpikounis δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 1.244
mpikounis has a spectacular aura aboutmpikounis has a spectacular aura about
Εγω θα παρω μια βαθια ανασα και θα παραδεχτω οτι στις τελευταιες 2 σεζον δεν με ενοχλει τοσο ο Πουρναρακης. Ισως γιατι βελτιωνεται, ισως γιατι καταλαβαινω καλυτερα ποσο δυσκολο ειναι να περιγραψεις οταν δεν εισαι εκει και η περιγραφη βασιζεται σε εικονα και κανενα internet site, ισως γιατι διασκεδαζω με τα οποια μαργαριταρια του.

Μην ειμαστε τοσο απολυτοι στη κριση μας - η δουλεια του ειναι ιδιαιτερα δυσκολη και τουλαχιστον τη κανει με παθος. Θα μπορουσε να ειναι καποιος που απλα εμφανιζεται εκει, περιγραφει τυπικα και παει σπιτι του χωρις να του καει καρφακι ..
Απάντηση με παράθεση
  #44  
Παλιά 23-02-09, 20:07
leyteris Ο χρήστης leyteris δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-07-2008
Μηνύματα: 366
leyteris is on a distinguished road
παντως οποιος εχει ασχοληθει με F1 ,μολις ακουσει αυτους τους τυπους καταλαβαινει οτι ειναι ασχετοι.Πολλα σχολια που λενε εχω την εντυπωση οτι τα βγαζουν απο το μυαλο τους και δεν εχουν σχεση με την πραγματικοτητα.
Απάντηση με παράθεση
  #45  
Παλιά 23-02-09, 20:20
sm6 Ο χρήστης sm6 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-12-2007
Μηνύματα: 1.833
sm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mpikounis Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω θα παρω μια βαθια ανασα και θα παραδεχτω οτι στις τελευταιες 2 σεζον δεν με ενοχλει τοσο ο Πουρναρακης. Ισως γιατι βελτιωνεται, ισως γιατι καταλαβαινω καλυτερα ποσο δυσκολο ειναι να περιγραψεις οταν δεν εισαι εκει και η περιγραφη βασιζεται σε εικονα και κανενα internet site, ισως γιατι διασκεδαζω με τα οποια μαργαριταρια του.
ε, ναι ειναι κλασσικο φαινομενο αυτο. πρωτα εξοργιζεσαι με κατι, μετα αδιαφορεις, στο τελος το ξανακοιτας και βλεπεις οτι εχει καποια θετικη πλευρα (οπως το γελιο στο συγκεκριμενο θεμα).
απλως τον συνηθισες, οπως ολοι και δε μας κανει πια την εντυπωση που μας εκανε παλια...
οπως γινεται και με τα μικροβια, στο τελος παθαινεις ανοσια...
Απάντηση με παράθεση
  #46  
Παλιά 23-02-09, 20:37
Το avatar του χρήστη YAziDis
YAziDis Ο χρήστης YAziDis δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 14-12-2007
Μηνύματα: 1.197
YAziDis has a spectacular aura aboutYAziDis has a spectacular aura about
Μετά από ένα χρονικό διάστημα, γίνεται κάτι μαγικό..... Βλέπεις formula χωρίς να τον ακούς.. Προσωπικά ούτε καν του δίνω σημασία..
Απάντηση με παράθεση
  #47  
Παλιά 23-02-09, 20:48
Το avatar του χρήστη gnx
gnx Ο χρήστης gnx δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 06-01-2007
Μηνύματα: 683
gnx will become famous soon enoughgnx will become famous soon enough
Νομιζω οτι η μεταδοση των Γκραν Πρι στην Ελλαδα ειναι μετρια, αλλα δεν τη βρισκω κακη σε βαθμο που να ενοχλεί...Θυμαστε εκεινο το π@π@ρα τον ψηλό στην ετ2 που ελεγε τη πιστα στη Γαλλία Μανικιούρ και το κόκπιτ, κοπ-κιτ; Μια φορα ειχε πει ότι αφεντικο της McLaren ειναι ο Bruce McLaren, ενώ ο φουκαρας εχει συγχωρεθεί το 1970!
Απάντηση με παράθεση
  #48  
Παλιά 23-02-09, 22:12
Το avatar του χρήστη kostase28
kostase28 Ο χρήστης kostase28 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-10-2007
Μηνύματα: 417
kostase28 is on a distinguished road
Παλι καλα που ειμαι Ιταλια και βλεπω απλα ΚΟΡΥΦΑΙΟ γκραν πρι.....Τους βγαζω καπελο. Οταν τυχαινει να μαι Ελλαδα αν δεν εχω δυνατοτητα να το δω απο δορυφορικη απλα βλεπω τα αποτελεσματα στο τελος,γιατι οπως ειπατε ειμαστε παααααρα πολυ πισω στα αυτοκινητιστικα θεματα στην Ελλαδαρα μας
Απάντηση με παράθεση
  #49  
Παλιά 23-02-09, 22:32
Το avatar του χρήστη Κωνσταντίνος
Κωνσταντίνος Ο χρήστης Κωνσταντίνος δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-02-2009
Μηνύματα: 900
Κωνσταντίνος is a glorious beacon of lightΚωνσταντίνος is a glorious beacon of lightΚωνσταντίνος is a glorious beacon of lightΚωνσταντίνος is a glorious beacon of lightΚωνσταντίνος is a glorious beacon of light
Η γνώμη μου είναι πως όλα βρίσονται σε αναλογία. Σκεφτείτε σε τι βαθμό και πόσα χρόνια πίσω είναι το θέμα "αυτοκίνητο" σε όλες του τις μορφές στην Ελλάδα. Απο οδηγική παιδεία και αυτοκινητιστικό στόλο μέχρι μηχανοκίνητο αθλητισμό. Κάτω του μετρίου στην καλλίτερη, φρικτή στην χειρότερη (και πιθανότερη). Οπότε το "δίδυμο" που κράζετε συμβαδίζει μέσα σε όλη την μετριότητα.
Πως έχουμε την απαίτηση να έχουμε αστέρια παρουσιαστές-δημοσιογράφους σε ένα άθλημα που η Ελλάδα είναι ανύπαρκτη ?
Και εγώ έφτασα σε σημείο να θέλω να στείλω "γαλλικό" mail, αλλά σε περίπτωση απάντησης "και που σας φέρνουμε τους αγώνες στην ΤV σας πρέπει να σας φτάνει" τι να απαντήσεις ?
Απάντηση με παράθεση
  #50  
Παλιά 23-02-09, 22:58
Το avatar του χρήστη YAziDis
YAziDis Ο χρήστης YAziDis δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 14-12-2007
Μηνύματα: 1.197
YAziDis has a spectacular aura aboutYAziDis has a spectacular aura about
Τους απαντάς ότι καλά έκανε και σας πήρε ο ΑΝΤ1 τους αγώνες .. χααχαχαχ
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 08:12.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.