Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #111  
Παλιά 15-12-09, 15:01
Το avatar του χρήστη alexk
alexk Ο χρήστης alexk δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 16-09-2004
Μηνύματα: 2.065
alexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
γράφεις αστεία και στην Πολυκατοικία Αλέξη ??? ... τρελό γέλιο ρε Άλεξ !!!

Πες του ότι υπάρχει και ένας γρήγορος στην Ελβετία ... κατάβαση με 2α και 50 ... τίγκα όλα λέμε !!!

π.σ. Κατά τα άλλα ο Σίντο είναι βλάκας που έβαλε πορτμπαγκαζ csl στο 330 και έκκεντρα !!! ... και ο Χαμανίδης γύφτος που ΔΕΝ έβαλε advan 048 !!! έλεος Αλεξάκο !!!!
Αρε Βαγγελάκη, αποκαλύπτεσαι και πάλι
Απάντηση με παράθεση
  #112  
Παλιά 15-12-09, 15:12
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sm6 Εμφάνιση μηνυμάτων
ναι δημητρη (αν δεν κανω λαθος...), σωστα, αλλα η διαφορα μας (οσων εχουμε αυτην την αποψη), ειναι οτι δεν πιστευουμε οτι το κανιβαλισαν...
αντιθετα στο csl cabrio, ναι υπηρξε κανιβαλισμος... (αποψη μου παντοτε).
Στάθη,

Γράφω για κανιβαλισμό γιατί μιλάμε για μια ειδική έκδοση στην οποία έχουμε αλλαγή χαρακτήρα!!! ένα τρελό (για εμένα, για πολλούς από εδώ μέσα αλλά και για τον ειδικό τύπο) ατμοσφαιρικό μοτέρ, στην ανώτερη έκδοση του, να το κομπρεσάρουμε για να γυρνάει στο ring γρηγορότερα από τo Enzo.

Αν αυτό δεν είναι αλλοίωση χαρακτήρα, τι είναι? Προσωπικά πανηγύρισα και ακόμα πανηγυρίζω για το 7:50 του CSL αλλά το το 6:22 του Loaded δεν με φτιάχνει γιατί είναι ένα υβρίδιο....

PS Ναι λέω, Δημήτρης εδώ...
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #113  
Παλιά 15-12-09, 15:20
Το avatar του χρήστη InsaneDriver
InsaneDriver Ο χρήστης InsaneDriver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2004
Μηνύματα: 2.889
InsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alexk Εμφάνιση μηνυμάτων
Αρε Βαγγελάκη, αποκαλύπτεσαι και πάλι
Γιατί μαλώνετε σαν τα χαλόνια ;

Θα φωνάξω τον άλλο τον τζε, τον Παραμύθη και θα σας στείλει και τους δύο.
Απάντηση με παράθεση
  #114  
Παλιά 15-12-09, 15:21
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sm6 Εμφάνιση μηνυμάτων
ναι δημητρη (αν δεν κανω λαθος...), σωστα, αλλα η διαφορα μας (οσων εχουμε αυτην την αποψη), ειναι οτι δεν πιστευουμε οτι το κανιβαλισαν...
αντιθετα στο csl cabrio, ναι υπηρξε κανιβαλισμος... (αποψη μου παντοτε)...
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sm6 Εμφάνιση μηνυμάτων
...θεωρω την προσπαθεια loaded ενα σπουδαιο κεφαλαιο στην ιστορια της φιρμας...

προφανως του βαγγελη του "ξυνισε" γιατι πηγαν στο ρινγκ και δεν κατεβηκε ο γκορανσον να πατησει κερατεα με τον κομμωτη και το μπαμπη το σουγια.....

... αλλα στην περιπτωση του loaded εγω (και δεν ειδα κανεναν να διαφωνει εκτος του βαγγελη)...

...σιγα ρε μαν, απανταχου υπερασπιστη των csl... το προτζεκτ ειχε ενα στοχο και τον εκπληρωσε... τοσο πολυ σε πειραξε που ενα ηδη εξαιρετικο αυτοκινητο βελτιωθηκε, μπηκε στην πιστα και γ@μησε...?

θα συμφωνουσα με την προσεγγιση σου, αν τη μετατροπη αυτη την εκανες εσυ π.χ. (ή αλλος), για να πατας στο ο.χ. και την κερατεα...
για το σκοπο ομως που εξυπηρετησε το προτζεκτ loaded δεν ενοχλει καθολου η επιλογη csl... εγραφη ιστορια με χρυσα γραμματα...
Μπήκε ελαφρώς η όπισθεν ???? ή είναι απλά ιδέα μου ???

π.σ.
Παράθεση:
Το loaded δεν το κράζω γιατί δικό του είναι, το αγόρασε, το βελτίωσε κτλ. Αν εγώ κάνω το δικό μου έτσι, ας με πάρω με τις ντομάτες !
... ποστ 78 άλεξκ
Απάντηση με παράθεση
  #115  
Παλιά 15-12-09, 15:31
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από InsaneDriver Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιατί μαλώνετε σαν τα χαλόνια ;

Θα φωνάξω τον άλλο τον τζε, τον Παραμύθη και θα σας στείλει και τους δύο.
Δεν έχει καλό καιρό για μπάνια αυτή την εποχή....
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #116  
Παλιά 15-12-09, 15:31
sm6 Ο χρήστης sm6 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-12-2007
Μηνύματα: 1.833
sm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Στάθη,
Γράφω για κανιβαλισμό γιατί μιλάμε για μια ειδική έκδοση στην οποία έχουμε αλλαγή χαρακτήρα!!! ένα τρελό (για εμένα, για πολλούς από εδώ μέσα αλλά και για τον ειδικό τύπο) ατμοσφαιρικό μοτέρ, στην ανώτερη έκδοση του, να το κομπρεσάρουμε για να γυρνάει στο ring γρηγορότερα από τo Enzo.

Αν αυτό δεν είναι αλλοίωση χαρακτήρα, τι είναι? Προσωπικά πανηγύρισα και ακόμα πανηγυρίζω για το 7:50 του CSL αλλά το το 7:22 του Loaded δεν με φτιάχνει γιατί είναι ένα υβρίδιο....
δημητρη δεν πιστευω οτι εχουμε αλλαγη χαρακτηρα εδω.

εχουμε μια φιλοσοφια της bmw η οποια λεγεται csl και χρονολογειται οχι απο το 2003, αλλα απο αρκετα παλιοτερα.
η σπαρτιατικη φιλοσοφια αυτη λεει, οσο το δυνατον μικροτερο βαρος, τα εντελως απαραιτητα μεσα και ακραιο σετ-απ για πιστα...
το loaded ακολουθει αυτην ακριβως τη φιλοσοφια...
το οτι η δαγκανα δεν ειναι bmw αλλα AP, το καθισμα δεν ειναι το ρεκαρο χψζ αλλα αλλο ρεκαρο αβγ, η αναρτηση δεν ειναι sachs (νομιζω αυτος ειναι ο οριτζιναλ προμηθετης ή κανω λαθος?) αλλα kw και, τελος οτι το μοτερ φορεσε κομπερσσορα και δεν ειναι ατμοσφαιρικο δεν θεωρω οτι αλλοιωνει το "δογμα csl"
δηλαδη το "δογμα ελαφρα-ακραια-γρηγορα".

ειδαμε οτι στην πορεια ο στρέιτ-4 (χρονια αγωνιστικη προτιμηση του ντιβιζιον) εγινε στρέιτ -6 και αργοτερα V8.
και να εισαι βεβαιος οτι στο μελλον θα δουμε και "φυσητο" που λεει και ο βαγγελης...
αλλες οι εποχες αλλες οι αναγκες...

η αρχικη φιλοσοφια "csl" ομως, που κατα τη γνωμη μου δεν εχει να κανει με τους αριθμους των κυλινδρων ή το συστημα εισαγωγης και τον αριθμο πιστονιων στα φρενα, παραμενει...

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπήκε ελαφρώς η όπισθεν ???? ή είναι απλά ιδέα μου ???
ειναι η ιδεα σου... ριξε μια ματια τι γραφω στο αντιστοιχο θεμα...
αν καποιος απο τους δυο μας παει με την οπισθεν, αυτος δεν ειμαι εγω μαν... (με το συμπαθιο ετσι?)
Απάντηση με παράθεση
  #117  
Παλιά 15-12-09, 15:40
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Στάθη τα χιουμοριστικά με μπαμπηδες σουγιάδες , Κερατέες , όλοι ΠΛΗΝ Ευάγγελου συμφωνούνε , και ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ υπερασπιστές των csl ...

γιατί τα ΕΚΟΨΕΣ ΑΞΑΦΝΑ ???

Γιατί άλλαξες style ???

Τώρα όλο επιγχειρήματα , και "κατά τη γνώμη μου" και "εγώ θεωρώ" και "αν δεν κάνω λάθος" είσαι !!!

μη φοβάσε ρε ... μαν !!! ... ξέμπαξε την όπισθεν και πέστα φόρα παρτίδα όπως κάνεις (και κάνω) με όλους !!!

... αν δεν κάνω λάθος !!! , θεωρώ , κατά τη γνώμη μου πάντα

Απάντηση με παράθεση
  #118  
Παλιά 15-12-09, 15:44
Το avatar του χρήστη alexk
alexk Ο χρήστης alexk δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 16-09-2004
Μηνύματα: 2.065
alexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από InsaneDriver Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιατί μαλώνετε σαν τα χαλόνια ;

Θα φωνάξω τον άλλο τον τζε, τον Παραμύθη και θα σας στείλει και τους δύο.
Γιατί είμαστε ταγάρες !

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπήκε ελαφρώς η όπισθεν ???? ή είναι απλά ιδέα μου ???

π.σ. ... ποστ 78 άλεξκ
Χαχαχα !!! +1
Απάντηση με παράθεση
  #119  
Παλιά 15-12-09, 15:53
sm6 Ο χρήστης sm6 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-12-2007
Μηνύματα: 1.833
sm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Στάθη τα χιουμοριστικά με μπαμπηδες σουγιάδες , Κερατέες , όλοι ΠΛΗΝ Ευάγγελου συμφωνούνε , και ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ υπερασπιστές των csl ...

γιατί τα ΕΚΟΨΕΣ ΑΞΑΦΝΑ ???

Γιατί άλλαξες style ???

Τώρα όλο επιγχειρήματα , και "κατά τη γνώμη μου" και "εγώ θεωρώ" και "αν δεν κάνω λάθος" είσαι !!!

μη φοβάσε ρε ... μαν !!! ... ξέμπαξε την όπισθεν και πέστα φόρα παρτίδα όπως κάνεις (και κάνω) με όλους !!!

... αν δεν κάνω λάθος !!! , θεωρώ , κατά τη γνώμη μου πάντα

ρε μαν μου φαινεται εκτος απο επιχειρηματα στερεψες κι απο χιουμορ...

το "αν δεν κανω λαθος" πηγαινε στο ονομα του δημητρη...

ολα τα αλλα ειναι αυτονοητο οτι αποτελουν προσωπικες αποψεις... και η δικη σου και η αντιθετη (ολων των αλλων) δηλαδη...
τι αλλο ειναι?

δεν καταλαβαινω τι θελεις να πεις... αν βλεπεις πουθενα να αναιρω αυτα που εγραψα, βαλτα να τα δω...
την οπισθεν μαλλον εσυ την εμπαξες...
στα quotαρισα πιο πανω...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sm6 : 15-12-09 στις 15:55
Απάντηση με παράθεση
  #120  
Παλιά 15-12-09, 15:56
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Αναφέρομαι ειδικά στο μοτέρ γιατί το να βελτιώσεις τα φρένα, τα καθίσματα κλπ. είναι σεβαστό όταν προσπαθείς να βγάλεις χρόνους στην πίστα.

Αλλά το να αλλάζεις την φιλοσοφία του αυτοκινήτου που αυτό έκαναν για εμένα στην συγκεκριμένη περίπτωση είναι κατακριτέο.

Αν δεν εξελισσόταν το division δεν θα επιβίωνε... αυτό δεν σημαίνει όμως ότι μου αρέσει. Βέβαια εγώ ανήκω στο πολύ μικρό ποσοστό.....
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 17:42.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.