Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 5 > Σειρά 5 - Τεχνικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 16-05-16, 09:05
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stef Εμφάνιση μηνυμάτων
Ποια είναι η πηγή σου δεν μας ανέφερες...
http://asteros.gr/el/tiptrans.html

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lakis99 Εμφάνιση μηνυμάτων
Μηχανολογικά θέματα ειναι θερμικών μηχανών που διαβάζω για δικά μου μηχανήματα catelpilar οπού έχω καποιο πρόβλημα στο σασμάν και ψάχνω στην Αμερική και είπα να σας μεταδώσω λίγο από την γνώση μου
Λάκη....καταλαβαίνεις ελπίζω πως υπάρχει πρόβλημα...
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 16-05-16, 20:28
Το avatar του χρήστη lakis99
lakis99 Ο χρήστης lakis99 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 06-03-2016
Μηνύματα: 97
lakis99 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
http://asteros.gr/el/tiptrans.html



Λάκη....καταλαβαίνεις ελπίζω πως υπάρχει πρόβλημα...
για πεσμου το προβλημα
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 16-05-16, 20:44
Το avatar του χρήστη MZ3
MZ3 Ο χρήστης MZ3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-12-2004
Μηνύματα: 1.999
MZ3 will become famous soon enough
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/faq.php


ιδίως εκεί που λέει Copyright μπορεί να σε ενδιαφέρει
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 16-05-16, 21:16
Το avatar του χρήστη lakis99
lakis99 Ο χρήστης lakis99 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 06-03-2016
Μηνύματα: 97
lakis99 is on a distinguished road
ναι για πες μου !! ξέρεις εσύ αν το κάθε εγγραφω εταιρίας από που το έχει πάρει !! και το έχει αναρτιση σαν δικό της ειναι αποκλειστικό δικαίωμα !! δηλαδή το θεμας σας ειναι αν ειναι δικό μου η όχι οκ

γιατί δεν το βγάζατε σαν θέματα να μάθουν και άλλα μέλη στο φόρουμ

Για να τελειωνουμε δεν πρόκειται να ξανά βάλω θέματα στο φόρουμ σας επίσης έχω ζητήσει την διαγράφει

και μαλλον η πρόθεση σας δεν ειναι φιλικές σαν ομάδα και αποσκοπιται σε άλλα συνφερωντα και καλο ειναι να το επισημαίνω δημοσίως και σε αλλους χώρους φιλικούς το bmw πικρό ακούγεται και καποιος που ειπαι για στόλισμα !! καλό ειναι να στολιση κάπου άλλου γέλασα πολύ μαζί του πολύ μάγκας αυτα που θα γράψει εδώ να έρθει να μου τα πει από κοντά η μαλλον θα έρθω εγώ να δω όντος στολίζει !! αραγες
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 16-05-16, 22:02
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lakis99 Εμφάνιση μηνυμάτων
ναι για πες μου !! ξέρεις εσύ αν το κάθε εγγραφω εταιρίας από που το έχει πάρει !! και το έχει αναρτιση σαν δικό της ειναι αποκλειστικό δικαίωμα !! δηλαδή το θεμας σας ειναι αν ειναι δικό μου η όχι οκ

γιατί δεν το βγάζατε σαν θέματα να μάθουν και άλλα μέλη στο φόρουμ

Για να τελειωνουμε δεν πρόκειται να ξανά βάλω θέματα στο φόρουμ σας επίσης έχω ζητήσει την διαγράφει

και μαλλον η πρόθεση σας δεν ειναι φιλικές σαν ομάδα και αποσκοπιται σε άλλα συνφερωντα και καλο ειναι να το επισημαίνω δημοσίως και σε αλλους χώρους φιλικούς το bmw πικρό ακούγεται και καποιος που ειπαι για στόλισμα !! καλό ειναι να στολιση κάπου άλλου γέλασα πολύ μαζί του πολύ μάγκας αυτα που θα γράψει εδώ να έρθει να μου τα πει από κοντά η μαλλον θα έρθω εγώ να δω όντος στολίζει !! αραγες
Λάκη,
καθε ανάρτηση που υπάρχει σε κάποιο μπλόγκ, πρέπει να αναφέρουμε την πηγή της.
Η μόνη περίπτωση που αυτό δεν ισχύει, είναι εάν το κείμενο σου ανήκει..
Οι εταιρίες που αναφέρουν τεχνικά δεδομένα, βασίζονται στην έρευνα και ανάπτυξη των τμημάτων τους, και έχουν καταλήξει σε αυτά τα συμπεράσματα τα οποία και μοιράζονται με τους λοιπούς.
Τα πόστ που έκανες με βίντεο απο youtube σαφώς και ήταν παραπομπή σε δουλειά κάποιων άλλων, για αυτό και δεν ενόχλησε κανέναν.
Σε ότι λοιπόν ανεβάζουμε απο το δίκτυο, πρέπει πάντα να αναφέρουμε την πηγή μας.
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 16-05-16, 22:06
Το avatar του χρήστη lakis99
lakis99 Ο χρήστης lakis99 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 06-03-2016
Μηνύματα: 97
lakis99 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rapid_fast Εμφάνιση μηνυμάτων
Λάκη,
καθε ανάρτηση που υπάρχει σε κάποιο μπλόγκ, πρέπει να αναφέρουμε την πηγή της.
Η μόνη περίπτωση που αυτό δεν ισχύει, είναι εάν το κείμενο σου ανήκει..
Οι εταιρίες που αναφέρουν τεχνικά δεδομένα, βασίζονται στην έρευνα και ανάπτυξη των τμημάτων τους, και έχουν καταλήξει σε αυτά τα συμπεράσματα τα οποία και μοιράζονται με τους λοιπούς.
Τα πόστ που έκανες με βίντεο απο youtube σαφώς και ήταν παραπομπή σε δουλειά κάποιων άλλων, για αυτό και δεν ενόχλησε κανέναν.
Σε ότι λοιπόν ανεβάζουμε απο το δίκτυο, πρέπει πάντα να αναφέρουμε την πηγή μας.
τελικά ο μόνος που μίλησε ωραία είσαι εσύ !!
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 17-05-16, 08:47
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lakis99 Εμφάνιση μηνυμάτων
για πεσμου το προβλημα
Λοιπόν, επειδή χθες σου έδωσα μια ευκαιρία (κακώς), να δικαιολογήσεις την έλλειψη πηγής από τα αντιγραμμένα άρθρα που βρήκες στο ίντερνετ, βλέπω ότι δεν καταλαβαίνεις τίποτα.

Αντιθέτως ζητάς και τα ρέστα. Και θεωρείς ότι οι άλλοι σε ειρωνεύτηκαν, σου μίλησαν ανάξια, και σε λοιδώρησαν, ενώ εσύ απλά τους μετέδωσες τη γνώση σου (που προέρχεται από άρθρα αλιευμένα από διάφορα blog).

Αφού δε, σου εξήγησε ο rapid fast αναλυτικά αυτά που δεν μπόρεσες να διαβάσεις από το σύνδεσμο των κανόνων που σου έστειλα εγώ, για μια ακόμα φορά δε μας αιτιολόγησες τίποτα.

Αντιθέτως η απάντηση σου στον MZ3
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lakis99 Εμφάνιση μηνυμάτων
ναι για πες μου !! ξέρεις εσύ αν το κάθε εγγραφω εταιρίας από που το έχει πάρει !! και το έχει αναρτιση σαν δικό της ειναι αποκλειστικό δικαίωμα !! δηλαδή το θεμας σας ειναι αν ειναι δικό μου η όχι οκ

γιατί δεν το βγάζατε σαν θέματα να μάθουν και άλλα μέλη στο φόρουμ

Για να τελειωνουμε δεν πρόκειται να ξανά βάλω θέματα στο φόρουμ σας επίσης έχω ζητήσει την διαγράφει

και μαλλον η πρόθεση σας δεν ειναι φιλικές σαν ομάδα και αποσκοπιται σε άλλα συνφερωντα και καλο ειναι να το επισημαίνω δημοσίως και σε αλλους χώρους φιλικούς το bmw πικρό ακούγεται και καποιος που ειπαι για στόλισμα !! καλό ειναι να στολιση κάπου άλλου γέλασα πολύ μαζί του πολύ μάγκας αυτα που θα γράψει εδώ να έρθει να μου τα πει από κοντά η μαλλον θα έρθω εγώ να δω όντος στολίζει !! αραγες
που ομολογώ ότι δεν κατάφερα να καταλάβω πλήρως, σε οδηγεί σε απαγόρευση της εισόδου πλέον.

Δεν αποσκοπεί κανένας εδώ μέσα σε σκοτεινά συμφέροντα.
Στόλισε ότι θέλεις στο δικό σου χώρο.

Έχεις μεγάλη δυσκολία πάντως να γράψεις κατανοητό κείμενο όταν δεν το αντιγράφεις.
Καλή συνέχεια σε ότι κάνεις.
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 17-05-16, 16:45
Το avatar του χρήστη lakis99
lakis99 Ο χρήστης lakis99 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 06-03-2016
Μηνύματα: 97
lakis99 is on a distinguished road
dim 77 μην τα λες τόσο συνταρακτικά γιατί θα κλάψω παιδί μου !! πωωω ο Στρατηγός Πάτον είσαι ?? μου έκοψες το ψωμί τώρα δεν θα φάω καταστράφηκα
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 17-05-16, 17:03
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
Και στελνει και απειλητικα π.μ. και με φοβεριζει ο αρχοντας της μηχανολογιας...
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
μετατροπές με ΛΙΓΟΤΕΡΗ ιπποδύναμη κάνει μόνο η alpina
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 17-05-16, 17:58
Το avatar του χρήστη MZ3
MZ3 Ο χρήστης MZ3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-12-2004
Μηνύματα: 1.999
MZ3 will become famous soon enough
κάπου στους κανόνες πρέπει να βάλουμε και το στόλισμα μέσα οτι δεν επιτρέπετε γιατί με αυτά τα παράξενα με τους σεβασμούς δεν βγαίνει άκρη
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 15:36.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.