Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Μονομαχίες, Διπλομαχίες, Τριπλομαχίες!! > Εξωκλαμπικές

Εξωκλαμπικές Οι "μονομαχίες" με αυτοκίνητα που δεν είναι μέλη του BMW-Motorsport.gr Το παρόν φόρουμ βρίσκεται υπό επιτήρηση! Αν το κλίμα δεν είναι απόλυτα ήρεμο και φιλικό, δεν υπάρχει λόγος ύπαρξης!!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 08-05-05, 13:40
Το avatar του χρήστη DaRk_AnGeL
DaRk_AnGeL Ο χρήστης DaRk_AnGeL δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 05-05-2005
Μηνύματα: 215
DaRk_AnGeL is on a distinguished road
Talking 316 - M3 (undercover) Vs Saxo VTS 1,6 ++

Το συγκεκριμένο post το κάνω γιατι με το σκηνικό έλιωσα στα γέλια.
Κατεβαίνω στο χαλαρό την Κηφισίας με ελάχιστη κίνηση, μεσαία λωρίδα με καμιά 90αριά χλμ και μου σκάει απο δίπλα ένα τουμπανιασμένο (εξωτερικά τουλάχιστον) Saxo VTS 1.6, με τον κλασικό πιτσιρικά 18-19 ετών, μαλί κάγγελο απο το ζελε και γυαλί ηλίου σαν μάσκα του σκί (ασχέτως που ήταν 8 παρά το απόγευμα).
Αρχίζει τα βρουμ-βρουμ.. ε τί να κάνω και γώ ο χριστιανός? Κολάστηκα..ανοιγω λιγάκι την τρίτη και ως αναμενόμενον.... το Saxo έμεινε 3-4 λεοφωρεία πίσω. Στο επόμενο φανάρι, έρχεται απο δεξιά, κατεβάζει το τζάμι και μου κορνάρει.. κατεβάζω να δώ τι θέλει, σηκώνει το γυαλί ηλίου-μασκα σκί στο κούτελο,με κοιτάει και ρωτάει με την απορία ζωγραφισμένη στο βλέμα : "δηλαδή.. αυτό τώρα είναι 316 ρε φίλε ???????????" για να λάβει την απάντηση : "Όχι.. 318"
και εκεί κάπου πετάει την ατάκα του μήνα : " Ααααααα... είπα και γώ..."
Καλύφθηκε το παληκάρι.....και έφυγε με τη συνείδηση ήσυχη.. οτι δεν τον κέρασε τσαγάκι ενα απλό 316... και γώ κρατιόμουν να μην τον μουτζώσω...
Τί να πεί κανείς....
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 08-05-05, 13:44
Το avatar του χρήστη tasosbmwe30
tasosbmwe30 Ο χρήστης tasosbmwe30 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-06-2004
Μηνύματα: 679
tasosbmwe30 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από DaRk_AnGeL
Το συγκεκριμένο post το κάνω γιατι με το σκηνικό έλιωσα στα γέλια.
Κατεβαίνω στο χαλαρό την Κηφισίας με ελάχιστη κίνηση, μεσαία λωρίδα με καμιά 90αριά χλμ και μου σκάει απο δίπλα ένα τουμπανιασμένο (εξωτερικά τουλάχιστον) Saxo VTS 1.6, με τον κλασικό πιτσιρικά 18-19 ετών, μαλί κάγγελο απο το ζελε και γυαλί ηλίου σαν μάσκα του σκί (ασχέτως που ήταν 8 παρά το απόγευμα).
Αρχίζει τα βρουμ-βρουμ.. ε τί να κάνω και γώ ο χριστιανός? Κολάστηκα..ανοιγω λιγάκι την τρίτη και ως αναμενόμενον.... το Saxo έμεινε 3-4 λεοφωρεία πίσω. Στο επόμενο φανάρι, έρχεται απο δεξιά, κατεβάζει το τζάμι και μου κορνάρει.. κατεβάζω να δώ τι θέλει, σηκώνει το γυαλί ηλίου-μασκα σκί στο κούτελο,με κοιτάει και ρωτάει με την απορία ζωγραφισμένη στο βλέμα : "δηλαδή.. αυτό τώρα είναι 316 ρε φίλε ???????????" για να λάβει την απάντηση : "Όχι.. 318"
και εκεί κάπου πετάει την ατάκα του μήνα : " Ααααααα... είπα και γώ..."
Καλύφθηκε το παληκάρι.....και έφυγε με τη συνείδηση ήσυχη.. οτι δεν τον κέρασε τσαγάκι ενα απλό 316... και γώ κρατιόμουν να μην τον μουτζώσω...
Τί να πεί κανείς....

αυτο επρεπε να μπει στα "ανεκδοτα" ρε φιλε....χαχαχαχαχα ελιωσα στα γελια!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 08-05-05, 13:58
Το avatar του χρήστη alexk
alexk Ο χρήστης alexk δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 16-09-2004
Μηνύματα: 2.065
alexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of light
Re file, sorry ki'olas. Esy 8ewreis kator8wma pou perases to saxo me M3 pou den fainetai? An nai, tote bravo sou. Pantws, to skiniko mou 8ymizei ton klassiko komplarismeno kontrakia (pou mia zoi trwei tsai kai exei megalo komplex) kai otan parei ena ergaleio, to toumpaniasei ki'olas, ton rwtas ti einai, kai sou apantaei (mama einai, 1600 einai...) oti einai normal.
Apo oti katalava, to palikari itan mia xara, mias kai eri3e ta moutra tou kai rwtise ti einai ayto pou ton perase etsi. Vevaia, pisteyw 8a vreis kai esy ton mastora sou agapite file, giati otan 8a tyxeis ton antistoixo pitsirika me saxo pou na exei turbo, 'h tetrapetaloudo kai mazepseis mia kolwna, rwta ton kai esy ti itan, kai 8a sou pei... 1400.
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 08-05-05, 14:04
Το avatar του χρήστη DaRk_AnGeL
DaRk_AnGeL Ο χρήστης DaRk_AnGeL δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 05-05-2005
Μηνύματα: 215
DaRk_AnGeL is on a distinguished road
Παρεξήγηση

μάλλον δε με κατάλαβες alexk.... ούτε κατόρθωμα το θεώρησα ούτε κατι ενδιαφέρον απο άποψη κόντρας... Απλα θεώρησα οτι είχε γέλιο το σκηνικό και το μοιράστηκα μαζί σας. Thats all. Για μένα τουλάχιστον ήταν αστείο. Δεν ασχολήθικα να προκαλέσω κάποιον...
Το είπα εξ αρχής οτι το αναφέρω καθαρά απο τη χιουμοριστική του πλευρά... Ok now?
Και άν θες να το δούμε απο άλλη άποψη.. ο τυπάς ήξερε οτι οδηγεί ένα vts με 122 (ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ) hp, και πήγε να πουλήσει μούρη σε ένα εμφανισιακά απλό 316.Αρα ποιός ήταν ο "κομπλεξικός κοντράκιας στην ιστορία"???
Και επίσης.. ήθελε και μαγκιές τρομάρα του ενώ κόβω το κεφάλι μου οτι ήταν οδηγός για ευθείες... και δεν είχε ιδέα απο αυτοκίνητα. Εγω για χαβαλέ πέταξα οτι είναι 318... αφου αυτός καλύφθηκε... δε νομίζω οτι το θέμα σήκωνε περισσότερη συζήτηση.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DaRk_AnGeL : 08-05-05 στις 14:15
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 08-05-05, 15:46
Το avatar του χρήστη InsaneDriver
InsaneDriver Ο χρήστης InsaneDriver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2004
Μηνύματα: 2.889
InsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to behold
Δεν το θεωρεί κατόρθωμα φίλε Άλεξ...απλά είχε γέλιο η όλη φάση με την άγνοια του πιτσιρικά...
Είναι το ίδιο με τα saxoralla και κάποιους ιδιοκτήτες τους που κοροϊδεύουν τον κόσμο και λένε ότι έχουν μια σκούπα και μια εξάτμιση, ενώ έχουν ροϊκές και κανίβαλους εκκεντροφόρους...
__________________

"Exhaust gases go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster..." - Jeremy Clarkson
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 08-05-05, 15:54
Το avatar του χρήστη Fad3In
Fad3In Ο χρήστης Fad3In δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 28-10-2004
Μηνύματα: 720
Fad3In is an unknown quantity at this point
Angry

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από DaRk_AnGeL
Δεν ασχολήθικα να προκαλέσω κάποιον...
Ακριβως! Οχι και να του την λες ρε Αλεξανδρε!!! Ν.
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 08-05-05, 16:08
Το avatar του χρήστη melodic
melodic Ο χρήστης melodic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-11-2004
Μηνύματα: 630
melodic is on a distinguished road
το 80% των saxorallwn ειναι παλικαρια της...π...ας

πριν 1,5 χρονο ειμαι γεφυρα πρακτικερ(τερματισμος βουτας) αραχτος και χαζεβουμε περασματα με 2 κολλητους...
γνωριζουμε με την παρεα μου 2 τυπους με ενα 8v 1.6 και με παρακαλουσε να ανοιξουμε επι 2λεπτα...(δεν θελω και πολλη να ψηθω εγω) γιατι λεει εβαλε εχτες καινουργιο τελικο να δει διαφορες...

ε τελικα ανοιγουμε και ενω εγω κατο απο την 2 γεφυρα ειχα λιγο γεμισμενη τεταρτη αυτος ειχε σπασει και την 5 του... ε τι να του πεις μετα.... περνω τηλεφωνο ενα φιλο μου με ενα 1.3 8v(μηχανικος ειναι) ερχετε σε 10 λεπτα και το παλικαρι με το 1.6 εκανε την κοτα,το κουνελι και ολο το βασιλειο των ζωων..

σε τετοια ατομα τι πρεπει να κανεις????
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 08-05-05, 16:20
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Φιλε Alex ησουν λιγακι αδικος....το αστειο με τον dark angel δεν ξερω αν το προσεξες στο γκαραζ ειναι οτι γραφει 316 πισω και ειναι εμφανισιακα ακριβως σαν ενα μαμα 316.Μονο αν ανοιξεις το καπo βλεπεις το αμερικανικο ///Μοτερ!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fanatic : 08-05-05 στις 16:27
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 08-05-05, 17:02
Το avatar του χρήστη alexk
alexk Ο χρήστης alexk δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 16-09-2004
Μηνύματα: 2.065
alexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από DaRk_AnGeL
Και άν θες να το δούμε απο άλλη άποψη.. ο τυπάς ήξερε οτι οδηγεί ένα vts με 122 (ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ) hp, και πήγε να πουλήσει μούρη σε ένα εμφανισιακά απλό 316.Αρα ποιός ήταν ο "κομπλεξικός κοντράκιας στην ιστορία"???
DaRk_AnGeL>Apo oti exw dei, to ama3i sou exei dipli mpouka pisw (styl 325i), 17ares kai eisai kai pita xamilos. Eisai toso mama? Giati, kai egw den 3erw polla apo aytokinita, alla an dw ena '316i' me mpouka apo 325 kai 17ares (giati ta frena sou den xwrane profanws), mou pernaei "ligo" apo to myalo oti den eisai kai toso 316i. Telos pantwn, kammia pare3igisi. Allwste, einai dikaiwma tou ka8enos na kanei ayto pou 8elei.

Insane>Ayto me tin skoupa-e3atmisi file to exw akousei N fores. Apisteyto. Mexri tetrapetaloudo exoume petyxei kai na leei oti exei programma kai e3atmisi...

melodic>Exw dei idioktites allwn aytokinitwn pou einai pio aparadektoi kata tin proswpiki mou apopsi (p.x. TT, Alfa 147, Leon). Pisteyw exei na kanei kai me to ti exei tyxei ston ka8ena mas.
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 08-05-05, 18:48
Το avatar του χρήστη DaRk_AnGeL
DaRk_AnGeL Ο χρήστης DaRk_AnGeL δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 05-05-2005
Μηνύματα: 215
DaRk_AnGeL is on a distinguished road
Χαβαλές να γίνεται...

Ρε παιδιά, , τώρα στεναχωριέμαι γιατι το έγραψα για χαβαλέ το περιστατικό. και έχει καταλήξει σε αντιπαράθεση μεταξύ μας. Σιγά το θέμα. Εγώ ποτέ δεν έκρυψα το αμάξι μου...δεν είναι και κάνας πύραυλος αλλα.. σε σοβαρή συζήτηση ποτέ δε θα λεγα βλακίες. Aλλα αφού ο τυπάς το τράβγε το δούλεμα.. εγώ φταίω?Σε τελική ρε άλεξ, ίσως εσύ να μή με ξέρεις αλλα κάποια απ τα παιδιά του club με γνωρίζουν προσωπικά εδώ και καιρό και μπορούν να σου πουν αν είμαι κανα βλαμμένο που κάνει μαγκιές εκ του ασφαλούς...
Μήν τα παίρνουμε όλα βάση ψυχρής λογικής. Κάποιες φορές ανοίγεις επειδή υπάρχει πρόκληση, κάποιες φορές επειδή έτσι σου ήρθε και κάποιες.. χωρίς κανένα λόγο. Το να ανοίξεις με κάποιον που έχει λιγότερα άλογα (φαινομενικά τουλάχιστον)είναι ένα ρίσκο. Όπως εγώ δεν ήξερα αν πέσω σε κανα saxo 250-300 hp και με κεράσει. Σιγά μην καθόμαστε να σκάμε όμως.Ανοίγουμε και ... ότι βγεί
Anyway... no bad feelings, ε?
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:06.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.