Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 07-08-12, 08:18
Το avatar του χρήστη ziaba
ziaba Ο χρήστης ziaba δεν είναι συνδεδεμένος
ɹƃ˙ʇɹodsɹoʇoɯ-ʍɯq˙ʍʍʍ
 
Εγγραφή: 27-04-2010
Μηνύματα: 1.348
ziaba will become famous soon enoughziaba will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από risk Εμφάνιση μηνυμάτων
απο μαρκα δεν ξερω το μονο που γνωριζω ειναι πως το αμαξι πριν το αγορασουμε ειχε 325 μοτερ με αυτο το διαφορικο
φίλε ένα τέτοιο μπλοκε 70% στ πατά κ 30% στ ασε (2 way) για ε30 αξίζει πιο πολλά από τ όλο το αμάξι σου
__________________
B M W - M o t o r s p o r t . g r

__________________

عشق دریفت
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 11-08-12, 15:48
kefalismos Ο χρήστης kefalismos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-02-2008
Μηνύματα: 263
kefalismos will become famous soon enough
To πιο απλό και εύκολο . Ρίξτο 5 πόντους από το εργοστασιακό ύψος μπροστα και θα πάρεις 2 μοίρες κάμπερ . Παραπάνω δε χρειάζεσε . Εμένα μου δούλευε μια χαρά και το είχα κανονικά για δρόμο , καθημερινό αυτοκίνητο .
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 12-08-12, 23:51
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kplc16 Εμφάνιση μηνυμάτων
ξερω παιδια τα οποια κανιβαλισαν το ε30 τοποθετωντας ακρα απο ε46 μπροστα.
εννοειται οτι πισω πηγαν σε ζ3 λυσεις

Ετσι γιναν μπρος πισω πενταμπουλωνοι.
Αν δε θες σε καμια περιπτωση να γινεις πενταμπουλωνος θα σου ελεγα να ξεκινησεις με coilover και να σηκωσεις λιγο το αμαξι.
ιπποδυναμη τι εχεις;

περιμενε λιγο το μιχαλη να παρει χαμπαρι το νημα σου.... ***
Μολις το'δα!!!!! Φιλε μου Risk δυστυχως ψαχνεσαι σε λαθος μονοπατια,ακουγοντας διαφορα γυρω σου που δεν ειναι παντα σωστα.Επισης διαβαζοντας τα 3 Thread που ανοιξες βλεπω οτι εχεις μολις παρει ενα Ε30,που δεν γνωριζεις τι φοραει πανω,τι ιπποδυναμη βγαζει κι εχεις μπλεξει και με παπατζη μαστορα.....Ασχημα λοιπον τα πραγματα.....
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 12-08-12, 23:53
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kefalismos Εμφάνιση μηνυμάτων
To πιο απλό και εύκολο . Ρίξτο 5 πόντους από το εργοστασιακό ύψος μπροστα και θα πάρεις 2 μοίρες κάμπερ . Παραπάνω δε χρειάζεσε . Εμένα μου δούλευε μια χαρά και το είχα κανονικά για δρόμο , καθημερινό αυτοκίνητο .
Δεν θελει καμπερ ο ανθρωπος...τη γωνια του τιμονιου θελει ν'αυξησει...να στριβει περισσοτερο δλδ....
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 19:31.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.