Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 05-06-11, 14:18
babbis87 Ο χρήστης babbis87 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 27-04-2009
Μηνύματα: 43
babbis87 is on a distinguished road
Led για Ε30 angel eyes

παιδια εγω εχω angel eyes στο ε30 μου και θελω να αλλαξω τα λεντακια που εχουν μεσα το εκανα μια φορα και το χρωμα που εβγαζαν ηταν μεν λευκο αλλα το φως τους δεν γεμιζε απολητα τα δαχτυλιδια και θελω να βαλω λεθκα λεντ αλα το φως που θα βγαζουν να διοχετευεται ομοιομορφα στα δαχτυλιδια μιπω ξερει κανενας που θα βρω τετοια λεντ?
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 11-06-11, 09:14
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
φιλε μου απο τα τελευταια που εχω μαθει σαν ασχετος αρχικα αν θες πιο πολυ φως στα δακτυλιδια σου αλλαξε δακτυλιδια και βαλε ccfl.αλλαζοντας μονο τα λεντακια θα εχεις παλι πιο λιγο φως σε σχεση με τα δακτυλιδια ccfl.στα λεω γιατι και γω ψαχνομουν να αλλαξω μονο λεντακια αλλα το κοστος ειναι το ιδιο μπορει και παραπανω οποτε βαζεις ενα σετ δακτυλιδια ccfl και εχεις και περισσοτερο φως σπο το να αλλαξεις μονο λεντακια.εγω αλλαξα δακτυλιδια σε ε36 (εβαλα ccfl) φαναρια (hela angel eyes) και ειδα διαφορα.με τα λεντακια μου ειπε ο μαστορας θα ειχα χειροτερο αποτελεσμα...ελπιζω να βοηθησα. μενεις αθηνα?
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 10:56.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.