Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 05-02-05, 22:35
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Dyno numbers

Aπο οσους θυμαμαι και οσα προλαβα

1 Strax / M3 E46 / 320

2 Black5 / 525 E34 / 199

3 Mpower / 518 turbo / 173

4 Octane / 318 E46 compact /

5 VIC /

6 E30Maniac / 325 E30 / 150

7 Scoopman M3 E36 3.0 / 285

8 Minas 318is Dasc / 318 iS Compressor / 199

9 kostas / Z4 3.0 / 234

10 ks50:50 / 316 E46 compact / 122

11 geo_2_2003 / 316 E36 / 109

12 Ripper / 31? E46 compact /

13 melodic / ?????

14 Mario-Zante / ?????

15 Doctor Abo / M3 E46 / 347

16 bmw316i / 316 E30 / 102



Δεκαδικους δεν θυμαμαι.Οσους δεν εχω γραψει,ας το γραψουν εκεινοι,και σε οσους εχω γραψει λαθος,ας με διορθωσουν.

Τα αξιοσημιωτα της σημερινης ημερας ηταν:
Η "ειδικη" για να φτασεις στο κτηριο της Option Press που σε συνδιασμο με την βροχη,προσφεροτανε για παρατεταμενα και συνεχη slides!!!!!!!!
Τα 347 αλογα του Doctora!!!!!!!!!
Tα 320 αλογα του Strax???????
Tα 199 αλογα του Μηνά με τον γαματο κομπρεσορα!!!!!!
Η χαρα του Scoopman για το 1 αλογο μονο που ειχε πεθανει!!!!!!
Και φυσικα το 316 μαμα του geo που με 95αρα βενζινα εβγαλε 109(?!?!?!?!?!) αλογατα
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 06-02-05, 03:29
Το avatar του χρήστη Black5
Black5 Ο χρήστης Black5 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-06-2004
Μηνύματα: 384
Black5 will become famous soon enough
Καλά τα έλεγα ότι θα μου το φάνε το άλογο!!! 199,9 ήμουν. Παρακαλώ να γραφτεί 200 (χάριν στρογγυλοποίησης)!!!
__________________
Ε34 525i
________
Δημήτρης

I'll be watching you!

http://www.wow-europe.com/en/
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 06-02-05, 04:33
Το avatar του χρήστη melodic
melodic Ο χρήστης melodic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-11-2004
Μηνύματα: 630
melodic is on a distinguished road
148,5 ντεντενια!!!
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 06-02-05, 08:43
antonio Ο χρήστης antonio δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-06-2004
Μηνύματα: 421
antonio is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Black5
Καλά τα έλεγα ότι θα μου το φάνε το άλογο!!! 199,9 ήμουν. Παρακαλώ να γραφτεί 200 (χάριν στρογγυλοποίησης)!!!

Μπράβο Black5!! Τώρα με έχει φάει η περιέργεια μετα την κοντρίτσα μας!! Πόσα να είναι το άτιμο το διλιτράκι μου?? Το δεύτερο dino θα μας απαντήσει!
Μπράβο και στον master, τον doctora βέβαια!
__________________
Πάτα γκάζι να προλάβεις την ζωή! Πρόσεξε όμως μην την προσπεράσεις!
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 06-02-05, 11:03
Το avatar του χρήστη Black5
Black5 Ο χρήστης Black5 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-06-2004
Μηνύματα: 384
Black5 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από antonio
Μπράβο Black5!! Τώρα με έχει φάει η περιέργεια μετα την κοντρίτσα μας!! Πόσα να είναι το άτιμο το διλιτράκι μου?? Το δεύτερο dino θα μας απαντήσει!
Μετά όμως έβαλα εξάτμιση και φίλτρο.... Θα δω πόσα είσαι κι εσυ και αμα είναι θα σε προκαλέσω για ρεβάνς!!!!
__________________
Ε34 525i
________
Δημήτρης

I'll be watching you!

http://www.wow-europe.com/en/
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 06-02-05, 12:13
Το avatar του χρήστη DoctorAbo
DoctorAbo Ο χρήστης DoctorAbo δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-08-2004
Μηνύματα: 1.106
DoctorAbo has a spectacular aura aboutDoctorAbo has a spectacular aura about
Αγαπητοί μου φίλοι,
μετά από πολύ σκέψη κατέληξα και σε ένα επιπλέον συμπέρασμα. Νομίζω, έξω από πλάκα ότι κατέληξα στον πραγματικό λόγο της διαφοράς ανάμεσα στο αυτοκίνητό μου και σε αυτό του Strax. Ακούστε να δείτε. Υποθέτουμε ότι έχουμε δυο (2) στάβλους. Δυο στάβλους με 343 άλογα ο κάθε ένας. Αυτά τα αλογάκια λοιπόν επιδίδονται σε πράξεις αναπαραγωγής οπότε γεννιούνται και κανα δυο - τρία πουλάρια. Από την άλλη, πλακώνει και κανα μικρόβιο, και μπορεί να ψωφολογάνε και μερικά αλόγατα. Υποψιάζομαι λοιπόν, πως στο δικό μου σταύλο, τα αλογάκια γεννοβολήσανε 3 πουλαράκια. Ετσι φτάσαμε τα 347. Από την άλλη πάλι, στο σταύλο του Strax προφανώς έπεσε ανεμογκάστρι ως προς την επιλογή των επιβητόρων, και μάλλον πλάκωσε και θανατικό που ψόφησε 23 αλογάκια από τα 343. Ετσι ο σταύλος εκείνος έμεινε με 320 και ο δικός μου με 347. Τελικά είναι θέμα υγιεινής και καλού sex. Για τα άλογα μιλάμε πάντα .........

Προτείνω λοιπόν Φίλε Strax την άμεση πρόσληψη ενός κτηνίατρου στον σταβλο σου.
__________________
Καπ καπ κει κατ, κατ καν γκαπ γκαπ!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 06-02-05, 12:30
Το avatar του χρήστη Strax
Strax Ο χρήστης Strax δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 2.285
Strax has a spectacular aura aboutStrax has a spectacular aura about
Νομίζω ότι η πηγή του κακού βρίσκεται αλλού. Απλά ο δικός μου στάβλος είναι πάρα πολύ καινούριος και τα άλογα είναι πολύ νεαράς ηλικίας. Το αποτέλεσμα είναι ότι είναι πιασμένα, μουδιασμένα και δεν έχουν ανοίξει ακόμα το διασκελισμό τους έτσι ώστε να αποδίουν τα μέγιστα. Ανακαλύψαμε επίσης και ένα μικρό προβληματάκι στο σανό που τα ταϊζαμε. Άστα λιγο να μεγαλώσουν και είμαι σίγουρος ότι θα πάρουν το αίμα τους πίσω! Γιατρέ δεν είναι σωστό να αφήνεις τα άλογά σου να τα βάζουν με πιτσιρίκια! Θα είναι σωστό να σε πειράζουν τα δικά μου όταν θα βρίσκονται στο άνθος της ηλικίας τους και τα δικά σου θα έχουν αρχίσει να μπαίνουν στην τρίτη ηλικία???
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 06-02-05, 12:30
skandalis447 Ο χρήστης skandalis447 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 06-05-2004
Μηνύματα: 84
skandalis447 is on a distinguished road
Dyno numbers

Paidia To diko mou M roadster evgale 329 kai 36kg ropi.Pantos to thema me ta E46 xrizei sizitisis...Epeidi opos tha kseretai tixainei na exo aniksi sto dromo me polla E4 m3,exo diapistosei to eksis...Iparxoun 2 katigories oso anafora to pos pane sto dromo...Stin parea mou exoume 5-6 e46m3 kai exo aniksi me ola.2 apo auta pane poli kala kai sigekrimena 1 paei akrivos dipla mou apo stasi mexri 240 den kounietai kanenas.Ap tin alli ta ipoloipa me to pou koumpono 3 sta 120 anigo 2karotses mexri ta 170 kai meta anigo peripou 4-5 karoses stin 4 psila...Den mporo na katalavo pos simvainei auto kai den einai thema odigou , giati exei simvei me diaforetikous odigous , kai episis anigontas filika me ton strax me to pou koumpona 3 efevga...Anarotiemai ti tha simvei an avikso me ton doctor...Ti na ftaiei?imerominia paragogis?Kainourgio moter?Tou strax exei 3000km kai tou filou mou pou pame mazi exei 2800km.Kia ta 2 apo kouta logo spasimatos...Ara den einai auto...Tha to psakso pantos...Mporei kapios na mou grapsei apo ton Thoma ti noumera evgala me to V-Box?
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 06-02-05, 12:36
Το avatar του χρήστη VIC
VIC Ο χρήστης VIC δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 08-10-2004
Μηνύματα: 313
VIC is on a distinguished road
klispera apo tin iliolousti agglia!!! Ena megalo EFXARISTO se olous osous sinebalan gia na gini afti h dinamometrisi kathos kai sto na gnoriso polous apo esas!!! ante kai is anotera...


sorry gia tous latinikous xaraktires

p.s. VIC>>>>>126.3 Ps 18 Kg.
Octane>>126.8 Ps 18 Kg.
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 06-02-05, 12:38
Το avatar του χρήστη Strax
Strax Ο χρήστης Strax δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 2.285
Strax has a spectacular aura aboutStrax has a spectacular aura about
Δημήτρη, εχθές το απόγευμα ανοίξαμε με τον γιατρό από 3ες ρολαριστές για να αποφύγουμε διαφορές οδηγών. Το αποτέλεσμα ήταν ότι όποιος πατούσε πρώτος είχε το πλεονέκτημα, με ένα μικρό προβάδισμα του γιατρού. Δηλαδή αν πατούσα πρώτος δεν του έφευγα τόσο πολύ όσο τις φορές που πατούσε εκείνος πρώτος. Δεν είχε καμμία σχέση με τη διαφορά που είχαμε εμείς στις τρίτες και τετάρτες.
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:16.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.