Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #961  
Παλιά 23-12-10, 22:44
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Talking !!!!!!!!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Α8hnaios Εμφάνιση μηνυμάτων
δωσε 12.000 παρε το BMW E30 M3 Cecotto αραξετο μαζεψε χρημα εκτελωνισε το και εισαι αρχηγοπουλο!

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?...STRK:MESELX:IT
Για να το διασκεδασουμε και λιγο....το συγκεκριμενο ειναι στη Σοφια-Βουλγαρια,ξερω τον μηχανικο που το εχει μεσω καποιον site αμερικανικων,το παιρνω οπως λες το βαζω στο ονομα της δικιας μου που ειναι απο τα μερη εκει πανω και καθε σου-κου την βαζω να με πηγαινει μια βολτα και εγω να καθομαι στο δεξι καθισμα και να απολαμβανω τα ''κοριτσια μου''......νομιμα και χωρις εξοδα εκτελωνισμου και σε 5 χρονια απο σημερα μου το μεταβιβαζει επισημα στο ονομα μου και βγαζει πινακιδες Ι.Ο χωρις να πληρωσω φραγκο στα λαμογια!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #962  
Παλιά 23-12-10, 22:47
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Smile .............

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stef Εμφάνιση μηνυμάτων
Εσύ βαλτός είσαι να με τρελλάνεις...
Μονο εγω θα υποφερω ρε κεραταδες???Παρτε να εχετε και εσεις...να μοιραστω τον πονο μου,εσυ τουλαχιστον βαζεις καμια φωτο εκεινος ο Μητσος δεν βαζει καμια για να γλυτωνει τον πονο χαχαχαχα.....
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #963  
Παλιά 23-12-10, 22:49
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nikos1400 Εμφάνιση μηνυμάτων
Και σε ρωτω τωρα εγω:

Δεν μπορει να ξαναγυρισει, με τα ελαχιστα που χρειαζεται για να περασει "προδιαγραφες" ???

Και αν ναι, γιατι οχι ?

Γιατι δε βγαζουν ενα συγχρονο Ε30, δε μπορω να καταλαβω...
ίσως κάποια μέρα γίνει και αυτό...όπως το ford mustang ...
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #964  
Παλιά 23-12-10, 22:56
Το avatar του χρήστη nikos1400
nikos1400 Ο χρήστης nikos1400 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-07-2006
Μηνύματα: 576
nikos1400 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Για να το διασκεδασουμε και λιγο....το συγκεκριμενο ειναι στη Σοφια-Βουλγαρια,ξερω τον μηχανικο που το εχει μεσω καποιον site αμερικανικων,το παιρνω οπως λες το βαζω στο ονομα της δικιας μου που ειναι απο τα μερη εκει πανω και καθε σου-κου την βαζω να με πηγαινει μια βολτα και εγω να καθομαι στο δεξι καθισμα και να απολαμβανω τα ''κοριτσια μου''......νομιμα και χωρις εξοδα εκτελωνισμου και σε 5 χρονια απο σημερα μου το μεταβιβαζει επισημα στο ονομα μου και βγαζει πινακιδες Ι.Ο χωρις να πληρωσω φραγκο στα λαμογια!!

Προχώρα !!!
__________________
free online Moto-περιοδικο www.ebike.gr !
Απάντηση με παράθεση
  #965  
Παλιά 23-12-10, 22:58
Το avatar του χρήστη Kostas Christ
Kostas Christ Ο χρήστης Kostas Christ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2005
Μηνύματα: 1.140
Kostas Christ has a spectacular aura aboutKostas Christ has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ThaNOS E46coupe Εμφάνιση μηνυμάτων
ίσως κάποια μέρα γίνει και αυτό...όπως το ford mustang ...
και αυτο πολυ λαιτ σε σχεση με τον προκατοχο...

αμα ηταν αντιστοιχη η διαφορα... μακραν θα προτιμουσα το παλιο...
__________________
A Rhttp://www.gallery.super3.gr/public_html/yabbfiles/Smilies/bulldog.gifI S
Απάντηση με παράθεση
  #966  
Παλιά 28-12-10, 10:17
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Αν προσπαθήσουν να φτιάξουν Μ3 Ε30 σήμερα θα είναι 2 τόνους γιατί πρέπει να έχει 500 αερόσακους 1.000 χλμ. καλωδιώσεις για τους εγκεφάλους/αισθητήρες κλπ. θα πρέπει να έχει τουρμπάτο μοτέρ για να βγάζει EURO6 ρύπους κλπ. οπότε έφτιαξαν αυτό που είναι ότι πιο κοντινό θα μπορούσε να γίνει
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #967  
Παλιά 28-12-10, 10:36
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Cool

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν προσπαθήσουν να φτιάξουν Μ3 Ε30 σήμερα θα είναι 2 τόνους γιατί πρέπει να έχει 500 αερόσακους 1.000 χλμ. καλωδιώσεις για τους εγκεφάλους/αισθητήρες κλπ. θα πρέπει να έχει τουρμπάτο μοτέρ για να βγάζει EURO6 ρύπους κλπ. οπότε έφτιαξαν αυτό που είναι ότι πιο κοντινό θα μπορούσε να γίνει
Έτσι ακριβώς είναι τα πράγματα. Μας αρέσει, δε μας αρέσει. (Μέχρι και η ίδια η BMW το παρουσίασε μαζί με το Ε30 Μ3 και όχι τυχαία προφανώς, εννοώντας ότι είναι η νέα γενιά όπως αφήνουν τα δεδομένα της εποχής να γίνει)


(Και εγώ θα το προτιμούσα με 4 κύλινδρο 4 πετάλουδο 2-2.5 λίτρα το 1Μcoupe και 220-250 άλογα και 1300κιλά, αλλά ας όψεται τo τρις κατάρατο GVMD που έχει πείσει όλο τον κόσμο ότι με τουρμπο είναι πιο ωραία και πιο...οικολογικά )
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #968  
Παλιά 28-12-10, 14:18
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Ατμόσφαιρα VS Turbo εδώ
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #969  
Παλιά 28-12-10, 22:19
Το avatar του χρήστη nikos1400
nikos1400 Ο χρήστης nikos1400 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-07-2006
Μηνύματα: 576
nikos1400 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν προσπαθήσουν να φτιάξουν Μ3 Ε30 σήμερα θα είναι 2 τόνους γιατί πρέπει να έχει 500 αερόσακους 1.000 χλμ. καλωδιώσεις για τους εγκεφάλους/αισθητήρες κλπ. θα πρέπει να έχει τουρμπάτο μοτέρ για να βγάζει EURO6 ρύπους κλπ. οπότε έφτιαξαν αυτό που είναι ότι πιο κοντινό θα μπορούσε να γίνει
μπααα...
__________________
free online Moto-περιοδικο www.ebike.gr !
Απάντηση με παράθεση
  #970  
Παλιά 29-12-10, 09:22
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nikos1400 Εμφάνιση μηνυμάτων
μπααα...
Βλέπω έχεις επιχειρήματα
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Tags
m3 30


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 06:49.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.