Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 24-11-09, 15:25
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Πάντως το ΠΙΟ γρήγορο 335 που έλεγα έχασε ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΑ χθές ... με ΟΛΑ υπέρ του (ρολ , σχέση , χλμ , βάρος κλπ) από πάνω κάτω 400 άλογα ΕΒΟ ...

Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 24-11-09, 17:43
Το avatar του χρήστη ATHA
ATHA Ο χρήστης ATHA δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 12-08-2008
Μηνύματα: 13
ATHA is an unknown quantity at this point
φιλε μου καλοσ τον δεχτηκεσ το εκγεφαλο το καινουργιο και καλι διασκεδαση , καλο ειναι να βαλεισ και μεγαλυτερο ψηκτη λαδιου για ασφαλεια της μηχανης .
αμα το ρολαρεις θα δεισ και ελαφρια χαμηλοτερη καταναλωση. εχω το v 3.2 εδω και 25000 κμ και δεν χορταινω να πηγαινω τεζα





Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Πάντως το ΠΙΟ γρήγορο 335 που έλεγα έχασε ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΑ χθές ... με ΟΛΑ υπέρ του (ρολ , σχέση , χλμ , βάρος κλπ) από πάνω κάτω 400 άλογα ΕΒΟ ...

για να το δω αυτο το evo μεσα απο το καπο και μετα σ ενα σχηματαρι-λαμια να δουμε πωσ θα παει, το σιμαντικοτερο δεν ειναι ποιοσ θα φτασει πρωτοσ στη τελικη αλλα ποιοσ θα την κρατησει για περισσοτερο

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ATHA : 24-11-09 στις 17:47
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 24-11-09, 17:43
eNeRGy Ο χρήστης eNeRGy δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-01-2009
Μηνύματα: 279
eNeRGy will become famous soon enougheNeRGy will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Πάντως το ΠΙΟ γρήγορο 335 που έλεγα έχασε ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΑ χθές ... με ΟΛΑ υπέρ του (ρολ , σχέση , χλμ , βάρος κλπ) από πάνω κάτω 400 άλογα ΕΒΟ ...
Δεν ειπες κατι καινουριο ρε φιλε... παντα υπαρχει ο πιο γρηγορος... ακομη και για τον νικητη του βιντεο που εβαλες...!
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 24-11-09, 17:52
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από eNeRGy Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν ειπες κατι καινουριο ρε φιλε... παντα υπαρχει ο πιο γρηγορος... ακομη και για τον νικητη του βιντεο που εβαλες...!
To θέμα είναι ότι αν είναι πίσω το 335 απο ΕΒΟ 400 άλογα σε πάτημα από ρολ 70χαω και 2ες μέχρι τα 250+ μάλλον είναι ΥΠΕΡαισιόδοξος ο Βίς !!!!

Στο εν λόγω πάτημα το 335 ήταν ΧΩΡΙΣ πίσω καθίσματα και ΧΩΡΙΣ κάθισμα συνοδηγού !!!

Το ΕΒΟ είναι 9άρι RS πάνω κάτω 400 άλογα

Σε πάτημα 1ες ρολ ή στάση το 335 λογικά δε θα υπήρχε στο βίντεο !!!

φίλε μου ATHA Σχηματάρι - Λαμία ???? Εκδρομή λες να πάνε τα παιδία ??? ... σιγά μην πάνε και Πάτρα - Ανκόνα με τον Αγούδημο !!!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 24-11-09, 17:55
sm6 Ο χρήστης sm6 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-12-2007
Μηνύματα: 1.833
sm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από eNeRGy Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν ειπες κατι καινουριο ρε φιλε... παντα υπαρχει ο πιο γρηγορος... ακομη και για τον νικητη του βιντεο που εβαλες...!
και αυτος ειναι το gtr... σωστα...?


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
σιγά μην πάνε και Πάτρα - Ανκόνα με τον Αγούδημο !!!!!!!
αχαχαχαχα εγραψες μαν, για μια φορα ακομα...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sm6 : 24-11-09 στις 17:57
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 24-11-09, 17:57
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Προς αποφυγή παρεξηγήσεων το 335 στο βίντεο ΔΕ ΦΟΡΑΕΙ ΜΟΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ !!!! ...
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 24-11-09, 18:50
Το avatar του χρήστη stratos
stratos Ο χρήστης stratos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-02-2008
Μηνύματα: 1.673
stratos is a jewel in the roughstratos is a jewel in the roughstratos is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ATHA Εμφάνιση μηνυμάτων
φιλε μου καλοσ τον δεχτηκεσ το εκγεφαλο το καινουργιο και καλι διασκεδαση , καλο ειναι να βαλεισ και μεγαλυτερο ψηκτη λαδιου για ασφαλεια της μηχανης .
αμα το ρολαρεις θα δεισ και ελαφρια χαμηλοτερη καταναλωση. εχω το v 3.2 εδω και 25000 κμ και δεν χορταινω να πηγαινω τεζα


Πολύ καλός φίλε μου. Το επόμενο θα είναι κάτι τέτοιο και απο μένα. Κατάφερα μέχρι ένα κλίκ πριν τα 280 κοντερίσια αλλά δεν θα το έκανα με μισό χέρι στο τιμόνι. Όταν βρώ να στηρίξω το κινητό θα δοκιμάσω. Πάντως με τον χάρτη που φοράω βλέπω σημαντικά μεγαλήτερη κατανάλωση.

Ο δείκτης δεν πέφτει ποτέ κάτω απο 9lt/100 km ενώ με 6 και 80 km/h έβλεπα ακόμα και 6. Στα 160 σε ίσιο δρόμο έβλεπα ακόμα και 8.7 αλλά τώρα βλέπω συνεχώς κοντά στο 11.5. Να σημειώσω οτι ο χάρτης είναι πολύ επιθετικός και με μερικά τσιγκλίσματα στο αβάνς και στην απόκριση του γκαζιού όπως και στο lag fix που πιστεύω οτι χώνει βενζίνες για να κρατά ετοιμοπόλεμες τις τουρμπίνες. Για αυτό και κυκλοφορώ με τον εργοστασιακό χάρτη.

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Το ψυγείο λαδιού παίρνει σειρά μετά απο το επόμενο μπάξιμο...
__________________
E36 3.16i.... 1993 - 2009.... R.I.P.
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 24-11-09, 18:55
Το avatar του χρήστη stratos
stratos Ο χρήστης stratos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-02-2008
Μηνύματα: 1.673
stratos is a jewel in the roughstratos is a jewel in the roughstratos is a jewel in the rough
Το βίντεο φίλε Evangele δεν θα το σχολιάσω γιατί παίζουν πολλά ρόλο και πραγματικά δεν με ενδιαφέρει.

Και στην περιοχή μου υπήρχε και ένα Yugo turbo που τρομοκρατούσε τους πάντες πρώτον γιατί έραβε και δεύτερον μήν φύγει καμία πόρτα και σκοτώσει κανέναν άμοιρο.

Το θέμα δεν είναι ποιός την έχει πιο μεγάλη (την ιπποδύναμη)... Το μόνο που ήθελα να δείξω ήταν πώς ανεβάζει το αυτοκίνητο με μόνο πρόγραμμα. Τα χαμηλά 10άρια για τα 100 - 200 km/h με ικανοποιούν και ας με περνάνε τα έβο αέρα....
__________________
E36 3.16i.... 1993 - 2009.... R.I.P.
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 24-11-09, 18:58
Το avatar του χρήστη Panoz_335i
Panoz_335i Ο χρήστης Panoz_335i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-01-2007
Μηνύματα: 462
Panoz_335i will become famous soon enoughPanoz_335i will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
To θέμα είναι ότι αν είναι πίσω το 335 απο ΕΒΟ 400 άλογα σε πάτημα από ρολ 70χαω και 2ες μέχρι τα 250+ μάλλον είναι ΥΠΕΡαισιόδοξος ο Βίς !!!!

Στο εν λόγω πάτημα το 335 ήταν ΧΩΡΙΣ πίσω καθίσματα και ΧΩΡΙΣ κάθισμα συνοδηγού !!!

Το ΕΒΟ είναι 9άρι RS πάνω κάτω 400 άλογα

Σε πάτημα 1ες ρολ ή στάση το 335 λογικά δε θα υπήρχε στο βίντεο !!!

φίλε μου ATHA Σχηματάρι - Λαμία ???? Εκδρομή λες να πάνε τα παιδία ??? ... σιγά μην πάνε και Πάτρα - Ανκόνα με τον Αγούδημο !!!!!!!
Ακουσα (δεν ειμουν εκει) οτι του ανθρωπου με το 335 του ειπατε πατημα στο χιλιομετρο και στα 800 που αρχισε να παιρνει κεφαλι πατησε φρενο το Evo για να αποφευχθουν τα χειροτερα.

Επισης ακουσα οτι οταν βρεθηκε μπροστα το 335ι to Evo ολως τυχαιως (τι σπανιο) εχασε την ταχυτητα (μα τι εχουν αυτα τα σασμαν τους).

Ετσι βγηκε το πορισμα οτι ειναι μπροστα το Evo Βαγγελη? Και μπροστα να ειναι, εσυ γιατι πανιγυριζεις? Νομιζα οτι εισαι BMW-fan.

Εχω μια απορια διοτι εγω δεν ξερω απο αυτα ...γιατι ΠΑΝΤΑ απο δευτερες 60 το 335 ειναι στα μετρα του ενω ο οποιος αντιπαλος δεν ειναι? Μηπως και το Evo ηταν ατμοσφαιρικο πολυστροφο ή βαρυτερο απο το BMW??
__________________

ΒΜW Freak -E92 335i -Space Grey
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 24-11-09, 20:44
Το avatar του χρήστη ATHA
ATHA Ο χρήστης ATHA δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 12-08-2008
Μηνύματα: 13
ATHA is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Προς αποφυγή παρεξηγήσεων το 335 στο βίντεο ΔΕ ΦΟΡΑΕΙ ΜΟΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ !!!! ...
ti ekdromi vre ?εκδρομι θα ιταν σαλονικα αθηνα αλλα δεν θα μεινει διπλωμα οθτε για δειγμα? oute mia oritsa einai,telos panton, ι αληθεια ειναι οτι ειναι 2 διαφορετικες προσεγισεις για δυο διαφορετικα γουστα , και μαλλον επειδη εγο δεν ενδιαφερομαι και τοσο για ανοιγματα γι αυτο δεν μπαινο και τοσο στο απο φαναρι -κολονες ,400μ και διαφορα

Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 07:46.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.