Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 12-01-10, 23:22
Το avatar του χρήστη mo328i
mo328i Ο χρήστης mo328i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-10-2008
Μηνύματα: 496
mo328i is on a distinguished road
csl ζαντες σε e46 m3

καλησπερα παιδια ψαχνω να βρω ζαντες csl ημιτασιον η γνησιες και ψαχνοντας βρηκα καποιες ζαντες απο μια εταιρια ονοματι EAS της οποιας η εδρα ειναι στην Αμερικη,εχει αγορασει κανενας απο εκει?η ξερει κανεις ποσο θα πανε οι φοροι εαν τις φερω με usps??στην Ελλαδα παρομοιας ποιοτητας υπαρχουν γιατι στην αμερικη πουλανε πολυ αυτες!!μου εχουν πει για ιταλικες reblica και καλα οτι ειναι το πιο καλο,σορυ για τις πολλες ερωτησεις οποιος μπορει βοηθαει,ευχαριστω!
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 13-01-10, 00:08
Το avatar του χρήστη BMW_330i
BMW_330i Ο χρήστης BMW_330i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-12-2006
Μηνύματα: 882
BMW_330i is on a distinguished road
φιλε μου ζαντες csl σε replica φοραω εγω σε τετραπορτο e46.κραμα ιταλικο και εδω και ενα χρονο που της εχω πολυ ευχαριστημενος.τωρα για αυτη την εταιρεια την EAS που λες δεν μπορω να βοηθησω δεν την εχω ακουστα.
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 13-01-10, 00:48
Το avatar του χρήστη saikoE39
saikoE39 Ο χρήστης saikoE39 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 05-02-2005
Μηνύματα: 1.715
saikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nice
το να βαλεις σε Μ3 μουφο ζαντα ρεπλικα.....ειναι σαν λες....το κανω τσιρκο...!!!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 13-01-10, 01:44
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από saikoE39 Εμφάνιση μηνυμάτων
το να βαλεις σε Μ3 μουφο ζαντα ρεπλικα.....ειναι σαν λες....το κανω τσιρκο...!!!!!!!
00000000000000000000000000000
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 13-01-10, 02:11
Το avatar του χρήστη BMW_330i
BMW_330i Ο χρήστης BMW_330i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-12-2006
Μηνύματα: 882
BMW_330i is on a distinguished road
παιδια ο φιλος ζητησε πληροφοριες για τις ζαντες αν μπορει να τις φερει απο εξω και και οχι αν ταιριαζουν στο αμαξι επειδη ειναι ρεπλικα.
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 13-01-10, 02:11
Το avatar του χρήστη KATSARAIOS
KATSARAIOS Ο χρήστης KATSARAIOS δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-10-2007
Μηνύματα: 1.934
KATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really nice
Καλα ρε παιδια ολοι δεν εχουν φραγκα για γνησιες csl ας μην το κατακρινουμε.
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 13-01-10, 06:52
Το avatar του χρήστη gnx
gnx Ο χρήστης gnx δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 06-01-2007
Μηνύματα: 683
gnx will become famous soon enoughgnx will become famous soon enough
Προφανως μιλας για την European Auto Source ε; Οι ζαντες ειναι οι VMR; Στην Αμερικη ειναι οι πιο διαδεδομενες CSL type ροδες.

Οι φοροι ειναι 4.25% εαν θυμαμαι καλα, 19% ΦΠΑ, και κανενα 150 ευρω ο εκτελωνιστης. Τα μεταφορικα με USPS, με επιφυλαξη, θα ειναι κανενα $350. Τις παραλαμβανεις απο τον εμπορευματικο σταθμο στο αεροδρομιο.
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 13-01-10, 07:27
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
ή περιμενεις λιγες μερες και ενημερωνεσαι και εσυ μαζι με ολο το forum για μια πιθανη ομαδικη αγορα απο Ελλαδα για τις Velocity Motoring...και δεν μπλεκεις ουτε με τελωνεια,ουτε φορους,ουτε με τα μεταφορικα
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 13-01-10, 07:42
Το avatar του χρήστη S38B38 Monsta
S38B38 Monsta Ο χρήστης S38B38 Monsta δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 12-08-2004
Μηνύματα: 704
S38B38 Monsta has a spectacular aura aboutS38B38 Monsta has a spectacular aura about
Μη ακούς κομπλεξικά σχόλια του καθένα. Κάνε αυτό που σου αρέσει αφού εξετάσεις κάθε παράμετρο.

Όπως σου λέει και ο zed....

....η ΕΑS δεν είναι ο κατασκευαστής είναι απλά dealer της VMR. Η VMR με τη σειρά της έχει φτιάξει πολύ καλό όνομα στις ΗΠΑ, λόγω της πολύ καλής ποιότητας αλλά και της πιστής αντιγραφής. Τη προτιμούν οι top dealer στην Αμερική ως εταιρεία για aftermarket ζάντες σε bmw / vw / audi. Λες να είναι 'μούφα' εταιρεία???

Δεν έχω διαβάσει πουθενά αρνητικό σχόλιο όσο αφορά τη ποιότητά τους, το αντίθετο μάλιστα.

Έχουνε πάει και ένα βήμα παραπέρα με 10άρα ζάντα (από 9.5 πίσω) για το Μ3, ενώ υπάρχουν και σε ποικιλία χρωμάτων.

Κοίτα και αυτό το link να πάθεις λίγο σοκ.........πίσω φοράει 10άρα (και άσε τους άλλους να μη τους αρέσουν & να ψάχνουν αν είναι γνήσιες ή ρέπλικα).

http://www.m3forum.net/m3forum/showp...0&postcount=55


ΥΓ: Όσο για τις ιταλικές θα έμενα μακριά. Έχω δει φωτό side by side με VMR και είναι η μέρα με τη νύχτα.....αλλά η επιλογή βέβαια δική σου....
__________________

E46 M3 Άλφα-Νι
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 13-01-10, 10:27
Το avatar του χρήστη mo328i
mo328i Ο χρήστης mo328i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-10-2008
Μηνύματα: 496
mo328i is on a distinguished road
ευχαριστω για τις πληροφοριες οντως τις vmr εννοω (Velocity Motoring) ,πιστευω η ποιοτητα ειναι παρα πολυ καλη,και τα χρωματα που βγαζει επισης,δεν νομιζω το οτι επειδη θα βαλεις replica ζαντα στο m3 το κανεις τσιρκο,που κολλαει το ενα με το αλλο??δλδ οι ζαντες εαν τις παραγγειλω με τις πληροφοριες που μου εδωσε ο zed θα μου πανε χοντρα 1500 ευρω δλδ οσο πουλανε τις ημιτασιον ιταλικες εδω,εννοειται οτι προτιμω vmr,το σκεφτεστε για group buy?δεν ειναι υποχρεοτικο απλα θελω να ξερω εαν υπαρχει περιπτωση να το κανετε αξιζει να περιμενω...οι δεκαρες πολυ καλες αλλα μου φαινονται πολυ μεγαλες δεν ξερω γιατι...!!σε εσας ποιο χρωμα αρεσει σε μαυρο m3?
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg vb3swatch1280.jpg (265,7 KB, 70 εμφανίσεις)
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 02:12.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.