Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Ας γνωριστούμε

Ας γνωριστούμε Πες μου τι οδηγείς να σου πω ποιός είσαι!

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #101  
Παλιά 21-04-10, 09:10
Το avatar του χρήστη georggge46
georggge46 Ο χρήστης georggge46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-11-2005
Μηνύματα: 548
georggge46 has a spectacular aura aboutgeorggge46 has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kostase28 Εμφάνιση μηνυμάτων
Περα απ την πλακα,ο φιλος Μ8csi εχει κανει αλμπουμ με το αμαξι.Τουλαχιστον ειδαμε οτι εχει 850csi.Respect στο αμαξι..
Ας εχει και Ferrari ,δεν μου λεει κατι αυτο, ο σεβασμος κερδιζεται δεν απαιτειται ....
__________________
οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο...
  #102  
Παλιά 21-04-10, 09:11
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων


Τρομερο θρεντ
Καλά, και έχε γούστο να είναι κανάς serial killer, να μας έχει σταμπάρει όλους και να γίνει ξέρεις όπως στις ταινίες.

Όταν θα πάει κάποιος να ποστάρει θα σκάσει κανά τσεκούρι στο κεφάλι και τέτοια.

Αν γίνει έτσι, εγώ θέλω να γίνω gay και να τα φτιάξω με κάποιον από εσάς, γιατί ως γνωστόν ΠΑΝΤΑ στις ταινίες ένα ζευγάρι βρίσκει και σκοτώνει τελικά τον δολοφόνο.
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
  #103  
Παλιά 21-04-10, 09:20
Το avatar του χρήστη gant
gant Ο χρήστης gant δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 13-02-2008
Μηνύματα: 300
gant is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gyiama Εμφάνιση μηνυμάτων
[/B]


γιωργο δεν εινα βαμμενο με σπρευ ειναι οτι πυρακτωνει το καπο και η μασκα απο την διαγαλαξιακη ταχυτητα που πιανει το οχημα!!κατι σαν το κολουμπια οταν μπαινει στην ατμοσφαιρα βρε αδερφε!!!!!!!!!!!
Πραγματικά Παναγιώτη, ήταν μπροστά σε δυό κρεπερί, αν ξέρεις, κάτω απ την μοναδική οικοδομή που υπάρχει προς την πλευρά της θάλασσας.
Μου έκανε εντύπωση, το ότι είχε ξένες πινακίδες, και η προχειρότητα της βαφής, κάτι σαν μαύρο μάτ και πήγε το μυαλό μου στον εν λόγω σκληρό κοντράκια και λέω....λες ρε άραγε.....
Βέποντας λοιπόν το άλμπουμ, να που είναι τούτος.
  #104  
Παλιά 21-04-10, 10:22
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Talking

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλά, και έχε γούστο να είναι κανάς serial killer, να μας έχει σταμπάρει όλους και να γίνει ξέρεις όπως στις ταινίες.

Όταν θα πάει κάποιος να ποστάρει θα σκάσει κανά τσεκούρι στο κεφάλι και τέτοια.

Αν γίνει έτσι, εγώ θέλω να γίνω gay και να τα φτιάξω με κάποιον από εσάς, γιατί ως γνωστόν ΠΑΝΤΑ στις ταινίες ένα ζευγάρι βρίσκει και σκοτώνει τελικά τον δολοφόνο.






Και κάτι για το θρεντ



  #105  
Παλιά 21-04-10, 10:55
Το avatar του χρήστη Veldrin
Veldrin Ο χρήστης Veldrin δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-04-2010
Μηνύματα: 220
Veldrin is on a distinguished road
Εδώ τι θα πάθει ο πύραυλος απο μια Μ3 της εποχής του

  #106  
Παλιά 21-04-10, 11:27
Το avatar του χρήστη Johnny E46
Johnny E46 Ο χρήστης Johnny E46 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 09-12-2009
Μηνύματα: 61
Johnny E46 is on a distinguished road
Talking

Ας εχει και Ferrari ,δεν μου λεει κατι αυτο, ο σεβασμος κερδιζεται δεν απαιτειται ....





εγω παντως θα ριξω ενα πολυ μεγαλο RESPECT στον φιλο georggge46
__________________
The project .....
  #107  
Παλιά 21-04-10, 12:16
Το avatar του χρήστη Fairytale
Fairytale Ο χρήστης Fairytale δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Μηνύματα: 3.775
Fairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud of
Παλιές καλές εποχές αναβιώνουν
Μας έχετε πρήξει με τo ///M3 E46, επιτέλους αναστήθηκε εκ του τάφου ο οργισμένος 12κύλινδρος εκδικητής να σας μάθει τι θα πει ιπποδύναμη (και μάλιστα με ΜΟΝΟ 481ps).
Σούβλα !!!
C U out there
  #108  
Παλιά 21-04-10, 12:21
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Αποπήρανε τον άνθρωπο, ήθελα να μάθω για το πρόγραμμα των +99ps να βάλω στο 318 να παει 249ps και να ράβω μετά τα 330 χαχα
  #109  
Παλιά 21-04-10, 12:44
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
πολυ μ αρεσει το κλιμα..ενας ανθρωπος εχει ταραξει ολοκληρο φορουμ με ενα αμαξι που δεν ξερουμε αν καν υπαρχει..οτι να ναι....παμε ολοι μαζι.............................................. ............. ο κηπος ειναι ανθηρος...

__________________
  #110  
Παλιά 21-04-10, 13:28
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Γιατί το κάναμε Ban το παλληκάρι??
Θα πάει στο φόρουμ των ανταγωνιστών.....
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Κλειστό Θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 01:18.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.