Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Next
  #11  
Παλιά 06-10-10, 10:52
christopherzaha Ο χρήστης christopherzaha δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 25-09-2010
Μηνύματα: 26
christopherzaha is on a distinguished road
Παράθεση:
Η Ε30 ''πεθανε'' σχεδιαστικα μολις παρουσιαστικε η Ε36...Μια καλοσυντηρημενη Ε36 ακομα τραβαει τα βλεμματα.Μια Ε30 απλως δεν υπαρχει...Πολυ μπαναλ....Πολυ ομορφη η Ε46-ισως το πιο ομορφο και κομψο κουπε της εποχης του -αλλα οι Ε92/93 ειναι αλλου...
βασικά νομίζω ότι πρέπει να έγραψες κάτι λάθος εδω...... η Ε30 ''πέθανε'' σχεδιαστικά όταν βγήκε η Ε36???
Δηλαδή συγκρίνεις την Ε30 με Ε36 σχεδιαστικά??? εμένα η Ε36 μου φαίνεται κακάσχημη!!! εικρινά!!! κατ΄ εμέ είναι το χειρότερο σχεδιαστικα μοντέλο της BMW. ενώ η Ε30 είναι απλά ενα ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ!! είναι πανέμορφη από όπου και να την κοιτάξεις!!


'Εγινε λόγος για ασχήμια στην σειρα 1. και για την coupe/cabrio. η 1 η απλή οκ...δεν την λές και όμορφη...συνπαθητική!! αλλά όχι κ το coupe/cabrio!! είναι -υποκειμενικά πάντα- απίστευτα αμαξώματα με πολύ ωραίες καμπυλες κ σχεδιασμό!!

Και τέλος για το Χ6!! κ μένα μ προκαλέι δέος.....~~~!!! είναι απιστευτο!!! ειδικά ο κώλος όοοοολα τ λεφτΑ!!

φιλικά πάντα.
Απάντηση με παράθεση
 

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 18:12.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.