Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 13-06-11, 15:48
Το avatar του χρήστη Sp!ros G
Sp!ros G Ο χρήστης Sp!ros G δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-11-2006
Μηνύματα: 1.153
Sp!ros G is a glorious beacon of lightSp!ros G is a glorious beacon of lightSp!ros G is a glorious beacon of lightSp!ros G is a glorious beacon of lightSp!ros G is a glorious beacon of light
Στην Αμερικη μονο κυκλοφορησε κανονικα με τον Μ44.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 14-06-11, 23:18
Το avatar του χρήστη ziaba
ziaba Ο χρήστης ziaba δεν είναι συνδεδεμένος
ɹƃ˙ʇɹodsɹoʇoɯ-ʍɯq˙ʍʍʍ
 
Εγγραφή: 27-04-2010
Μηνύματα: 1.348
ziaba will become famous soon enoughziaba will become famous soon enough
υπάρχει ένα ταμπέλακι από την μεριά του συνοδηγού πάνω από τον θολό μπροστά εκεί γράφει τον τύπο κινητήρα παντός το καλυτερο ειναι να ζητάς το vin κ να τα ελέγχεις από μόνος σου στο real oem η το bmwfans σχεδόν τα πάντα για το αμάξι που σ ενδιαφέρει
__________________
B M W - M o t o r s p o r t . g r

__________________

عشق دریفت
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 14-06-11, 23:24
Το avatar του χρήστη gearboxer
gearboxer Ο χρήστης gearboxer δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-04-2010
Μηνύματα: 869
gearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of light
Πίσω από τις μπροστινές ζώνες το λευκό υφασμα που είναι ραμμένο γράφει ημερομηνία παραγωγής. Εύκολα κ γρήγορα
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 14-06-11, 23:25
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
δε νομιζω να υπαρχει is 36αρι καμπριο....Στην αμερικη 19οο κυβικα και μπεμβε, απο χλωμο ως καταμαυρο το βλεπω....
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 14-06-11, 23:30
Το avatar του χρήστη ziaba
ziaba Ο χρήστης ziaba δεν είναι συνδεδεμένος
ɹƃ˙ʇɹodsɹoʇoɯ-ʍɯq˙ʍʍʍ
 
Εγγραφή: 27-04-2010
Μηνύματα: 1.348
ziaba will become famous soon enoughziaba will become famous soon enough
δες εδω υπάρχει
__________________
B M W - M o t o r s p o r t . g r

__________________

عشق دریفت
Απάντηση με παράθεση
  #36  
Παλιά 14-06-11, 23:33
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Bγηκε is cabrio για Αμερική.. Ελλαδα γνήσια υπαρχουν λιγα, δεν θυμαμαι ποσα, παντως μονοψηφιος αριθμος!
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση
  #37  
Παλιά 19-06-11, 09:55
aha1989 Ο χρήστης aha1989 δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 19-06-2011
Μηνύματα: 1
aha1989 is on a distinguished road
hot!!!!
__________________
www.vip-deco.gr
Απάντηση με παράθεση
  #38  
Παλιά 20-06-11, 20:27
Το avatar του χρήστη giannis-pefki
giannis-pefki Ο χρήστης giannis-pefki δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 17-01-2008
Μηνύματα: 37
giannis-pefki is on a distinguished road
Μετα απο αρκετο ψαξιμο, η αναζητηση μου τελειωσε.....
Βρηκα ενα πολυ ομορφο ασημι cabrio 318, σε παρα πολυ καλη κατασταση!!
Το αυτοκινητο ειναι με τη full ηλεκτρικη κουκουλα, και τους 4 αεροσακους, και ειναι κατασκευης 17-11-1997, εχει τον κλιματισμο,δερματινα θερμαινομενα καθισματα,ολο το Μ πακετο, 17αρες ζαντες, και εχει 120.000χλμ! Εχει κανει το μεγαλο σερβις με ιμαντες, εχει αλλαξει δισκοπλατο, και λαστιχα και εχει αλλαξει και τη ζελατινα της κουκουλας.επισης φοραει αναρτηση bilstein , και ελατηρια H&R , και μου εκανε εντυπωση γιατι μου φανηκε αρκετα ανετο στο δρομο.Επισης δεν εχει βαψει καποιο κομματι ευτυχως! Τις επομενες μερες θα ανεβασω φωτογραφιες!!!! Η χαρα μου δεν περιγραφεται αυτη τη στιγμη!!!!!!!!!!!!!
__________________
E 21 320i
e36 318i cabrio
Απάντηση με παράθεση
  #39  
Παλιά 20-06-11, 20:31
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis-pefki Εμφάνιση μηνυμάτων
Μετα απο αρκετο ψαξιμο, η αναζητηση μου τελειωσε.....
Βρηκα ενα πολυ ομορφο ασημι cabrio 318, σε παρα πολυ καλη κατασταση!!
Το αυτοκινητο ειναι με τη full ηλεκτρικη κουκουλα, και τους 4 αεροσακους, και ειναι κατασκευης 17-11-1997, εχει τον κλιματισμο,δερματινα θερμαινομενα καθισματα,ολο το Μ πακετο, 17αρες ζαντες, και εχει 120.000χλμ! Εχει κανει το μεγαλο σερβις με ιμαντες, εχει αλλαξει δισκοπλατο, και λαστιχα και εχει αλλαξει και τη ζελατινα της κουκουλας.επισης φοραει αναρτηση bilstein , και ελατηρια H&R , και μου εκανε εντυπωση γιατι μου φανηκε αρκετα ανετο στο δρομο.Επισης δεν εχει βαψει καποιο κομματι ευτυχως! Τις επομενες μερες θα ανεβασω φωτογραφιες!!!! Η χαρα μου δεν περιγραφεται αυτη τη στιγμη!!!!!!!!!!!!!
Καλοριζικο και καλοταξιδο, να σαι καλα να το χαρεις.
Χωρις ομως να θελω να σου χαλασω τη χαρα του νεου αποκτηματος και χωρις να θελω να φανω εξυπνακιας και κακεντρεχης, 120.000 του 97 λιγο περιεργο μου φαινεται...
Στρογγυλα ειναι τα χιλιομετρα; Με ποσα ακριβως στο οδομετρο το πηρες;
Οπως και να χει και παλι να σαι καλα να το χαιρεσαι κι αυτο απροβληματιστο, ασφαλες και διασκεδαστικο για σενα!
Απάντηση με παράθεση
  #40  
Παλιά 20-06-11, 20:46
Το avatar του χρήστη giannis-pefki
giannis-pefki Ο χρήστης giannis-pefki δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 17-01-2008
Μηνύματα: 37
giannis-pefki is on a distinguished road
επειδη ειχα και εγω αυτη την απορια, και καποια αυτοκινητα που ειδα τα απεριψα λογο χιλιομετρων, εννοω οτι δεν ειχε καποιο βιβλιο συντηρησης, ή καποια αποδειξη απο τα σερβις,
το συγκεκριμενο περα απο το βιβλιο, ειχε και τις αποδειξης απο το συνεργειο , με την εργασια και τα ανταλλακτικα, τις ημερομηνιες και τα χιλιομετρα....
Τωρα τι να πω!! φαινονται ολα φυσιολογικα, μιας και ο ανθρωπος που το ειχε, ειχε αλλα 2 αυτοκινητα και 2 μοτοσυκλετες , και δεν εκανε πολλα χιλιομετρα με αυτο.
__________________
E 21 320i
e36 318i cabrio
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 05:21.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.