Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 06-12-10, 14:53
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
την ίδια λέμε κωστή...αλλα άμα μπορούσες να ρυθμίσεις και σκληρότητα δέ θα έκανε 300 ευρώ...εγώ έχω μιά άλλη απορία...αυτές οι raceland έιναι επισκευαζόμενες? γνωριζει κανείς? τί θα κάνω στην περίπτωση που σε μια μπουκάλα σπάσει η τσιμούχα και αρχιζει να ξερνάει λαδια?
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 06-12-10, 15:57
Το avatar του χρήστη MIKEN636
MIKEN636 Ο χρήστης MIKEN636 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-12-2008
Μηνύματα: 116
MIKEN636 is on a distinguished road
για σενα δουλευω...απο οτι εμαθα ειναι πληρως επισκευαζομενη και αυτη.Το αλλο που εμαθα ειναι οτι ειναι μια αναρτηση για 4κυλινδρα και 6ξακιλυνδρα.Λεω μες στην εβδομαδα να την παραγγειλω γιατι τα bilstein μου κλαταρανε ειδικα τα πισω.
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 06-12-10, 16:00
Το avatar του χρήστη Fairytale
Fairytale Ο χρήστης Fairytale δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Μηνύματα: 3.775
Fairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud of
Τι να επισκευάσεις βρε Θάνο, λιγότερο θα σου βγει να πάρεις καινούργια μπουκάλα με τις τιμές που έχουν. Το θέμα είναι που τις βρίσκεις.
Υπάρχει τρόπος να αγοράσεις κομμάτια της ανάρτησης;
Αυτό πρέπει να ψάξετε οι όποιοι ενδιαφερόμενοι.
To aftersales.
C U out there
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 06-12-10, 16:06
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
έχει δίκιο ο νίκος...πιστέυω οτι δέ θα μας συμφέρει...άν και εγώ όταν τις έβαλα δέν κοίταξα άν επισκευάζονται γιατι το μόνο που με ενδιέφερε εκέινο τον καιρό ήταν μια οποιαδηποτε ανάρτηση καλύτερη απο την τελειωμένη που είχα....αλλα επειδή τελικά μου αρέσει ρωτάω μήπως συμφέρει να την κρατήσω επάνω στο αμάξι μου για χρονια....αλλα και να μήν επισκευάζεται ...χού κεαρσ?χαχαα miken άν παρεμπιπτώντως βρείς κάτι ενημέρωσε πλιζ....
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 06-12-10, 17:03
Το avatar του χρήστη gregE36
gregE36 Ο χρήστης gregE36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-11-2008
Μηνύματα: 1.072
gregE36 is on a distinguished road
ρε παιδια 175 μου στοιχισε με τα μεταφορικα μπρος πισω για το Ε36 οποτε παιρνεις αλλο ενα σετ και εχεις καβατζα χαχαχα
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 06-12-10, 17:16
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Παντως η επισημη Raceland US δεν φαινεται να δινει 1 ή 2 μονο αμορτισερ σε περιπτωση που σου κατσει η στραβη του ατυχηματος.Αλλα και παλι ειναι τοσο φτηνη που στην κυριολεξια,την πετας και παιρνεις αλλη!
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 06-12-10, 17:18
kwstantinos Ο χρήστης kwstantinos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-11-2010
Μηνύματα: 219
kwstantinos has a little shameless behaviour in the past
παιδια εγω την βρηκα απο τησ σερεσ 349 αν μπειτε στο καρ gr θα τησ δειτε οποτε και εγω παω φοθλ για αυτεσ βεβεα εχει και μια αλη μαρκα οχι ρεζελαντ καπω αλιωσ ειναι και η τεκνιξ καλη πυστευω
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 06-12-10, 19:47
Το avatar του χρήστη aggelosmk2
aggelosmk2 Ο χρήστης aggelosmk2 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-01-2010
Μηνύματα: 203
aggelosmk2 is on a distinguished road
349ευρω ΔΕΝ ειναι καλη τιμη οταν μπορεις να τις φερεις απ'αξω με 200 στην πορτα σου !
Υπολογισε κι ενα 120-150αρι τοποθετηση-ευθυγραμμιση κ εισαι κομπλε.
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 06-12-10, 19:48
Το avatar του χρήστη MIKEN636
MIKEN636 Ο χρήστης MIKEN636 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-12-2008
Μηνύματα: 116
MIKEN636 is on a distinguished road
εχεις δικο miket328,και αυτο ηθελα να σου πω Θανο ειναι τοσο φθηνες που παιρνεις δυο ζευγαρια σε περιπτωση στραβης η αστοχιας υλικου που λεει ο λογος.Επισης κατι αλλο που θελω να ρωτησω ειναι αν θα αντεξουν τα ψιλοντριφτακια γιατι δεν το κατεχουμε ακομα σιγα σιγα μαθαινουμε ομως...(δεν ειμαστε και Miket328 να οργιαζουμε!!!)
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 06-12-10, 19:56
Το avatar του χρήστη aggelosmk2
aggelosmk2 Ο χρήστης aggelosmk2 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-01-2010
Μηνύματα: 203
aggelosmk2 is on a distinguished road
εγω αυτο που χω να σου πω ειναι οτι εχει γρηγορο rebound κ επαναφερει το αμαξι γρηγορα στη σωστη ισορροπια του .
Εγω δεν εχω ευθυγραμμιση ντριφτ ,εχω στριφταδικη ,αλλα παρ'ολα αυτα δεν μασαει .
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 01:08.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.