Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικά Θέματα BMW > Περιποίηση

Περιποίηση Όλα τα θέματα που έχουν σχέση με την περιποίηση του αυτοκινήτου (πλύσιμο, γυάλισμα, κέρωμα, αλοιφές κλπ)

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 27-03-15, 00:00
Το avatar του χρήστη andreas e46
andreas e46 Ο χρήστης andreas e46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-07-2014
Μηνύματα: 241
andreas e46 is on a distinguished road
Υπάρχει κάποιο αντίστοιχο κατάστημα και στην αθηνα;
Και παιδιά πως μπορω να αγοράσω απο αυτό γιατί δεν ασχολούμαι και πολύ με τις online αγορές;
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 27-03-15, 02:33
Το avatar του χρήστη Driver M
Driver M Ο χρήστης Driver M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-04-2009
Μηνύματα: 1.423
Driver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to all
Και βεβαια.
Υπαρχει το αξιολογο http://www.auto-star.gr/ του Πλατωνα που ειναι και μελος εδω κι εχει αρκετα καλα πραγματακια.
__________________
the more people agree with me
the more I think i'm wrong
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 27-03-15, 11:50
Το avatar του χρήστη LefterisK
LefterisK Ο χρήστης LefterisK δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-11-2010
Μηνύματα: 697
LefterisK has a spectacular aura aboutLefterisK has a spectacular aura aboutLefterisK has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από AlexVag Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω ξεκινησα να αγοραζω απο το swell πριν χρονια... Ειχε παρα πολλα προιοντα που θεωρουνταν τα καλυτερα στη μεση γκαμα προιοντων περιποησης εκτος απο τα πολυ ακριβα που για εμενα δεν υπηρχε λογος να χρησιμοποιησω. Επειδη ειμαι απο Θεσσαλονικη Αγοραζα μονο απο το eshop του swell. Μετα πηρα καποια πραγματακια απο Αγγλια μερια επειδη δεν υπηραχνα στην Ελλαδα οποτε ειχα πληρη συλλογη για καποια χρονια. Οταν χρειαστηκα ξανα το swell ειδα οτι δεν υπηρχε σαν eshop και μετα απο τηλεφωνο εμαθα οτι δεν στελνει πλεον προιοντα... Νομιζα οτι εκλεισε μονο το eshop αλλα τωρα καταλαβαινω οτι σταματησε το εμποριο και κανει μονο detailing.

Στο dazzle πηγαινω ο ιδιος και η συμπεριφορα τους ειναι πολυ σωστη. Την τελευταια φορα ειδα οτι ελειπαν καποια προιοντα αλλα ελπιζω να τα στοκαρουν ξανα...

Μην θεωρεις το dazzle κατωτερο καταστημα...ειναι στο ιδιο επιπεδο που ηταν και το swell... απλα εχει αλλες μαρκες προιοντων.Εχει απο πολυ καλα και "οικονομικα" κερια πχ petes 53 μεχρι τη γκαμα της swissvax που δεν τα λες και φτηνα... Επισης μην υποτιμησεις τα προιοντα της valet pro επειδη ειναι οικονομικα... Οτι εχω παρει ηταν παρα πολυ καλο, ειδικα το wheel cleaner και το dragons breath...
σε ευχαριστω για τις πληροφοριες κ την ενημερωση. απο το swell ειχα ψωνισει παλιοτερα λιγα πραγματα γιαυτο κ το εψαξα τωρα. τα δυο αυτα μαγαζια τα ξερω απο φιλο που ασχολειται πολυ με το detailing. προς θεου, δεν ειπα οτι το dazzle ειναι κατωτερο, ισα-ισα που, οπως εγραψα, τα προϊοντα του με υπερκαλυπτουν! κι εγω τωρα πηρα δυο τρια valetpro προιοντα μαζι με πηλο μιας και εχω ηδη αρκετα αλλα κυριως απο αγγλια. κ οπως εγραψα κ πιο πριν, τα πραγματα τα ειχα 20ωρες μετα στην πορτα μου!!! αψογοι επαγγελματιες!
__________________
Η BMW οδηγείται σαν να την έχεις μόλις κλέψει...
E90 Montego Blue 320i N46B20
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 27-03-15, 14:52
Το avatar του χρήστη andreas e46
andreas e46 Ο χρήστης andreas e46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-07-2014
Μηνύματα: 241
andreas e46 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Driver M Εμφάνιση μηνυμάτων
Και βεβαια.
Υπαρχει το αξιολογο http://www.auto-star.gr/ του Πλατωνα που ειναι και μελος εδω κι εχει αρκετα καλα πραγματακια.
οκ να σε καλά σε ευχαριστώ πολύ
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 18:52.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.