Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #81  
Παλιά 23-05-11, 12:15
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από SerafeimS3 Εμφάνιση μηνυμάτων
ο καθένας έχει την αποψή του.. καλύτερα για μένα να μάθεις να οδηγείς στα όρια όπως λες το πισωκίνητο σε πίστα και όχι στο δρόμο..κρίμα τα λεφτά σε περίπτωση που γίνει στραβή στο δρόμο..

δεν ξέρω εάν ευχαριστιέσαι με το πισωκίνητο να μη φοβάσαι να στρίψεις σε σχέση με το quattro που όπως και να χει διορθώνει και "ας πούμε" έχεις το κεφάλι σου ήσυχο...

τέσπα όπως πιστεύει κανείς ότι είναι καλύτερο γιαυτόν....
συμφωνω με το πρωτο...στην πιστα οχι στο δρομο..

γιατι να φοβασαι να στριψεις????που να οδηγησεις κανα ε30 η το kadett μου και εκει θα καταλαβεις ποσο εξελιγμενα ειναι τα αμαξια του σημερα..πρεπει να κανεις χοντρη πατατα για να βρεθεις προ απροοπτου στο δρομο με ενα σημερινο πισωκινητο...γιατι το πισωκινητο εχεις τελειως..διαφορετικο τροπο οδηγησης για να στριψεις..και αυτο οι περισσοτεροι οδηγοι σημερα το αγγνοουν!!!αρα ειναι θεμα καθαρα εξοικιωσης..αυτος ο φοβος!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #82  
Παλιά 23-05-11, 15:27
SerafeimS3 Ο χρήστης SerafeimS3 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 20-04-2011
Μηνύματα: 127
SerafeimS3 is on a distinguished road
τουλάχιστον με το quattro δεν παθαίνεις αυτό.... :P

Απάντηση με παράθεση
  #83  
Παλιά 23-05-11, 15:41
Το avatar του χρήστη crazy_beaver
crazy_beaver Ο χρήστης crazy_beaver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-03-2007
Μηνύματα: 956
crazy_beaver will become famous soon enoughcrazy_beaver will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από SerafeimS3 Εμφάνιση μηνυμάτων
τουλάχιστον με το quattro δεν παθαίνεις αυτό.... :P


Φαντάζομαι αστειεύεσαι έτσι!!!!!

Με το quatro δεν μπορείς να γράψεις καν!!!!

Ειλικρινά πάντως εγώ οδηγούσα 328 χωρίς κανένα ηλεκτρονικό βοήθημα και δνε είχα κινδυνέψει ποτέ!!!!!!!

η μόνη ασφάλεια που σου παρέχει το quatro είναι ότι είναι τοοοοοοοοοοοοοοσο ξενέρωτο που στο τέλος δεν θέλεις να παίξεις μαζί του άρα ερχόμαστε στα λόγια σου ότι είναι πιο ασφαλές!!!!!!!!!
__________________
Τα λεφτα μου τα εφαγα στις γυναικες, στα ποτα και στα αυτοκινητα!!!! Τα υπολοιπα απλως τα σπαταλησα!!!!!!

και να 'ναι και καινούρια, σαν έμπειρη παρθένα
<- http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...&postcount=254
Απάντηση με παράθεση
  #84  
Παλιά 23-05-11, 15:43
Το avatar του χρήστη ttjohn
ttjohn Ο χρήστης ttjohn δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-02-2011
Μηνύματα: 300
ttjohn will become famous soon enough
φιλεμου και με το quattro παιζεις και πολυ μαλιστα.Χερακια και καλη διαθεση να εχεις και ολα γινονται.
Για μενα ολα τα audi *S* ειναι τα πιο ολοκληρωμενα αμαξια γι αυτο και πουλανε αβερτα.Πολυ γρηγορα,οικονομικα,quattro,ποιοτητα,γερμανικα,σπορ χαρακτηρας.τα εχουν ολα!!και το βασικο δεν ρεταρουν

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ttjohn : 23-05-11 στις 15:50
Απάντηση με παράθεση
  #85  
Παλιά 23-05-11, 15:57
Το avatar του χρήστη crazy_beaver
crazy_beaver Ο χρήστης crazy_beaver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-03-2007
Μηνύματα: 956
crazy_beaver will become famous soon enoughcrazy_beaver will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ttjohn Εμφάνιση μηνυμάτων
Για μενα ολα τα audi *S* ειναι τα πιο ολοκληρωμενα αμαξια γι αυτο και πουλανε αβερτα.Πολυ γρηγορα,οικονομικα,quattro,ποιοτητα,γερμανικα,σπορ χαρακτηρας.τα εχουν ολα!!και το βασικο δεν ρεταρουν


Ρε παιδιά να βουτάτε λίγο την γλώσσα στο μυαλό πριν να την αφήσετε ελεύθερη να κάνει την δουλειά της. Απορώ τι κάνετέ εδώ μέσα.

Είστε μέλη σε ένα φόρουμ που λέγεται bmw-motorsport. Προφανώς μερικοί ούτε το bmw καταλαβαίνεται, ούτε το motosport.

Οι περισσότεροι εδω μέσα είμαστε μέλη γιατί βρήκαμε κάτι το ξεχωριστό σε αυτή την μάρκα και γι αυτό την αγαπήσαμε. Κάποιοι δεν μπορούν να το καταλάβουν αυτό το πράγμα.Δεν πειράζει, δεν είναι κακό, αλλά το να λέμε τα s sport κατασκευές δίχνει ότι δεν έχουμε επαφή με την πραγματικότητα και ταυτόχρονα μειώνει το κύρος αυτού του πολύ όμορφου και σοβαρού φόρουμ που μας φιλοξενεί.Είστε θύματα του μάρκετινγκ κύριοι.


Εδω

http://www.google.gr/search?q=audi+c...ient=firefox-a

Θα βρείτε πάρα πολλούς που μοιράζονται τις ίδιες απόψεις για τα σπορ αουντι και μπορείτε να χαρείτε όλοι μαζί μέσα μεγάλη σας την πλάνη
__________________
Τα λεφτα μου τα εφαγα στις γυναικες, στα ποτα και στα αυτοκινητα!!!! Τα υπολοιπα απλως τα σπαταλησα!!!!!!

και να 'ναι και καινούρια, σαν έμπειρη παρθένα
<- http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...&postcount=254
Απάντηση με παράθεση
  #86  
Παλιά 23-05-11, 15:59
Το avatar του χρήστη crazy_beaver
crazy_beaver Ο χρήστης crazy_beaver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-03-2007
Μηνύματα: 956
crazy_beaver will become famous soon enoughcrazy_beaver will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ttjohn Εμφάνιση μηνυμάτων
φιλεμου και με το quattro παιζεις και πολυ μαλιστα.Χερακια και καλη διαθεση να εχεις και ολα γινονται.
Για μενα ολα τα audi *S* ειναι τα πιο ολοκληρωμενα αμαξια γι αυτο και πουλανε αβερτα.Πολυ γρηγορα,οικονομικα,quattro,ποιοτητα,γερμανικα,σπορ χαρακτηρας.τα εχουν ολα!!και το βασικο δεν ρεταρουν

Λίγα ποστ ποιο πίσω γράφτηκε ότι το quatro κάνει γι αυτούς που δεν έχουν χέρια.Τώρα θέλει χέρια.

Όταν λέω εγώ ότι δεν κάνει για τίποτα γίνομαι κακός

Νομίζω ότι για να έχω τα χέρια να παίζω με το 328 έχω τα χέρια για να παίξω με τις μπουρούχες.(το λέω αυτό χωρίς να θέλω να το παίξω σουμάχερ, αλλά κουλομαρία δεν είμαι)
__________________
Τα λεφτα μου τα εφαγα στις γυναικες, στα ποτα και στα αυτοκινητα!!!! Τα υπολοιπα απλως τα σπαταλησα!!!!!!

και να 'ναι και καινούρια, σαν έμπειρη παρθένα
<- http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...&postcount=254
Απάντηση με παράθεση
  #87  
Παλιά 23-05-11, 16:00
SerafeimS3 Ο χρήστης SerafeimS3 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 20-04-2011
Μηνύματα: 127
SerafeimS3 is on a distinguished road
προφανώς και αστειεύομαι με το παραπάνω βιντεάκι...
Απάντηση με παράθεση
  #88  
Παλιά 23-05-11, 16:02
SerafeimS3 Ο χρήστης SerafeimS3 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 20-04-2011
Μηνύματα: 127
SerafeimS3 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από crazy_beaver Εμφάνιση μηνυμάτων
Λίγα ποστ ποιο πίσω γράφτηκε ότι το quatro κάνει γι αυτούς που δεν έχουν χέρια.Τώρα θέλει χέρια.

Όταν λέω εγώ ότι δεν κάνει για τίποτα γίνομαι κακός

Νομίζω ότι για να έχω τα χέρια να παίζω με το 328 έχω τα χέρια για να παίξω με τις μπουρούχες.(το λέω αυτό χωρίς να θέλω να το παίξω σουμάχερ, αλλά κουλομαρία δεν είμαι)
γίνεσαι προκλητικός φίλε μου..συζητάμε δε χρειάζεσαι να τα παίρνεις όταν δεν ξέρω εάν έχεις στην κατοχή σου ένα σπορ αμάξι απο την σειρά της BMW όπως λες..δεν χρειάζεται να το παίρνεις προσωπικά.. πάντα θα υπάρχει κάτι καλύτερο και κάποιος καλύτερος οδηγός από σένα ...δε χρειάζεται να εκνευρίζεσαι...

Φιλικά Σεραφείμ..
Απάντηση με παράθεση
  #89  
Παλιά 23-05-11, 16:05
Το avatar του χρήστη crazy_beaver
crazy_beaver Ο χρήστης crazy_beaver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-03-2007
Μηνύματα: 956
crazy_beaver will become famous soon enoughcrazy_beaver will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από SerafeimS3 Εμφάνιση μηνυμάτων
γίνεσαι προκλητικός φίλε μου..συζητάμε δε χρειάζεσαι να τα παίρνεις όταν δεν ξέρω εάν έχεις στην κατοχή σου ένα σπορ αμάξι απο την σειρά της BMW όπως λες..δεν χρειάζεται να το παίρνεις προσωπικά.. πάντα θα υπάρχει κάτι καλύτερο και κάποιος καλύτερος οδηγός από σένα ...δε χρειάζεται να εκνευρίζεσαι...

Φιλικά Σεραφείμ..

Αγαπητέ Σεραφείμ μην φοβάσαι, δεν πρόκειται να στεναχωρηθώ για μια συζήτηση του φόρουμ.

Δεν πήρα προσωπικά τίποτα.Απλά ήθελα να πώ ότι έχω τις ανάλογες εμπειρίες που περιγράφω και δεν εχω διαμορφώσει την άποψη μου από τα περιοδικά.

Και για πές μου σε παρακαλώ που γίνομαι προκλητικός;
__________________
Τα λεφτα μου τα εφαγα στις γυναικες, στα ποτα και στα αυτοκινητα!!!! Τα υπολοιπα απλως τα σπαταλησα!!!!!!

και να 'ναι και καινούρια, σαν έμπειρη παρθένα
<- http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...&postcount=254
Απάντηση με παράθεση
  #90  
Παλιά 23-05-11, 16:08
SerafeimS3 Ο χρήστης SerafeimS3 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 20-04-2011
Μηνύματα: 127
SerafeimS3 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από crazy_beaver Εμφάνιση μηνυμάτων

Ρε παιδιά να βουτάτε λίγο την γλώσσα στο μυαλό πριν να την αφήσετε ελεύθερη να κάνει την δουλειά της. Απορώ τι κάνετέ εδώ μέσα.

Είστε μέλη σε ένα φόρουμ που λέγεται bmw-motorsport. Προφανώς μερικοί ούτε το bmw καταλαβαίνεται, ούτε το motosport.


Οι περισσότεροι εδω μέσα είμαστε μέλη γιατί βρήκαμε κάτι το ξεχωριστό σε αυτή την μάρκα και γι αυτό την αγαπήσαμε. Κάποιοι δεν μπορούν να το καταλάβουν αυτό το πράγμα.Δεν πειράζει, δεν είναι κακό, αλλά το να λέμε τα s sport κατασκευές δίχνει ότι δεν έχουμε επαφή με την πραγματικότητα και ταυτόχρονα μειώνει το κύρος αυτού του πολύ όμορφου και σοβαρού φόρουμ που μας φιλοξενεί.Είστε θύματα του μάρκετινγκ κύριοι.


Εδω

http://www.google.gr/search?q=audi+c...ient=firefox-a

Θα βρείτε πάρα πολλούς που μοιράζονται τις ίδιες απόψεις για τα σπορ αουντι και μπορείτε να χαρείτε όλοι μαζί μέσα μεγάλη σας την πλάνη
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από crazy_beaver Εμφάνιση μηνυμάτων
Λίγα ποστ ποιο πίσω γράφτηκε ότι το quatro κάνει γι αυτούς που δεν έχουν χέρια.Τώρα θέλει χέρια.

Όταν λέω εγώ ότι δεν κάνει για τίποτα γίνομαι κακός

Νομίζω ότι για να έχω τα χέρια να παίζω με το 328 έχω τα χέρια για να παίξω με τις μπουρούχες.(το λέω αυτό χωρίς να θέλω να το παίξω σουμάχερ, αλλά κουλομαρία δεν είμαι)
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 19:17.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.