Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #201  
Παλιά 28-05-11, 18:48
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Στο Σεσι δεν φοραγες αντιστρεπτικες?Εκει εβγαζε παλι πολλα μουτρα...Πρεπει να κανονισουμε ομως ενα ''βουνο'' γιατι τωρα θα ζωγραφιζει το bimmer σου εκει πανω στο γλυστερο! Εγινε και ο αλλος Mike 28αρης οποτε θα παιξουμε με τρέλα!!
Υ.Γ. αγορακι εχω βρε!!Συντομα κατι θα κανονιστει,γιατι κι εμενα τ'αμαξι ολο στο φτιαξιμο ειναι και ποτε δεν τελειωνει....
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση
  #202  
Παλιά 28-05-11, 18:54
Το avatar του χρήστη aggelosmk2
aggelosmk2 Ο χρήστης aggelosmk2 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-01-2010
Μηνύματα: 203
aggelosmk2 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MikeT328E36 Εμφάνιση μηνυμάτων
Στο Σεσι δεν φοραγες αντιστρεπτικες?Εκει εβγαζε παλι πολλα μουτρα...Πρεπει να κανονισουμε ομως ενα ''βουνο'' γιατι τωρα θα ζωγραφιζει το bimmer σου εκει πανω στο γλυστερο! Εγινε και ο αλλος Mike 28αρης οποτε θα παιξουμε με τρέλα!!
Υ.Γ. αγορακι εχω βρε!!Συντομα κατι θα κανονιστει,γιατι κι εμενα τ'αμαξι ολο στο φτιαξιμο ειναι και ποτε δεν τελειωνει....
Συγνωμη αλλα με τοσα μωρα γυρω μου εχω χασει το μπουσουλα !

Στο σεσι ναι τις φοραγα κ οντως ειχε τρελα μουτρα ,αλλα αν κρινω απο οτι τα πισω λαστιχα απο τα σπινιαρισματα των παιδιων ειχαν παρει φωτια κ τα μπροστα ηταν πολυ κρυα ισως να δικαιολογειται !

Και παλι ρε στο bimmer λειπει η δυναμη για να ζωγραφισει εκει πανω....

τι να κανει το κακομοιρο με 140 φρεσκοβγαλμενα αλογα (απο φουλ σερβις κεφαλης ) ???
Απάντηση με παράθεση
  #203  
Παλιά 28-05-11, 19:38
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Με τις 17αρες δυσκολα...αλλα θα βαλεις ενα σετακι 15αρια και θα στο παω ''αιμα'' εκει περα!!Μια χαρα δυναμη εχει στα ψηλα φιλε....Εχω ξαναπαει με 318is στο βουνο
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση
  #204  
Παλιά 28-05-11, 19:44
Το avatar του χρήστη aggelosmk2
aggelosmk2 Ο χρήστης aggelosmk2 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-01-2010
Μηνύματα: 203
aggelosmk2 is on a distinguished road
Τα 15αρια μου δεν μπαινουν πλεον στο αμαξι ....βρισκουν τα λαστιχα πανω στην αναρτηση.

Αν εβρισκα τιποτα 16αρια bbs τυπου rs ή rm τα εβαζα μια για παντα !
Απάντηση με παράθεση
  #205  
Παλιά 28-05-11, 19:55
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από aggelosmk2 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τα 15αρια μου δεν μπαινουν πλεον στο αμαξι ....βρισκουν τα λαστιχα πανω στην αναρτηση.

Αν εβρισκα τιποτα 16αρια bbs τυπου rs ή rm τα εβαζα μια για παντα !
Ωχ!Περιεργο αυτο!Δεν θα'πρεπε να βρισκουν....Ισως αν βαλεις κανα αποστατη να μην βρισκουν.Μαλλον λογω του καμπερωματος θα'ναι...
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση
  #206  
Παλιά 28-05-11, 19:59
Το avatar του χρήστη aggelosmk2
aggelosmk2 Ο χρήστης aggelosmk2 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-01-2010
Μηνύματα: 203
aggelosmk2 is on a distinguished road
Δεν κανω ολοκληρη ιστορια για να βαλω αυτο το σχεδιο ! προς Θεου !

Μονο για τα bbs που σου εγραψα θα αλλαζα ζαντα η για να βαλω καποια πιο ελαφρια !!!

Κριμα να ζοριζεται τοσο με τα 17αρια....αλλα ειναι ωραια ρε γαμωτο .

Οσον αφορα την αναρτηση για να μαστε και on-topic την βαλαμε σε ενα Golf 2 ενος φιλου με αριστες εντυπωσεις ! Ουτε τριγμοι ,ουτε τιποτα ...κ στο 2αρι ειναι σχετικα πιο σκληρη απο οτι στο δικο μου.
Το ιδιο ισχυει και για το Golf mk4 . Oυτε πολυ σκληρη ωστε να φευγουν σφραγισματα ,ουτε τιποτα.
Απάντηση με παράθεση
  #207  
Παλιά 28-05-11, 20:27
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Ναι ρε συ!Ειπαμε η Raceland ειναι το καλυτερο value for money της 10ετιας!Με τζαμπα λεφτα,φτιαχνεις αμαξι τελειο για δρομο και περιστασιακη χρηση πιστας..
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση
  #208  
Παλιά 15-07-11, 17:24
anisos Ο χρήστης anisos δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 09-10-2010
Μηνύματα: 89
anisos is on a distinguished road
γεια ρε παιδια, θελο κ εγω να βαλο τηs raceland τι οπιεs τιs βρισκο στο car 385 euro εχι κ κατι αλεs με 330ευρο τησ εχετε δι ειναι παρομιεs με τηs raceland θα ανεβασο κ φοτο
Απάντηση με παράθεση
  #209  
Παλιά 15-07-11, 17:28
Το avatar του χρήστη aggelosmk2
aggelosmk2 Ο χρήστης aggelosmk2 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-01-2010
Μηνύματα: 203
aggelosmk2 is on a distinguished road
Eίναι κρίμα να τις πληρώσεις 385 Ευρω στο car ,οταν με 200 μπορείς να τις έχεις απο το εξωτερικό στην πόρτα σου !
Απάντηση με παράθεση
  #210  
Παλιά 15-07-11, 17:31
anisos Ο χρήστης anisos δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 09-10-2010
Μηνύματα: 89
anisos is on a distinguished road
αυτεs που λεο με τα 330 τηs εχειs κιταξι?? ποs να τηs παρο με 200 ευρο?? απο που??
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 14:58.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.