Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Ποιό στυλ οδήγησης σας ταιριάζει καλύτερα?
Με πολύ ρίσκο...είμαι χάρος σε καθημερινή βάση! 20 7,38%
Ρισκάρω αλλά όχι κάθε μέρα. 121 44,65%
Ρισκάρω μόνο σε ιδανικές συνθήκες. (πίστα, ερημιά κα) 112 41,33%
Δε ρισκάρω ποτέ...οδηγώ πάντα συγκρατημένα. 18 6,64%
Ψήφισαν: 271. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 11-10-05, 17:16
Το avatar του χρήστη Fad3In
Fad3In Ο χρήστης Fad3In δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 28-10-2004
Μηνύματα: 720
Fad3In is an unknown quantity at this point
Talking

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από manosm3
Κακη διαπιστωση:
Διαπιστωσα μετα απο σκεψεις που εκανα οτι μ' αρεσει περισσοτερο να κανω σφηνες, παντηλικια και ας παιρνω ρισκο...Αλλα ποτε δε φτανω στα ακρα! Προτιμω παντηλικια σε ερημους δρομους αλλα δρομους, οχι αλανες.
Οταν γερασω κι εγω θα μου περασει...Αρκει να ζω μεχρι τοτε...
Και που οδηγας ειναι απιστευτα επικινδυνο...χωρις πλακα...
Ν.

Yγ.Α! ΚΑι ολοι μας μακρυα απ τον thanasis518! Οδηγαει σα χαρος ειπαμε!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fad3In : 11-10-05 στις 17:24
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 11-10-05, 19:17
Το avatar του χρήστη sheriff
sheriff Ο χρήστης sheriff δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-03-2005
Μηνύματα: 452
sheriff is on a distinguished road
σαν παρατηρηση εχω να πω οτι πλεον ειναι ελαχιστοτατες οι διαδρομες που μπορεις να παιξεις με ασφαλεια.
εχοντας περασει απο πολλα σταδια ανωριμοτητας(ισως να ειμαι και ο μοναδικος που 8 χρονια πριν επαιρνα το rallακι μου και ανεβοκατεβαινα το διονυσο και το ντραφι χωρις αυριο με καμερα ενσωματομενη στο καθισμα του συνοδηγου με αποκορυφωμα εξοδο σε κατι χωραφια με μικρες απωλειες ευτυχως,και ολα αυτα σε καμερα!!!),σφηνες στην κηφησιας,μεσογειων για το ποιος θα περασει απο το μικροτερο κενο,λιμανακια,βουτα,μαυρη.ευτυχως ακομη ζω και οσο μεγαλωνω βλεπω με αλλο ματι τα πραγματα.


ολα αυτα τα εχω κοψει παρα πολυ καιρο γιατι δεν κερδιζεις τιποτα

το μονο λοιπον [(ασφαλες)οσο μπορει να ειναι] ειναι φιλικα ανοιγματακια στην κερατεα(διαζωμα-χαμηλη κυκλοφορια-καλος φωτισμος)αυτα
__________________
το γαμπριατικο...

http://i14.photobucket.com/albums/a3...n/12213443.jpg
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 11-10-05, 19:51
Το avatar του χρήστη Xeno-318is
Xeno-318is Ο χρήστης Xeno-318is δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-12-2004
Μηνύματα: 256
Xeno-318is is on a distinguished road
Gia na mi lew kai psemata...riskarw...Apla to 8ema einai pws den to kanw ka8imerina kai sinexeia piezontas tin tixi mou..To 8ema pedia einai meta apo ka8e diadromi mas...Na girname pisw spiti mas asfaleis kai artimelis!!
__________________
Bros Gremos Kai Pisw-Kouna!!!

Θα πάρω μια ψαρόβαρκα...!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 11-10-05, 19:56
Το avatar του χρήστη Elias_Z3
Elias_Z3 Ο χρήστης Elias_Z3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2005
Μηνύματα: 575
Elias_Z3 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Xeno-318is
Gia na mi lew kai psemata...riskarw...Apla to 8ema einai pws den to kanw ka8imerina kai sinexeia piezontas tin tixi mou..To 8ema pedia einai meta apo ka8e diadromi mas...Na girname pisw spiti mas asfaleis kai artimelis!!
Γι' αυτο μερικοι απο εμας, που γερασαμε , ειμαστε λιγο συγκρατιμενοι.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 11-10-05, 20:21
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Εγω για να μην λεω ψεμματα, το ρισκαρω, και σε φασεις που δεν πρεπει κιολας. Αν η στροφη ευνοει και εχω κεφια, δεν πα νανε 3 αμαξια μπρος μου, 4 πισω μου και ενα περιπολικο στο πλαι, θα την κανω την μα***** μου. Σε αναστροφη παντα μα παντα δινω νεο νοημα στην λεξη. Μεσα στην πολη παντα γιατι σπανιως βγαινω εξω. Αρα πιστευω οτι αξιζω τον χαρακτηρισμο του χαρου. Τουλαχιστον παντα με λιγα χιλιομετρα και ποτε δεν κανω κοντρες, μονο παντιλικια και σπινιαρισματα. Και αυτα με ενα 316i που δεν εχει κατι το σοβαρο απο αναρτηση η λαστιχα πανω και εδω που τα λεμε ουτε και σοβαρο οδηγο. Ευτυχως δεν εχω κανει ποτε ζημια απο αυτο.

Ελπιζω σε λιγα χρονακια να συνελθω μονος μου και οχι πληρωνοντας καμια βαρια ζημια.
Απάντηση με παράθεση
  #36  
Παλιά 11-10-05, 21:07
Το avatar του χρήστη ΠΟΝΤΙΟΣ
ΠΟΝΤΙΟΣ Ο χρήστης ΠΟΝΤΙΟΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-12-2004
Μηνύματα: 130
ΠΟΝΤΙΟΣ is on a distinguished road
ΕΓΩ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΗ ΑΛΛΑ ΓΙΝΟΜΑΙ ΤΟΥΡΚΟΣ ΜΕ ΤΑ ΚΟΜΠΛΕΞ ΑΛΛΩΝ ΟΔΗΓΩΝ . ΜΕ (ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΕΙΜΑΙ ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ ΟΙ ΑΘΗΝΑΙΟΙ) ΑΝΑΒΑΖΕΙ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΝ BMW ΘΕΛΟΥΝ NA ME ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΣ ΣΚΟΤΩΘΟΥΝ ΕΙΔΙΚΑ ΟΔΗΓΟΙ ΜΠΟΝΖΑΙ(HUNDAI-KIA) KAI KATI AYTOKINOYMENA ΦΕΡΕΤΡΑ (SEAT-PEUGEOT κ.τ.λ )
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #37  
Παλιά 12-10-05, 18:18
Το avatar του χρήστη saikoE39
saikoE39 Ο χρήστης saikoE39 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 05-02-2005
Μηνύματα: 1.715
saikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Fad3In
Και που οδηγας ειναι απιστευτα επικινδυνο...χωρις πλακα...
Ν.

Yγ.Α! ΚΑι ολοι μας μακρυα απ τον thanasis518! Οδηγαει σα χαρος ειπαμε!
Ρε συ δεν οδηγει αυτος...απλα τον πανε οι αλλοι και νομιζει οτι οδηγει αυτος......
Απάντηση με παράθεση
  #38  
Παλιά 12-10-05, 18:33
Το avatar του χρήστη jackdaniels
jackdaniels Ο χρήστης jackdaniels δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-09-2004
Μηνύματα: 466
jackdaniels is on a distinguished road
Χμ, μετά από 3 καλές, μα καλές όμως τράκες και λίγα κουσούρια που μου έμειναν (ράματα, μόνιμα διαστρέματα κλπ) αποφάσισα να βάλω μπρος να πάρω μηχανή, 400 κυβικά και άνω (Super Four ή Hornet 600), γιατή εκτός των άλλων, δεν θέλω να πάρω κανένα στο λαιμό μου στουκάροντας με την Bmw των 1500 κιλών πάνω σε κάνα άμηρο που πάει στη δουλεία του!
__________________
Πάντα βαριόμουν την ορθογραφία
Απάντηση με παράθεση
  #39  
Παλιά 13-10-05, 02:08
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από jackdaniels
Χμ, μετά από 3 καλές, μα καλές όμως τράκες και λίγα κουσούρια που μου έμειναν (ράματα, μόνιμα διαστρέματα κλπ) αποφάσισα να βάλω μπρος να πάρω μηχανή, 400 κυβικά και άνω (Super Four ή Hornet 600), γιατή εκτός των άλλων, δεν θέλω να πάρω κανένα στο λαιμό μου στουκάροντας με την Bmw των 1500 κιλών πάνω σε κάνα άμηρο που πάει στη δουλεία του!
Μου κανει εντυπωση φιλε μου οτι ενω παραδεχεσαι οτι ειχες δυνατες τρακες που σου αφησαν καποια κουσουρια,πας και σκεφτεσαι να παρεις μηχανη.Και οχι απλως παπακι αλλά μηχαναρα.Μηπως τελικα χαρη στο αμαξι εμεινες μονο με μερικα κουσουρια οπως λες,και γλυτωσες τα χειροτερα αν ησουν με τη μηχανη εκεινη την ωρα?Και αν οπως λες δεν θες να παρεις κανεναν στο λαιμο σου,αυτο εξαρταται απο εσενα και μονο.Απτον τροπο οδηγησης σου

Αν θες εξηγησε μου λιγο το σκεπτικο σου,γιατι στο δικο μου το μυαλο,μου φαινεται λιγο ανορθοδοξος ο τροπος σκεψης σου

Φιλικα
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #40  
Παλιά 13-10-05, 11:12
Το avatar του χρήστη jackdaniels
jackdaniels Ο χρήστης jackdaniels δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-09-2004
Μηνύματα: 466
jackdaniels is on a distinguished road
Δεν εξηγήτε ρε φίλε, πολλύ απλά εκεί που όλοι μου οι γνωστοί μπένουν νορμάλ στις στροφές και ανοίγουν στις ευθείες (ειδικά οι μηχανάκιδες) εγώ έχω μία μανία να μπένω χωρίς άυριο στις στροφές Δεν είναι τρόπος σκέψης, απλά άμα γενηθείς μ@λάκας δεν βάζεις μυαλλό έυκολά Το γιατή θα πάρω μηχανή είναι απλά επειδή έτυχε και οδήγησα μια Super Four και καρακ@υλωσα
__________________
Πάντα βαριόμουν την ορθογραφία
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 20:11.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.