Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικά Θέματα BMW > Projects

Projects Εδώ γράφουμε με λεπτομέριες αξιόλογες μετατροπές κάθε είδους (μηχανικές, ηλεκτρονικές, ηλεκτρικές, ηχητικές κ.α) που έχουμε κάνει στα αυτοκίνητά μας, περιγράφουμε τη διαδικασία και τα κόστη. Ιδανικά βάζουμε και φωτογραφίες.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #161  
Παλιά 09-02-13, 08:47
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
λοιπον εχουμε νεα...
τα φαναρια depo oem look zkw βρεθηκαν εδω αθηνα με 150ε!!!! τα οποια τα εχω παρει ηδη χιχιχι θα μπορουσα να πω οτι ειναι και πιο ομορφα απο τα μαμα...αναμενω δακτυλιδια ccfl απο εξω να τα περασω με καινουργιο ξενον 6000κ που τσιμπησα επισης...
ειναι αυτα στη φωτο...ειναι με προτζεκτορα οτι πρεπει για ξενον...
υπαρχουν παλι της depo χωρις προτζεκτορα με μπιμπικια ενημερωτικα...
ενοειται θα μπουν χωρις τα φρυδακια για πιο oem καθαρο look...
πηρα ταπα γνησια λαδιου m ,αλλαχτηκαν οι πεταλιερες με m Παλι αλλα μαυρες πιο διακριτικες απο τις ασημι που ειχα και θα παρω και τα γνησια μαξιλαρακια για τις ζωνες bmw motorsport στην θεση των σνιτζερ..(δεν τα δινει πλεον η bmw Μονο απο μαγαζια εξω που εχουν στοκ...).
τα σνιτζερ τα σηματα θα φυγουν μπρος πισω.....
μπρος θα βαλω χαμηλα στο gt to νυχι ενα motorsport αυτοκολλητο και πισω ενα μικρο σηματακι bmw motorsport international με τις σημαιουλες...
τελικα η αεροτομη δεν θα αλλαχθει και θα μεινει οπως εχει....(ουφ γλιτωσαμε και τα βαψιματα...) διοτι η γνησια δεν με ενθουσιασε και τοσο...η σνιτζερ ειναι πιο χαμηλη-διακριτικη και δεν γραφει σνιτζερ πανω οποτε οκ....με καλυπτει 100%.

οι καρδιες θα μεινουν μαυρες για αρχη και μετα μπορει να βαλω τις γνησιες τις φαρδιες που εχω μαζι με το facelift μουστακι...(τα χω καβατζα για αργοτερα οταν θα κανω και κερωμα-γυαλισμα για τις αραχνες και μια συντηρηση στο vanos δηλδ τα στεγανοποιητικα δακτυλιδια που θα αλλαχθουν να ζωηρεψει και αλλο χαμηλα..).

ε με αυτα αυτα τα ολιγα θα ναι Πιο oem πια πιστευω ...και το thread θα φτασει στο τελος του ...καιρος δεν ηταν???οταν τελειωσουν αυτα τα ψιλα θα βαλω φωτο που θαναι ετοιμο το αμαξι να το χαρω μαζι σας....
απλα ειπα να κανω μια εισαγωγη πρωτα μην σας ερθει ξαφνικα....
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg image_1324_big.jpg (77,5 KB, 37 εμφανίσεις)
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #162  
Παλιά 09-02-13, 12:52
Το avatar του χρήστη panos 316T
panos 316T Ο χρήστης panos 316T δεν είναι συνδεδεμένος
Ε36 turbomaniac
 
Εγγραφή: 10-02-2009
Μηνύματα: 667
panos 316T is just really nicepanos 316T is just really nicepanos 316T is just really nicepanos 316T is just really nice
αυτο με το κοκκινο χρωμα γιατι το γραψες;;;
για να εκτεθεις αργοτερα ;;;; αχαχαχα

καλοριζικα μουρλοτρελε
__________________
τούρμπο και πράσινα άλογα...
Απάντηση με παράθεση
  #163  
Παλιά 09-02-13, 21:12
Το avatar του χρήστη Tsik.D.
Tsik.D. Ο χρήστης Tsik.D. δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 15-05-2012
Μηνύματα: 99
Tsik.D. is on a distinguished road
καλοριζικα τα φαναρια !!! βρες μου και μενα τετοια και τα αγοραζω και εγω σε τετοια τιμη... εδω οι απατεωνες τα δινουν 160 το ενα... αχαχαχαχαχχ παντως και εγω δεν πιστευω το τελος του θρεντ... σορρυ ειμαι δυσπιστος αχαχχαχαχ
__________________
Συμμετέχω, Συμμετέχεις, Συμμετέχει, Συμμετέχουμε, Συμμετέχετε, Αποφασίζουν...
Απάντηση με παράθεση
  #164  
Παλιά 10-02-13, 10:55
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
οχι παιδια ειλικρινα....
μαξιλαρακια Motorsport , κατι μπολονια γνησια μαυρα με ασφαλειας κιολας για τις m3 τις ζαντες,στεγαποιητικα δακτυλιδια αλλαγη στο vanos και τελος....
τα υπολοιπα εχουν αγοραστει ηδη...ειμαστε κομπλε χωρις πιπεριες...
σφιξαν τα πραματα με τον μπεμπη...δεν με παιρνει παραπανω και να θελα...
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #165  
Παλιά 10-02-13, 11:19
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Πέστα αλλού αυτά λεο, δε μας πείθεις
__________________


www.bmw-motorsport.gr

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BMW Power : 10-02-13 στις 11:24
Απάντηση με παράθεση
  #166  
Παλιά 10-02-13, 12:13
Το avatar του χρήστη gearboxer
gearboxer Ο χρήστης gearboxer δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-04-2010
Μηνύματα: 869
gearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of light
Χωρίς τα μπαξίματα του LEO, την γκρίνια του rapid και την τρέλα του bmwdakia85 το forum δεν είναι παρά ένας απλός κώδικας html με διάσπαρτες εικόνες png!!....Οπότε στηρίξτε τη συγκυβέρνηση των τριών αλλιώς δραχμή!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #167  
Παλιά 10-02-13, 22:08
Το avatar του χρήστη bmwdakias85
bmwdakias85 Ο χρήστης bmwdakias85 δεν είναι συνδεδεμένος
george
 
Εγγραφή: 09-10-2010
Μηνύματα: 1.390
bmwdakias85 will become famous soon enoughbmwdakias85 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gearboxer Εμφάνιση μηνυμάτων
Χωρίς τα μπαξίματα του LEO, την γκρίνια του rapid και την τρέλα του bmwdakia85 το forum δεν είναι παρά ένας απλός κώδικας html με διάσπαρτες εικόνες png!!....Οπότε στηρίξτε τη συγκυβέρνηση των τριών αλλιώς δραχμή!!
+1000
Τελος τωρα τα είπες ολα
__________________

BMW-Motorsport
Απάντηση με παράθεση
  #168  
Παλιά 11-02-13, 09:03
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
χαχαχαχα ειστε ολοι για δεσιμο.(με αρχηγο εμενα).χαχαψαχαχαχ ελιωσα.
Απο το καλοκαιρι και μετα ο ρολος μου στο φορουμ θα ειναι baxing συμβουλος μονο..χαχαχαχαχ...θα κρεμασω τα παπουτσια μου.κουραστηκε η τσεπη μου και εγω ψυχολογικα...εχω αλλα πραματα να κουραζομαι τωρα.χεχε.
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #169  
Παλιά 11-02-13, 13:52
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Πότε γρίνιαξα εγώ;;
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #170  
Παλιά 11-02-13, 14:02
Το avatar του χρήστη 6ylinder
6ylinder Ο χρήστης 6ylinder δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-12-2011
Μηνύματα: 1.341
6ylinder will become famous soon enough6ylinder will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rapid_fast Εμφάνιση μηνυμάτων
Πότε γρίνιαξα εγώ;;
Κακίες από υστερόβουλα όντα...ζηλεύουν το πόσο τύπος είσαι...
__________________
E36 M44B19
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:29.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.