Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 5 > Σειρά 5 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 11-11-08, 19:41
Το avatar του χρήστη bimmer-corfu
bimmer-corfu Ο χρήστης bimmer-corfu δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 15-11-2004
Μηνύματα: 3.021
bimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to all
Έξω είναι ωραίο το 60άρι, έστω σε μερικούς αρέσει (και εμένα μου αρέσει) αλλά μέσα ρε παιδιά δεν αρέσει σε κανέναν
__________________
Αν δεν μπορείς να πας γρήγορα με 100 ίππους, τότε, δεν θα πας ούτε με 500
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 11-11-08, 19:41
Το avatar του χρήστη panose30
panose30 Ο χρήστης panose30 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-11-2006
Μηνύματα: 437
panose30 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW523i Εμφάνιση μηνυμάτων
Κοίταξε και σ εμένα δεν αρέσει! Είχα φτάσει ένα κλικ να πάρω το καινούργιο 5αρι αλλά τα έβαλα δίπλα δίπλα με το Ε39 και κατάλαβα ότι δεν υπήρχε περίπτωση να το αλλάξω!
το ε39 δεκα σκαλια ομορφοτερο σε ολα απο το Ε60
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 11-11-08, 19:46
Το avatar του χρήστη panose30
panose30 Ο χρήστης panose30 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-11-2006
Μηνύματα: 437
panose30 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_E60_GR Εμφάνιση μηνυμάτων
Εντάξει τότε, στα άλλα ο Bungle είχε κέφια... φαίνεται στο Ε60 βαριότανε και το έκανε μαλ@κία.
ε ετσι φαινεται...
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 11-11-08, 19:53
Nick_E60_GR Ο χρήστης Nick_E60_GR δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-11-2007
Μηνύματα: 1.522
Nick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panose30 Εμφάνιση μηνυμάτων
το ε39 δεκα σκαλια ομορφοτερο σε ολα απο το Ε60
Εντάξει, πήγαινε πες το αυτό στους δοκιμαστές αυτοκινήτων που οδηγούν 10 διαφορετικά αυτοκίνητα την ημέρα, οι οποίοι το έβγαλαν το καλύτερο αυτοκίνητο στην κατηγορία του, και θα σε πουν τουλάχιστον ...γραφικό.
Υπ' όψιν οτι οι πιο πολλοί ιδιοκτήτες Ε60 είχαν Ε39 πριν. Έχεις ρωτήσει κανέναν απ' αυτούς αν έχει την ίδια γνώμη με σένα? Κάνε μας τη χάρη τώρα...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nick_E60_GR : 11-11-08 στις 19:56
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 11-11-08, 20:02
Το avatar του χρήστη panose30
panose30 Ο χρήστης panose30 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-11-2006
Μηνύματα: 437
panose30 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_E60_GR Εμφάνιση μηνυμάτων
Εντάξει, πήγαινε πες το αυτό στους δοκιμαστές αυτοκινήτων που οδηγούν 10 διαφορετικά αυτοκίνητα την ημέρα, οι οποίοι το έβγαλαν το καλύτερο αυτοκίνητο στην κατηγορία του, και θα σε πουν τουλάχιστον ...γραφικό.
Υπ' όψιν οτι οι πιο πολλοί ιδιοκτήτες Ε60 είχαν Ε39 πριν. Έχεις ρωτήσει κανέναν απ' αυτούς αν έχει την ίδια γνώμη με σένα? Κάνε μας τη χάρη τώρα...
οκ,εχεις το πιο ομορφο bmw παραγωγης .αφου θες να σου πω ετσι ενταξει,,,μακραν το ασχημοτερο bmw 5αρι που βγηκε μεχρι τωρα ,αυτη ειναι η γνωμη μου και αν δεν σου αρεσει δεν με ενδιαφερει καθολου,ξεκολα λιγο .να ελεγα ασχημο το ferrari f430 να μου κανεις προβλημα και με το δικαιο σου ,αλλα οχι επειδη ειπα ασχημο το Ε60 εγω και αλλα ποσα εκκατομυρια κοσμος να μας την πεις και απο πανω.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 11-11-08, 20:11
Nick_E60_GR Ο χρήστης Nick_E60_GR δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-11-2007
Μηνύματα: 1.522
Nick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panose30 Εμφάνιση μηνυμάτων
οκ,εχεις το πιο ομορφο bmw παραγωγης .αφου θες να σου πω ετσι ενταξει,,,μακραν το ασχημοτερο bmw 5αρι που βγηκε μεχρι τωρα ,αυτη ειναι η γνωμη μου και αν δεν σου αρεσει δεν με ενδιαφερει καθολου,ξεκολα λιγο .να ελεγα ασχημο το ferrari f430 να μου κανεις προβλημα και με το δικαιο σου ,αλλα οχι επειδη ειπα ασχημο το Ε60 εγω και αλλα ποσα εκκατομυρια κοσμος να μας την πεις και απο πανω.
Δεν πας τώρα να γράψεις τίποτα σχετικό με Ε30 που τα ξέρεις καλά, γιατι απο Ε60 δεν ξέρεις τίποτα.
Μ' αυτά που μου είπες τώρα, ίσως να 'χεις δίκιο, θα το βάλω για πούλημα να πάρω Ε39 ή Ε30 καλύτερα γιατι Ε39 είχα, Ε30 δεν είχα
Ε39 vs Ε60 = καμμία σχέση ...μας γ@μησες και το thread....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nick_E60_GR : 11-11-08 στις 20:21
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 11-11-08, 20:20
Το avatar του χρήστη panose30
panose30 Ο χρήστης panose30 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-11-2006
Μηνύματα: 437
panose30 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_E60_GR Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν πας να γράψεις τίποτα σχετικό με Ε30 που τα ξέρεις καλά, γιατι απο Ε60 δεν ξέρεις τίποτα.
Μ' αυτά που μου είπες τώρα, ίσως να 'χεις δίκιο, θα το βάλω για πούλημα να πάρω Ε39
επειδη θεωρω ασχημο το Ε60 σημαινει πως δεν ξερω τπτ απο Ε60,πολυ σωστο το επειχηρημα σου.οσο για E30 ουτε ειπα οτι ειμαι ειδικος ,ουτε κατι αλλο..εσυ ασχολησου με το 5αρακι σου και ασε εμας με τα Ε30..πιστευω να το πουλησεις και να παρεις κανενα Ε30 να νοιωσεις λιγη αδρεναλινη ,,,,ξεκολαααααα...ασχημο το ειπα δεν σε εβρισα κιολας
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 11-11-08, 20:23
Nick_E60_GR Ο χρήστης Nick_E60_GR δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-11-2007
Μηνύματα: 1.522
Nick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the rough
Δεν μου λες? είσαι πάνω απο 16 ή κάτω απο 16?

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nick_E60_GR : 11-11-08 στις 20:26
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 11-11-08, 20:32
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panose30 Εμφάνιση μηνυμάτων
για μενα φιλε το Ε60 ειναι το πιο ασχημο 5αρι παραγωγης μεχρι τωρα,,τωρα πως καταφερνει και πουλαει τοσο πολυ ειναι ενα πραγμα που δεν το καταλαβαινω

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_E60_GR Εμφάνιση μηνυμάτων
Εντάξει, πήγαινε πες το αυτό στους δοκιμαστές αυτοκινήτων που οδηγούν 10 διαφορετικά αυτοκίνητα την ημέρα, οι οποίοι το έβγαλαν το καλύτερο αυτοκίνητο στην κατηγορία του, και θα σε πουν τουλάχιστον ...γραφικό.
Υπ' όψιν οτι οι πιο πολλοί ιδιοκτήτες Ε60 είχαν Ε39 πριν. Έχεις ρωτήσει κανέναν απ' αυτούς αν έχει την ίδια γνώμη με σένα? Κάνε μας τη χάρη τώρα...
Ρε Nick ξεκόλα, το παιδί εξέφρασε ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ άποψη, εσύ που κολλάς;

Ούτε για τα κρατήματά του είπε ούτε τίποτα.


Και εμένα προσωπικά δε μου αρέσει αλλά είναι το πιο ευκολοχώνευτο ΚΑΤ ΕΜΕ από τα νέα σχέδια του Bangle, είναι κάτι το όμορφα διαφορετικό από τα υπόλοιπα της κατηγορίας του (βλέπε Audi, Mercedes W211).


Είναι κτήνος και το δείχνει, από μέσα δεν ξέρω (έχω μπει δεν έχω μείνει πολύ όμως). Ειδικά τα μικρά - σε σχέση με το μέγεθος του οχήματος - παράθυρα προσθέτουν πολλούς πόντους.
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 11-11-08, 20:33
Το avatar του χρήστη panose30
panose30 Ο χρήστης panose30 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-11-2006
Μηνύματα: 437
panose30 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_E60_GR Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν μου λες? είσαι πάνω απο 16 ή κάτω απο 16?
22 .παιζει καποιο ρολο.επειδη ειπα ασχημο το Ε60 ειμαι 16αχρονο...επειδη μονο και μονο επειδη το ειπα ασχημο βγαζεις χολη..δεν θα το ξαναπω ασχημο μηπως και ηρεμησεις λιγακι..ρωτησε και αλλους απο το φορουμ και εκτος φορουμ αν το θεωρουν ασχημο η ομορφο και θα παρεις διχασμενες απαντησεις..εγω θα ειμαι απο αυτους που το λενε ασχημο ..τι να κανουμε ..τοσο πολυ σε ενοχλει?μηπως το θεωρεις και εσυ καπου βαθεια στο υποσυνειδητο σου πως ειναι ασχημο και για αυτο αντιδρας ετσι?δεν ξερω τι να πω..υπαρχουν ανθρωποι που νομιζουν πως μονο η δικη τους γνωμη ισχυει και εσυ εισαι ενας απο αυτους..οσο για το σχολιο πανω η κατω απο 16 δεν θα πω κατι ..αφου εσυ εχεις δικαιο οτι και να πω δεν υπαρχει λογος
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 23:28.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.