Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #101  
Παλιά 18-09-09, 13:56
m-power_01 Ο χρήστης m-power_01 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 15-12-2008
Μηνύματα: 873
m-power_01 is a jewel in the roughm-power_01 is a jewel in the roughm-power_01 is a jewel in the rough
Δηλαδη ...εγω τωρα που θελω να πω για την επισκευη-αποκατασταση της ζημιας παιζει να θεωρηθω και off topic ε? Τι ειναι αυτα τα πραγματα ???? Ανοιξε ο ανθρωπος ενα thread να παρει δυο συμβουλες για το τι να κανει με το αμαξι του, και πεσαν πανω του ολες οι φιλοζωικες!!! Δεν εχω κανενα προβλημα με εσας τους φιλοζωους απλως ανοιχτε ενα δικο σας thread και μιληστε οσο θελετε...εδω διστυχως ο ανθρωπος ρωτησε κατι συγκεκριμενο!!!
Παντως ''για να μην ειμαι off topic'' θα σας πω πως εγω πιστευω οτι πρεπει να ακολουθουμε τους κανονες τις φυσης...Και ο νομος της φυσης ειναι ενας...Αυτος του ισχυρου!!! Ετυχε ο ανθρωπος να ειναι ισχυροτερος, τι να κανουμε??? Και μεχρι να κανουν πραξικοπημα οι σκιουροι ...ο ανθρωπος θα ειναι ισχυροτερος! Και για να μην βιαστειτε να με πειτε ''τζαμπα μαγκα'' οποιος θελησει να μου κανει επιθεση ας μου βρει και μια δικαιολογια γιατι το λιονταρι το λεμε βασιλια επειδη βρυχαται ????Αφου ολη μερα τεμπελιαζει ...και ολοι ξερουμε οτι τα θηλυκα κυνηγανε!!! Μηπως λοιπον αυτος ειναι ο ''τζαμπα μαγκας'' της φυσης???

υ.γ1 Φιλε σου στελνω π.μ για τον προφυλακτηρα
υ.γ2 Μηπως να κλειδωθει αυτο το thread???
Απάντηση με παράθεση
  #102  
Παλιά 18-09-09, 14:18
xxxvagos Ο χρήστης xxxvagos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-04-2009
Μηνύματα: 327
xxxvagos is on a distinguished road
σκεπτομενος την πανιδα γενικοτερα

πανιδα θεωρειται και ενας ιος..να τον αφησουμε να σκοτωσει τους ανθρωπους??
οχι φυσικα..δηλαδη επειδη ειναι μονοκυτταρος οργανισμος δεν σκεφτομαστε οτι εχει ζωη..δηλαδη θα εχω ιοση και δεν θα παω στον γιατρο για να μη σκοτωσω τον ιο??? οχι φυσικα

η παρεμβαση του ανθρωπου στην φυση προυποθετει καταστροφες..λογω των καταστροφων οδηγαμε τις bmw και postαρουμε στο foroum..καιμε τον λυγνιτη για να εχει ρευμα το pc μας..

και λεω οτι δεν διαθετω (δεν εχω να διαθεσω) 500αευρα για να φτιαχνω τους προφυλακτηρες..και θα διαολοστειλω το ζωο που θα μου καταστεψει το αμαξι(σιγουρα θα στεναχωρηθω για κανα 2-3 μερες για το ζωο)..αλλα ποτε δεν θα το παιξω υπερανω χρηματων και πλαστικων προφυλακτηρων

οποιος παιρνει το μερος των ζωον και του περιβαλοντος ας μη εχει ανοιχτο το pc ας μη ποσταρει στο forum ας μην οδηγαει bmw..ας παρει ενα πριους υβριδικο και ας τρεφεται με κουακερ


σταυρο δεν προσβαλει κανενας κανεναν απλα διαφωνουν οι αποψεις μας που αυτη ειναι η ουσια του διαλογου οπως λεγαν και οι αρχαιοι ελληνες
Απάντηση με παράθεση
  #103  
Παλιά 18-09-09, 14:22
xxxvagos Ο χρήστης xxxvagos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-04-2009
Μηνύματα: 327
xxxvagos is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
Δηλαδη ...εγω τωρα που θελω να πω για την επισκευη-αποκατασταση της ζημιας παιζει να θεωρηθω και off topic ε? Τι ειναι αυτα τα πραγματα ???? Ανοιξε ο ανθρωπος ενα thread να παρει δυο συμβουλες για το τι να κανει με το αμαξι του, και πεσαν πανω του ολες οι φιλοζωικες!!! Δεν εχω κανενα προβλημα με εσας τους φιλοζωους απλως ανοιχτε ενα δικο σας thread και μιληστε οσο θελετε...εδω διστυχως ο ανθρωπος ρωτησε κατι συγκεκριμενο!!!
Παντως ''για να μην ειμαι off topic'' θα σας πω πως εγω πιστευω οτι πρεπει να ακολουθουμε τους κανονες τις φυσης...Και ο νομος της φυσης ειναι ενας...Αυτος του ισχυρου!!! Ετυχε ο ανθρωπος να ειναι ισχυροτερος, τι να κανουμε??? Και μεχρι να κανουν πραξικοπημα οι σκιουροι ...ο ανθρωπος θα ειναι ισχυροτερος! Και για να μην βιαστειτε να με πειτε ''τζαμπα μαγκα'' οποιος θελησει να μου κανει επιθεση ας μου βρει και μια δικαιολογια γιατι το λιονταρι το λεμε βασιλια επειδη βρυχαται ????Αφου ολη μερα τεμπελιαζει ...και ολοι ξερουμε οτι τα θηλυκα κυνηγανε!!! Μηπως λοιπον αυτος ειναι ο ''τζαμπα μαγκας'' της φυσης???

υ.γ1 Φιλε σου στελνω π.μ για τον προφυλακτηρα
υ.γ2 Μηπως να κλειδωθει αυτο το thread???
εμ παουερ δεν γραφουμε εκθεση στο λυκειο
ας βγουμε και λιγο απο το θεμα
δεν θα παρουμε κακο βαθμο
εγω ετσι πιστευω
φιλικα παντα
Απάντηση με παράθεση
  #104  
Παλιά 18-09-09, 14:35
m-power_01 Ο χρήστης m-power_01 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 15-12-2008
Μηνύματα: 873
m-power_01 is a jewel in the roughm-power_01 is a jewel in the roughm-power_01 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από xxxvagos Εμφάνιση μηνυμάτων
εμ παουερ δεν γραφουμε εκθεση στο λυκειο
ας βγουμε και λιγο απο το θεμα
δεν θα παρουμε κακο βαθμο
εγω ετσι πιστευω
φιλικα παντα
Και γιατι να αναγκαζεις καποιον που εχει παρομοιο προβλημα με το αμαξι του, να διαβασει τις φιλοζωικες ανησυχιες του καθενος???
Για να μην πω για τον Σταυρο ο οποιος πρεπει να εχει εξτασιαστει με ολα αυτα τα καινουρια που μαθαινει...
Δεν διαβασες αυτα που γραφω...απλα απαντας ετσι για να απαντησεις...Ειπα ανοιχτε ενα thread και πειτε τα !!!
Απάντηση με παράθεση
  #105  
Παλιά 18-09-09, 15:00
Το avatar του χρήστη fanisk
fanisk Ο χρήστης fanisk δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-10-2007
Μηνύματα: 650
fanisk has a spectacular aura aboutfanisk has a spectacular aura aboutfanisk has a spectacular aura about
Το μαμησατε και ψοφησε το θεμα.
Καλο να μιλαμε εκ του ασφαλους, και απο τη καρεκλα του pc μας, αλλα αν ειστε μονοι, ή εχετε μεσα την οικογενεια σας, ή τριτους, που ειστε υπευθυνοι για την ασφαλη μεταφορα τους και σας πεταχτει τιποτα, πειτε μου ποιος θα κανει τιμονια.. εγω θα επαιρνα σβαρνα ολο το κοπαδι.

Ας διαγραφουν τα ακυρα με το θεμα ποστς, γιατι καθε φορα που ρωτα καποιος κατι, υπαρχουν τοσα αλλα "ακυρα" ποστς, και οι απαντησεις οι οποιες αφορουν το συγκεκριμενο θεμα/προβλημα χανονται μεσα στα off topic.
__________________

Απάντηση με παράθεση
  #106  
Παλιά 18-09-09, 16:13
xxxvagos Ο χρήστης xxxvagos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-04-2009
Μηνύματα: 327
xxxvagos is on a distinguished road
τωρα που ειπες κοπαδι μου ηρθε μια αναμνηση..να το ριξουμε λιγο στο χαβαλε

..ημουν 16 χρονων ηταν βραδυ..ειχα ενα παπακι τοτε ενα yamaha z125..απο το πειραγμα το πολυ που το εριχνα ειχα καψει το πηνιο που δινει ρευμα στα φωτα..
ψιλοεφεγκαν..

ημουν στο χωριο και ηθελα να παω στο διπλανο για να βρω ενα γκομενακι(τρελα που κουβαλουσα ρε παιδια)..

λοιπον οπως πηγαινα στον δρομο ξαφνικα βλεπω μπροστα μου (το πολυ στα 3 μετρα) κυριολεκτικα ενα κοπαδι 100 προβατα να περνουν καθετα τον δρομο και εναν τσομπανο να εχει στα χερια του ενα φακο απο τα κινεζικα (με τελιωμενη σχεδον μπαταρια) και να βγαζει κραυγες..

δεν προλαβα να φρεναρω και πολυ και μπαινω μεσα στο κοπαδι με 60 χιλιομετρα τουλαχιστον..προβατα αριστερα,προβατα δεξια,προβατα πανω μου,προβατα για συνοδηγο..το κρατησα το μηχανακι με νυχια και με δοντια και δεν επεσα

αφου διεσχησα τον συρμο προβατων..κατεβηκα και προσπαθουσα να καταλαβω τι εγινε..τον τσομπανο δεν τον εδειρα αφου ο καημενος μου ζητησε 1000 φορες συγγνωμη

ζημιες ειχα ενα φτερο και την γραβατα..τα προβατα τιποτα..απο τοτε δεν τρωω κρεας

αυτα...
Απάντηση με παράθεση
  #107  
Παλιά 19-09-09, 04:53
m-power_01 Ο χρήστης m-power_01 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 15-12-2008
Μηνύματα: 873
m-power_01 is a jewel in the roughm-power_01 is a jewel in the roughm-power_01 is a jewel in the rough
Αν δεν σας αρεσει το ποστ μου μπορειτε οταν ριχνετε την κοκκινη καρτα σας να αφηνετε και ονομα!!!
Οχι για να σας το ανταποδοσω,αλλα για να εχει αξια! Και αξια εννοω την βαρυτητα του λογου σας!
Υπαρχει μεγαλη διαφορα αναμεσα στο θρασος και το θαρρος της γνωμης! Ο κατηγορος ειπε οτι ντρεπεται για μενα και τους ομοιδεατες μου! Αυτος ντρεπεται να πει το ονομα του...
Με το να προσπαθειτε να μειωσετε τους συνανθρωπους σας ,δεν γινεστε καλυτεροι!! Αυταπαταστε
Περιμενω λοιπον εστω και τωρα αυτον που μπηκε σε αυτη την διαδιακασια να το πει εστω και με πμ...Σαν μια υστατη προσπαθεια να επιδειξει αξιοπρεπεια


*Μια κοινωνικη προσφορα απο τον m-power_01
Απάντηση με παράθεση
  #108  
Παλιά 19-09-09, 08:35
Το avatar του χρήστη bimmer-corfu
bimmer-corfu Ο χρήστης bimmer-corfu δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 15-11-2004
Μηνύματα: 3.021
bimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to all
για ποιό ποστ έφαγες κόκκινη?

τρόμαξα με εσένα και κοίταξα στο προφίλ μου να δω μην εχω καμια κόκκινη και τι να δω? ένας συμφορουμίτης που απο ότι κατάλαβα πράσινη ήθελα να ρίξει μου έριξε κατά λάθος κάτι σαν μωβ (!!!). Υπάρχει τέτοια αξιολόγηση?
__________________
Αν δεν μπορείς να πας γρήγορα με 100 ίππους, τότε, δεν θα πας ούτε με 500

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη bimmer-corfu : 19-09-09 στις 08:40
Απάντηση με παράθεση
  #109  
Παλιά 19-09-09, 10:03
Το avatar του χρήστη montoya
montoya Ο χρήστης montoya δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-01-2007
Μηνύματα: 1.910
montoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to all
Ένα τέτοιο συμβάν μπορεί να έχει ο καθένας. Απλά, κάποιοι βρίζουν το ζώο που πετάχτηκε και τους χάλασε το αυτοκίνητο. Το αντιμετωπίζουν σαν μια άψυχη πέτρα, που έπεσε επάνω τους και τους προξένησε κάποια ζημιά, χωρίς αυτό να πάθει τίποτα. Αυτό είναι το απαράδεκτο. Κατά τα άλλα, όλα μπορούν να συμβούν.
Για την συγκεκριμένη περίπτωση, θα πρότεινα αλλαγή προφυλακτήρα.
__________________
Από τη θέση του οδηγού.....
Απάντηση με παράθεση
  #110  
Παλιά 19-09-09, 10:40
Το avatar του χρήστη MichaeL
MichaeL Ο χρήστης MichaeL δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-01-2009
Μηνύματα: 407
MichaeL is just really niceMichaeL is just really niceMichaeL is just really niceMichaeL is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν χρειαζοταν να ερθει το ματριξ να μας πει οτι ο ανθρωπος απετυχε....
Απέτυχε;
Υπήρχε μήπως κανένα σχέδιο για την εξέλιξη του ανθρωπίνου είδους το οποίο δεν πέτυχε;
Ποιανού χάλασε δηλαδή η συνταγή;
__________________
Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today!

Όλα είναι Δρόμος . . .


Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:09.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.