Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 5 > Σειρά 5 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 17-05-11, 13:57
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
φιλε με 11οοο παιρνεις 2 Ε39, ενα για πρωι και ενα για το βραδυ...ο κυριος αυτος μαλλον για κοροιδο ψαχνει...κ δεν ειναι καν f/l.....ουτε να το σκεφτεις.
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
μετατροπές με ΛΙΓΟΤΕΡΗ ιπποδύναμη κάνει μόνο η alpina
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 17-05-11, 14:20
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Red face ...

Για πρωτο χερι,αβαφτο,ελληνικο με αληθινα χλμ και αποδειξεις και βιβλιο σερβις πληρες ειναι υποφερτα τα 10χιλιαρικα....ΑΝ ισχυουν αυτα που αναφερω παραπανω.

Εχει και με 5-6χιλιαρικα με 300.000χλμ 4 ιδιοκτητες και κακοβαμμενα,χωρις βιβλια,απο leasing εταιρειων κτλ.Ξαναλεω ΑΝ ισχυουν τα παραπανω τα οποια για να λεμε την αληθεια δεν αναφερονται ξεκαθαρα πουθενα στην αγγελια,βεβαια ο ανθρωπος μπορει να μην ειχε ορεξη να γραψει την ιστορια της ζωης του.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 17-05-11, 14:38
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
http://www.car.gr/classifieds/cars/view/857110/

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/1281841/

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/1317302/

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/899093/ και αλλα πολλα...
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
μετατροπές με ΛΙΓΟΤΕΡΗ ιπποδύναμη κάνει μόνο η alpina
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 17-05-11, 14:46
SerafeimS3 Ο χρήστης SerafeimS3 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 20-04-2011
Μηνύματα: 127
SerafeimS3 is on a distinguished road
η πρώτη αγγελία που ποστάρεις έχει 167.000 χλμ.. νομίζω είναι too much για τα λεφτά που το ζητάει και για μένα δεν υπάρχει κανένας λόγος να πάρεις μεταχειρισμένο με τόσα πολλά χιλιόμετρα..αλλά που να βρείς πραγματικά κάτω από 100.000 χλμ.....δυστυχώς..
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 17-05-11, 14:49
SerafeimS3 Ο χρήστης SerafeimS3 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 20-04-2011
Μηνύματα: 127
SerafeimS3 is on a distinguished road
http://www.car.gr/classifieds/cars/view/327864/
το πιο ωραίο μέσα στο car.gr κατα τη γνώμη μου...... τα λεφτά που ζητάει βέβαια δεν πρόκειται ποτέ να τα πάρει...με 8-9.000 αν δώσει κανείς θα είναι καλή αγορά(αν όντως τα χλμ είναι πραγματικά) και το κρατάς μια ζωή...
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 17-05-11, 15:15
Το avatar του χρήστη gregE36
gregE36 Ο χρήστης gregE36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-11-2008
Μηνύματα: 1.072
gregE36 is on a distinguished road
παρε του συμφουριτη zami ειναι μπομπα το αμαξι
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 17-05-11, 16:14
Το avatar του χρήστη thmangr
thmangr Ο χρήστης thmangr δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-01-2008
Μηνύματα: 182
thmangr is on a distinguished road
Για τόσα λεφτά δίνω και το δικό μου σε 24 άτοκες δόσεις
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 18-05-11, 02:26
Το avatar του χρήστη kavouras20
kavouras20 Ο χρήστης kavouras20 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 18-04-2011
Μηνύματα: 71
kavouras20 is on a distinguished road
Παιδιά πραγματικά ευχαριστώ για τις απόψεις σας...αλλά τελικά μάλλον θα την πάρω...μπόρεί να τσιμπάει λίγο η τιμούλα της αλλά πιστεύω το αξίζει παναθεμά τη...την έχει ένας ηλικιωμένος άνθρωπος....πιο ΣΤΗΝ ΠΕΝΑ δεν γίνεται!!! Όσο και να ψάχνω δεν βρίσκω άλλη τέτοια. Καταλαβαίνω απόλυτα τις διχασμένες απόψεις για την τιμή της, αλλά και εγώ μόλις την είδα από κοντά την εκτίμησα πραγματικά.
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 18-05-11, 03:06
Το avatar του χρήστη bmwnikolase36
bmwnikolase36 Ο χρήστης bmwnikolase36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-10-2010
Μηνύματα: 249
bmwnikolase36 will become famous soon enough
κοιτα..να παρεις ε39...ειναι πραγματικα ανετο αυτοκινητο,και με ενα Μ-πακ και ενα ζευγαρακι φαναρια angel της hella ειναι επιπλο!τωρα προσοχη...καλυτερα να μην παρεις αυτοματο για εμενα,πριν ενα χρονο αγορασε ο θειος μου μια,ηταν ολα οκ,μ-πακ κτλπ,απο μηχανικα ολα οκ,και μετα απο εναμιση μηνα,ενω δεν το πολυκοινουσε,γιατι ειχε και δευτερο αυτοκινητο,και λογο δουλειας(νταλικερης),του εβγαλε προβλημα στο σασμαν!και στην ελλαδα ειναι μονο ενας που επισκευαζει αυτοματα και ειναι στην θεσσαλονικη.επειτα απο πολλα τηλεφωνα,που γειναν,ο μαστορας ηθελε για επισκευη 2500 ευρο,και με οχι 100% ποσοστο επιτηχειας,δηλαδη δεν ηταν και σιγουρο οτι δεν θα ξαναεμφανισει κατι στο μελλον.Ετσι αναγκαστηκε,μιας και ειχε παθως το ε39 απο παντα,και παραγκειλε καινουργειο σασμαν απο γερμανια μεσα απο την bmw και πληρωσε 4500 ευρο φιλε μου!Δεν θελω να σε παροτρεινω να μην παρεις 39ρι ουτε να μην παρεις αυτοματο αν σου αρεσει,αλλα θελει προσοχη,γιατι ειναι και μιας χρονολογιας το αμαξι και εχει και καποια θεματακια οπως σου ειπαν και τα παιδια ποιο πανω...οσο για την τιμη του,και εγω θεωρω οτι ειναι πολλα.ο θειος μου την πηρε με 135χιλ χιλιομετρα απο ιδιοτη πραγματικα στην πενα αγρατζουνιστο και ειχε πληρωσει 12 χιλ πριν ενα χρονο...αλλα ειχε και αλλα εξτρα.τωρα αυτο που μας διχνεις εκτος απο τα bilstain και τα καινουργεια λαστιχα δεν ειχε κατι εξτρα.οπως σου ειπε και ο συμφορουμιτης ποιο πανω serafeims3
μπορεις να παρεις πολυ ποιο ομορφα και καλοσυντηρειμενα 39ρια απο αυτο και με ποιο λιγα χρηματα.η αποφαση δικη σου παντος!
__________________
Θα ήθελα να ήσουνα στην μοίρα σμηναγός μου να σου βαραω προσοχή όταν περνάς εμπρός μου!




Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 18-05-11, 03:12
Το avatar του χρήστη bmwnikolase36
bmwnikolase36 Ο χρήστης bmwnikolase36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-10-2010
Μηνύματα: 249
bmwnikolase36 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kavouras20 Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδιά πραγματικά ευχαριστώ για τις απόψεις σας...αλλά τελικά μάλλον θα την πάρω...μπόρεί να τσιμπάει λίγο η τιμούλα της αλλά πιστεύω το αξίζει παναθεμά τη...την έχει ένας ηλικιωμένος άνθρωπος....πιο ΣΤΗΝ ΠΕΝΑ δεν γίνεται!!! Όσο και να ψάχνω δεν βρίσκω άλλη τέτοια. Καταλαβαίνω απόλυτα τις διχασμένες απόψεις για την τιμή της, αλλά και εγώ μόλις την είδα από κοντά την εκτίμησα πραγματικά.
μην βιαστεις και το μετανιωσεις!κοιτα και κατι αλλο απο κοντα και μετα αν αποφασισεις οτι τελικα θες αυτο παρτο!
__________________
Θα ήθελα να ήσουνα στην μοίρα σμηναγός μου να σου βαραω προσοχή όταν περνάς εμπρός μου!




Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 19:14.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.