Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 6 > Σειρά 6 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 03-01-09, 11:40
sm6 Ο χρήστης sm6 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-12-2007
Μηνύματα: 1.833
sm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nikos_E34 Εμφάνιση μηνυμάτων
ρε παιδια μια απορια...εβγαινε ποτε το 6αρι με χειροκινητο σαζμαν γιατι εδω τα εχω δει ολα!

για μια ακομα φορα το ξαναλεω...τα μεγαλα μοτερ θελουν αυτοματο κιβωτιο...παρτε το πρεφα ..η νεα Μ5 τρανο παραδειγμα του τι μπορει να κανει ενα αυτοματο κιβωτιο καθως και το νεο κιβωτιο με τους διο συμπλεκτες...το μανουαλ πεθανε! γουσταρω τρελα το 645 και μετεπειτα 650 γιατι ο V8 οταν γκαζωνει εχει ενα θορυβο..αμαν αμαν!!
και εβγαινε και βγαινει και επειδη το προτιμουν αρκετοι, θα συνεχισει να βγαινει...

Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 03-01-09, 11:49
Nick_E60_GR Ο χρήστης Nick_E60_GR δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-11-2007
Μηνύματα: 1.522
Nick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the rough
..εδώ και 1 χρόνο βγαίνει και το Μ5 με manual κιβώτιο. Δεν ξέρω αν ισχύει το ίδιο και για το Μ6.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fairytale : 24-03-09 στις 23:07 Αιτία: μορφή post
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 03-01-09, 11:52
Το avatar του χρήστη Speedy
Speedy Ο χρήστης Speedy δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-02-2006
Μηνύματα: 2.080
Speedy has a spectacular aura aboutSpeedy has a spectacular aura about
Παντως και εγω ειχα την εντυπωσει οτι εβγαινε μονο αυτοματο.
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 03-01-09, 11:58
sm6 Ο χρήστης sm6 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-12-2007
Μηνύματα: 1.833
sm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από spyros75 Εμφάνιση μηνυμάτων
Παντως και εγω ειχα την εντυπωσει οτι εβγαινε μονο αυτοματο.
και smg εχω, λεγετεεεε....
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 03-01-09, 12:11
Το avatar του χρήστη teothekid
teothekid Ο χρήστης teothekid δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-08-2006
Μηνύματα: 701
teothekid is on a distinguished road
Θα μας τρελανετε τελειως ρε, βγηκες τωρα να μας ρωτησεις τη γνωμη μας για το εξαρι? δλδ τι περιμενεις να σου πει καποιος κατι αρνητικο? η να σου πω εγω τι χρωμα να το παρεις? κι αν του θειου μου το 6αρι εβγαλε προβλημα στο σαζμαν? τι θα κανεις δλδ δεν θα το παρεις?...............ω ρε φιλε εσεις θα μας ριξετε στα ναρκωτικα..........θα το παιρνα σε σκ@τι χρωμα, θα το φερνα, και φωτο καπακι και να κυριοι το 6 αρι μου γουσταρετε καλως δε γουσταρετε παλι καλως και παλι φιλοι εγω γουσταρω..........γνωμη και ψηφισματα και προτασεις τι λεμε τωρα.........κι οπως λενε ολοι στο τελος.......''φιλικα παντα''
__________________
Εμεις οι Ελληνες εεεεεεεεεχουμε λεφτα.......¥€$
Απάντηση με παράθεση
  #36  
Παλιά 03-01-09, 12:14
Το avatar του χρήστη Speedy
Speedy Ο χρήστης Speedy δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-02-2006
Μηνύματα: 2.080
Speedy has a spectacular aura aboutSpeedy has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από teothekid Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα μας τρελανετε τελειως ρε, βγηκες τωρα να μας ρωτησεις τη γνωμη μας για το εξαρι? δλδ τι περιμενεις να σου πει καποιος κατι αρνητικο? η να σου πω εγω τι χρωμα να το παρεις? κι αν του θειου μου το 6αρι εβγαλε προβλημα στο σαζμαν? τι θα κανεις δλδ δεν θα το παρεις?...............ω ρε φιλε εσεις θα μας ριξετε στα ναρκωτικα..........θα το παιρνα σε σκ@τι χρωμα, θα το φερνα, και φωτο καπακι και να κυριοι το 6 αρι μου γουσταρετε καλως δε γουσταρετε παλι καλως και παλι φιλοι εγω γουσταρω..........γνωμη και ψηφισματα και προτασεις τι λεμε τωρα.........κι οπως λενε ολοι στο τελος.......''φιλικα παντα''


δεν ειανι φιλος...Φιλη ειναι{Female}
Απάντηση με παράθεση
  #37  
Παλιά 03-01-09, 12:25
Το avatar του χρήστη teothekid
teothekid Ο χρήστης teothekid δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-08-2006
Μηνύματα: 701
teothekid is on a distinguished road
Ξερω ρε Σπύρο το 'φιλε' ειναι εκφραστικο....
__________________
Εμεις οι Ελληνες εεεεεεεεεχουμε λεφτα.......¥€$
Απάντηση με παράθεση
  #38  
Παλιά 03-01-09, 13:04
sm6 Ο χρήστης sm6 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-12-2007
Μηνύματα: 1.833
sm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_E60_GR Εμφάνιση μηνυμάτων
..εδώ και 1 χρόνο βγαίνει και το Μ5 με manual κιβώτιο. Δεν ξέρω αν ισχύει το ίδιο και για το Μ6.
και στο Μ6 το δινει πανω απο χρονο (μπορει και δυο). κυριως για τους αμερικανους. δεν ξερω αν στην ευρωπη υπαρχει η επιλογη.
Απάντηση με παράθεση
  #39  
Παλιά 03-01-09, 13:12
Το avatar του χρήστη kastorianos88
kastorianos88 Ο χρήστης kastorianos88 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-03-2005
Μηνύματα: 144
kastorianos88 is on a distinguished road
Μαρια εσυ βαζεις την μπεμπα κ εγω τα εξοδα γαμου
__________________
Αν κόψεις το κάπνισμα, το ποτό, τον ερωτα, δεν ζεις περισσότερο, απλά ο χρόνος περνάει βασανίστηκα αργά!
Tk cr@Zy dr\ver
I 'am Loser
Απάντηση με παράθεση
  #40  
Παλιά 03-01-09, 14:08
Το avatar του χρήστη maria_acc
maria_acc Ο χρήστης maria_acc δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-04-2007
Μηνύματα: 113
maria_acc is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από teothekid Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα μας τρελανετε τελειως ρε, βγηκες τωρα να μας ρωτησεις τη γνωμη μας για το εξαρι? δλδ τι περιμενεις να σου πει καποιος κατι αρνητικο? η να σου πω εγω τι χρωμα να το παρεις? κι αν του θειου μου το 6αρι εβγαλε προβλημα στο σαζμαν? τι θα κανεις δλδ δεν θα το παρεις?...............ω ρε φιλε εσεις θα μας ριξετε στα ναρκωτικα..........θα το παιρνα σε σκ@τι χρωμα, θα το φερνα, και φωτο καπακι και να κυριοι το 6 αρι μου γουσταρετε καλως δε γουσταρετε παλι καλως και παλι φιλοι εγω γουσταρω..........γνωμη και ψηφισματα και προτασεις τι λεμε τωρα.........κι οπως λενε ολοι στο τελος.......''φιλικα παντα''
Καλά βρε teothekid συγνώμη και για την ενοχλα κιόλας ε??
Αλλά ξέρεις δεν ρώτησα να το πάρω η όχι, λίγες πληροφορίες να ουμε ήθελα..... σορρυ και πάλι ε?? Αλλά μην πέσεις και στα ναρκωτικά και το έχω και τύψεις ...
"φιλικά πάντα".....
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:46.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.