Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #41  
Παλιά 19-11-10, 20:46
Το avatar του χρήστη Speedy
Speedy Ο χρήστης Speedy δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-02-2006
Μηνύματα: 2.080
Speedy has a spectacular aura aboutSpeedy has a spectacular aura about
Δηλαδη πηγαινε με 160 στην δεξια...??

Αν και το βλεπω πολυ μπερδεμενο το ολο θεμα και χωρις να ειμαι παρων στο συμβαν λεω οτι καποια πατατα εχει κανει ο φιλος μας...
Απάντηση με παράθεση
  #42  
Παλιά 19-11-10, 20:56
Το avatar του χρήστη Straight six
Straight six Ο χρήστης Straight six δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-03-2009
Μηνύματα: 923
Straight six will become famous soon enough
ρε παιδια συγνωμη δηλαδη μιας και ο ανθρωπος ειναι μια χαρα ,αλλα δε μπορω να καταλαβω ΠΩΣ γινεται να ενιωσε μια ωθηση ενω το αμαξι πηγαινε σαν τον καβουρα και να ανεβασε και ταχυτητα!! ενω μετα τον πεταξε στις μπαρες με 150 χωρις η καμπινα να παθει τιποτα!!! μηπως ο φιλος μας επαιξε και λιγο με το γκαζι μπας και το ισορροπισει λιγο.. και απο λαθος πανω στη στραβη μπλεχτηκε και πατησε κατα λαθος το γκαζι τερμα αντι για φρενο???? τι να πω...
__________________
PANAGIOTIS SAYS: Nothing better than a damn S-T-R-A-I-G-H-T S-I-X
engine

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Straight six : 19-11-10 στις 21:05
Απάντηση με παράθεση
  #43  
Παλιά 19-11-10, 21:25
KOSTAS Ο χρήστης KOSTAS δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 04-02-2005
Μηνύματα: 77
KOSTAS is on a distinguished road
παιδια για να εχετε καταλάβει λαθος πηγαινε με 120 δεξια. την ωρα ποθ ενιωσε την πιεση και το εχασε πλακωθηκε στα φρενα και το αμαχι δεν υπακουγε και αυξανε και εφτασε τα 150 και μετα χτυπησε στις μπαρες. αυτο εγινε... δεν παιζει η περιπτωση λαθους δηλαδη να πατησε γκαζι αντι για φρενο και ο ποιο χαζος θα καταλαβενε οτι εκανε τετοιο λα8ος και θα το ελεγε. δεν εχει λογο ο ανθρωπος να πει ψεματα κσι να ειναι 2 μηνες χωρις αυτοκινητο και να τρεχει σε δικαστηρια κτλ... ειχε μικτη χωρις να πληρωση δραχμη θα το εφτιαχνε και τελος... χωρις να πληρωση ευρω
Απάντηση με παράθεση
  #44  
Παλιά 19-11-10, 21:42
Το avatar του χρήστη Speedy
Speedy Ο χρήστης Speedy δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-02-2006
Μηνύματα: 2.080
Speedy has a spectacular aura aboutSpeedy has a spectacular aura about
Δεν λεμε οτι ο ανθρωπος λεει ψεμματα αλλα εμεις απο εδω δεν γινετε να καταλαβουμε την περιγραφη που μας κανεις..Αλλα ουτε και το πως ακριβως εγινε το συμβαν.

Το θεμα ειναι οτι ο φιλος ειναι ενταξει στην υγεια του,απο εκει και περα ας παρει το αυτοκινητο και το παει στην αντιπροσοποια η εστω να ερθει καποιος εμπειρογνώμων για να το δει.
Απάντηση με παράθεση
  #45  
Παλιά 19-11-10, 22:10
Το avatar του χρήστη Straight six
Straight six Ο χρήστης Straight six δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-03-2009
Μηνύματα: 923
Straight six will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από KOSTAS Εμφάνιση μηνυμάτων
παιδια για να εχετε καταλάβει λαθος πηγαινε με 120 δεξια. την ωρα ποθ ενιωσε την πιεση και το εχασε πλακωθηκε στα φρενα και το αμαχι δεν υπακουγε και αυξανε και εφτασε τα 150 και μετα χτυπησε στις μπαρες. αυτο εγινε... δεν παιζει η περιπτωση λαθους δηλαδη να πατησε γκαζι αντι για φρενο και ο ποιο χαζος θα καταλαβενε οτι εκανε τετοιο λα8ος και θα το ελεγε. δεν εχει λογο ο ανθρωπος να πει ψεματα κσι να ειναι 2 μηνες χωρις αυτοκινητο και να τρεχει σε δικαστηρια κτλ... ειχε μικτη χωρις να πληρωση δραχμη θα το εφτιαχνε και τελος... χωρις να πληρωση ευρω
φιλε κωστα δεν ειπε κανες οτι λεει ψεματα!!! απλα απο την περιγραφη και μονο ειναι πολυ δυσκολο να καταλαβουμε πως εγινε κατι τετοιο.!! οπως θα διαβασες και πιο πανω απο καποια ατομα που ξερουν τα πραγματα παραπανω απο εμας π.χ ραπιντ φαστ, αυτο που περιγραφετε ειναι σχεδον ακατοπθωτο να γινει..οπως και να εχει να το φτιαξει παλι και να το χαρει και να παρει και τα σωβρακα της bmw...
__________________
PANAGIOTIS SAYS: Nothing better than a damn S-T-R-A-I-G-H-T S-I-X
engine
Απάντηση με παράθεση
  #46  
Παλιά 19-11-10, 22:13
Το avatar του χρήστη Straight six
Straight six Ο χρήστης Straight six δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-03-2009
Μηνύματα: 923
Straight six will become famous soon enough
κωστα συμφωνα με το τελευταιο σ μην το αμαξι αντι να φρεναρει, ειναι σαν να λεμε οτι τα ηλεκτρονικα μπερδευτηκαν και εδωσαν εντολη για σχεδον τερμα γκαζι για να φτασει τα 150 που λεει ο φιλος μας.... εγω αυτο καταλαβαινω
__________________
PANAGIOTIS SAYS: Nothing better than a damn S-T-R-A-I-G-H-T S-I-X
engine
Απάντηση με παράθεση
  #47  
Παλιά 19-11-10, 22:52
KOSTAS Ο χρήστης KOSTAS δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 04-02-2005
Μηνύματα: 77
KOSTAS is on a distinguished road
ρε παιδια εγω συμφωνω οτι ειναι τρελο ολο το συμβαν. εστω μια περιπτωση να συνεβαινε λαθος χειρισμος τα ηλεκτρονικα δεν επρεπε να επαναφερουν το αυτοκινητο??? ειδικα σε τετοια μικρη ταχυτητα? εγω παντως πιστευω οτι καποιος πισω τροχος εχει φρεναρει και εκει ωφειλετε και η πιεση που ενιωσε στην αρχη και μετα εγινε οτι εγινε και μπλοκαραν τα παντα... για εμενα το παν δεν ειναι να τους παρει τα χρηματα ειναι πραγματικα να μαθουμε που ωφειλετε ολο το θεμα.... τι εφτεχε τι δεν λειτουργησε??? και κατι πιο σοβαρο αν οντως το αυτοκινητο εχει προβλημα τι ειναι αυτο και μπορει να επισκευαστει το μηχανικο μερος οι λαμαρινες δεν ειναι τιποτα... και πως μετα απο αυτο θα μπορεσει να εμπιστευτει καποιος αυτο το αυτοκινητο στο δρομο.... για την ασφαλεια απο εδω και περα... τωρα εγινε οτι εγινε και ευτυχως χωρις τραυματισμο μετα?
Απάντηση με παράθεση
  #48  
Παλιά 19-11-10, 22:55
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sierra Εμφάνιση μηνυμάτων
Nα πω και εγώ την γνώμη μου. Ετσι την πάτησα εγώ το 1984 στην Λένορμαν από Περιστέρι προς Αθήνα μόλις πέρασα την γέφυρα του Κηφισού με ένα PEGEUOT 504 (πισινοκίνητο-πετρέλαιο ταξί). Μόλις πέρασα τον Κηφισό χωρίς να κάνω τίποτα (περίπου 40χλμ) έχασα το πίσω μέρος επιταχύνοντας χωρίς σκέψη πάτησα φρένο και αμέσω συνηδειτοποίησα τι έκανα και το άφησα. Δεν ξέρω πόσες φορές γύρισα γύρω-γύρω μέχρι να σταματήσω. Οταν σταμάτησε κατέβηκα κάτω και μόλις συνήλθα πήγα και είδα το σημείο και όπως υποψειαζόμουν είχαν χυθεί πετρέλαια. Ευτυχώς που οι πίσω ερχόμενοι μόλις με είδαν να χωρεύω σταμάτησαν. Μάλον και ο φίλος κάτι πάτησε και έχασε το πίσω μέρος και τα έχασε και με το φρένο τα έκανε χειρότερα....
Aυτό εμένα μου ακούγεται ΠΟΛΥ λογικο... Ειδικα σε εκεινον τον καροδρομο..
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση
  #49  
Παλιά 19-11-10, 23:04
Το avatar του χρήστη Speedy
Speedy Ο χρήστης Speedy δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-02-2006
Μηνύματα: 2.080
Speedy has a spectacular aura aboutSpeedy has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από KOSTAS Εμφάνιση μηνυμάτων
ρε παιδια εγω συμφωνω οτι ειναι τρελο ολο το συμβαν. εστω μια περιπτωση να συνεβαινε λαθος χειρισμος τα ηλεκτρονικα δεν επρεπε να επαναφερουν το αυτοκινητο??? ειδικα σε τετοια μικρη ταχυτητα? εγω παντως πιστευω οτι καποιος πισω τροχος εχει φρεναρει και εκει ωφειλετε και η πιεση που ενιωσε στην αρχη και μετα εγινε οτι εγινε και μπλοκαραν τα παντα... για εμενα το παν δεν ειναι να τους παρει τα χρηματα ειναι πραγματικα να μαθουμε που ωφειλετε ολο το θεμα.... τι εφτεχε τι δεν λειτουργησε??? και κατι πιο σοβαρο αν οντως το αυτοκινητο εχει προβλημα τι ειναι αυτο και μπορει να επισκευαστει το μηχανικο μερος οι λαμαρινες δεν ειναι τιποτα... και πως μετα απο αυτο θα μπορεσει να εμπιστευτει καποιος αυτο το αυτοκινητο στο δρομο.... για την ασφαλεια απο εδω και περα... τωρα εγινε οτι εγινε και ευτυχως χωρις τραυματισμο μετα?

το αυτοκινητο ειχε εγγυηση?
Αν εχει εγγυηση πηγαιντε το στην αντιπροσωποια να το κοιταξουν και μακαρι να παρει χρηματα πισω ο φιλος σου.
Απάντηση με παράθεση
  #50  
Παλιά 19-11-10, 23:06
KOSTAS Ο χρήστης KOSTAS δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 04-02-2005
Μηνύματα: 77
KOSTAS is on a distinguished road
δεν υπαρχει περιπτωση γιατι ολοι εκει πηγε το μυαλο τους και πηγαν και κοιταχαν και δεν υοηρχε το παραμικρο...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 00:23.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.