Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: τι θα κανατε αν ειχατε το αμαξι μου?
τουμπανο ειναι.το αφηνω ετσι 10 13,89%
βαλε ενα μ φιλετο ρε φιλε να αλαφρωσει λιγο απο βαρος και να ειναι διακριτικο.σε πιστα θα το πας? 19 26,39%
βαλε σνιτζερ να δεσει το συνολο αφου φορας ζαντες,ελατηρια,σημα κ.λ.π. που ειναι και γνησια. 10 13,89%
βαλε αλλη.καμια απο αυτες δεν ειναι ωραια. 1 1,39%
βγαλτη και μην βαλεις τιποτα.αστο να φαινεται μαμα. 32 44,44%
Ψήφισαν: 72. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 20-07-11, 12:07
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
ψηφος εμπιστοσυνης-αεροτομης για το αμαξι μου

αν ειχατε το δικο μου αμαξι οπως ειναι τωρα τι θα κανατε?
1)θα το αφηνατε οπως ειναι με την m3 gt look οπως ειναι τωρα στην πρωτη φωτο?(το αμαξι μου οπως ειναι τωρα)
2)θα τη βγαζετε και θα βαζατε ενα απλο lipspoiler m look (εχω ηδη ενα στα χερια μου χεχε)ισως με ενα σποιλερ οροφης παλι λεπτο αργοτερα?
3)θα τη βγαζετε και θα βαζατε μονο μια γνησια schnitzer με η' χωρις στοπ?
4) θα βαζατε καποια αλλη?(δειχτε ποια).
5)θα τη βγαζατε και θα το αφηνατε χωρις αεροτομη?
για πειτε φιλοι μου ακουω και ψηφιστε ταυτοχρονα να δουμε αποτελεσματα.
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη LEO328 : 21-12-11 στις 11:50
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 20-07-11, 12:08
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
5...απλά και μόνο γιατί δεν υπήρχε lip αεροτομή στο Ε36...ακόμα και το Μ3 ήταν σκέτο.

Και είναι πολύ όμορφο χωρίς την αεροτομή (δική μου γνώμη φυσικά). edit: καλή είναι και η αεροτομή που έχεις, αλλά είναι πιο ωραίο εντελώς σκέτο.
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 20-07-11, 12:24
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Αν προκειται να χρησιμοποιηθει σαν δικαιολογια οτι εκοβε η αεροτομη και γιαυτο ησουν πισω μου...τοτε βγαλτην και μην βαλεις τπτ!!!!
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 20-07-11, 12:54
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Χαχα έλα βρε Γιώργο. Αφού εννοείται ότι κόβει. Αυξάνει τη σταθερότητα (ίσως), αλλά κόβει στάνταρ.
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 20-07-11, 13:04
Το avatar του χρήστη Enema
Enema Ο χρήστης Enema δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-07-2007
Μηνύματα: 1.080
Enema is a jewel in the roughEnema is a jewel in the roughEnema is a jewel in the roughEnema is a jewel in the rough
Eιτε 3 schnitzer, ειτε αυτην




μετα απο αυτο θα επελεγα χωρις αεροτομη. Ή αυτες ή τιποτα!
__________________

Καγκουριά δεν είναι η αεροτομή, καγκουριά είναι η υποκρισία και το ψεύτικο.
Το ευχαριστώ σε όσους μου έχουν αφήσει θετική ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ. -
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 20-07-11, 13:27
Το avatar του χρήστη 120ihatch
120ihatch Ο χρήστης 120ihatch δεν είναι συνδεδεμένος
N46B20
 
Εγγραφή: 04-11-2004
Μηνύματα: 789
120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice
H γραμμή της e36coupe είναι αψεγάδιαστη -> μη βάλεις ΤΙΠΟΤΑ, τελείως μαμά (αλλά να είναι καθαρό το αμάξι από γρατζουνιές-βουλιάγματα κλπ.
Με λίγα λόγια, πένα και εργοστασιακό εξωτερικά...
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 20-07-11, 13:34
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Geo_3D Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν προκειται να χρησιμοποιηθει σαν δικαιολογια οτι εκοβε η αεροτομη και γιαυτο ησουν πισω μου...τοτε βγαλτην και μην βαλεις τπτ!!!!
θα σας παρακαλουσα να μεινετε εντος θεματος.ουδεμια ορεξη εχουν τα περι φαντασιοτητας σας οι αναγνωστες μας.ευχαριστω.
απλα μου εκατσε βαρυς ο φραπες και αργησα να σηκωθω απο τον καναπε.δεν θα ισχυσει αυτο και με το αυτοκινητο μου.οπως λεει και ο ξαδερφος μου ο βλαχος ''μουγγριζει ουλο τουτο ρε.δεν κρατιεται''.χαχαα.
απλα μην παμε για σουβλακια πριν γιατι δεν με παιρνει.ειμαι στον λογκο τωρα.τιελοςς!
υ.γ.ζηλευεις που εσενα ειναι κοψοκολικο και δεν μπορεις να βαλεις γιατι θα φαινεται datsun?
χαχαχαχαχ.
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 20-07-11, 13:38
Το avatar του χρήστη Chris316
Chris316 Ο χρήστης Chris316 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 05-01-2007
Μηνύματα: 586
Chris316 will become famous soon enough
Προσωπικά μου αρέσει να έχει κάτι πίσω το αμάξι αλλά κάτι μικρό... γι αυτό και επέλεξα την 2η επιλογή με το φιλέτο το οποίο κάποια στιγμή που θα βρω λίγο χρόνο θα το βάλω και στο δικό μου. Πάντως και αυτή που έχεις είναι αρκετά ωραία. Αλλά αν θες να αλλάξεις κάτι οπωσδήποτε κάνε αυτό για να μη σου φαίνεται και τελείως "άδειο" μετά πίσω...
__________________
Όταν ήμουν μικρός ήθελα να μάθω να καταλαβαίνω τους ανθρώπους.
Τώρα που το μαθαίνω θα προτιμούσα να ήμουν μικρός...
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 20-07-11, 13:38
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Enema Εμφάνιση μηνυμάτων
Eιτε 3 schnitzer, ειτε αυτην




μετα απο αυτο θα επελεγα χωρις αεροτομη. Ή αυτες ή τιποτα!
για ξαναβαλε τις φωτο.δεν τις εμφανιζει αδερφε...
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 20-07-11, 13:57
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
5...απλά και μόνο γιατί δεν υπήρχε lip αεροτομή στο Ε36...ακόμα και το Μ3 ήταν σκέτο.

Και είναι πολύ όμορφο χωρίς την αεροτομή (δική μου γνώμη φυσικά). edit: καλή είναι και η αεροτομή που έχεις, αλλά είναι πιο ωραίο εντελώς σκέτο.
το γλιπσποιλερ (φωτο 2) που το λεω εγω δεν ειναι μια συμβιβαστικη λυση?απο τη μια εισαι μια ανασα απο το εργοσταισιακο και απο την αλλη ουτε φαινεται ασχημο ουτε κοβει.καλα απο σταθεροτητα μια απο τα ιδια θα ναι.1.400 κιλα αμαξι δεν πιστευω να εχει αναγκη απο κανονικη αεροτομη...λεω εγω τωρα.μπορει να κανω και λαθος.
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:01.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.