Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #101  
Παλιά 04-01-11, 22:34
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Μεγειά Ζαχαρία!!!
Ευχαριστω φιλε, να εισαι καλα!!

Αντε και στα δικα σου!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #102  
Παλιά 05-01-11, 00:05
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Ζαχαρία,
κάνε τώρα το μεγάλο τέστ...
Ανέβασε το gain απο τον ενισχυτή στο φούλ..
Βάλε κάτι να παίζει, αλλά με κλειστή εντελώς τη φωνή..
Αναψε την μηχανή, άναψε τα φώτα...
Εχει μέσα παρεμβολή ζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ ζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ?????
Αν όχι, είσαι αρχηγός..
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #103  
Παλιά 05-01-11, 00:13
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από zaharias Εμφάνιση μηνυμάτων
Ευχαριστω φιλε, να εισαι καλα!!

Αντε και στα δικα σου!!
Ζαχαρία, ενισχυτές δε βάζω...άντε να αλλάξω τα μαμά ηχεία με άλλα ηχεία.
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #104  
Παλιά 05-01-11, 00:38
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rapid_fast Εμφάνιση μηνυμάτων
Ζαχαρία,
κάνε τώρα το μεγάλο τέστ...
Ανέβασε το gain απο τον ενισχυτή στο φούλ..
Βάλε κάτι να παίζει, αλλά με κλειστή εντελώς τη φωνή..
Αναψε την μηχανή, άναψε τα φώτα...
Εχει μέσα παρεμβολή ζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ ζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ?????
Αν όχι, είσαι αρχηγός..
Εχω την εντυπωση οτι το sub κανει λιγο..
Θα το κοιταξω αυριο το απογευμα που θα εχω ελευθερο χρονο... και θα ασχοληθω με τις ρυθμισεις..
Παντως παιζει αρκετα καλα.. Εγω ειμαι ευχαριστημενος..
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #105  
Παλιά 05-01-11, 00:44
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
ζάχο όλα αυτά με τη μαμά πηγή???? ψήνομαι πολύ άγρια...δέ θέλω να χάσω το εργοστασιακό ντιζάιν...τουλάχιστον μέχρι να μπέι το dynavin....συγχαριτήρια για την πολύ προσεκτηκή και επιλεκτική δουλειά που κάνεις!!!!!!!
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #106  
Παλιά 05-01-11, 00:47
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ζαχαρία, ενισχυτές δε βάζω...άντε να αλλάξω τα μαμά ηχεία με άλλα ηχεία.
Δεν θα κανεις δουλεια παντως ετσι Δημητρη.. Αν και οταν καποια στιγμη με το καλο το αποφασισεις, βαλε εναν 4καναλο, χωρις sub και αλλαξε και ηχεια..
Εγω πριν κοψω καλωδια και συνδεσω τον ενισχυτη, βαζω τα μπροστα (Rainbow, που ειναι και ειδικα για Ε46 coupe), κλεινω ταπετσαριες και βαζω το r/cd για να τα ακουσω.. Μπορω να σου πω οτι τα "μαμα" ηταν καλυτερα..!!
Αν ειναι να αλλαξεις μονο ηχεια, μην το κανεις, γιατι δεν θα δεις διαφορα και θα το μετανιωσεις.. Αν θυμασαι το συζητουσαμε καποια στιγμη σε καποιο θρεντ.. Δεν θυμαμαι αν ειναι αυτο εδω και καποιοι μας ειχαν πει οτι με ΜΟΝΟ αλλαγη ηχειων δεν θα κανουμε δουλεια.. Και να σου πω.. δικιο εχουν, εγω το καταλαβα αμεσως μολις ακουσα τα Rainbow χωρις ενισχυτη..
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #107  
Παλιά 05-01-11, 00:54
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ThaNOS E46coupe Εμφάνιση μηνυμάτων
ζάχο όλα αυτά με τη μαμά πηγή???? ψήνομαι πολύ άγρια...δέ θέλω να χάσω το εργοστασιακό ντιζάιν...τουλάχιστον μέχρι να μπέι το dynavin....συγχαριτήρια για την πολύ προσεκτηκή και επιλεκτική δουλειά που κάνεις!!!!!!!
Ευχαριστω Θανο.. Κοιτα να δεις.. Το αμαξι ειναι η τρελα μου.. Γουσταρω πολυ τα DIY για τη χαρα που σου δινουν να φτιαξεις κατι ΕΣΥ.. Επισης, οπως προσεχω εγω το αμαξι μου, δεν το προσεχει κανεις αλλος, ειτε αυτο λεγεται συνεργειο, πλυντηριο κτλ.. Εχω το χωρο μου, εχω το χρονο μου, εχω τα φιλαρακια μου απο τα φορουμ που με βοηθανε και μοιραζομαι μαζι τους τις εμπειριες μου και γουσταρω..
Και γω δεν ηθελα να χασω το εργοστασιακο look Θανο.. Ολα δουλευουν μια χαρα.. Και τα χειριστηρια του τιμονιου και το Dension και ολα..
Με το dynavin δεν θα κανεις δουλεια παντως.. Θυμαμαι καποιος που ρωτουσε και του ειχε πει ενας φιλος οτι με κινεζικο μηχανημα να μην περιμενει και πολλα..
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #108  
Παλιά 05-01-11, 01:15
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
τότε προτιμώ να ακούω χαλαρή μουσική και να βλέπω το dvd του γονίδη.... παρά να τον ακούω και να τον φανταζομαι στη πίστα....χαχαχαχα
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #109  
Παλιά 05-01-11, 07:21
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ThaNOS E46coupe Εμφάνιση μηνυμάτων
τότε προτιμώ να ακούω χαλαρή μουσική και να βλέπω το dvd του γονίδη.... παρά να τον ακούω και να τον φανταζομαι στη πίστα....χαχαχαχα
Τωρα τι πηγη εχεις Θανο?
Κοιτα, το Dynavin ειναι καλο απο θεμα εμφανισης και ποιοτητας-τιμης.. Αμα εισαι ευχαριστημενος απο τον "μαμα" ηχο, νομιζω οτι ειναι καλη λυση.. Αλλα αν θελεις να βελτιωσεις τον ηχο μαλλον δεν προτεινεται σαν πηγη για audio upgrade..
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #110  
Παλιά 05-01-11, 13:52
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από zaharias Εμφάνιση μηνυμάτων
Εχω την εντυπωση οτι το sub κανει λιγο..
Θα το κοιταξω αυριο το απογευμα που θα εχω ελευθερο χρονο... και θα ασχοληθω με τις ρυθμισεις..
Παντως παιζει αρκετα καλα.. Εγω ειμαι ευχαριστημενος..
Ζαχαρία,
έχεις τραβήξει γείωση κατευθείαν απο την μπαταρία?
ή την έχεις με βίδα πάνω στο σκάφος??
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 05:01.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.