Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικά Θέματα BMW > GPS και Car PC

GPS και Car PC Συζητήσεις γύρω από το θέμα του GPS και των Car PCs. Σχόλια, τεχνική υποστήριξη, εφαρμογές, λειτουργικά προγράμματα κλπ.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 11-06-17, 16:17
Το avatar του χρήστη TURBO E36
TURBO E36 Ο χρήστης TURBO E36 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 13-05-2007
Μηνύματα: 66
TURBO E36 is on a distinguished road
Angry Αντικλεπτικα...

Καλησπερα φιλοι μου,οπως γραφω κ στον τιτλο θα ηθελα γνωμες πως να προστατεψω το αυτοκινητο μου.Μου εχουν κλεψει ηδη ενα Μ3 46αρι κ απο την στεναχωρια μου μεχρι νοσοκομειο εφτασα...Σκεφτομαι να αγορασω αλλο αλλα η σκεψη οτι θα κατεβω κ δεν θα το δω στην θεση του με σταματαει.Γιαυτο λοιπον παρακαλω οποιος εχει σιγουρες δοκιμασμενες προτασεις παρακαλω να τις καταθεσει η να τις στειλει σε μηνυμα.Δυνατοτητα παρκιν δεν υπαρχει οποτε το αυτοκινητο θα ειναι στον δρομο!Επισης αν πιασω επαυτοφωρο επιδοξο αλανι δεν λεω τι θα γινει απλα πριν 21 χρονια που σταθηκα τυχερος κ τσακωσα ενα στο αμαξι του συγχωρεμενου του πατερα μου,θα πω μονο οτι η αστυνομια του εσωσε κυριολεκτικα την ζωη!!!για να μην φτασω στο σημειο να μπω μεσα για ενα αμαξι παρακαλω για την βοηθεια σας.
Αν το ποστ ειναι σε λαθος μερος ζητω συγνωμη παιδια ...
__________________
ΤURBO RULES!!!
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 11-06-17, 18:25
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
M3 E46 και πάρκινγκ στον δρόμο δεν μπαίνουνε στην ίδια πρόταση φίλε μου.
Χθες είχε ανακοίνωση ότι κλέψανε ένα ακόμα Μ3 Ε46 από πάρκινγκ σπιτιού το οποίο πουλιόταν κάποια στιγμή στο παρελθόν.Νομιζω στο Κορωπί ητανε το αμάξι.

Αν δεν μπορείς να έχεις κλειστό πάρκινγκ υπόγειο και να το κουκουλωνεις και να κάνεις και άλλα πραγματα-βαλε το μυαλό σου να δουλεψει-ΜΗΝ ξαναπάρεις.

Πανω από όλα μια πολύ καλή ασφάλεια όμως.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 11-06-17, 21:37
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Στην περιπτωση σου,απλα μια καλη ασφαλεια κλοπης και κοιμασαι ξεγνοιαστος......Αν ακομα κι ετσι,σε ''τρωει'' η εγνοια του αυτοκινητου,τοτε κακως αγοραζεις αμαξι γενικως....Μην ασχολεισαι ή παρε κατι που οι κλεφτες δεν ασχολουνται.....
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 11-06-17, 23:11
Το avatar του χρήστη TURBO E36
TURBO E36 Ο χρήστης TURBO E36 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 13-05-2007
Μηνύματα: 66
TURBO E36 is on a distinguished road
m power lunatic αυτα τα αλλα πραγματα ψαχνω κ εγω να βρω,εχεις τπτ υποψιν?Ασφαλεια φυσικα κ παιζει αλλα οπως κ να εχει σε τρωει....
__________________
ΤURBO RULES!!!
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 13-08-17, 15:03
Το avatar του χρήστη jim_pas
jim_pas Ο χρήστης jim_pas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-05-2009
Μηνύματα: 380
jim_pas is on a distinguished road
Παιδιά μιας και ανοίχτηκε το θέμα θέλω και έγω να ακούσω γνώμες για αντικλεπτικά συστήματα... τα τελευταία χρόνια είμαι στην Γερμανία και πρόσφατα αγόρασα ένα Alpina b5 Biturbo f10 και επειδή εδώ έχουν κλέψει αρκετά χ5-χ6 και 5αρια(μέσα σε δευτερόλεπτα έως 2-3 λεπτά έχουν πάρει μπροστά και φεύγουν νύχτα).....εκτός απο γκαράζ και ασφάλεια κλοπής θέλω να μου πείτε τι προτείνετε ώστε να αποτρέψω τον επίδοξο κλέφτη...ευχαριστώ εκ των προτέρων...
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 13-08-17, 23:25
Nikos-bmw m3 competition Ο χρήστης Nikos-bmw m3 competition δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 26-10-2009
Μηνύματα: 70
Nikos-bmw m3 competition is on a distinguished road
υπαρχουν εταιριες πλεον που δεν ασφαλιζουν τα M3 e46 λογω αυξημενων κλοπων!
δοκιμασα να αλλαξω την ασφαλεια σε γνωστη εταιρια που παρεχει ασφαλεια με βαση τα ετησια χλμ (επειδη δεν κανω πολλα χλμ με το Μ3) και αρνηθηκαν να μου το ασφαλισουν !!!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 20:07.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.