Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικά Θέματα BMW > Φωτογραφίες & Video BMW

Φωτογραφίες & Video BMW Φωτογραφίες & Video BMW

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #501  
Παλιά 22-04-12, 19:10
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από petroscf Εμφάνιση μηνυμάτων
Ιδού και η δικιά μου μπουμπού, σε μια πρόσφατη "σέξυ" πόζα της :-))
Πενα το εχεις, μπραβο! Να σαι καλα να το χαιρεσαι. Σπανια βλεπεις τοσο καλοδιατηρημενα οχηματα αλλων εποχων. Να του ειχες και καμια ζαντα πιο 'κλασσικη' ισως?.. Περι ορεξεως βεβαια...παω πασο, αλλα ετσι για να εδειχνε πιο classic. Οπως και να χει κουκλα για τα χρονια της.
Απάντηση με παράθεση
  #502  
Παλιά 22-04-12, 19:12
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 15-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από E36 RULES!! Εμφάνιση μηνυμάτων
Nα'στε καλα παιδιά! Ευχαριστώ Λεωνιδάκο! Mου'φτιαξες τη μερα!!!
Σαν το δικο σου δεν ειναι βέβαια, τα'δα μαζεμενα χτες τα μπαξιματα σου ρε και μου πεσαν τα μαλλια!

Ναι, τα'χει τα χιλιομετράκια του! Και ο μερικος χιλιομετριτής διπλα που λεει 600κατι, μηδένισε μονος του εκεινη την ημερα, και τον ειχα μηδενίσει και εγω την προηγουμενη! (Η φωτο ειναι στο Εurotunnel απο Calais-Folkestone, και η τελευταια ειναι στο σπιτι στην Αγγλια )
ενοειται....εσενα ειναι πιο γνησιο....χαχαχχαα
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #503  
Παλιά 22-04-12, 19:12
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από E36 RULES!! Εμφάνιση μηνυμάτων
Nα'σαι καλά!! Κοιτα, ειναι και 20 χρονών αυτοκίνητο, μεχρι το 2024 εχεις καιρο!

Mεχρι το 2008 κυριως εκανε χιλιομετρα ταξιδιών, καθως μεσα στην πολη σπανια εμπαινε, βόλευε/βολεύει το λεωφορείο!

Δυστυχως δεν ειναι με το ιδιο μοτερ, λόγω ξερολιάς μηχανικών μας αφησε χρονους υστερα απο 4 μηνες με χαλασμενη τρομπα λαδιού ("Δεν εχει τιποτα, δεν χρειαζεται αλλαγη, να μαρσαρετε για να ανεβαζει πιεση να στελνει λαδια"). Αυτό, σε συνδιασμό με την ασχετοσύνη μας τοτε οτι για να το λενε στην αντιπροσωπεια κατι ξερουν, οδηγησε σε ασχημα Χριστούγεννα το 2006.. Μετά μπηκε το ιδιο μοτερ, M40B16, του κουτιού με 0 χλμ. Αναγνωρισαν το λαθος τους και μας εκαναν εκπτωση, τα is ηταν ακριβα τοτε, χωρια τα δηλωματα, φρενα, θα'ναι καλο το μοτερ? συνεφερε.

ΟΛΟΙ οι συγγενεις ελεγαν "πουληστε το αμαξι τωρα που σκετο το κουφαρι πιανει κατι ακομα",ο πατερας μου φωναζε ''θα γερασω μαζι του'', εγώ εκλαιγα, δεν ήταν ωραία..

Δεν εχω γνωρίσει αλλο αμαξι... Ενός ήμουν οταν το πήραμε..

Συγγνώμη για το κατεβατό, μ'επιασε..

Να'σαι και πάλι καλα για τις ευχές! Μακαρι να'χεις κι εσυ τον Άσσο σου χρόνια, χωρίς τα στραβά!!
Το 2ο μοτερ εχεις υπολογισει ποσα χμ εχει τωρα στην πλατη του?.. Καλα κι εμενα με βλεπω να γερναω μαζι του αλλα με λιγοτερα χμ, εκτος συνταρακτικου απροοπτου.
Απάντηση με παράθεση
  #504  
Παλιά 22-04-12, 19:15
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 15-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από petroscf Εμφάνιση μηνυμάτων
Ιδού και η δικιά μου μπουμπού, σε μια πρόσφατη "σέξυ" πόζα της :-))
α ρε πετρο τι μου θυμισες τωρα!γμτ να μην εχω το DX 82' να κανουμε photoshop παρεα!χεχε
κουκλι ειναι!αυτο και αν ειναι bmw!να το χαιρεσαι!γουσταρω...
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #505  
Παλιά 22-04-12, 22:31
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από petroscf Εμφάνιση μηνυμάτων
Ιδού και η δικιά μου μπουμπού, σε μια πρόσφατη "σέξυ" πόζα της :-))
Πενα λεμε!!! Old skool rules!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis 116 Εμφάνιση μηνυμάτων
Το 2ο μοτερ εχεις υπολογισει ποσα χμ εχει τωρα στην πλατη του?.. Καλα κι εμενα με βλεπω να γερναω μαζι του αλλα με λιγοτερα χμ, εκτος συνταρακτικου απροοπτου.
Αν θυμάμαι καλα το αλλο έσπασε στα 290.000-300.000 χλμ. Αρα αυτο πρεπει να'χει γυρω στα 70-80.000, θα το κοιτάξω με σιγουριά και θα σου πώ! Μακαρι φιλε να γερασεις μαζι και παντα χωρίς απρόοπτα!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LEO328 Εμφάνιση μηνυμάτων
α ρε πετρο τι μου θυμισες τωρα!γμτ να μην εχω το DX 82' να κανουμε photoshop παρεα!χεχε
κουκλι ειναι!αυτο και αν ειναι bmw!να το χαιρεσαι!γουσταρω...
ΕΙΧΕΣ DX?????

ΚΑΙ ΤΟ'ΔΩΣΕΣ?????
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση
  #506  
Παλιά 22-04-12, 23:00
Το avatar του χρήστη georgepap
georgepap Ο χρήστης georgepap δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-12-2008
Μηνύματα: 405
georgepap is on a distinguished road
Απάντηση με παράθεση
  #507  
Παλιά 22-04-12, 23:18
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 15-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από E36 RULES!! Εμφάνιση μηνυμάτων
Πενα λεμε!!! Old skool rules!!


Αν θυμάμαι καλα το αλλο έσπασε στα 290.000-300.000 χλμ. Αρα αυτο πρεπει να'χει γυρω στα 70-80.000, θα το κοιτάξω με σιγουριά και θα σου πώ! Μακαρι φιλε να γερασεις μαζι και παντα χωρίς απρόοπτα!!



ΕΙΧΕΣ DX?????

ΚΑΙ ΤΟ'ΔΩΣΕΣ?????


ναι ο παπαρας και το μετανιωσα....dx sedan 1982 πισωκουνα γνησιο japan μεχρι και την τελευταια βιδα.επεφτα σε λακουβα και νομιζα οτι ηταν σαμαρακι....
μαμα 1300 και του χα βαλει 1500 μοτερ απο φορτηγακι toyota lite ace!χαχαχαχααχα
κατι ibiza-golf κατι κουλων φιλων μου σαν και μενα χεχε τα ραβα κανονικα......εκανα σουζες αλλα vin diesel......χαχαχαχαχα
σαλονακι στο χρωμα της λαμαρινας (ουρανι) και μπουκα σομπας απο πισω.τρελος ηχος μαριε!νομιζα οτι ειχα supra!χαχαχαχαχα παλιες καλες αναμνησεις με βενζινα τοτε 0,80.....τωρα αγγουρια....
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #508  
Παλιά 22-04-12, 23:56
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από E36 RULES!! Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν θυμάμαι καλα το αλλο έσπασε στα 290.000-300.000 χλμ. Αρα αυτο πρεπει να'χει γυρω στα 70-80.000,
Παρθενο δηλαδη ακομα, αστρωτο ουσιαστικα!
Απάντηση με παράθεση
  #509  
Παλιά 23-04-12, 01:15
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LEO328 Εμφάνιση μηνυμάτων
[/COLOR]

ναι ο παπαρας και το μετανιωσα....dx sedan 1982 πισωκουνα γνησιο japan μεχρι και την τελευταια βιδα.επεφτα σε λακουβα και νομιζα οτι ηταν σαμαρακι....
μαμα 1300 και του χα βαλει 1500 μοτερ απο φορτηγακι toyota lite ace!χαχαχαχααχα
κατι ibiza-golf κατι κουλων φιλων μου σαν και μενα χεχε τα ραβα κανονικα......εκανα σουζες αλλα vin diesel......χαχαχαχαχα
σαλονακι στο χρωμα της λαμαρινας (ουρανι) και μπουκα σομπας απο πισω.τρελος ηχος μαριε!νομιζα οτι ειχα supra!χαχαχαχαχα παλιες καλες αναμνησεις με βενζινα τοτε 0,80.....τωρα αγγουρια....
Πωωω ρε φιλε... Εχω λοξα με τα ΚΕ70.. Ειμαστε γεννημενοι ο ενας για τον αλλον, τελος

Mπουκα σομπας χαχαχαχα λιωνωωωωω

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis 116 Εμφάνιση μηνυμάτων
Παρθενο δηλαδη ακομα, αστρωτο ουσιαστικα!
χαχαχα λες ε?
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση
  #510  
Παλιά 23-04-12, 11:52
Το avatar του χρήστη petroscf
petroscf Ο χρήστης petroscf δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-06-2009
Μηνύματα: 619
petroscf will become famous soon enoughpetroscf will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis 116 Εμφάνιση μηνυμάτων
Πενα το εχεις, μπραβο! Να σαι καλα να το χαιρεσαι. Σπανια βλεπεις τοσο καλοδιατηρημενα οχηματα αλλων εποχων. Να του ειχες και καμια ζαντα πιο 'κλασσικη' ισως?.. Περι ορεξεως βεβαια...παω πασο, αλλα ετσι για να εδειχνε πιο classic. Οπως και να χει κουκλα για τα χρονια της.
Όταν έβαλα αυτή τη ζάντα, σκεφτόμουν ότι ναι μεν είναι "καγκουριά", αλλά δείχνει πιο "αλήτικο"...
Η αλήθεια είναι ότι τελικά μαλλον αρχίζω να θέλω κι εγώ να ξαναγυρίσω σε πιο γνήσια εμφάνιση, θα δούμε, κάτι ετοιμάζεται, θα ενημερώσω....
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Tags
αρρώστια, η bmw μου

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:49.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.