Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #3961  
Παλιά 25-01-17, 17:14
KAZA Ο χρήστης KAZA δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-07-2010
Μηνύματα: 652
KAZA will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Πετρο αν το είχες πληρώσει ακριβουτσικα όπως ο τωρινός ιδιοκτήτης θα σε πείραζε,αν ήξερες την πραγματική του αξία βέβαια.
Δηλαδή με λίγα λόγια .....λες πως τον έπιασες κότσο;
__________________
Έλεγε , λοιπόν , κλαίων ο Ισοκράτης ......
<<Η Δημοκρατία αυτοκαταστρέφεται , διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητος , διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα , την παρανομία ως ελευθερία , την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία ...>>
Απάντηση με παράθεση
  #3962  
Παλιά 25-01-17, 21:13
santo Ο χρήστης santo δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-09-2004
Μηνύματα: 1.691
santo has a spectacular aura aboutsanto has a spectacular aura aboutsanto has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από KAZA Εμφάνιση μηνυμάτων
Δηλαδή με λίγα λόγια .....λες πως τον έπιασες κότσο;
Όχι ο lunatic..
το πούλησε σε σούπερ τιμή και ο επόμενος το άφησε σε μάντρα που το πούλησε χρυσό
__________________
Ε39 Μ5
Απάντηση με παράθεση
  #3963  
Παλιά 25-01-17, 21:54
Το avatar του χρήστη PetrosD
PetrosD Ο χρήστης PetrosD δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-09-2012
Μηνύματα: 1.101
PetrosD will become famous soon enoughPetrosD will become famous soon enough
Ε, ρε φίλε αυτά είναι! Και έκανε το κέφι του και έβγαλε και κέρδος, αυτός που αγόρασε από τον lunatic.
__________________
1988 E30 318i.
Απάντηση με παράθεση
  #3964  
Παλιά 25-01-17, 22:22
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Η πώληση είναι και τύχη Πέτρο αν και η πραγματική του τιμή είναι εκεί κοντά όσο το πηρα και το πούλησα γύρω στα 13χιλιαρικα δηλαδή.Ο επόμενος πρέπει να την έφαγε ξεγυρισμενα υπολογίζω κανένα 17αρι πρέπει να έδωσε χωρίς να είμαι σίγουρος όμως.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #3965  
Παλιά 26-01-17, 08:16
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Νομίζω παραπάνω το έδωσε ο μαντράς αλλά μετά την αγορά ο Δημήτρης είχε δώσει και 2.000 σε διάφορα.
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #3966  
Παλιά 26-01-17, 10:20
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Αν το πλήρωσε πάνω από 17χιλιαρικα τα οποία είναι ήδη παρά πολλά τον πιάσανε υπερ-κοτσο.Δυο φορές αγοράστηκε και πουλήθηκε το αυτοκίνητο αυτό την μία 13.900 από εμένα και εγώ το έδωσα μαζί με πράγματα που πούλησα στο ebay και είχε το αυτοκίνητο στα 13.400 (δεν τα έδωσα κάποια πράγματα μαζί).

Πάντως κάποιος παζαρευει γνήσιο (όχι εγώ) για λιγότερα από τα 17χιλιαρικα,με χτύπημα καλό όμως στο παρελθόν.Οποτε μάλλον ήτανε λάθος αγορά αλλά να μην κατηγορούμε κάποιον που μπορεί να του περισσεύουνε και να ήθελε να κάνει απλά το κέφι του.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #3967  
Παλιά 26-01-17, 11:47
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
αλλά να μην κατηγορούμε κάποιον που μπορεί να του περισσεύουνε και να ήθελε να κάνει απλά το κέφι του.
Φίλε εδώ είναι όλο το "ζουμί" υπάρχει η τραγική Ελληνική αγορά που ο καθένας ζητά ότι θέλει αλλά υπάρχει και αυτός που περνά από το μαγαζί την Κηφισιά, το βλέπει και λέει απλά το θέλω. Στο συγκεκριμένο μαγαζί έχω δει συμπεριφορές αγοραστών που δεν συνάδουν με την αγορά αυτοκινήτου αλλά παντελονιού.

Εγώ για παράδειγμα προτιμώ το παλιό δικό σου από μια μετατροπή με κόψε ράψε ουρανούς κλπ.
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #3968  
Παλιά 26-01-17, 12:02
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε εδώ είναι όλο το "ζουμί" υπάρχει η τραγική Ελληνική αγορά που ο καθένας ζητά ότι θέλει αλλά υπάρχει και αυτός που περνά από το μαγαζί την Κηφισιά, το βλέπει και λέει απλά το θέλω. Στο συγκεκριμένο μαγαζί έχω δει συμπεριφορές αγοραστών που δεν συνάδουν με την αγορά αυτοκινήτου αλλά παντελονιού.

Εγώ για παράδειγμα προτιμώ το παλιό δικό σου από μια μετατροπή με κόψε ράψε ουρανούς κλπ.
Δεν διαφωνώ καθόλου όμως,αλλά και δεν κατηγορώ εκτός και αν βγει και ζητήσει κάποιος 20χιλ και τότε θα μάθει πολλά που δεν ξέρει για να έρθει στην πραγματικότητα όχι τίποτα άλλο αλλά δημιουργείται λάθος εντύπωση στην αγορα για την πραγματική του αξία και των άλλων ελληνικών Μ3 Ε30.

Συμφωνώ ότι τελειωμένο με τις εξτρα επισκευές του Δημητρη πάει μάξιμουμ στα 15χιλιαρικα ταβάνι το συγκεκριμένο.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #3969  
Παλιά 26-01-17, 17:07
santo Ο χρήστης santo δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-09-2004
Μηνύματα: 1.691
santo has a spectacular aura aboutsanto has a spectacular aura aboutsanto has a spectacular aura about
Γιάννη νομίζω ότι ο συγκεκριμένος που το πήρε το μαυράκι είχε πολλά ρέστα για να πάρει "matchbox" αυτοκινητάκια να παίζει και δεν ασχολείται με πόσα δίνει στο καθένα , απλά το γούσταρε που ήταν πένα το όχημα μέσα/έξω και είδε αν φτάνουν τα λεφτά που είχε πάνω του.. και το πήρε.. το τι είναι , εφόσον το οδήγησε και έβλεπε από τους καθρέυτες τα φουσκωτά φτερά.. έμπαζε την πρώτη κάτω σε κατέβασμα και το γύριζε και το πράμα την αεροτομή.. και οι μυρωδιές από τους έξω καταλύτες (νομίζω) .. τι άλλο θέλεις για να φουντώσεις!!!
__________________
Ε39 Μ5
Απάντηση με παράθεση
  #3970  
Παλιά 26-01-17, 18:35
Το avatar του χρήστη PetrosD
PetrosD Ο χρήστης PetrosD δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-09-2012
Μηνύματα: 1.101
PetrosD will become famous soon enoughPetrosD will become famous soon enough
Εδώ φούντωσα εγώ που τα διάβασα!!!!
__________________
1988 E30 318i.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Tags
m3 30


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 11:41.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.