Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικά Θέματα BMW > Συντήρηση

Συντήρηση Εδώ συζητάμε όλα τα θέματα που έχουν σχέση με τη συντήρηση του αυτοκινήτου μας (service, επισκευές, φανοποιία)

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 13-02-18, 18:29
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Talking

Ελα παιδια μη χαλαμε το θρεντ του ανθρωπου..
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 15-02-18, 23:26
FD3S Ο χρήστης FD3S δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-11-2010
Μηνύματα: 105
FD3S is on a distinguished road
Ευχαριστώ δεν το ήξερα και δεν το έχω δει και σε κάποιο άλλο forum. Είχα αρχίσει να αισθάνομαι χαζός.

Η αλλαγή που θα ήθελα για να μην παραξηγηθώ γιατί δεν έχω να κρύψω και κάτι άλλωστε, είναι απλά παρατήρησα ότι ίσως μετά από πολύ zoom να φαίνεται το VIN μου. Για ευνόητους λόγους, για να αποφύγω και άλλες δυσάρεστες εκπλήξεις θα ήθελα να διαγραφούν οι πρώτες φωτογραφίες του αυτοκινήτου.

Ευχαριστώ.
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 16-02-18, 07:31
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από zaharias Εμφάνιση μηνυμάτων
Οχι ρε φιλε, τον μπασταρδο που το εκανε.. θα το βρει μπροστα του..

Υπαρχει καποιος στο περιστερι που εχει πολυ καλο ονομα..

https://www.xo.gr/profile/profile-911323432/el/

Κι εμενα μου τον προτειναν αλλα επειδη ειμαι μακρυα δεν μπορεσα να παω.. αν θελεις περνα μια βολτα να το δει και να σου πει μια γνωμη πριν κανεις οτιδηποτε..

Αν θεωρηθει διαφημιση ας διαγραφει.
Τον Τάκη τον προτείνω εγω!
Είναι ΑΨΟΓΟΣ και γνωρίζει και πολύ καλά τα BMW!
Τα τσογλάνια αν τα πιάσεις θέλουν πολύ ξύλο.
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 16-02-18, 09:09
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από FD3S Εμφάνιση μηνυμάτων
Ευχαριστώ δεν το ήξερα και δεν το έχω δει και σε κάποιο άλλο forum. Είχα αρχίσει να αισθάνομαι χαζός.

Η αλλαγή που θα ήθελα για να μην παραξηγηθώ γιατί δεν έχω να κρύψω και κάτι άλλωστε, είναι απλά παρατήρησα ότι ίσως μετά από πολύ zoom να φαίνεται το VIN μου. Για ευνόητους λόγους, για να αποφύγω και άλλες δυσάρεστες εκπλήξεις θα ήθελα να διαγραφούν οι πρώτες φωτογραφίες του αυτοκινήτου.

Ευχαριστώ.
Αν και μόνο στα εργαστήρια του FBI θα μπορούσαν να κάνουν τέτοιο ζούμ, στις έσβησα. Πάντως μην ανησυχείς, δεν είναι δυνατόν να φαινόταν το VIN.
Μπορούσες να τις διαγράψεις από το cloud που τις είχες και έτσι δεν θα φαίνονταν στο post.
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 17-02-18, 20:50
FD3S Ο χρήστης FD3S δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-11-2010
Μηνύματα: 105
FD3S is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stef Εμφάνιση μηνυμάτων
Τον Τάκη τον προτείνω εγω!
Είναι ΑΨΟΓΟΣ και γνωρίζει και πολύ καλά τα BMW!
Τα τσογλάνια αν τα πιάσεις θέλουν πολύ ξύλο.
Στέφανε σε ευχαριστώ για την σύσταση. Θα πάω λογικά από εβδομάδα.
Απλά εύχομαι να τα φέρει έτσι η ζωή και να τους πετύχω..

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν και μόνο στα εργαστήρια του FBI θα μπορούσαν να κάνουν τέτοιο ζούμ, στις έσβησα. Πάντως μην ανησυχείς, δεν είναι δυνατόν να φαινόταν το VIN.
Μπορούσες να τις διαγράψεις από το cloud που τις είχες και έτσι δεν θα φαίνονταν στο post.
Αλήθεια ήταν τραβηγμένο αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Σε ευχαριστώ.
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 20-07-18, 22:09
Νικος1993 Ο χρήστης Νικος1993 δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 20-07-2018
Μηνύματα: 1
Νικος1993 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από FD3S Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα,

Με μεγάλη μου λύπη διαπίστωσα σήμερα, μετά από πολύμηνη διαμονή μου στο εξωτερικό, ότι στο κλειστό υπόγειο γκαράζ που είχα το το αυτοκίνητό μου (ένα Ζ4Μ) κάποιος έχει πάει και το έχει ξύσει παντού σε όλα τα μέρη με κλειδί.

Ομόλογώ ότι με έπιασε η καρδία μου όταν ο είδα καθώς το έχω σε άριστη κατάσταση και δεν ξέρω τι να κάνω...

Το ξύσιμο είναι βαθύ και φαίνεται το μέταλο... Αύριο το πρωί θα βγάλω και φωτογραφίες σχετικά που θα είναι μέρα και θα φαίνονται καλύτερα.
Θα ήθελα την συμβουλή σας εάν αυτό το διορθώνεται κάπως? Πως μπορώ να αποφύγω να χάσει μεταπωλητική αξία το αυτοκίνητο είναι κάτι που επίσης δεν γνωρίζω αφού πλέον πρέπει να διορθωθούν όλα τα μέρη εκτός από ένα φτερό.

Επίσης καλοδεχούμενες ιδέες για το πως θα βρώ το μ@#νι που μου το έκανε.
Μήπως παρκάρεις στο Παγκρατι?...γιατι χαράζουν μονο καινούρια αυτοκινητα με τον οιδιο τρόπο καπο και πορτα...οιδιο βάθος γρατζουνιας με το δικό σου...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:18.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.