Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 05-01-18, 05:43
Το avatar του χρήστη montoya
montoya Ο χρήστης montoya δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-01-2007
Μηνύματα: 1.910
montoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to all
USB σε Ε90 (face-lift) ή και Android monitor

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους.
Με ενδιαφέρει να μπορώ να συνδέω USB στο ηχοσυστημα ώστε να ακούω όλη μου την μουσική και να την χειρίζομαι από αυτό. Το aux δεν με βολεύει. Υπάρχουν λύσεις?
Επίσης με τον παρακάτω αντάπτορα θα "έβλεπε" το USB?
https://www.stoucky.gr/kalothio-3-5m...f=bestprice.gr

Επίσης ποια η γνώμη σας για τα Android monitor?
Πχ: https://www.facebook.com/Accessories...9861142947750/
__________________
Από τη θέση του οδηγού.....
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 06-01-18, 14:00
Το avatar του χρήστη Driftakos
Driftakos Ο χρήστης Driftakos δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 22-01-2009
Μηνύματα: 1.233
Driftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of light
καλημέρα
(επειτειακή απάντηση μετά απο πολλά χρόνια).

Για το πρώτο που ρωτάς, προσωπικά, σε εταιρεία με ορθογραφικά στην περιγραφή του προιόντος δεν θα αγόραζα. Μπορεί να είμαι ιδιότροπος αλλά δεν θα το έκανα (αυτο το "Θυλικό" μου στοίχισε :P ). Γενικά ίσως και να δουλεύει, ίσως και όχι... με μεγαλύτερη πιθανότητα στο δεύτερο.

Αν θες υπάρχει και η λύση του fm transmiter (πχ http://www.mediamarkt.gr/el/product/...d-1182910.html που το πήρα σε γνωστό αλλά δεν έχω ακόμα feedback για το αν δουλεύει) που λογικά θα κάνεις αυτό που θες. Προφανώς υπάρχουν και ποιοτικά καλύτερα, απλά είχα πρόχειρο το link :P
__________________
ο Γιατρός μπορεί να θάψει τα λάθη του, ενώ ο αρχιτέκτονας το πολύ πολύ να σου προτείνει να φυτέψεις ένα αναρριχητικό φυτό...

avatar: special thnx to E36rules [driftson]
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 06-01-18, 16:38
Το avatar του χρήστη montoya
montoya Ο χρήστης montoya δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-01-2007
Μηνύματα: 1.910
montoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to all
Πρώτα από όλα χάρηκα που ξαναβρεθηκαμε.
Προς στιγμήν νόμιζα πως το μήνυμά μου είναι αόρατο μιας και δεν μου απαντούσε κανένας. Τελικά εμφανίστηκε η παλιά φρουρά......
Βασικά δεν λέω να πάρω τα συγκεκριμένα αλλά ως λύση για να ψαχτώ.
Το fm transmitter δεν κάνει δουλειά. Δεν δοκίμασα κάτι από αυτά που υπάρχουν άλλα προσπάθησα παλιότερα με κινητά που είχαν αυτή την δυνατότητα και τα παράσιτα δεν επέτρεπαν την ομαλή λειτουργία. Βλέπεις πήξαμε στους σταθμούς......
Σε ευχαριστώ και πάλι για την απάντηση και χάρηκα που ξαναβρεθηκαμε.
__________________
Από τη θέση του οδηγού.....
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 06-01-18, 16:42
Το avatar του χρήστη montoya
montoya Ο χρήστης montoya δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-01-2007
Μηνύματα: 1.910
montoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to all
Ο αντάπτορας που έβαλα πριν (από aux σε USB) θα κάνει δουλειά? Θα το "διαβάσει"?
Αυτές οι λύσεις?
https://m.facebook.com/story.php?sto...99930090186702
__________________
Από τη θέση του οδηγού.....
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 06-01-18, 17:27
Το avatar του χρήστη Driftakos
Driftakos Ο χρήστης Driftakos δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 22-01-2009
Μηνύματα: 1.233
Driftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of light
για το usb to jack, λογικα θα πάρεις τις απαντήσεις εδώ

https://www.lifewire.com/usb-to-aux-...-audio-3986249

(και δεν νομίζω να σου αρέσουν :P )

για το άλλο, αφου εχει κατάστημα πήγαινε και ζήτα να σου δείξει εφαρμογή να το δεις και εσύ.
__________________
ο Γιατρός μπορεί να θάψει τα λάθη του, ενώ ο αρχιτέκτονας το πολύ πολύ να σου προτείνει να φυτέψεις ένα αναρριχητικό φυτό...

avatar: special thnx to E36rules [driftson]
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 06-01-18, 18:13
Το avatar του χρήστη montoya
montoya Ο χρήστης montoya δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-01-2007
Μηνύματα: 1.910
montoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to all
Ευχαριστώ και πάλι
__________________
Από τη θέση του οδηγού.....
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 27-06-18, 14:25
tzifman Ο χρήστης tzifman δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 12-06-2018
Μηνύματα: 5
tzifman is on a distinguished road
Καλησπέρα,

θέλω να ρωτήσω αν μπορώ σε F30 που μέσα στον τεμπέλη έχει μόνο aux με κάποιο τρόπο να βάλω και υποδοχή για usb;
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 05:48.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.