Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 5 > Σειρά 5 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 11-11-08, 17:23
Nick_E60_GR Ο χρήστης Nick_E60_GR δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-11-2007
Μηνύματα: 1.522
Nick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the rough
Το ελκυστικότερο αυτοκίνητο στην κατηγορία του

Η σειρά 5 (Ε60) είναι το ελκυστικότερο αυτοκίνητο στην κατηγορία του και το αυτοκίνητο με τους πιο ευχαριστημένους ιδιοκτήτες στον κόσμο, πρώτο στη Γερμανία, πρώτο στη Γαλλία, πρώτο στην Αγγλία, πρώτο και στην Αμερική.
Πολύ καλά αποτελέσματα επίσης για το Μini Cooper και την Χ3

5/11/2008

http://www.theautochannel.com/news/2...05/220229.html

πηγή: J.D. Power And Associates

Που είναι οι υπόλοιποι Ε60άρηδες του φόρουμ?? Μόνος είμαι??

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nick_E60_GR : 11-11-08 στις 17:38
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 11-11-08, 17:50
Το avatar του χρήστη panose30
panose30 Ο χρήστης panose30 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-11-2006
Μηνύματα: 437
panose30 is on a distinguished road
για μενα φιλε το Ε60 ειναι το πιο ασχημο 5αρι παραγωγης μεχρι τωρα,,τωρα πως καταφερνει και πουλαει τοσο πολυ ειναι ενα πραγμα που δεν το καταλαβαινω
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 11-11-08, 17:56
Το avatar του χρήστη tsumalis
tsumalis Ο χρήστης tsumalis δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 10-12-2007
Μηνύματα: 65
tsumalis is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_E60_GR Εμφάνιση μηνυμάτων
Η σειρά 5 (Ε60) είναι το ελκυστικότερο αυτοκίνητο στην κατηγορία του και το αυτοκίνητο με τους πιο ευχαριστημένους ιδιοκτήτες στον κόσμο, πρώτο στη Γερμανία, πρώτο στη Γαλλία, πρώτο στην Αγγλία, πρώτο και στην Αμερική.
Πολύ καλά αποτελέσματα επίσης για το Μini Cooper και την Χ3

5/11/2008

http://www.theautochannel.com/news/2...05/220229.html

πηγή: J.D. Power And Associates

Που είναι οι υπόλοιποι Ε60άρηδες του φόρουμ?? Μόνος είμαι??
Δεν είσαι μόνος
Το Ε60 ήταν είναι το αυτοκίνητο με τα περισσότερα κεφαλογυρίσματα είδικά το μοντέλο 2007 και μετά, το facelift, με τα νέα φωτιστικά είναι μακράν το ομορφότερο αυτοκίνητο στους δρόμους το δε Ε46, είναι σούπα πλέον ακόμα και για την πόλη μου, την Νάουσα με 50% ανεργία.........
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 11-11-08, 18:03
Το avatar του χρήστη MTerry
MTerry Ο χρήστης MTerry δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-05-2008
Μηνύματα: 103
MTerry is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panose30 Εμφάνιση μηνυμάτων
για μενα φιλε το Ε60 ειναι το πιο ασχημο 5αρι παραγωγης μεχρι τωρα,,τωρα πως καταφερνει και πουλαει τοσο πολυ ειναι ενα πραγμα που δεν το καταλαβαινω
Δεν συμφωνώ !!!!
Θεωρώ (εγώ) ότι η Ε60 και η Ε92 ειναι τα μοναδικά όμορφα αυτοκίνητα (εξωτερικά) που παράγει η BMW σήμερα ! Και πάντα η 5αρα ηταν το καλύτερο αυτοκινητό της !!!

Μετά πως να μην πουλήσει ! Που ειναι ο ανταγωνισμός οεο ???? . . . Α6,Ε,. . .???? Πολύ παππουδίστικα δείχνουν και αν τα οδηγήσεις τοτε ειναι που θα σου αρέσει πιο πολυ η Ε60
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 11-11-08, 18:10
Nick_E60_GR Ο χρήστης Nick_E60_GR δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-11-2007
Μηνύματα: 1.522
Nick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panose30 Εμφάνιση μηνυμάτων
για μενα φιλε το Ε60 ειναι το πιο ασχημο 5αρι παραγωγης μεχρι τωρα,,τωρα πως καταφερνει και πουλαει τοσο πολυ ειναι ενα πραγμα που δεν το καταλαβαινω
Ίσως, ...αν είχαμε όλοι τα ίδια γούστα θα 'χαμε όλοι το ίδιο αμάξι.

Όπως βλέπεις όμως, υπάρχουν σήμερα κάποια αμάξια που ξεχωρίζουν παγκόσμια, και όχι μόνο για την ομορφιά τους.
Τι να κάνω εγώ γι' αυτό? Δεν μπορώ να σε βοηθήσω...

ή μάλλον μπορώ ...αν σε βάλω με 165 στην Κατεχάκη ανεβαίνοντας η/και κατεβαίνοντας? ή με 150 με βροχή? (αν ξέρεις που λέω)

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nick_E60_GR : 11-11-08 στις 18:20
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 11-11-08, 18:15
Το avatar του χρήστη panose30
panose30 Ο χρήστης panose30 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-11-2006
Μηνύματα: 437
panose30 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_E60_GR Εμφάνιση μηνυμάτων
Ίσως, ...αν είχαμε όλοι τα ίδια γούστα θα 'χαμε όλοι το ίδιο αμάξι.

Όπως βλέπεις όμως, υπάρχουν σήμερα κάποια αμάξια που ξεχωρίζουν παγκόσμια.
Τι να κάνω εγώ γι' αυτό? Δεν μπορώ να σε βοηθήσω...
δεν το λεω μονο εγω..σε αναφορες στο performance bmw, total bmw και bmw car..το ιδιο λενε..δωσανε μεχρι και υπογραφες για να φυγει ο chris bangle σχεδιαστης της ε60 και ε90 saloon
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 11-11-08, 18:19
spiros Ο χρήστης spiros δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 06-09-2006
Μηνύματα: 57
spiros is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tsumalis Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν είσαι μόνος
Το Ε60 ήταν είναι το αυτοκίνητο με τα περισσότερα κεφαλογυρίσματα είδικά το μοντέλο 2007 και μετά, το facelift, με τα νέα φωτιστικά είναι μακράν το ομορφότερο αυτοκίνητο στους δρόμους το δε Ε46, είναι σούπα πλέον ακόμα και για την πόλη μου, την Νάουσα με 50% ανεργία.........
Ίσως τα γυρίζει ακριβώς επειδή είναι εξαιρετικά άσχημο (no offence). Όταν έβλεπα κάθε φορά στο δρόμο την βιασμένη 7άρα (πρώτη πινελιά bangle) κάθε φορά την κοίταζα και έλεγα πώς είναι δυνατόν να είναι τόσο μα τόσο χάλια! Κι όμως μετά ήρθε η e60, e90, e92.... αυτοκίνητα με παντελώς αδιάφορη σχεδίαση στο εσωτερικό τους (ένα ίσιο πράγμα έγινε μέσα) και κορεάτικη-γιαπωνέζικη στο εξωτερικό. Θα έπρεπε να τον είχαν απολύσει καιρό τώρα....
Το πιο όμορφο BMW για μένα ήταν είναι κ θα παραμείνει για καιρό από ό,τι μοιάζει η e39.
Ειλικρινά δε θέλω να προκαλέσω flame απλά η γνώμη μου είναι τελείως διαφορετική από αυτή των στατιστικών...
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 11-11-08, 18:28
Nick_E60_GR Ο χρήστης Nick_E60_GR δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-11-2007
Μηνύματα: 1.522
Nick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από spiros Εμφάνιση μηνυμάτων
Ίσως τα γυρίζει ακριβώς επειδή είναι εξαιρετικά άσχημο (no offence). Όταν έβλεπα κάθε φορά στο δρόμο την βιασμένη 7άρα (πρώτη πινελιά bangle) κάθε φορά την κοίταζα και έλεγα πώς είναι δυνατόν να είναι τόσο μα τόσο χάλια! Κι όμως μετά ήρθε η e60, e90, e92.... αυτοκίνητα με παντελώς αδιάφορη σχεδίαση στο εσωτερικό τους (ένα ίσιο πράγμα έγινε μέσα) και κορεάτικη-γιαπωνέζικη στο εξωτερικό. Θα έπρεπε να τον είχαν απολύσει καιρό τώρα....
Το πιο όμορφο BMW για μένα ήταν είναι κ θα παραμείνει για καιρό από ό,τι μοιάζει η e39.
Ειλικρινά δε θέλω να προκαλέσω flame απλά η γνώμη μου είναι τελείως διαφορετική από αυτή των στατιστικών...
Υπερβολές τώρα... πολλοί λέγανε τα ίδια σε κάποια άλλα φόρουμς και καταλήξανε να το αγοράσουν τελικά.
Σε 5-10 χρόνια ίσως να σου αρέσει περισσότερο και σένα
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 11-11-08, 18:28
Το avatar του χρήστη panose30
panose30 Ο χρήστης panose30 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-11-2006
Μηνύματα: 437
panose30 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από spiros Εμφάνιση μηνυμάτων
Ίσως τα γυρίζει ακριβώς επειδή είναι εξαιρετικά άσχημο (no offence). Όταν έβλεπα κάθε φορά στο δρόμο την βιασμένη 7άρα (πρώτη πινελιά bangle) κάθε φορά την κοίταζα και έλεγα πώς είναι δυνατόν να είναι τόσο μα τόσο χάλια! Κι όμως μετά ήρθε η e60, e90, e92.... αυτοκίνητα με παντελώς αδιάφορη σχεδίαση στο εσωτερικό τους (ένα ίσιο πράγμα έγινε μέσα) και κορεάτικη-γιαπωνέζικη στο εξωτερικό. Θα έπρεπε να τον είχαν απολύσει καιρό τώρα....
Το πιο όμορφο BMW για μένα ήταν είναι κ θα παραμείνει για καιρό από ό,τι μοιάζει η e39.
Ειλικρινά δε θέλω να προκαλέσω flame απλά η γνώμη μου είναι τελείως διαφορετική από αυτή των στατιστικών...
την ιδια γνωμη εχω και εγω ..ε39 και ε34 τα πιο ομορφα 5αρια.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 11-11-08, 18:29
Το avatar του χρήστη panose30
panose30 Ο χρήστης panose30 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-11-2006
Μηνύματα: 437
panose30 is on a distinguished road
ή μάλλον μπορώ ...αν σε βάλω με 165 στην Κατεχάκη ανεβαίνοντας η/και κατεβαίνοντας? ή με 150 με βροχή? (αν ξέρεις που λέω)[/QUOTE]

που ειναι αυτο?δεν εχω ιδεα απο κυπρο ειμαι
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 02:34.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.