Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 24-08-04, 20:18
nikver
Guest
 
Μηνύματα: n/a
Camel Trophy στα Χανιά

Δείτε το περιεχόμενο αυτής της πολύ ενδιαφέρουσας ιστοσελίδας
http://homepages.pathfinder.gr/nikver/
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 26-08-04, 03:17
zac
Guest
 
Μηνύματα: n/a
Thumbs down

Εχω την εντύπωση οτι πρόκειται για αγροτικό δρόμο...Το οδικό δίκτυο της Κρήτης έχει αναβαθμιστεί αρκετά στην τελευταία 5ετία και είναι γεγονός οτι χρειάζεται πολλή δουλειά ακόμα...Αλλα προτεραιότητα έχουν πολύ πιο σημαντικά πράγματα ..όπως η στρώση καινούργιας ασφάλτου σε πολυάριθμα κομμάτια της πόλης..

Δεν νομίζω το οτι το γεγονός ύπαρξης του συγκεκριμένου δρόμου ήταν να εξυπηρετήσει ποτέ την διέλευση ή μάλλον την παράκαμψη του κεντρικού δρόμου με σκοπό να διευκολύνει κάποιον να πάει στον Σταλό. Το οτι φτάνει εώς εκεί είναι μια άλλη ιστορία..

Αλλά απλούστατα η διαδρομή γίνεται πολύ πιο γρήγορα περνώντας απο τον κεντρικό....Τι να πούμε δηλαδή εαν ο καθένας μας ήθελε να παει στον προορισμό του χρησιμοποιόντας μια ''ευθεία γραμμή'' στον χάρτη του...

Με όλο το σεβασμό, νομίζω οτι το παράδειγμα είναι ατυχές και δεν θα έπρεπε να χρησιμοποιειται για την δυσφήμηση του οποιοδήποτε μέρους.
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 26-08-04, 09:47
Το avatar του χρήστη compact
compact Ο χρήστης compact δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 821
compact will become famous soon enough
ειναι οκ..

ειναι οκ γιατι εχω και εγω εγκλοβιστει σε δρομακια επαρχιακα και εκει που υποτιθεται χαλαρωνω στις διακοπες μου αρχιζω τα γαμ.σταβριδια για τους κωλοδρομους τους.

προσφατα στο πορτο χελι που ,οταν φτανεις στο τερμα της παραλιας συνεχιζει δρομος ανηφορικα δεξια και καταληγει σε μια ταβερνα η' σε κανει ενα δεξιοστροφο κυκλο για να σε ξαναριξει στον δρομο της παραλιας (δρομο που τον καταφερνεις μονο αν εχεις το καινουργιο hilyx toyota!!!)

και το απιστευτο στην ερμιονη που διασταυρωνονται στην παραλιακη λεοφορο!!! και το αυτοκινητο απο τα δεξια πρεπει να ανεβει 20cm κρασπεδο!!! και βεβαια εγω με 255/35/18 τους κοιταγα με ανοικτο το στομα (και δημιουργησα μποτιλιαρισμα!!)

για αυτο δεν ειναι κακο να αναφερουμε τους γαμ.μενους κωλοδρομους!!!!!!!
στο διαολο τσαντιστικα τωρα....
__________________
τρελο stock out στο
www.racemodels.gr με φανταστικες τιμες στα bmwakia!!(Kων/νος)
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 27-08-04, 03:02
zac
Guest
 
Μηνύματα: n/a
δεν λεω όχι..ίσα ίσα ...απλά να μην το κάνουμε με τετοιο τρόπο..και εγώ έχω βρίσει αμέτρητες φορές για τους κωλόδρομους που εχω πετύχει...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 15:27.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.