Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #101  
Παλιά 22-09-09, 00:23
Το avatar του χρήστη pitbull
pitbull Ο χρήστης pitbull δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-01-2007
Μηνύματα: 208
pitbull can only hope to improve
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από deepblue Εμφάνιση μηνυμάτων
Η τιμη δεν ειναι σιγουρα καλη για την χρονολογια του αμαξιου και κοιτα μη φας κανα πακετο και πληρωνεις τα μαλιοκεφαλα σου !!!!
η τιμή σε σχέση με αλλες Μ3 ειναι εξαιρετική αδερφε! αλλά μόνο η τιμή...
__________________
ΟΟΟ..... ΕΕΕ.. ΠΕΤΑΞΤΕ ΤΑ ΣΑΡΑΒΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΡΤΕ ΜΙΑ B M W!
Απάντηση με παράθεση
  #102  
Παλιά 22-09-09, 00:32
Το avatar του χρήστη pitbull
pitbull Ο χρήστης pitbull δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-01-2007
Μηνύματα: 208
pitbull can only hope to improve
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sLip Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι ακριβως σου ειπαν?
Λοιπον θα πω ακρειβς τι εγινε η μαλλον τι υποθηκε επειδή για το αμάξι τα είπα πιο πάνω. Άφησα στους εν λόγω 'κυριους' ενα 50ευρω ως εγγύηση κ καλα που θα παω το Μ3 σε συνεργειο. Μου λενε μονοι τους ασε κανα 'ψιλό' λεω οκ ποσα μου λενε 100 τους λεω τι 100 ρε παιδια παρτε 50.. τεσπα τα πηραν με ξυνισμενα μουτρα... το παω το αμαξι.... μου ειπαν οτι σας εγραψα πιο πανω.. γυρναω (ειχα παει με 3 φιλαρακια) τους λεμε 'ρε παιδια.. τι πραγματα ειναι αυτα το και το' μας απαντανε 'τα φρενα τα αμορτισερ και το πατωμα (!) ειναι αναλοσημα!! αν ειναι θα σου πληρωσουμε 500 ευρω το πατωμα' εν τω μεταξυ 4-5000 ηταν οι ζημιες της Μ3! Τεσπα γελαγαμε λεγαμε ρε 'παιδια πατε καλα; μας πουλανε σαπιο αμαξι' και μας λενε 'ναι αλλα ειναι φθηνο..' ΔΗΛΑΔΗ πρεπει να σκοτωθω εγω η οποιος το παρει για να γλιτωσει 5000; Τους λεω 'εχετε γνωση οτι το αμαξι ειναι χαλια και επικύνδυνο και εσεις το πουλατε; δεν σεβεστε τον πελατη που θα το αγοράσει..;" τεσπα στο τελος τους λεω ΟΚ δωστε μου το 50ρικο.... κανει ο τυπος 'πφφφφ' και ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΤΑΕΙ λες και ειμαι γυφτακι στα φαναρια!! (δεν θελω να θιξω κανενα παιδι των φαναριων). Δηλαδη αν πηγαινε ο πατερας μου με τη μερσεντες και κουστουμαρισμενος θα του το πεταγαν ετσι; Και το βασικοτερο... οταν γυριζαμε με το παιδι που μας ειχε παει στο συνεργειο... του ειπαμε ρε φιλε τι ειναι αυτα ελεος και μας μιλησε ντομπρα και ειπε:"Μαγκες οι τυποι στο VT MOTORS πονταρουν βιτρινα.. Ειχε σκασει παππους γυρω στα 70 και ειδε μια Πορσε gt2 και ρωτησε ποσο εχει αυτη; ΤΟΣΟ.. οκ.. και την αγορασε!! Πονταρουν σε τετοιους πελατες γιαυτο κ εχουν Μ3, Z4, SLK κτλ 'φθηνα' αμαξια στο υπογειο και πανω εχουν R8, M6, PORSCHE GT2, BENTLEY κτλ'. Τα συμπερασματα δικα σας.. ουτε κιτρινη διαφημιση κανω ουτε τους ξερω τους 'κυριους' και δυστυχως τους εμαθα!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ μαγκες σορυ για τα ορθογραφικα λαθη η συντακτικα αλλα τρεμω απο τη τσαντιλα τωρα π τα ξαναθυμηθηκα
__________________
ΟΟΟ..... ΕΕΕ.. ΠΕΤΑΞΤΕ ΤΑ ΣΑΡΑΒΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΡΤΕ ΜΙΑ B M W!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη pitbull : 22-09-09 στις 00:35
Απάντηση με παράθεση
  #103  
Παλιά 22-09-09, 00:54
Το avatar του χρήστη fanisk
fanisk Ο χρήστης fanisk δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-10-2007
Μηνύματα: 650
fanisk has a spectacular aura aboutfanisk has a spectacular aura aboutfanisk has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από pitbull Εμφάνιση μηνυμάτων
Λοιπον θα πω ακρειβς τι εγινε η μαλλον τι υποθηκε επειδή για το αμάξι τα είπα πιο πάνω. Άφησα στους εν λόγω 'κυριους' ενα 50ευρω ως εγγύηση κ καλα που θα παω το Μ3 σε συνεργειο. Μου λενε μονοι τους ασε κανα 'ψιλό' λεω οκ ποσα μου λενε 100 τους λεω τι 100 ρε παιδια παρτε 50.. τεσπα τα πηραν με ξυνισμενα μουτρα... το παω το αμαξι.... μου ειπαν οτι σας εγραψα πιο πανω.. γυρναω (ειχα παει με 3 φιλαρακια) τους λεμε 'ρε παιδια.. τι πραγματα ειναι αυτα το και το' μας απαντανε 'τα φρενα τα αμορτισερ και το πατωμα (!) ειναι αναλοσημα!! αν ειναι θα σου πληρωσουμε 500 ευρω το πατωμα' εν τω μεταξυ 4-5000 ηταν οι ζημιες της Μ3! Τεσπα γελαγαμε λεγαμε ρε 'παιδια πατε καλα; μας πουλανε σαπιο αμαξι' και μας λενε 'ναι αλλα ειναι φθηνο..' ΔΗΛΑΔΗ πρεπει να σκοτωθω εγω η οποιος το παρει για να γλιτωσει 5000; Τους λεω 'εχετε γνωση οτι το αμαξι ειναι χαλια και επικύνδυνο και εσεις το πουλατε; δεν σεβεστε τον πελατη που θα το αγοράσει..;" τεσπα στο τελος τους λεω ΟΚ δωστε μου το 50ρικο.... κανει ο τυπος 'πφφφφ' και ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΤΑΕΙ λες και ειμαι γυφτακι στα φαναρια!! (δεν θελω να θιξω κανενα παιδι των φαναριων). Δηλαδη αν πηγαινε ο πατερας μου με τη μερσεντες και κουστουμαρισμενος θα του το πεταγαν ετσι; Και το βασικοτερο... οταν γυριζαμε με το παιδι που μας ειχε παει στο συνεργειο... του ειπαμε ρε φιλε τι ειναι αυτα ελεος και μας μιλησε ντομπρα και ειπε:"Μαγκες οι τυποι στο VT MOTORS πονταρουν βιτρινα.. Ειχε σκασει παππους γυρω στα 70 και ειδε μια Πορσε gt2 και ρωτησε ποσο εχει αυτη; ΤΟΣΟ.. οκ.. και την αγορασε!! Πονταρουν σε τετοιους πελατες γιαυτο κ εχουν Μ3, Z4, SLK κτλ 'φθηνα' αμαξια στο υπογειο και πανω εχουν R8, M6, PORSCHE GT2, BENTLEY κτλ'. Τα συμπερασματα δικα σας.. ουτε κιτρινη διαφημιση κανω ουτε τους ξερω τους 'κυριους' και δυστυχως τους εμαθα!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ μαγκες σορυ για τα ορθογραφικα λαθη η συντακτικα αλλα τρεμω απο τη τσαντιλα τωρα π τα ξαναθυμηθηκα


Επρεπε να τον ρωτησεις αν θα αγοραζε το συγκεκριμενο Μ3 για μελος της οικογενειας του.. ή αν θα εβαζε το παιδι του μεσα.

Οσο για τα χρηματα, δεν παιζει ρολο αν ηταν ενα κερμα του 1€ ή 50€, δεν επρεπε να το πεταξουν, βασικος κανονας ηθικης και ευγενειας... θα πρεπε να γινεις λιγο καφρος με τους 3 φιλους σου και να πεσουν οι σχετικες ψιλες..

Σε ρωτησα τι ειπαν, επειδη μενω κανα 10λεπτο απο την VT, και μου ειχε κανει εντυπωση τα αυτοκινητα που εχουν εξω(επειδη περναω συχνα).
__________________

Απάντηση με παράθεση
  #104  
Παλιά 22-09-09, 02:52
Το avatar του χρήστη pitbull
pitbull Ο χρήστης pitbull δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-01-2007
Μηνύματα: 208
pitbull can only hope to improve
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sLip Εμφάνιση μηνυμάτων


Επρεπε να τον ρωτησεις αν θα αγοραζε το συγκεκριμενο Μ3 για μελος της οικογενειας του.. ή αν θα εβαζε το παιδι του μεσα.

Οσο για τα χρηματα, δεν παιζει ρολο αν ηταν ενα κερμα του 1€ ή 50€, δεν επρεπε να το πεταξουν, βασικος κανονας ηθικης και ευγενειας... θα πρεπε να γινεις λιγο καφρος με τους 3 φιλους σου και να πεσουν οι σχετικες ψιλες..

Σε ρωτησα τι ειπαν, επειδη μενω κανα 10λεπτο απο την VT, και μου ειχε κανει εντυπωση τα αυτοκινητα που εχουν εξω(επειδη περναω συχνα).
Αδερφε ειμαι μεγιστος καφρος αλλα ειπα να δωσω τοπο στην οργη.... Επισης εξηγησα γτ ειχαν τοσο καλα αμαξια.. η μαλλον τα ειπε ολα το παιδι που δουλευειε εκει!
__________________
ΟΟΟ..... ΕΕΕ.. ΠΕΤΑΞΤΕ ΤΑ ΣΑΡΑΒΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΡΤΕ ΜΙΑ B M W!
Απάντηση με παράθεση
  #105  
Παλιά 22-09-09, 03:16
merbeind Ο χρήστης merbeind δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-08-2009
Μηνύματα: 131
merbeind is on a distinguished road
Το κακο ειναι οτι ανεβηκε παλι το τελωνειο...Για να βρεις καλο m3 κακα τα ψεματα θελεις 40,000.Φιλος ειχε παρει πριν 3 χρονια με smg2 κτλ 60,000 και το εδωσε περυσι 45,000 και με αλλα 5000 πηρε ολοιδιο σε cabrio.Το παιδι ειχε ψαξει ολη την αγορα και γνωριζε για το αμαξι.Τα μισα και παραπανω μου ειπε ηταν μετατροπες.Πολλα ειχαν στουκες μερικα ειχαν κακομεταχειριστει με smg ταλαιπωρημενο(3.600 η αλλαγη παρακαλω) και γενικα οπου ακουτε για ευκαιρειες και τιμες κατω των 40.000 αποψη μου να το ψαχνετε παρα πολυ.
Το μοτερ παντως ξυριζει το ατιμο κυριολεκτικα ομως
Απάντηση με παράθεση
  #106  
Παλιά 22-09-09, 03:25
Το avatar του χρήστη pitbull
pitbull Ο χρήστης pitbull δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-01-2007
Μηνύματα: 208
pitbull can only hope to improve
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από merbeind Εμφάνιση μηνυμάτων
Το κακο ειναι οτι ανεβηκε παλι το τελωνειο...Για να βρεις καλο m3 κακα τα ψεματα θελεις 40,000.Φιλος ειχε παρει πριν 3 χρονια με smg2 κτλ 60,000 και το εδωσε περυσι 45,000 και με αλλα 5000 πηρε ολοιδιο σε cabrio.Το παιδι ειχε ψαξει ολη την αγορα και γνωριζε για το αμαξι.Τα μισα και παραπανω μου ειπε ηταν μετατροπες.Πολλα ειχαν στουκες μερικα ειχαν κακομεταχειριστει με smg ταλαιπωρημενο(3.600 η αλλαγη παρακαλω) και γενικα οπου ακουτε για ευκαιρειες και τιμες κατω των 40.000 αποψη μου να το ψαχνετε παρα πολυ.
Το μοτερ παντως ξυριζει το ατιμο κυριολεκτικα ομως
Μετα απο μεγαλη ερευνα παροτι φαν του smg... για μτχ λεει ΜΟΝΟ με ταχυτητες παιδια.... και οσα ειναι μετατροπη αν το πας σε συνεργειο το καταλαβαινουν και εσυ ο ιδιος ακομα αν το δεις το αμαξι απο κατω..
__________________
ΟΟΟ..... ΕΕΕ.. ΠΕΤΑΞΤΕ ΤΑ ΣΑΡΑΒΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΡΤΕ ΜΙΑ B M W!
Απάντηση με παράθεση
  #107  
Παλιά 22-09-09, 07:52
thomelef Ο χρήστης thomelef δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-08-2008
Μηνύματα: 1.056
thomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the rough
ευκαιρείες υπήρχαν υπάρχουν και θα υπάρχουν μην απελπίζεστε και μη συμβιβάζεστε με κάτι λιγότερο απο αυτό που σηκώνει η τσέπη σας.
πιτμπουλ με τόση υπομονή που έχεισ φίλε είμαι σίγουρος οτι θα βρείς το αμάξι που θές και σε καλή τιμή επίσεις.
ο επιμένων νικά.
Απάντηση με παράθεση
  #108  
Παλιά 22-09-09, 09:21
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Cool Χαχαχαχα....

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από merbeind Εμφάνιση μηνυμάτων
Το κακο ειναι οτι ανεβηκε παλι το τελωνειο...Για να βρεις καλο m3 κακα τα ψεματα θελεις 40,000.Φιλος ειχε παρει πριν 3 χρονια με smg2 κτλ 60,000 και το εδωσε περυσι 45,000 και με αλλα 5000 πηρε ολοιδιο σε cabrio.Το παιδι ειχε ψαξει ολη την αγορα και γνωριζε για το αμαξι.Τα μισα και παραπανω μου ειπε ηταν μετατροπες.Πολλα ειχαν στουκες μερικα ειχαν κακομεταχειριστει με smg ταλαιπωρημενο(3.600 η αλλαγη παρακαλω) και γενικα οπου ακουτε για ευκαιρειες και τιμες κατω των 40.000 αποψη μου να το ψαχνετε παρα πολυ.
Το μοτερ παντως ξυριζει το ατιμο κυριολεκτικα ομως
Σε ευχαριστω φιλε μου που με επιβεβαιωνεις οταν λεω οτι τα Μ3 Ε46 στα 30 και κατι χιλιαρικα ειναι για πεταμα και το μονο που αγοραζεις ειναι προβληματα και μπολικο σιδεροστοκο.......και μετα φταιω εγω που ζηταω οσα ζηταω για το δικο μου!Ομως μερικοι εξυπνακηδες επιμενουν οτι περνουν χαρτι Μ3 Ε46 με 32-33χιλιαρικα........καλα ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!!!!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #109  
Παλιά 22-09-09, 09:39
Christos 330i ///M Ο χρήστης Christos 330i ///M δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 12-03-2006
Μηνύματα: 5.426
Christos 330i ///M is a jewel in the roughChristos 330i ///M is a jewel in the roughChristos 330i ///M is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Σε ευχαριστω φιλε μου που με επιβεβαιωνεις οταν λεω οτι τα Μ3 Ε46 στα 30 και κατι χιλιαρικα ειναι για πεταμα και το μονο που αγοραζεις ειναι προβληματα και μπολικο σιδεροστοκο.......και μετα φταιω εγω που ζηταω οσα ζηταω για το δικο μου!Ομως μερικοι εξυπνακηδες επιμενουν οτι περνουν χαρτι Μ3 Ε46 με 32-33χιλιαρικα........καλα ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!!!!!
Τωρα μην βαζεις στον ιδ τουρβα το δικο σου Μ3 με τα Μ3 των 30 χιλιαδων ευρω . . .

Απλα καμια φορα τυχαινει να παρεις καλο Μ3 ο αλλος για να το πουλησει μπορει να εχει

καποιο προβλημα . . .

Οποτε και να το δινει τσαμπα . . .

Και οντως για να παρεις σημερα καθαρο Μ3 πρεπει να το πληρωσεις οπως και να εχει . . .
Απάντηση με παράθεση
  #110  
Παλιά 22-09-09, 09:46
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Cool !!!!!!!!!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Christos 330i ///M Εμφάνιση μηνυμάτων
Τωρα μην βαζεις στον ιδ τουρβα το δικο σου Μ3 με τα Μ3 των 30 χιλιαδων ευρω . . .

Απλα καμια φορα τυχαινει να παρεις καλο Μ3 ο αλλος για να το πουλησει μπορει να εχει

καποιο προβλημα . . .

Οποτε και να το δινει τσαμπα . . .

Και οντως για να παρεις σημερα καθαρο Μ3 πρεπει να το πληρωσεις οπως και να εχει . . .
Οχι προς θεου αν καποιος εχει εκτακτο προβλημα ρευστοτητας η το εχει παρει με απειρες δοσεις μικρου ποσου και η ταχυτητα απαξιωσης του αυτοκινητου τον εχει παρει απο κατω σαφως μπορει και να το βαλει χαμηλα αλλα νομιζω οτι δεν ειναι πλεον τοσοι πολλοι,εξαλλου με την δικαιολογια της κρισης και της οικονομικης δυσκολιας πολλοι βρισκουν δικαιολογια και πουλανε τα σαραβαλα τους......φιλαρακι δεν εχω-δεν βγαινω-καιγομαι-πνιγομαι και την επομενη μερα που εχεις αγορασει το αμαξι του τον βλεπεις με 997S.....
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 08:20.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.