Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Τεχνικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 22-02-12, 10:42
Το avatar του χρήστη bmwdakias85
bmwdakias85 Ο χρήστης bmwdakias85 δεν είναι συνδεδεμένος
george
 
Εγγραφή: 09-10-2010
Μηνύματα: 1.390
bmwdakias85 will become famous soon enoughbmwdakias85 will become famous soon enough
καντράν από Ε36 πως ανοίγει?

ρε παιδια εχω ενα προβλημα μπορει καποιος να μου πει με λεπτομεριες πως μπωρο να λυσω το καντραν απο ε36 θελω να το ανοιξω στα 2 θελω δλδ να πιασω τους δεικτες με τα χερια μου το ανοιξα για αρχει κ μπορεσα να βγαλω μονο το καντραν που δειχνει τα λιτρα ανα χλμ τα υπολοιπα τα τρβουσα προς τα επανω κ δεν ερχονταν!βοηθειστε λιγο ρε παιδια!ευχαριστω
__________________

BMW-Motorsport
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 22-02-12, 11:48
Το avatar του χρήστη bmwdakias85
bmwdakias85 Ο χρήστης bmwdakias85 δεν είναι συνδεδεμένος
george
 
Εγγραφή: 09-10-2010
Μηνύματα: 1.390
bmwdakias85 will become famous soon enoughbmwdakias85 will become famous soon enough
θα εκτιμησω πολυ την καθε βοηθεια αρκει να ειναι σιγουρι κ να μην κανω ζημια
__________________

BMW-Motorsport
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 22-02-12, 14:27
Το avatar του χρήστη Sp!ros G
Sp!ros G Ο χρήστης Sp!ros G δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-11-2006
Μηνύματα: 1.153
Sp!ros G is a glorious beacon of lightSp!ros G is a glorious beacon of lightSp!ros G is a glorious beacon of lightSp!ros G is a glorious beacon of lightSp!ros G is a glorious beacon of light
Λοιπον bmwdakias85, δες στην φωτογραφια εκει που σου δειχνουν τα κοκκινα βελακια εχει τρεια κλιψακια τα οποια για να σου ξεκλειδωσουν τα οργανα πρεπει να τα στιψεις .

Αμα τα βρεις θα καταλαβεις πως θα τα γυρισεις, δεν ειναι δυσκολο,με το χερι γυρνανε.
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg bmw-e36-gauge-ring2.jpg (275,5 KB, 55 εμφανίσεις)
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 22-02-12, 16:08
Το avatar του χρήστη bmwdakias85
bmwdakias85 Ο χρήστης bmwdakias85 δεν είναι συνδεδεμένος
george
 
Εγγραφή: 09-10-2010
Μηνύματα: 1.390
bmwdakias85 will become famous soon enoughbmwdakias85 will become famous soon enough
ευχαριστω ρε σπυρο εγινε η δουλεια εβαψα τα βελακια με κοκκινο μανο μιας κ ημουν ολοι μερα σπιτι κ δεν ειχα κατι αλλο μιας κ εξω εχει γα να βρεχει
__________________

BMW-Motorsport
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 22-02-12, 18:44
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmwdakias85 Εμφάνιση μηνυμάτων
ευχαριστω ρε σπυρο εγινε η δουλεια εβαψα τα βελακια με κοκκινο μανο μιας κ ημουν ολοι μερα σπιτι κ δεν ειχα κατι αλλο μιας κ εξω εχει γα να βρεχει
πες μου οτι δεν εβαλες σηματακι m απο τις ζαντες.....αυτο πες μου μονο τελος....
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 23-02-12, 08:41
Το avatar του χρήστη bmwdakias85
bmwdakias85 Ο χρήστης bmwdakias85 δεν είναι συνδεδεμένος
george
 
Εγγραφή: 09-10-2010
Μηνύματα: 1.390
bmwdakias85 will become famous soon enoughbmwdakias85 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LEO328 Εμφάνιση μηνυμάτων
πες μου οτι δεν εβαλες σηματακι m απο τις ζαντες.....αυτο πες μου μονο τελος....
οχι εγω οπως παντα προτοτυπο φιλε χαχαχαχαχα εκανα κ κατι αλλο με κοκκινο!που να βρω σηματακι εδω στα καμμενα ρε πλακα με κανεις εδω μονο λουκουμαδες κ σουβλακια εχει τεσπα με πειρα τηλ για την μπεμπα φιλε την κανω μεταβηβαση την δευτερα!!!!κ μετα δεν θα βιαστω θα περιμενω λιγο να μαζεψω κ κανα ψιλο κ να παρω ενα 36αρι οπως το θελω με της οροφες του με τα ολα του κ με 25αρι αδηλωτο κ τοτε μπωρο να ερχομαι με καμαρο στην συναντιση.........παρε τωρα εδω προτζεκτ
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg εικόνα250.jpg (280,7 KB, 52 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg εικόνα252.jpg (301,7 KB, 50 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg εικόνα253.jpg (283,7 KB, 44 εμφανίσεις)
__________________

BMW-Motorsport
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 23-02-12, 11:19
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Αναγνωρίζω το σηματάκι BMW από την τσάντα με το δώρο του Σφακιανάκη
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 23-02-12, 13:47
Το avatar του χρήστη bmwdakias85
bmwdakias85 Ο χρήστης bmwdakias85 δεν είναι συνδεδεμένος
george
 
Εγγραφή: 09-10-2010
Μηνύματα: 1.390
bmwdakias85 will become famous soon enoughbmwdakias85 will become famous soon enough
χαχαχαχαχ δημητρη εισαι απεχτος ρε φιλε χαχαχαχαχαχαχαχα βασικα ειναι η καρφιτσα!!!
Το ρολογακι πως το ειδατε?βλακεια ε?δεν βλεπω σχολια!
Ειδες τι κανει κανεις οταν δεν εχει δουλεια κ τρωει απο τα ετοιμα!
__________________

BMW-Motorsport
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 23-02-12, 19:58
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmwdakias85 Εμφάνιση μηνυμάτων
οχι εγω οπως παντα προτοτυπο φιλε χαχαχαχαχα εκανα κ κατι αλλο με κοκκινο!που να βρω σηματακι εδω στα καμμενα ρε πλακα με κανεις εδω μονο λουκουμαδες κ σουβλακια εχει τεσπα με πειρα τηλ για την μπεμπα φιλε την κανω μεταβηβαση την δευτερα!!!!κ μετα δεν θα βιαστω θα περιμενω λιγο να μαζεψω κ κανα ψιλο κ να παρω ενα 36αρι οπως το θελω με της οροφες του με τα ολα του κ με 25αρι αδηλωτο κ τοτε μπωρο να ερχομαι με καμαρο στην συναντιση.........παρε τωρα εδω προτζεκτ
ωραια ιδεα το σηματακι.δεν ειναι και ασχημο...
απο τα λιγα 36αρια με κοκκινες βελονες στο ρολοι....προτοτυπο....
αφου θα το αλλαξεις ρε γιωργο το αμαξι τι παιδευεσαι?χεχε.
ωραιος παντος.το χεις το θεμα.....
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 23-02-12, 21:01
Το avatar του χρήστη bmwdakias85
bmwdakias85 Ο χρήστης bmwdakias85 δεν είναι συνδεδεμένος
george
 
Εγγραφή: 09-10-2010
Μηνύματα: 1.390
bmwdakias85 will become famous soon enoughbmwdakias85 will become famous soon enough
Λεο ειχες δικιο που μου ελεγες τοτε κ επειδη αν εφτιαχνα αυτο παντα θα με ετρωγε το θεμα της οροφης,γιαυτο λεω να του δωσο ποδι κ σιγα σιγα χωρις να βιαστω απο δω κ περα θα βρω το σωστο αμαξη που θελω για να θελει οπως ειχες πει πινελιες κ οχι ολοκληρα ρολαρισματα με το ρολο κ το 25αρι κ ολας χαχαχαχαχα!οσο για το αλλο καντραν κ ρολοι καλη φαση ε?ασχολουμε γιατι δεν εχω τι να κανω ρε φιλε πως θα σκοτωνα την ωρα μου!
__________________

BMW-Motorsport
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 00:10.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.