Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #111  
Παλιά 09-12-09, 18:09
Nick_E60_GR Ο χρήστης Nick_E60_GR δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-11-2007
Μηνύματα: 1.522
Nick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gyiama Εμφάνιση μηνυμάτων
ααα Νικο θα σε μαλωσω ....... οπως εχει γραφτει εδω μεσα παλαιοτερα τα πισω φτερα ειναι ΣΑΣΙ
και αν το κανεις αυτο τοτε παει το αυτοκινητο ειναι για τα σκουπιδια!!!!!!!(εννοειται οτι κανω πλακα!!! απλα ειχε γινει ολοκληρο θεμα το αν ενα αυτοκινητο εχει πσιω φτερο χτυπημενο τοτε παει κλαυτα!!!!)
αν είναι δυνατόν !..... ξέρεις πόσα από αυτά που έχουν πουληθεί από αντιπροσωπείες με 0 χιλιόμετρα εν είδει προσφοράς με έκπτωση ...γιατί κάποιος το παράγγειλε αλλά το μετάνιωσε, ή demo cars (test drive) έχουν αλλάξει πίσω φτερά, ουρανούς, πόρτες ή καπώ, μοτέρ ή σασμάν και δεν ξέρει τίποτε αυτός που το αγόρασε? Αφού επισκευάστηκε με τις εργοστασιακές προδιαγραφές, ποιος ο λόγος να σου το πουν και να σε χαλάσουν. Η εγγύηση καλύπτει τα πάντα ...και τις επισκευές. Σαν να ήταν καινούριο.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nick_E60_GR : 09-12-09 στις 18:15
Απάντηση με παράθεση
  #112  
Παλιά 09-12-09, 18:27
Το avatar του χρήστη mitsos_chania
mitsos_chania Ο χρήστης mitsos_chania δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-10-2007
Μηνύματα: 1.308
mitsos_chania has a spectacular aura aboutmitsos_chania has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_E60_GR Εμφάνιση μηνυμάτων
αν είναι δυνατόν !..... ξέρεις πόσα από αυτά που έχουν πουληθεί από αντιπροσωπείες με 0 χιλιόμετρα εν είδει προσφοράς με έκπτωση ...γιατί κάποιος το παράγγειλε αλλά το μετάνιωσε, ή demo cars (test drive) έχουν αλλάξει πίσω φτερά, ουρανούς, πόρτες ή καπώ, μοτέρ ή σασμάν και δεν ξέρει τίποτε αυτός που το αγόρασε? Αφού επισκευάστηκε με τις εργοστασιακές προδιαγραφές, ποιος ο λόγος να σου το πουν και να σε χαλάσουν. Η εγγύηση καλύπτει τα πάντα ...και τις επισκευές. Σαν να ήταν καινούριο.
Αν ξερεις τετοια πραγματα Νικο(δεν λεω για κανα προφυλακτηρα αλλα ουρανο ολοκληρο ή φτερα???)να μας πεις που τα κανουν να μην πεσουμε στην παγιδα.Γιατι εγω χ@στηκα αν με καλυπτει η εγγυηση,καινουριο αμαξι με αλλαγμενα πισω φτερα ή ουρανο ή μοτερ δεν θελω.Και δεν το λεω καθολου ειρωνικα.πραγματικα αν ξερεις ενημερωσε με γιατι σε λιγο καιρο θα μπει κι αλλο bmw στην οικογενεια
Απάντηση με παράθεση
  #113  
Παλιά 09-12-09, 18:33
Nick_E60_GR Ο χρήστης Nick_E60_GR δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-11-2007
Μηνύματα: 1.522
Nick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mitsos_chania Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν ξερεις τετοια πραγματα Νικο(δεν λεω για κανα προφυλακτηρα αλλα ουρανο ολοκληρο ή φτερα???)να μας πεις που τα κανουν να μην πεσουμε στην παγιδα.Γιατι εγω χ@στηκα αν με καλυπτει η εγγυηση,καινουριο αμαξι με αλλαγμενα πισω φτερα ή ουρανο ή μοτερ δεν θελω.Και δεν το λεω καθολου ειρωνικα.πραγματικα αν ξερεις ενημερωσε με γιατι σε λιγο καιρο θα μπει κι αλλο bmw στην οικογενεια
χμμμμ, εγώ να σου πω? εσύ θα πρέπει να το ψάχνεις .....ιδιαίτερα όταν ακούς τη φράση "ειδική προσφορά" ή "ήταν demo"

όταν λέω "ουρανό" εννοώ το κάλυμμα (φύλλο λαμαρίνα) ....το οποίο είναι κολλητό.... όπως το παρπρίζ .....όχι κομμάτι του σασί...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nick_E60_GR : 09-12-09 στις 18:42
Απάντηση με παράθεση
  #114  
Παλιά 09-12-09, 18:36
Το avatar του χρήστη mitsos_chania
mitsos_chania Ο χρήστης mitsos_chania δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-10-2007
Μηνύματα: 1.308
mitsos_chania has a spectacular aura aboutmitsos_chania has a spectacular aura about
Α μονο για τετοια?Δεν τα προτιμω,ετσι κι αλλιως παντα εχω απαιτησεις στον εξοπλισμο που δεν υπαρχουν στα ετοιμα οποτε
Απάντηση με παράθεση
  #115  
Παλιά 09-12-09, 19:00
m-power_01 Ο χρήστης m-power_01 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 15-12-2008
Μηνύματα: 873
m-power_01 is a jewel in the roughm-power_01 is a jewel in the roughm-power_01 is a jewel in the rough
Κατι τετοια θρεντ ειναι που διαβαζω και αραιωνουν οι πολυτιμες τριχες της κεφαλης μου!
Διαβαζοντας λοιπον κατι τετοια θρεντ οπως αυτο συμπεραινουμε.
Μια μετατροπη ειναι καλη μονο αμα ειναι δικια μας!!!! Αμα την εχει κανει αλλος ειναι μαπα και πρεπει ντε και καλα να κοψει λεφτα! Οταν τρακαρουμε το αμαξι μας το φταχνουμε....γιατι που θα βρουμε ''καθαρη'' τετοια καροτσα???? Ενω αμα αλλαξει κανενας αλλος κανα φτερακι ειναι τρακαρισμενο και παλυ πρεπει να κοψει... Στο δικο μας αμαξι οταν βαζουμε κατι ...ειναι αναβαθμιση και οταν το πουλαμε ,λεμε ''φιλαρακο ειναι τεζα φορτωμενο το αμαξι εξτρα'' ....Αμα ειναι ξενο ειναι μπασταρδο ,καγκουρια και δεν ξερω και εγω τι αλλο!!! Τα δικα μας αυτοκινητα ειναι ατρακαριστα και δεν εχουν καθολου στοκο!!!! Αμα πεσει ενα μηχανακι στο πισω φτερο το αλλαζουμε !!!Σιγα τι ειναι 2000 ευρω??? 'Η μηπως αλλαζουμε αμαξι γιατι το φτερο ειναι ''σασσι''?

υ.γ και το βασικοτερο μην το ξεχασω!!!! Αν ειναι εισαγωγης και ειναι δικο μας ...ειναι καλυτερο γιατι εξω τα προσεχουν εχουν δρομους κλπ....Αν δεν ειναι δικο μας ...εξω εχουν χιονια, ριχνουν αλατια, γυριζουν κοντερ κτλ κτλ!!!

ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #116  
Παλιά 09-12-09, 19:09
Το avatar του χρήστη konc
konc Ο χρήστης konc δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-10-2005
Μηνύματα: 1.587
konc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mitsos_chania Εμφάνιση μηνυμάτων
να μας πεις που τα κανουν να μην πεσουμε στην παγιδα.
Δεν θέλω να σε χαλάσω αλλά ακόμα θυμάμαι τη χαρά του τύπου που αγόρασε μια καινούργια 5άρα Ε39 που κανά μήνα πρωτού πουληθεί είχε πάρει τούμπα και έσκασε ανάποδα στο δρόμο από τη νταλίκα που την έφερνε..
Επίσης είχε πλάκα η φάτσα του άλλου που ενώ είμαι σε φίλο με συνεργείο και πίνω καφέ, ανοίγει για πρώτη φορά την ταπετσαρία της πόρτας γιατί έκανε κάτι νερά το ηλεκτρικό παράθυρο. Έβγαλε από μέσα μια.. πετσέτα κουζίνας με μουτζούρες που κάποιος είχε ξεχάσει μέσα ενώ το αμάξι ήταν 2 μηνών και κανείς δεν είχε βάλει χέρι για κανέναν λόγο μέχρι τότε, ολοκαίνουργιο.
ΚΟΛΛΗΤΟΣ που τον πήγα ο ίδιος να παραλάβουμε μαζί του αμάξι του, ένα 316 Ε46 καινούργιο και ήξερα ΣΙΓΟΥΡΑ αν το έχει χτυπήσει ή όχι, όταν ήρθε η ώρα να το πουλήσει του βρήκαν στόκο στο φτερό και στο καπό. Τα πήρε στο κρανίο, άρχισε να απειλεί θεούς και δαίμονες, ήταν τόσο σίγουρος ότι το αμάξι δεν έχει χτυπήσει που επέμενε να το ξήσουν αλλά αν είχαν άδικο τελικά να το αγοράσουν. Τελικά βρήκαν στόκο και σε άλλα σημεια

Αν εγώ έχω δει αυτά χωρίς να έχω σχέση επαγγελματικά με το χώρο (=περιορισμένες εμπειρίες), φαντάσου τι γίνεται...
Απάντηση με παράθεση
  #117  
Παλιά 09-12-09, 19:19
Το avatar του χρήστη saikoE39
saikoE39 Ο χρήστης saikoE39 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 05-02-2005
Μηνύματα: 1.715
saikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από konc Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν θέλω να σε χαλάσω αλλά ακόμα θυμάμαι τη χαρά του τύπου που αγόρασε μια καινούργια 5άρα Ε39 που κανά μήνα πρωτού πουληθεί είχε πάρει τούμπα και έσκασε ανάποδα στο δρόμο από τη νταλίκα που την έφερνε..
Επίσης είχε πλάκα η φάτσα του άλλου που ενώ είμαι σε φίλο με συνεργείο και πίνω καφέ, ανοίγει για πρώτη φορά την ταπετσαρία της πόρτας γιατί έκανε κάτι νερά το ηλεκτρικό παράθυρο. Έβγαλε από μέσα μια.. πετσέτα κουζίνας με μουτζούρες που κάποιος είχε ξεχάσει μέσα ενώ το αμάξι ήταν 2 μηνών και κανείς δεν είχε βάλει χέρι για κανέναν λόγο μέχρι τότε, ολοκαίνουργιο.
ΚΟΛΛΗΤΟΣ που τον πήγα ο ίδιος να παραλάβουμε μαζί του αμάξι του, ένα 316 Ε46 καινούργιο και ήξερα ΣΙΓΟΥΡΑ αν το έχει χτυπήσει ή όχι, όταν ήρθε η ώρα να το πουλήσει του βρήκαν στόκο στο φτερό και στο καπό. Τα πήρε στο κρανίο, άρχισε να απειλεί θεούς και δαίμονες, ήταν τόσο σίγουρος ότι το αμάξι δεν έχει χτυπήσει που επέμενε να το ξήσουν αλλά αν είχαν άδικο τελικά να το αγοράσουν. Τελικά βρήκαν στόκο και σε άλλα σημεια

Αν εγώ έχω δει αυτά χωρίς να έχω σχέση επαγγελματικά με το χώρο (=περιορισμένες εμπειρίες), φαντάσου τι γίνεται...
τα εχω δει και εγω αυτα....


Παντως το πρωτο Ε39 που πατησε το ποδαρι στην ελλαδα...ηταν το δικο μου.....!!!(λες να εχει φαει τουμπα..???χαχαα)
Απάντηση με παράθεση
  #118  
Παλιά 09-12-09, 19:45
Το avatar του χρήστη konc
konc Ο χρήστης konc δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-10-2005
Μηνύματα: 1.587
konc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από saikoE39 Εμφάνιση μηνυμάτων
τα εχω δει και εγω αυτα....


Παντως το πρωτο Ε39 που πατησε το ποδαρι στην ελλαδα...ηταν το δικο μου.....!!!(λες να εχει φαει τουμπα..???χαχαα)
Όχι, ήταν μπλε σκούρο και κάπου έχω ακόμα την πινακίδα, δεν ξέρεις ποτέ!
Απάντηση με παράθεση
  #119  
Παλιά 09-12-09, 20:09
Το avatar του χρήστη gyiama
gyiama Ο χρήστης gyiama δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-01-2007
Μηνύματα: 1.247
gyiama has a spectacular aura aboutgyiama has a spectacular aura about
γιατι ρε παιδια σας ειπε κανεις οτι ΟΛΑ τα αυτοκινητα βγαινουν απ την γραμμη παραγωγης αγρατζουνιστα?????εννοειται οτι εχουν αλλα μικρα σημαδια αλλα λακουβακια αλλα ολοκληρες σοβαρες ζημιες!!!!!ολα αυτα επισκευαζονται στο ιδιο το εργοστασιο και φευγουν κανονικα στις αντιπροσωπειες!!!!ξερω συγκεκριμενο ατομο το οποιο κανει θαυματα σε μικροβαθουλωματα και χοντρα βαθουλωματα σε αυτοκινητα ,το οποιο ατομο δουλευε στην audi για 15 χρονια + αλλα 10 στην seat και η δουλεια του ηταν αυτη ακριβως!!!! να διορθωνει τις ζημιες στα αυτοκινητα που εβγαιναν απ τη γραμμη παραγωγης!!!!!!!!!
__________________
Το πάθος
Το λάθος
Και οι γυναίκες
Πληρώνονται!!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη gyiama : 09-12-09 στις 20:11
Απάντηση με παράθεση
  #120  
Παλιά 09-12-09, 20:17
thomelef Ο χρήστης thomelef δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-08-2008
Μηνύματα: 1.056
thomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gyiama Εμφάνιση μηνυμάτων
ξερω συγκεκριμενο ατομο το οποιο κανει θαυματα σε μικροβαθουλωματα και χοντρα βαθουλωματα σε αυτοκινητα ,το οποιο ατομο δουλευε στην audi για 15 χρονια + αλλα 10 στην seat και η δουλεια του ηταν αυτη ακριβως!!!! να διορθωνει τις ζημιες στα αυτοκινητα που εβγαιναν απ τη γραμμη παραγωγης!!!!!!!!!

πολύ ενδιαφέρον...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 16:19.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.