Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά Z > Σειρά Z - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 17-08-09, 14:18
konstantinosz4s23i Ο χρήστης konstantinosz4s23i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-08-2009
Μηνύματα: 146
konstantinosz4s23i is an unknown quantity at this point
δεν ανεφερα πουθενα κατι τετοιο..το αντιθετο μαλλον..ειπα οτι εχει καταπληκτικο τραβηγμα απο χαμηλα..σαν να οδηγω light turbo μοτερ..και το μοτερ εχει καταπληκτικο ηχο..το straight 6 δεν παιζεται..δεν ειχα ξαναοδηγησει κατι τετοιο..η δυναμη του με υπερκαλυπτει..απλα πληροφοριακα και μονο ηθελα να μου λυθουν αποριες για το αν ειναι si μοτερ που οντως ειναι και γιατι τα valvetronic δεν βελτιωνονται πολυ..απλα θα ηθελα να γνωριζω τι και αν παιρνει αυτο το μοτερ ωστε να ξερω 5-10 πραγματα..δεν γνωριζα πολλα για αυτα τα μοτερ..ειμαι καινουριος στην bmw και θα μεινω γιατι οπως ανεφερα τετοια αισθηση οδηγησης τιμονι-κιβωτιο-φρενα ειναι καταπληκτικα..δνε υπαρχει περιπτωση να το αναβαθμισω στο αμεσο μελλον γιατι οντως εχω παθει πλακα με την λειτουργια του μοτερ..και ειμαι ακομη στο στρωσιμο..!!
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 17-08-09, 14:23
konstantinosz4s23i Ο χρήστης konstantinosz4s23i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-08-2009
Μηνύματα: 146
konstantinosz4s23i is an unknown quantity at this point
πιστευω οτι ο καθενας θα ηθελε να γνωριζει και να μαθει για κατι εντελως καινουριο οπως ειναι για μενα η z4..σωστα??παιδια γνωριζει κανεις αν και ποτε γινεται συναντηση μελων z4??
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 17-08-09, 15:51
BILL VUZAS Ο χρήστης BILL VUZAS δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-03-2009
Μηνύματα: 371
BILL VUZAS will become famous soon enoughBILL VUZAS will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από konstantinosz4s23i Εμφάνιση μηνυμάτων
αισθηση οδηγησης τιμονι-κιβωτιο-φρενα ειναι καταπληκτικα..δνε υπαρχει περιπτωση να το αναβαθμισω στο αμεσο μελλον γιατι οντως εχω παθει πλακα με την λειτουργια του μοτερ..και ειμαι ακομη στο στρωσιμο..!!

Τέτοια,τέτοια να ακούω μέχρι να το παραλάβω και'γω!
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 17-08-09, 21:37
konstantinosz4s23i Ο χρήστης konstantinosz4s23i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-08-2009
Μηνύματα: 146
konstantinosz4s23i is an unknown quantity at this point
φιλε πραγματικα θα παθεις πλακα!!! το μοτερ σου δινει την αισθηση οτι εχεις δυναμη απο τισ 500 στροφες!!!πλαισιο τανκ!!!δεν το περιμενα τοσο στιβαρο..ειναι πραγματικα απιστευτο..το εχω στα χερια μου 4 μερες και δεν θελω να κατεβω..ειμαι ολο βολτες..και απο εμφανιση τραβαει ολα τα βλεμματα πανω της..ειμαι πραγματικα ερωτευμενος με την z4..δεν μπορω να ηρεμησω..μολις την οδηγησεις θα καταλαβεις γιατι εχω τρελλαθει και εχω κολλησει μαζι της..
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 18-08-09, 09:38
yodas Ο χρήστης yodas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-04-2009
Μηνύματα: 327
yodas will become famous soon enough
Πολύ ωραίο το συναίσθημα να παίρνεις το καινούργιο σου παιχνίδι και να γίνεσαι αμέσως παιδί. Πίο πολύ από όλα σε αυτό το thread χαίρομαι τον ενθουσιασμό σου για το νέο σου απόκτημα. Εγώ πάντως παρότι το έχω 3 μήνες, ακόμα το κοιτάζω από το μπαλκόνι και το χαϊδεύω κάθε βράδυ που γυρνάμε μαζί σπίτι. Καλοτάξιδο να είναι και από βελτιώσεις θα χορτάσεις...απλά να έχεις υπομονή να βγουν σωστά και δοκιμασμένα πράγματα.
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 18-08-09, 17:59
konstantinosz4s23i Ο χρήστης konstantinosz4s23i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-08-2009
Μηνύματα: 146
konstantinosz4s23i is an unknown quantity at this point
καλοταξιδα να ειναι και να τα χαιρομαστε..η αληθεια ειναι οτι κανενα αλλο αυτοκινητο που ειχα δεν με εκανε να νοιθω ετσι!!! η αισθηση που αποκομιζεις ειναι απιστευτη!!! ειμαι τρελλα ερωτευμενος!!
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 24-08-09, 17:13
merbeind Ο χρήστης merbeind δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-08-2009
Μηνύματα: 131
merbeind is on a distinguished road
Φιλε μου καλοταξιδο και απο μενα.Το αμαξι ειναι πανεμορφο.Οταν στρωσει το μοτερ και ανεβασεις πανω απο 4000στροφες θα καταλαβεις τι σημαινει 6κυλινδρο οπως καταλαβα και εγω αλλωστε.
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 24-08-09, 19:22
Το avatar του χρήστη fanisk
fanisk Ο χρήστης fanisk δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-10-2007
Μηνύματα: 650
fanisk has a spectacular aura aboutfanisk has a spectacular aura aboutfanisk has a spectacular aura about
Καλοταξιδο Κωνσταντινε!
__________________

Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 30-08-09, 16:23
BILL VUZAS Ο χρήστης BILL VUZAS δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-03-2009
Μηνύματα: 371
BILL VUZAS will become famous soon enoughBILL VUZAS will become famous soon enough
Παιδιά ηρθε το δικό μου Ζ4,το έχουν στην αλάνα της αντιπροσωπείας.Εντός της εβδομάδος θα το παραλάβω.Παρατήρησα ότι έχει μεγάλο ύψος το αμάξωμα από τους τροχούς,υπάρχει μεγάλο κενό στους θόλους.Έτσι πρέπει να είναι?Αυτά που βλέπω στο δρόμο δείχνουν ποιο χαμηλά.Υπάρχουν μήπως ελαστικοί τάκοι για προστασία κατά την μεταφορά που αφαιρούνται μετά?
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 18:51.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.