Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 03-11-08, 03:07
Το avatar του χρήστη michaelp900
michaelp900 Ο χρήστης michaelp900 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 24-10-2007
Μηνύματα: 534
michaelp900 is on a distinguished road
ΣΤΡΟΥΜΦ VS ΜΕΜΒΡΑΝΕΣ

Καταρχας καλησπερα στο forum
Ειπα να ξεμουδιασω τη μπεμπα απο το γκαραζ και να την βγαλω βολτα νυχτα στην ομορφη πολη μας μαζι με 2 φιλες μου.
Εμελε δυστυχως να γινει σκ@τ@.Κατεβαινοντας τη Δωδεκανησου βλεπω ενα φακο να μ κανει σινιαλο.Λεω Να τα μας!Να και τα στρουμφακια.
Στρουμφ Γεια σας
Εγω Γεια σας
Στρουμφ Αδεια,διπλωμα και ασφαλεια
Εγω Μαλιστα
Στρουμφ Εχετε μαυρες μεμβρανες στα 2 πισω τζαμια κ πισω παρμπριζ (και να βλεπεις το μπατσο να εχει κολλησει τη μουσουδα τ στο πισω τζαμι και να εχει βαλει κ το φακο)
Εγω Μαλιστα λεω εγω
Στρουμφ Εχετε καποιον στο πισω καθησμα?
Εγω Ναι,εχω μια φιλη μου
Στρουμφ Εγω θα σε γραψω
Εγω Καλα,πλακα μ κανετε?Εχω παρει 3 χαρτια απο εκει π τα εβαλα,στο κτεο περνανε κ εχω και εντυπο του υπουργειου μεταφορων
Στρουμφ Αφηστε τι λενε αφτοι!Ο Κ.Ο.Κ τι γραφει
Εγω Γιατι το Κ.Ο.Κ (suck my co*k επρεπε να του πω αλλα τεσπα) ποιος τον βγαζει?Δειξτε μου το Κ.Ο.Κ να δω που το γραφει.Παζει φαση να εχετε τον παλιο.
Στρουμφ Μισω λεπτο να παρω το συναδερφο.Κανει και καλα οτι καλει κ μετα χτυπαει οτι εχει τηλ κ ενω γραφει αναπαντητη το σηκωνει κ ταχα μου κ καλα μιλαει.Δε βρισκει τελικα κατι ο αορατος συνδερφος του
Εγω Αφου δν εχει βρει κατι,μπορουμε να κοιταξουμε κ στο ΚΟΚ?
Στρουμφ Ναι,μισο λεπτο και βγαζει το βιβλιο.
Στρουμφ λεει στο συναδερφο Ρε πως το αναφερει στο βιβλιο μεσα?
Εγω Το εχει ως υαλοπινακες οχηματος η ανεμοθωρακες οχηματος
Τελικα τα στρουμφ λενε οτι δε βρηκανε κατι κ λεει ο ενας στον αλλο Νταξ δε το βρηκα και δε θελω να τον γραψω.
Στρουμφ Μπορω να σε γραψω και για τα σκουρα καλυματα στις πινακιδες.
Εγω Το ξερω,εδω εχετε δικιο αλλα δε τα εβαλα εγω αλλα η μητερα μου
κοκκαλο οι μπατσοι
Στρουμφ Τεσπα φυγε αλλα μη σε ξαναπετυχω
Εγω Οκ.Τοτε δε ξαναπερναω απο εδω
Στρουμφ ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ!
Εγω Επισης αλλα παω σπιτι!

Υ.Γ Εντομεταξυ ρωταει η μια η κοπελα γιατι ειναι προβλημα τα μαυρα τζαμια και το στρουμφ της λεει
Νταξ εσεις φενεστε καλα παιδια αλλα αμα μ ερθει ο ΑΛΒΑΝΟΣ με το μαυρο τζαμι κ δε ξερω ποιος ειναι πισω τι θα κανω??
Και λεω εγω τωρα ΠΡΩΤΟΝ ΓΙΑ 44389403 φορα φενεται ο ρατσισμος των μπατσακιδων
ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΑΜΑ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΟΝ ΑΛΒΑΝΟ ΟΠΟΣ ΛΕΣ,ΤΙ ΣΚ@Τ@ ΕΓΙΝΕΣ ΜΠΑΤΣΟΣ?ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΝΑ ΦΟΒΑΣΑΙ
ΣΥΓΧΑΡΗΤΙΡΙΑ!!ΜΑΣ ΦΥΛΑΝΕ ΑΤΟΜΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΧΟΥΝ ΚΟΤΣΙΑ!! (τρομαρα τους)

ΚΑΙ ΣΑΣ ΡΩΤΑΩ ΤΩΡΑ ΕΓΩ!!!!!!!!!
Ο νομος που βγηκε δε γραφει οτι επιτρεπεται να βαλεις ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ στα 3 πισω τζαμια???
Κοντεψα να τα σπασω οταν μ το ειπε.
Αν ξερει καποιος ας απαντησει η αν το εχει σε ηλεκτρονικη μορφη
Ευχαριστω και ελπιζω να μη σας κουρασα
__________________
ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΣΕ ΣΥΝΑΡΤΗΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fairytale : 13-07-09 στις 19:46
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 03-11-08, 03:18
Το avatar του χρήστη Aceman1925
Aceman1925 Ο χρήστης Aceman1925 δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 13-03-2008
Μηνύματα: 1.513
Aceman1925 has a spectacular aura aboutAceman1925 has a spectacular aura about
Λοιπον εχει γινει θεμα με τα φιμε.Υπαρχουν και εδω αν ψαξεις αναφορες για το τι λεει ο κοκ.

Το θεμα ειναι οτι ΑΝ θελει θα σε γραψει.ΤΕΛΟΣ.Εμενα προχτες γραψανε τον ξαδερφο μου επειδη ειχε λεει βαλει στις ψιρες γαλαζιο λαμπακι!!! Απαγορευεται λεει.

Οσο για τα φιμε,αυτο που ξερω ειναι οτι απαγορευεται στα δυο μπροστινα πλαινα και μπρος πισω.
Στα πισω πλαινα μπορεις να εχεις.
Απο κει και περα μπορουν να μπουν στα μπροστινα μονο αν εχεις την διαταγη του υπουργειου μαζι σου(υπαρχει στο φορουμ σκαναρισμενη αν ψαξεις) και χαρτι οτι τειρει τους νομους και κανονισμους και οτι περναει απο κτεο.
__________________
Αν θέλεις να μην σε ξεχνούν γράφε πράγματα τα οποία αξίζει να διαβάζει κανείς
ή κάνε πράγματα για τα οποία αξίζουν τόσο ώστε να γράψει γι αυτά κάποιος άλλος.

Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 03-11-08, 08:17
335i.e92 Ο χρήστης 335i.e92 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 13-06-2008
Μηνύματα: 19
335i.e92 is on a distinguished road
Απαγορεύονται
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 03-11-08, 08:34
Το avatar του χρήστη daglas
daglas Ο χρήστης daglas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-03-2007
Μηνύματα: 591
daglas is on a distinguished road
Ηθελα να ανοιξω & εγω το θρεντ , Ο νομος για τα Φιμε εχει Αλλαξει πλεον Απο 1 οκτωβριου , Στα Μπροστινα πλαινα Απαγορευεται Ρητα , οσο & ανοιχτο φιμε να ειναι , Δεν δινεται βεβαιωση απο την εταιρεια που τα τοποθετει . Σε γραφει εαν θελει οτι & χαρτια να εχεις μαζι σου . Πλεον μπορεις να τοποθετησεις νομιμα μονο στα πισω τζαμια & στο τζαμι του πορτπαγκαζ !
__________________

Ελεύθερος δεν είναι όποιος κάνει ότι θέλει, αλλά όποιος ξέρει τι θέλει.
Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του , ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 03-11-08, 08:38
Snoopy Ο χρήστης Snoopy δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 17-07-2006
Μηνύματα: 2.651
Snoopy has a spectacular aura aboutSnoopy has a spectacular aura aboutSnoopy has a spectacular aura about
Εντάξει, θα βγάλω τότε τα δύο μπροστινά.
Ετσι και αλλιώς τα ναρκωτικά, τα όπλα και τους Αλβανούς τα μεταφέρω στο πίσω κάθισμα.
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 03-11-08, 11:30
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από michaelp900 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καταρχας καλησπερα στο forum
Ειπα να ξεμουδιασω τη μπεμπα απο το γκαραζ και να την βγαλω βολτα νυχτα στην ομορφη πολη μας μαζι με 2 φιλες μου.
Εμελε δυστυχως να γινει σκ@τ@.Κατεβαινοντας τη Δωδεκανησου βλεπω ενα φακο να μ κανει σινιαλο.Λεω Να τα μας!Να και τα στρουμφακια.
Στρουμφ Γεια σας
Εγω Γεια σας
Στρουμφ Αδεια,διπλωμα και ασφαλεια
Εγω Μαλιστα
Στρουμφ Εχετε μαυρες μεμβρανες στα 2 πισω τζαμια κ πισω παρμπριζ (και να βλεπεις το μπατσο να εχει κολλησει τη μουσουδα τ στο πισω τζαμι και να εχει βαλει κ το φακο)
Εγω Μαλιστα λεω εγω
Στρουμφ Εχετε καποιον στο πισω καθησμα?
Εγω Ναι,εχω μια φιλη μου
Στρουμφ Εγω θα σε γραψω
Εγω Καλα,πλακα μ κανετε?Εχω παρει 3 χαρτια απο εκει π τα εβαλα,στο κτεο περνανε κ εχω και εντυπο του υπουργειου μεταφορων
Στρουμφ Αφηστε τι λενε αφτοι!Ο Κ.Ο.Κ τι γραφει
Εγω Γιατι το Κ.Ο.Κ (suck my co*k επρεπε να του πω αλλα τεσπα) ποιος τον βγαζει?Δειξτε μου το Κ.Ο.Κ να δω που το γραφει.Παζει φαση να εχετε τον παλιο.
Στρουμφ Μισω λεπτο να παρω το συναδερφο.Κανει και καλα οτι καλει κ μετα χτυπαει οτι εχει τηλ κ ενω γραφει αναπαντητη το σηκωνει κ ταχα μου κ καλα μιλαει.Δε βρισκει τελικα κατι ο αορατος συνδερφος του
Εγω Αφου δν εχει βρει κατι,μπορουμε να κοιταξουμε κ στο ΚΟΚ?
Στρουμφ Ναι,μισο λεπτο και βγαζει το βιβλιο.
Στρουμφ λεει στο συναδερφο Ρε πως το αναφερει στο βιβλιο μεσα?
Εγω Το εχει ως υαλοπινακες οχηματος η ανεμοθωρακες οχηματος
Τελικα τα στρουμφ λενε οτι δε βρηκανε κατι κ λεει ο ενας στον αλλο Νταξ δε το βρηκα και δε θελω να τον γραψω.
Στρουμφ Μπορω να σε γραψω και για τα σκουρα καλυματα στις πινακιδες.
Εγω Το ξερω,εδω εχετε δικιο αλλα δε τα εβαλα εγω αλλα η μητερα μου
κοκκαλο οι μπατσοι
Στρουμφ Τεσπα φυγε αλλα μη σε ξαναπετυχω
Εγω Οκ.Τοτε δε ξαναπερναω απο εδω
Στρουμφ ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ!
Εγω Επισης αλλα παω σπιτι!

Υ.Γ Εντομεταξυ ρωταει η μια η κοπελα γιατι ειναι προβλημα τα μαυρα τζαμια και το στρουμφ της λεει
Νταξ εσεις φενεστε καλα παιδια αλλα αμα μ ερθει ο ΑΛΒΑΝΟΣ με το μαυρο τζαμι κ δε ξερω ποιος ειναι πισω τι θα κανω??
Και λεω εγω τωρα ΠΡΩΤΟΝ ΓΙΑ 44389403 φορα φενεται ο ρατσισμος των μπατσακιδων
ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΑΜΑ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΟΝ ΑΛΒΑΝΟ ΟΠΟΣ ΛΕΣ,ΤΙ ΣΚ@Τ@ ΕΓΙΝΕΣ ΜΠΑΤΣΟΣ?ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΝΑ ΦΟΒΑΣΑΙ
ΣΥΓΧΑΡΗΤΙΡΙΑ!!ΜΑΣ ΦΥΛΑΝΕ ΑΤΟΜΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΧΟΥΝ ΚΟΤΣΙΑ!! (τρομαρα τους)

ΚΑΙ ΣΑΣ ΡΩΤΑΩ ΤΩΡΑ ΕΓΩ!!!!!!!!!
Ο νομος που βγηκε δε γραφει οτι επιτρεπεται να βαλεις ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ στα 3 πισω τζαμια???
Κοντεψα να τα σπασω οταν μ το ειπε.
Αν ξερει καποιος ας απαντησει η αν το εχει σε ηλεκτρονικη μορφη
Ευχαριστω και ελπιζω να μη σας κουρασα
Στα δύο πίσω επιτρέπεται αν το όχημα έχει δεξί καθρέφτη, στα εμπρός επιτρέπεται αν έχεις κάποια δερματική πάθηση, και στις δύο περιπτώσεις .

Φίλε μου εσύ δηλαδή θεωρείς ότι ο άλλος έχει @@ και είναι μάγκας αν δεν ξέρει τι μπορεί να αντιμετωπίσει;

Δλδ αν έχει ΚΑΤΑΜΑΥΡΑ τζάμια και περίστροφο ο άλλος πρέπει να σου έρθει ευγενικά και ωραία και να σου πει το και το;




Και αυτοί άνθρωποι είναι και σαν άνθρωποι θα συμπεριφέρονται.

Εγώ υπήρχε ένα καιρό που ήμουν ΚΑΡΑΠΑΡΑΝΟΜΟΣ (μοτέρ, ΚΤΕΟ, καυσαέρια, πυροσβεστήρες, ο μισός ΚΟΚ), τα βλέπει αυτά δυο φορές που με σταμάτησαν. Σε διάστημα 4 ημερών αυτά. Μίλησα ήρεμα και ωραία και την γλύτωσα (*μάλλον παραδειγματίστηκα γιατί το 99% των εκκρεμοτήτων το τακτοποίησα).

Εγώ αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω (δεν απευθύνομαι μόνο σε εσένα) είναι γιατί όταν μας γράφουν είναι μ@λ@κ@ς και όταν την σκαπουλάρουμε πάλι εμείς είμαστε οι μάγκες και ΠΑΛΙ αυτοί οι μ@λ@κ@ς.


Εσύ που δεν φοβάσαι τον Αλβανό (*ή το κάθε κατακάθι που ίσως συναντήσεις) γιατί δεν πήγες στην Αστυνομία; Να μας φυλάς εσύ ρε φίλε ο ατρόμητος, και όχι να κατακρίνεις τους άλλους.
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 03-11-08, 15:29
Το avatar του χρήστη kacey
kacey Ο χρήστης kacey δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-07-2004
Μηνύματα: 962
kacey is a jewel in the roughkacey is a jewel in the roughkacey is a jewel in the rough
Μαλακες ειναι επειδη αντι να ξερουν την δουλεια τους και να σε γραψουν για αυτα που οντως εισαι παρανομος (και εκει να κανουν μοκο ολοι), δεν εχουν ιδεα τι τους γινεται και κοιτανε να πιαστουν απο οποια παπαρια βρουν (ΕΝΩ δεν ξερουν τι τους γινεται) για να πουλησουν υφακι. Οπως στην παραπανω περιπτωση. Και αυτο επειδη ειναι κακοι δημοσιοι υπαλληλοι που αποτυγχανοντας να γινουν ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ, εγιναν ΤΡΟΧΑΙΟΙ (=νομιζουν οτι τους εδωσαν καποια σημαντικοι εξουσια) και για αυτο συμπεριφερονται σαν ΜΠΑΤΣΟΙ...

Απλο δεν ειναι?
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 03-11-08, 16:02
Το avatar του χρήστη spirosg
spirosg Ο χρήστης spirosg δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-02-2006
Μηνύματα: 598
spirosg will become famous soon enoughspirosg will become famous soon enough
Eγώ θα διαφωνήσω περι κατάχρησης εξουσίας, πούλημα μούρης κλπ γιατι τελευταίο καιρό έχω γίνει μάρτυρας σε πολλά παραδείγματα οπου ο πολίτης έκανε την π@π@ριά του και ο αστυνομικός ουσιαστικά του την χάρισε αντί να τον σκίσει βάση νόμου.
Εγώ π.χ. την προηγούμενη Κυριακή το πρωί βγήκα απο τη γέφυρα Σταυρού με 140 περίπου (8 το πρωί, άδειος δρόμος και τεράστια ευθεία) και με σταμάτησαν σε μπλόκο. Όριο 70 και γώ είχα 143. Μπορούσε να με ΣΚΙΣΕΙ αν δεν κάνω λάθος...αντ' αυτού μου την είπε σε χαλαρούς ρυθμούς, και επειδή είδε πως κατάλαβα οτι έκανα μ@λ@κία...μου την ΧΑΡΙΣΕ γράφοντας με για 84 χλμ, κοινώς κλήση 20 ευρώ.
Αυτόν τον θεωρείς μπάτσο ή αστυνομικό? (εγώ προσωπικά τον θεωρω ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ)
Σε αυτή την περίπτωση είμαι εγώ ο μάγκας που τη γλίτωσα ή εκείνος ο "εντάξει τύπος" που δεν βγήκε για να πουλήσει μούρη αλλα για να κάνει τη δουλειά του? (κατ' εμέ εγώ έκανα την μ@λ@κία και εκείνος μου έδειξε πόσο μάγκας είναι, που αντί να μου πάρει πινακίδες και δίπλωμα και να μου ρίξει κάνα βαρβάτο πρόστιμο, με έκραξε ελαφρώς, με άφησε να πιστέψω οτι όντως θα μου κόψει την κλήση ώς είχε.... και μετά μου τη χάρισε).

Μην γίνεστε λοιπόν επικριτές του συνόλου γιατί δεν είναι όλοι το ίδιο.
__________________
drugstore-onlinecatalog.com
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 03-11-08, 16:14
Το avatar του χρήστη MiSSLiTTleDeVil
MiSSLiTTleDeVil Ο χρήστης MiSSLiTTleDeVil δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-06-2007
Μηνύματα: 223
MiSSLiTTleDeVil is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από spirosg Εμφάνιση μηνυμάτων
Eγώ θα διαφωνήσω περι κατάχρησης εξουσίας, πούλημα μούρης κλπ γιατι τελευταίο καιρό έχω γίνει μάρτυρας σε πολλά παραδείγματα οπου ο πολίτης έκανε την π@π@ριά του και ο αστυνομικός ουσιαστικά του την χάρισε αντί να τον σκίσει βάση νόμου.
Εγώ π.χ. την προηγούμενη Κυριακή το πρωί βγήκα απο τη γέφυρα Σταυρού με 140 περίπου (8 το πρωί, άδειος δρόμος και τεράστια ευθεία) και με σταμάτησαν σε μπλόκο. Όριο 70 και γώ είχα 143. Μπορούσε να με ΣΚΙΣΕΙ αν δεν κάνω λάθος...αντ' αυτού μου την είπε σε χαλαρούς ρυθμούς, και επειδή είδε πως κατάλαβα οτι έκανα μ@λ@κία...μου την ΧΑΡΙΣΕ γράφοντας με για 84 χλμ, κοινώς κλήση 20 ευρώ.
Αυτόν τον θεωρείς μπάτσο ή αστυνομικό? (εγώ προσωπικά τον θεωρω ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ)
Σε αυτή την περίπτωση είμαι εγώ ο μάγκας που τη γλίτωσα ή εκείνος ο "εντάξει τύπος" που δεν βγήκε για να πουλήσει μούρη αλλα για να κάνει τη δουλειά του? (κατ' εμέ εγώ έκανα την μ@λ@κία και εκείνος μου έδειξε πόσο μάγκας είναι, που αντί να μου πάρει πινακίδες και δίπλωμα και να μου ρίξει κάνα βαρβάτο πρόστιμο, με έκραξε ελαφρώς, με άφησε να πιστέψω οτι όντως θα μου κόψει την κλήση ώς είχε.... και μετά μου τη χάρισε).

Μην γίνεστε λοιπόν επικριτές του συνόλου γιατί δεν είναι όλοι το ίδιο.

+1
Συμφωνω απολυτα!
Στο κατω κατω υποχρεωμενοι ειμαστε να τους "υπακουμε".
__________________
Σ' αυτόν τον κόσμο που μόνη μου ζω
δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις..
♪♪♪
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 03-11-08, 16:20
BILL007 Ο χρήστης BILL007 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-12-2006
Μηνύματα: 3.956
BILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Snoopy Εμφάνιση μηνυμάτων
Εντάξει, θα βγάλω τότε τα δύο μπροστινά.
Ετσι και αλλιώς τα ναρκωτικά, τα όπλα και τους Αλβανούς τα μεταφέρω στο πίσω κάθισμα.
χαχαχαχααχχαχαχααχ!!!!!!!! Να΄σε καλά με έκανες και γέλασα...χαχαχαχαΧΑ!!!!!!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 20:07.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.