Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικά Θέματα BMW > Περιποίηση

Περιποίηση Όλα τα θέματα που έχουν σχέση με την περιποίηση του αυτοκινήτου (πλύσιμο, γυάλισμα, κέρωμα, αλοιφές κλπ)

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 01-02-12, 19:13
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από P.S Εμφάνιση μηνυμάτων
Σε ευχαριστω Σπυρο μου!!


Σε ευχαριστω Στεφανε.
Ηδη εχει γινει σε ενα αυτ/το το συγκεκριμενο προιον με μεγαλη επιτυχια φιλε Στεφανε...οπως επισης εγινε και ενα BMW απο το club εξολοκληρου με Swissvax και στο τελος της εργασιας κερωθηκε με το κερι Blau-Weiss που ειναι ειδικα για βαφες BMW.!!
Μου το έκανε πολύ πρόσφατα γνωστότατος ταπετσέρης που εξειδικεύεται σε ΒΜW σε συνδυασμό με εντικατάσταση δερμάτινου τμήματος στο κάθισμα οδηγού, αντικατάσταση αφρολέξ αλλά και καθαρισμός-ματάρισμα στα καθίσματα
Δεν ξέρω εαν χρησιμοποίησε της Swissvax, πάντως το αποτέλεσμα είναι σαν καινούρια τα δερματα
Βέβαια επειδή σιγά σιγά θα αρχίσει να ξαναγυαλίζει το δέρμα καλό είναι να δω το τι κάνει αυτό το πραγματάκι που πουλάς...
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 02-02-12, 15:21
Το avatar του χρήστη P.S
P.S Ο χρήστης P.S δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-11-2010
Μηνύματα: 224
P.S is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stef Εμφάνιση μηνυμάτων
Μου το έκανε πολύ πρόσφατα γνωστότατος ταπετσέρης που εξειδικεύεται σε ΒΜW σε συνδυασμό με εντικατάσταση δερμάτινου τμήματος στο κάθισμα οδηγού, αντικατάσταση αφρολέξ αλλά και καθαρισμός-ματάρισμα στα καθίσματα
Δεν ξέρω εαν χρησιμοποίησε της Swissvax, πάντως το αποτέλεσμα είναι σαν καινούρια τα δερματα
Βέβαια επειδή σιγά σιγά θα αρχίσει να ξαναγυαλίζει το δέρμα καλό είναι να δω το τι κάνει αυτό το πραγματάκι που πουλάς...
Φιλε Στεφανε της Swissvax για να κρατησει ενα χρονο θα πρεπει να περασεις δυο υλικα...αν περασεις μονο το ματ ή μονο το γυαλιστερο θα κρατησει λιγοτερο.
Και στις δυο περιπτωσεις μπορεις ομως να το ξαναπερασεις οταν τελειωσει η διαρκεια του και να ξαναγινει οπως ηταν αρχικα!!
Και στις δυο περιπτωσεις μπορεις να τα εφαρμοσεις και μονος σου τα υλικα και να εχεις το επιθυμητο αποτελεσμα αρκει να ακολουθησεις πιστα της οδηγιες εφαρμογης τους!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη P.S : 02-02-12 στις 15:24
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 03-02-12, 07:02
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Θα με ενδιέφερε ιδιαίτερα κάτι τέτοιο με το καλύτερο δυνατό οπτικό και όχι μόνο αποτέλεσμα
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 26-03-12, 07:04
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Επειδή πολύ καιρό το συζητούσαμε, αλλά δεν μου χε δωθεί η δυνατότητα λόγω δουλειάς, χτες πήγα για καφεδάκι στον Πλάτωνα, Auto-Star. (www.auto-star.gr)
Για όσους δεν γνωρίζουν, ο Πλάτωνας είναι ο distributor της Swissvax στην Νότιο Ελλάδα και όχι μόνο..
Προιόντα της Meguiars, της Porzelack & σύντομα μιας ακόμη πασίγνωστης εταιρείας βρίσκονται στα ράφια του.
Το παιδί εξυπηρετικότατο πάντα με πολύ αγάπη και μεράκι για το detailing.
Φεύγοντας μου χάρισε έναν προβολέα HIQ αλλα και ένα pot της Swissvax με το κερί Mirage
Θα ήθελα να τον ευχαριστήσω δημόσια μιας και τέτοιες πράξεις σπανίζουν στις μέρες μας...
Μου "γυάλισε" κάτι εκεί, πιστεύω την επόμενη φορά που θα περάσω να το χτυπήσω...
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg Picture 193.jpg (118,7 KB, 19 εμφανίσεις)
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 26-03-12, 07:46
Το avatar του χρήστη sierra
sierra Ο χρήστης sierra δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-02-2009
Μηνύματα: 699
sierra will become famous soon enough
Καλές δουλειές και απο εμένα Πλάτωνα και όταν ξεμπερδέψω με το αμάξι θα σε επισκευθώ για να τα πούμε από κοντά. Να ΄σαι καλά...
__________________
Ο χειρότερος αντρας η καλύτερη γυναίκα...
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 26-03-12, 12:20
Το avatar του χρήστη P.S
P.S Ο χρήστης P.S δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-11-2010
Μηνύματα: 224
P.S is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stef Εμφάνιση μηνυμάτων
Επειδή πολύ καιρό το συζητούσαμε, αλλά δεν μου χε δωθεί η δυνατότητα λόγω δουλειάς, χτες πήγα για καφεδάκι στον Πλάτωνα, Auto-Star. (www.auto-star.gr)
Για όσους δεν γνωρίζουν, ο Πλάτωνας είναι ο distributor της Swissvax στην Νότιο Ελλάδα και όχι μόνο..
Προιόντα της Meguiars, της Porzelack & σύντομα μιας ακόμη πασίγνωστης εταιρείας βρίσκονται στα ράφια του.
Το παιδί εξυπηρετικότατο πάντα με πολύ αγάπη και μεράκι για το detailing.
Φεύγοντας μου χάρισε έναν προβολέα HIQ αλλα και ένα pot της Swissvax με το κερί Mirage
Θα ήθελα να τον ευχαριστήσω δημόσια μιας και τέτοιες πράξεις σπανίζουν στις μέρες μας...
Μου "γυάλισε" κάτι εκεί, πιστεύω την επόμενη φορά που θα περάσω να το χτυπήσω...
Φιλε Στεφανε σε Ευχαριστω για τα καλα σου λογια αλλα και για την επισκεψη σου!!!
Χαρηκα που γνωριστηκαμε και τα ειπαμε και απο κοντα!!!
Δεν εκανα τιποτα για να με ευχαριστεις ισα ισα που ειναι χαρα μου να γνωριζω ανθρωπους που αγαπουν το αυτοκινητο τους και να βοηθαω οπου και οπως μπορω!!

Υ.Σ:Το αυτοκινητο σου πραγματικα ειναι κινουμενη ΚΟΥΚΛΑ και σε ΑΨΟΓΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ πολλα ΜΠΡΑΒΟ για το μερακι σου!!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sierra Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλές δουλειές και απο εμένα Πλάτωνα και όταν ξεμπερδέψω με το αμάξι θα σε επισκευθώ για να τα πούμε από κοντά. Να ΄σαι καλά...
Σε Ευχαριστω φιλε sierra και οποτε θες και μπορεις θα χαρω να τα πουμε απο κοντα!!!
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 27-03-12, 17:40
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Πλάτωνα σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια ειλικρινά!
Αν και νομίζω υπερβάλεις λίγο, έχει ορισμένες ατέλειες ακόμη!!
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 27-03-12, 18:00
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από P.S Εμφάνιση μηνυμάτων
Υ.Σ:Το αυτοκινητο σου πραγματικα ειναι κινουμενη ΚΟΥΚΛΑ και σε ΑΨΟΓΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ πολλα ΜΠΡΑΒΟ για το μερακι σου!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stef Εμφάνιση μηνυμάτων
Πλάτωνα σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια ειλικρινά!
Αν και νομίζω υπερβάλεις λίγο, έχει ορισμένες ατέλειες ακόμη!!
Χαχαχα έχει λίγο αράχνη από κάτω από την εξάτμιση

Στέφανε, αυτοκίνητα καινούρια που πρόκειται να παραδοθούν σε πελάτη παίζει να έχουν λίγο παραπάνω ατέλειες από το δικό σου.
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 19:20.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.