Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Τεχνικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 05-07-11, 14:25
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Ραγισμένη ζάντα.

Βρήκα κάτι replica BBS CH 18" και τις έχει σε πολύ καλή τιμή.... Το θέμα όμως είναι οτι οι ζάντες έχουν δύο μικρά ραγισματάκια τα οποία μου λέει ο λαστιχάς οτι θα τις στείλει αθήνα και θα τις επισκευάσει... και μου εγγυάται οτι δέ θα έχουν θέμα μετά.. οι ζάντες είναι πολύ ελαφρές και μου αρέσουν πάρα πολύ. στη συνέχεια θα τις βάψω μόνος μου, μιάς το το κατέχω το θέμα. είναι 8.5άρες και made in taiwan. Να τις χτυπήσω? ή θα έιναι σκέτη αποτυχία?
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΕΊΝΑΙ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ, ΑΛΛΑ ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΕΣ.!!!
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 05-07-11, 14:30
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Ποσο σου ζηταει Θανο (αν επιτρεπεται)..?
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 05-07-11, 14:31
Το avatar του χρήστη M535 E28
M535 E28 Ο χρήστης M535 E28 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-05-2004
Μηνύματα: 899
M535 E28 has a spectacular aura aboutM535 E28 has a spectacular aura about
ελαφρές και ρέπλικα είναι λίγο χλωμό...από εκεί και πέρα τα ραγίσματα φτιάχνονται μια χαρά
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 05-07-11, 14:32
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από zaharias Εμφάνιση μηνυμάτων
Ποσο σου ζηταει Θανο (αν επιτρεπεται)..?
200 ΕΥΡΑ ετοιμες φίλε...!!!!!!! + 20 ευρώ το πολυ να μου πάνε χρώματα και αυτοκόλλητα...!!!!!
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 05-07-11, 14:34
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
η ζάντα είναι αυτή αλλα σε μαυρο χρώμιο. εγώ θα την κάνω έτσι όπως φαίνεται στη φωτο!!!!!
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 05-07-11, 14:39
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ThaNOS E46coupe Εμφάνιση μηνυμάτων
200 ΕΥΡΑ ετοιμες φίλε...!!!!!!! + 20 ευρώ το πολυ να μου πάνε χρώματα και αυτοκόλλητα...!!!!!
Τις ζυγισες απο περιεργεια, να δεις ακριβως? Η τιμη ειναι πολυ χαμηλη οντως.. Επειδη μπαινω απο το κιν δεν μπορω να κοιταξω ποσο παιζουν οι φθηνοτερες απο εμπαυ.. Μηπως και συμφερει με λιγα παραπανω να παρεις ρεπλικα παλι, αλλα καινουργιες..
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 05-07-11, 14:41
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ThaNOS E46coupe Εμφάνιση μηνυμάτων
Βρήκα κάτι replica BBS CH 18" και τις έχει σε πολύ καλή τιμή.... Το θέμα όμως είναι οτι οι ζάντες έχουν δύο μικρά ραγισματάκια τα οποία μου λέει ο λαστιχάς οτι θα τις στείλει αθήνα και θα τις επισκευάσει... και μου εγγυάται οτι δέ θα έχουν θέμα μετά.. οι ζάντες είναι πολύ ελαφρές και μου αρέσουν πάρα πολύ. στη συνέχεια θα τις βάψω μόνος μου, μιάς το το κατέχω το θέμα. είναι 8.5άρες και made in taiwan. Να τις χτυπήσω? ή θα έιναι σκέτη αποτυχία?
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΕΊΝΑΙ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ, ΑΛΛΑ ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΕΣ.!!!
Λεω όχι, χωρίς άλλα σχόλια..
Ακόμα και αν στις δώσει δωρεάν..
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 05-07-11, 14:46
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από zaharias Εμφάνιση μηνυμάτων
Τις ζυγισες απο περιεργεια, να δεις ακριβως? Η τιμη ειναι πολυ χαμηλη οντως.. Επειδη μπαινω απο το κιν δεν μπορω να κοιταξω ποσο παιζουν οι φθηνοτερες απο εμπαυ.. Μηπως και συμφερει με λιγα παραπανω να παρεις ρεπλικα παλι, αλλα καινουργιες..
αυτες φίλε είχαν στα 600 ευρώ που είχα ψάξει τότε που λέγαμε. είδα και με τον joseph που είχα πάει στο σπίτι του και τελικά τόσο κάνουν και εδώ...!!!!!
όσο για το βάρος τους είναι πολύ πιό ελαφρες απο τις δικες μου, τις έπιασα και το κατάλαβα αμέσως!!!! εμένα είναι θεόβαρες!!!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rapid_fast Εμφάνιση μηνυμάτων
Λεω όχι, χωρίς άλλα σχόλια..
Ακόμα και αν στις δώσει δωρεάν..
καλά...εσύ τί άλλο θα έλεγες? αφού είσαι πνέυμα αντιλογίας...!!!!!
τι μπορεί να πάθουν ρε πανάγο? έχω φάει τέτοιο σκάλωμα που τις έχω ερωτευτεί...!!!!!
άσε που θα τον βάλω να υπογράψει και χαρτί πώς ότι και να πάθουν θα είναι αυτός υπόλογος!!!!! όπότε?!!! το πολύ πολύ να του παραγγήλω καινούριες Με έκπτωση 200ευρώ!!!!
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ThaNOS E46coupe : 05-07-11 στις 14:48
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 05-07-11, 14:52
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Οι ρέπλικες δεν έχουν την αντοχή
των γνήσιων ζαντών.
Εχω δεί ουκ ολίγα παραδείγματα απο ρωγμές με απλή και φυσιολογική χρήση..
Λέω όχι, ότι και να σου υπογράψει, αν ραγίσει η ζάντα και χάσεις τον αέρα με τη
μια, και φύγεις έξω στα λιβάδια, ποιά χαρτιά και ποιά μανταλάκια...
ΟΧΙ...
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 05-07-11, 14:54
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rapid_fast Εμφάνιση μηνυμάτων
Οι ρέπλικες δεν έχουν την αντοχή
των γνήσιων ζαντών.
Εχω δεί ουκ ολίγα παραδείγματα απο ρωγμές με απλή και φυσιολογική χρήση..
Λέω όχι, ότι και να σου υπογράψει, αν ραγίσει η ζάντα και χάσεις τον αέρα με τη
μια, και φύγεις έξω στα λιβάδια, ποιά χαρτιά και ποιά μανταλάκια...
ΟΧΙ...
............
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:57.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.