Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Τεχνικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 06-07-11, 09:25
Το avatar του χρήστη ditris
ditris Ο χρήστης ditris δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-09-2010
Μηνύματα: 977
ditris is just really niceditris is just really niceditris is just really niceditris is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ThaNOS E46coupe Εμφάνιση μηνυμάτων
τοση στεναχωρια δε μου εδωσε ποτε το μοτορσπορτ. Το ξερω οτι ειναι για το καλο μου,...ευχαριστω γιατις απαντησεις οοοολους σας παιδια, θα αναμεινω προς ανευρεση της ιδανικης ζαντας....
Θάνο να σου πω κ γω τη γνώμη μου....καταλαβαίνω ότι έχεις φάει σκάλωμα απο το "μικροβιο" της ζανταλλαγής αλλά επειδή οι δικές σου είναι πολύ όμορφες κ γνήσιες κ με αντοχές...μην τις αλλάζεις.Γνώμη μου πάντα.Αντι αυτού μπορείς να μπάξεις ένα προφυλακτήρα m(βαμμένο με προβολια που ήδη εβαλες διακοπτη,σε τιμή θα σου βγει όσο επισκευασμένες οι αμφιβολου αντοχη ζαντες που θελεις) εμπρός....οπως είχα κάνει κ γω...κ το αμαξι σου θα μεταμορφωθει....το βλέμμα σου θα πέφτει συνεχως εκει κ θα ξεχασεις τη ζανταλλαγή.......ετσι τουλαχιστον θέλω να πιστεύω.....
Υ.Γ οι συνφορουμιτες εκ των οποιων πολλοι ειναι εκτος απο καλοι γνωστοι κ καλοι φίλοι σου μιλάνε γ καλο σου πρωτιστως...ασχετα αν αυτα που ακους ειναι συμφωνα με τα μη σωστα? θελω σου....οποτε μην στεναχωριεσαι!Οι φιλοι πρεπει να λενε τυην αληθεια κ μονο την αληθεια...καποτε μου ταλεγες κ συ.........
__________________

Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 06-07-11, 09:39
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ThaNOS E46coupe Εμφάνιση μηνυμάτων
τοση στεναχωρια δε μου εδωσε ποτε το μοτορσπορτ. Το ξερω οτι ειναι για το καλο μου,...ευχαριστω γιατις απαντησεις οοοολους σας παιδια, θα αναμεινω προς ανευρεση της ιδανικης ζαντας....
Πιο καλά να σε στεναχωρεί το Motorsport παρά
να κάνεις την μπαρούφα και να στεναχωρήσεις εσύ όλο το Motorport...
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 06-07-11, 14:06
Το avatar του χρήστη mike21
mike21 Ο χρήστης mike21 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-08-2009
Μηνύματα: 974
mike21 is a jewel in the roughmike21 is a jewel in the roughmike21 is a jewel in the rough
εδώ είσαι http://www.car.gr/parts/view/1392943/
μπορεί να είναι πιό ακριβές αλλά έχεις το κεφάλι σου ήσυχο,και τις παζαρέυεις κιόλας,κάτι θα κόψει
__________________
"Life is about passions. Thank you for sharing mine."
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 06-07-11, 14:20
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mike21 Εμφάνιση μηνυμάτων
εδώ είσαι http://www.car.gr/parts/view/1392943/
μπορεί να είναι πιό ακριβές αλλά έχεις το κεφάλι σου ήσυχο,και τις παζαρέυεις κιόλας,κάτι θα κόψει
Μαλλον δεν θελει να δωσει τοσα ο Θανος..

Εγω θα του ελεγα για αυτες http://www.car.gr/parts/view/1314671/ αν ειναι γνησιες, οι πισω θα ειναι 8,5 γιατι αυτο θελει απ'οτι καταλαβα, ή ασυμετρες ή 8,5αρες, τωρα πρεπει να ειναι 8αρες οι δικες του.. (αν καταλαβα καλα)
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 07-07-11, 01:30
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε, στεναχώρια σου δίνουν οι φίλοι σου, όταν σε κρατάνε από το να μην κάνεις λάθος επιλογές (που εσύ θέλεις εναγωνίως να κάνεις).

Για μένα πιο στενάχωρο είναι το ''βάλτα, πάρτες, μπάξε, δώσε, χώσε κλπ'' και μετά εσύ θα πληρώνεις το μάρμαρο (το οποιοδήποτε μάρμαρο).

Και για να ηρεμήσεις...την ιδανική ζάντα την φοράς ήδη.
εχεις δίκιο Δημητράκη!!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από makos Εμφάνιση μηνυμάτων
Θάνο να σου πω κ γω τη γνώμη μου....καταλαβαίνω ότι έχεις φάει σκάλωμα απο το "μικροβιο" της ζανταλλαγής αλλά επειδή οι δικές σου είναι πολύ όμορφες κ γνήσιες κ με αντοχές...μην τις αλλάζεις.Γνώμη μου πάντα.Αντι αυτού μπορείς να μπάξεις ένα προφυλακτήρα m(βαμμένο με προβολια που ήδη εβαλες διακοπτη,σε τιμή θα σου βγει όσο επισκευασμένες οι αμφιβολου αντοχη ζαντες που θελεις) εμπρός....οπως είχα κάνει κ γω...κ το αμαξι σου θα μεταμορφωθει....το βλέμμα σου θα πέφτει συνεχως εκει κ θα ξεχασεις τη ζανταλλαγή.......ετσι τουλαχιστον θέλω να πιστεύω.....
Υ.Γ οι συνφορουμιτες εκ των οποιων πολλοι ειναι εκτος απο καλοι γνωστοι κ καλοι φίλοι σου μιλάνε γ καλο σου πρωτιστως...ασχετα αν αυτα που ακους ειναι συμφωνα με τα μη σωστα? θελω σου....οποτε μην στεναχωριεσαι!Οι φιλοι πρεπει να λενε τυην αληθεια κ μονο την αληθεια...καποτε μου ταλεγες κ συ.........
Και εσύ Δημητράκη έχεις δίκιο...θα γίνει ο προφυλακτήρας!!!!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rapid_fast Εμφάνιση μηνυμάτων
Πιο καλά να σε στεναχωρεί το Motorsport παρά
να κάνεις την μπαρούφα και να στεναχωρήσεις εσύ όλο το Motorport...
Κ εσύ ρε πανάγο δικιο έχεις...(Μη το πάρεις απάνω σου όμως)
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mike21 Εμφάνιση μηνυμάτων
εδώ είσαι http://www.car.gr/parts/view/1392943/
μπορεί να είναι πιό ακριβές αλλά έχεις το κεφάλι σου ήσυχο,και τις παζαρέυεις κιόλας,κάτι θα κόψει
Μηχάλη αυτές είναι 19ρε φίλε, και είναι και 9.5 οι πίσω οπότε θέλουμε και λάστιχα και ρολάρισμα στα πίσω φτερά...ευχαριστώ για τον κόπο πάντως!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από zaharias Εμφάνιση μηνυμάτων
Μαλλον δεν θελει να δωσει τοσα ο Θανος..

Εγω θα του ελεγα για αυτες http://www.car.gr/parts/view/1314671/ αν ειναι γνησιες, οι πισω θα ειναι 8,5 γιατι αυτο θελει απ'οτι καταλαβα, ή ασυμετρες ή 8,5αρες, τωρα πρεπει να ειναι 8αρες οι δικες του.. (αν καταλαβα καλα)
Ζαχούλη τέτοιες έχω τώρα στο αμάξι μου αλλα παρόλα που είναι γνήσιες κάποιος Μαριόλης έχει πάρει τις 8.5άρες τις πίσω και τις έκανε τράμπα με τις μπροστινές τις δικές του.... και έτσι όλες είναι 8άρες....
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 07-07-11, 01:36
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of


απο την αλλη μερια, συμβαινουν και στις καλυτερες οικογενειες..



Αν θα επαιρνα ραγισμενη ζαντα? οχι..


Που ειναι ραγισμένη Θανε?
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 07-07-11, 01:41
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από E36 RULES!! Εμφάνιση μηνυμάτων

Που ειναι ραγισμένη Θανε?
Μάριε είναι στη μέσα πλευρά της στεφάνης σε δύο σημεία , μιάμε για ράγισμα μήκους 15 χιλιοστών απο την έξω πλευρά της στεφάνης κάθετα στη ζάντα....!!!!!!
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 07-07-11, 01:43
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
όπως αυτή
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 07-07-11, 01:45
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παδιά, ζάντες είναι, έχουν συνεχή επαφή με το οδόστρωμα και ταλαιπωρούνται ασταμάτητα από τις συνεχείς δυνάμεις που αλληλεπιδρούν από το όχημα στο οδόστρωμα και τούμπαλιν.

Να επισκευάσεις δική σου για ανάγκη το καταλαβαίνουμε.

Επειδή ακριβώς συμβαίνουν και στις πιο γερές και επώνυμες κλπ ...φαντάσου μια επισκευασμένη ρέπλικα τι περιθώρια έχει (και εσύ μαζί).

Οι ζάντες που έβαλε ο mike21 είναι για Μ3 και είναι 10''χ19 με ΕΤ20 πίσω και θα βγαίνουν 7 πόντους πιο έξω από τις υπάρχουσες...Δε νομίζω να καταφέρεις να ρολάρεις τα φτερά γιατί θα βάλεις και λάστιχο 265-275 οπότε μπορεί να φτάσεις και στο +10cm από τις μαμά...

Βρε Θάνο, πρέπει να ξοδέψεις χρήματα με το ζόρι?
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 07-07-11, 01:51
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων

Βρε Θάνο, πρέπει να ξοδέψεις χρήματα με το ζόρι?
όχι δημητράκη μου. το χρήμα το βγάζω με πολύ κόπο φίλε και με πολύ ξενύχτι ειδικά τώρα το καλοκαίρι...!!!!!! απλα τις θεώρησα "ευκαιρία" και γι αυτό έγινε η κουβέντα... ούτως ή άλλως θέλα να μπάξω καινούριο πάτωμα στο σπίτι στο χωρίο και υπάρχουν πολλες δουλειές να γίνουν εκει άν ήθελα να το σκορπίσω, αλλα ξέρεις πολύ καλά αδερφάκι μου οτι δέν είναι εποχές να την πατάμε και να πετάμε το χρήμα μας έτσι άσκοπα πρίν σκεφτούμε καλά κάθε μας κίνηση!!!!!!!!
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 04:09.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.