Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Τεχνικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 03-06-08, 10:54
Το avatar του χρήστη panagakiss
panagakiss Ο χρήστης panagakiss δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2008
Μηνύματα: 438
panagakiss is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ermis1975 Εμφάνιση μηνυμάτων
Οι τιμές που έχεις βρεί τα 2 compact είναι χαμηλές, ευκαιρία θα έλεγα, ίσως γιατί θέλουν να σπρώξουν γρήγορα τα αμάξια (δε φεύγει εύκολα) και θα είναι και οι τελείως άδειες μηπως? με τα τασια...?...
Φιλε Ερμη δε θελω να το παιξω γνωστικος γιατι δεν ειμαι.. αλλα επειδη εχω βρει πολλαcompact (ασχετο αν ηταν σχεδον ολα 316).. και οι τιμες των 1.6, με λιγα πραγματα, ξεκινουσαν στα 13000€, εχω μια αλλη θεωρια για αυτες τις αγγελιες με τα (στην ουσια) παμφθινα compact.. ειναι το παλιο του 94-98 (καπου εκει εβγαινε νομιζω) και το παρουσιαζει στην αγγελια ως "μοντελο 2003". Εγω αν απελπιστω θα παρω τηλ. να ρωτησω.. αλλα δεν το κοβω ετσι οπως το γραφει...ακομη κι αν εχει τασια, κασετοφωνο και a/c αντι για κλιμα...

By the way, πολυ ωραιο και περιποιημενο το compact σου.. το μονο που το ψιλοχαλαει ειναι τα προστατευτικα στα πλαγια και στους προφυλακτιρες που διαφερει το χρωμα αλλα και παλι πανεμορφο
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 03-06-08, 10:59
Το avatar του χρήστη panagakiss
panagakiss Ο χρήστης panagakiss δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2008
Μηνύματα: 438
panagakiss is on a distinguished road
οπ! απο βλακια μου γραφτηκε ολο εντονο. Και κατι που θελω να συμπληρωσω.. τα 2 compact που λεω ειναι διλιτρα.. και 2 αλλα διλιτρα που χω βρει στο internet εκαναν το ενα 17500 και το αλλο 21000
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 03-06-08, 11:11
ermis1975 Ο χρήστης ermis1975 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-12-2004
Μηνύματα: 773
ermis1975 will become famous soon enough
Πράγματι...πολύ λυπήθηκα που το έδωσα. Αλλά το οτι είναι "αντιεμπορικό" μου το είχαν πεί πολλοί μαντράδες! Πρέπει να βρεθεί μου λενε άτομο που να θέλει λίγα χλμ. και καινούριο...σε κατάσταση και να πληρώσει τα παραπάνω.
Αν είναι το παλίό...και λένε οτι είναι 2003! τί να πω....! Πάντως το παλιό για εμένα δεν αξίζει.. σαν εμφάνιση. Το 46ρι που είχα ήταν κουκλί!...
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 03-06-08, 11:33
Το avatar του χρήστη panagakiss
panagakiss Ο χρήστης panagakiss δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2008
Μηνύματα: 438
panagakiss is on a distinguished road
κι εμενα το e46 μ'αρεσει.. το παλιο τωρα δε θα το παιρνα με την καμια.. Παντως μου κανει εντυπωση που γραφει "11ος/2003"... αμα ειναι το παλιο εχει να φαει πολυ κραξιμο ο τυπος!
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 03-06-08, 11:49
ermis1975 Ο χρήστης ermis1975 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-12-2004
Μηνύματα: 773
ermis1975 will become famous soon enough
Ψάξτο μπας και έχει φάει κανένα τράκο. Αλλά μπορεί ο άνθρωπος να θέλει να το διώξει γρήγορα. Ξέρεις πόσο μου το έπερνε BMW με ανταλλαγή..?... Μή ρωτας!
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 03-06-08, 12:03
jimmy_316 Ο χρήστης jimmy_316 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 27-05-2008
Μηνύματα: 18
jimmy_316 is on a distinguished road
Η μοναδικη συμβουλη που μπορω να σου δωσω ειναι να τα οδηγησεις πριν πας για αγορα... Θα παρεις ολες τις απαντησεις που θες... αν θες και μια αλλη αποψη παρε μαζι σου καποιον πιο εμπειρο δικο σου ανθρωπο (οχι απαραιτητα μηχανικο) που να κατεχει καποια στοιχειωδη πραγματα...

Εδω μπλουζακι αγοραζουμε και κανουμε 10 δοκιμες μου παει? δε μου παει κλπ? οποτε κανε τη βολτα σου και θα τα δεις ολα
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 03-06-08, 13:08
Το avatar του χρήστη panagakiss
panagakiss Ο χρήστης panagakiss δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2008
Μηνύματα: 438
panagakiss is on a distinguished road
Thanks ρε παιδια.. θα δω τι θα κανω... νωριτερα επαιρνα τηλ. να ρωτησω τιμη για ενα τρομερο κοματι που εχω βρει αλλα δεν το σηκωναν.. παντως πρεπει να ειναι ακριβο το γ@μ*δ*..
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 10:08.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.