Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 19-11-04, 22:23
Το avatar του χρήστη DRIFTER
DRIFTER Ο χρήστης DRIFTER δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-05-2004
Μηνύματα: 423
DRIFTER is on a distinguished road
Με τα μπλουζάκια τι κάνουμε?

Θα ήθελα να ρωτήσω με τα μπλουζάκια που λέγαμε τι κάνουμε?
__________________
ΜΕ ΤΟ ΠΛΑΙ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΠΑΕΙ

ΣΩΤΗΡΗΣ H DRIFTER

Κάθε πλατεία και χαρά κάθε στροφή και τρέλα δώσε κλώτσο να γυρίσει το Ε30 να σβουρίσει ! ! !
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 20-11-04, 02:49
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από DRIFTER
Θα ήθελα να ρωτήσω με τα μπλουζάκια που λέγαμε τι κάνουμε?
Προς το παρων υπομονη,αλλα εχω μαθει οτι εχει παραγγελθει το πρωτοτυπο για να δουμε αν θα το εγκρινουμε η θα το απορριψουμε
ή
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 20-11-04, 13:29
Το avatar του χρήστη e30
e30 Ο χρήστης e30 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 30-07-2004
Μηνύματα: 28
e30 is on a distinguished road
Αγαπητοί συνάδελφοι.. πρεπεί να σας ενημερώσω πως έχουμε έναν τσόγλανο στο club που είναι γραφίστας και δεν είναι άλλος από τον mpowerfanatic.Αυτός λοιπόν θα μπορούσε να βοηθήσει πάρα πολύ για το τ-shirt. Εχω δει μια πρόχειρη δουλίτσα του και έχω πάθει πλάκα γι αυτό τον καλώ δημόσια να φτιάξει κάτι! δεν είναι κακό να προτείνουμε όλοι ιδέες κι ας έχει γίνει ήδη η παραγγελία.

Εγώ θα πρότεινα στο πίσω μέρος να χει το username του καθενώς με κάποια ομορφούλα γραμματοσειρά και για όσους θέλουν το avatar τους. Για μπροστά θα ήθελα στο στήθος τη διεύθυνση του site και ένα σήμα της bmw από κάτω. Όλα αυτά βέβαια σε μαύρο μπλουζάκι.


(προς θεού αντμινς δεν θέλω να αντιπαρατεθώ μαζί σας.. απλές προτάσεις κάνω! να βοηθήσω θέλω. )
__________________
Δώσε κλότσο να γυρίσει το e30 να σβουρίσει...
:p :p

ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΠΟΛΥ ΣΤΟ ΓΚΑΖΙ ΕΧΩ ΑΛΗΤΕΨΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ Μ3 ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΨΕΙ

Μαύρο Μ3 φέρτε μου στο τάφο να με πάτε και με μπαντιλίκια στις στροφές να με μοιρολογάτε.
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 20-11-04, 13:34
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από e30
Αγαπητοί συνάδελφοι.. πρεπεί να σας ενημερώσω πως έχουμε έναν τσόγλανο στο club που είναι γραφίστας και δεν είναι άλλος από τον mpowerfanatic.Αυτός λοιπόν θα μπορούσε να βοηθήσει πάρα πολύ για το τ-shirt. Εχω δει μια πρόχειρη δουλίτσα του και έχω πάθει πλάκα γι αυτό τον καλώ δημόσια να φτιάξει κάτι! δεν είναι κακό να προτείνουμε όλοι ιδέες κι ας έχει γίνει ήδη η παραγγελία.

Εγώ θα πρότεινα στο πίσω μέρος να χει το username του καθενώς με κάποια ομορφούλα γραμματοσειρά και για όσους θέλουν το avatar τους. Για μπροστά θα ήθελα στο στήθος τη διεύθυνση του site και ένα σήμα της bmw από κάτω. Όλα αυτά βέβαια σε μαύρο μπλουζάκι.


(προς θεού αντμινς δεν θέλω να αντιπαρατεθώ μαζί σας.. απλές προτάσεις κάνω! να βοηθήσω θέλω. )
Ρε τομαρι δεν ειμαι γραφιστας!!!ΜΗΝ με βριζεις οπως δεν σε βριζω εγω! (ακου γραφιστας!!).Ειμαι Τεχνολογος Γραφικων Τεχνων παρακαλω!Το σχεδιο για τις μπλουζιτσες μπορουμε να το αποφασισουμε ευκολα αν ακομα ψαχνουμε αλλα και αν θελετε μπορω να βρω καμια ακρη για να τυπωθουν οι μπλουζες με μεταξοτυπια!Αν και νομιζω οτι οι admin εχουν κανει κατι για ολα αυτα...παντως για οτιδηποτε εδω ειμαστε!
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 20-11-04, 13:38
Το avatar του χρήστη e30
e30 Ο χρήστης e30 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 30-07-2004
Μηνύματα: 28
e30 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από M-POWERfanatic
Ειμαι Τεχνολογος Γραφικων Τεχνων παρακαλω!
Αρα γραφίστας!!!!!


Καλησπέρα τομάριι!!!!!!!!!!!!
__________________
Δώσε κλότσο να γυρίσει το e30 να σβουρίσει...
:p :p

ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΠΟΛΥ ΣΤΟ ΓΚΑΖΙ ΕΧΩ ΑΛΗΤΕΨΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ Μ3 ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΨΕΙ

Μαύρο Μ3 φέρτε μου στο τάφο να με πάτε και με μπαντιλίκια στις στροφές να με μοιρολογάτε.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MPOWER : 13-12-04 στις 11:05
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 20-11-04, 19:15
V@rwnos Ο χρήστης V@rwnos δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 12-09-2004
Μηνύματα: 44
V@rwnos is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από e30
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από M-POWERfanatic
Ειμαι Τεχνολογος Γραφικων Τεχνων παρακαλω!
Αρα γραφίστας!!!!!


Καλησπέρα τομάριι!!!!!!!!!!!!
Ρε Ηλεκτρολόγε μην το βρίζεις το παλικάρι,Τεχνολόγος Γραφικών Τεχνών είπε οτι είναι και όχι γραφίστας,Τομάρι Ηλεκτρολόγε!!!
__________________
Ζήσε αγάπα γέλα και μην στενοχωριέσαι για κανέναν

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MPOWER : 13-12-04 στις 11:04
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 20-11-04, 19:26
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από V@rwnos
Ρε Ηλεκτρολόγε μην το βρίζεις το παλικάρι,Τεχνολόγος Γραφικών Τεχνών είπε οτι είναι και όχι γραφίστας,Τομάρι Ηλεκτρολόγε!!!
Σωστος Βαρωνε δεν το ειχα σκεφτει!!!Ε ψιτ μαστρο Σιμο περνα απο το σπιτι να περασεις κατι μπριζες!!!
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 20-11-04, 21:18
Το avatar του χρήστη e30
e30 Ο χρήστης e30 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 30-07-2004
Μηνύματα: 28
e30 is on a distinguished road
ΕΕεεεεε μη τρελαθούμε κιώλας... εγώ τουλάχιστον έπεσα κοντά! εσείς το σκοτώσατε! ηλεκτρονικός υπολογιστηκών συστημάτων.. αμα θες θα σου επαναπρογραμματισω τον εγκέφαλο της γριάς σου για να βγάζει 210 άλογα στον τροχό... μπας και μπορέσεις να στηθείς δίπλα μου όταν βάλω το alpina.. μικρέ...
__________________
Δώσε κλότσο να γυρίσει το e30 να σβουρίσει...
:p :p

ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΠΟΛΥ ΣΤΟ ΓΚΑΖΙ ΕΧΩ ΑΛΗΤΕΨΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ Μ3 ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΨΕΙ

Μαύρο Μ3 φέρτε μου στο τάφο να με πάτε και με μπαντιλίκια στις στροφές να με μοιρολογάτε.
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 22-11-04, 08:14
Το avatar του χρήστη DRIFTER
DRIFTER Ο χρήστης DRIFTER δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-05-2004
Μηνύματα: 423
DRIFTER is on a distinguished road
Το θέμα ''μικρέ'' είναι να το κατεβάσεις κάτω αλλιώς τι να το κάνεις το μοτέρ
__________________
ΜΕ ΤΟ ΠΛΑΙ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΠΑΕΙ

ΣΩΤΗΡΗΣ H DRIFTER

Κάθε πλατεία και χαρά κάθε στροφή και τρέλα δώσε κλώτσο να γυρίσει το Ε30 να σβουρίσει ! ! !
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 13-12-04, 10:27
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Τελικα τι γινεται με τις μπλουζες?????Ειδα καποιους ακατανομαστους να φορανε καποια μπλουζακι χθες.....εμεις τιποτα???Αμα ειναι να κανονιστει ενα σχεδιο να παει ο καθενας μονος του να βγαλει στο κατω κατω....
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:03.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.