Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 31-05-09, 20:35
Το avatar του χρήστη coyote
coyote Ο χρήστης coyote δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 27-05-2009
Μηνύματα: 89
coyote is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από montoya Εμφάνιση μηνυμάτων
Το παρήγγειλα 11-4-09 περιπου και το παρέλαβα 11-5-09
Στα έξτρα ξέχασα το δερμάτινο σπορ τιμόνι
Όχι, το μαύρο δεν χρεώνεται έξτρα


Περίεργο... γιατί πήγα 10 (9 το είχε σίγουρα.... το τσέκαρα και στο φορουμ των τροχών) τροχούς
Αρα όταν πήγα εγώ το είχε γράψει ο Σφακ. στα ήδη παραγγελμένα και το είχε βγάλει από το σύστημα
Τα κόλπα της δουλειάς

Ευχαριστούμε παιδιά για τα καλά σας λόγια (topman, και εδώ γράφεις ρε.... σήμερα δε θα πήγαινες για το 130???)
Να είμαστε καλά να τα χαιρόμαστε
__________________
ΟΧΙ αλλο κάρβουνο

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/album.php?u=9617
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 31-05-09, 20:39
leyteris Ο χρήστης leyteris δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-07-2008
Μηνύματα: 366
leyteris is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από montoya Εμφάνιση μηνυμάτων
Μετά από 3 εβδομάδες "κατοχής" του εν λόγω αυτοκινήτου βρήκα τον χρόνο να γράψω τις πρώτες εντυπώσεις. Δεν θα πω κάτι διαφορετικό από όσα έχουν χιλιοειπωθεί. Το αυτοκίνητο είναι απίστευτο. Οδηγική απόλαυση. Όσο περισσότερα χιλιόμετρα (1.650 σε 18 ημέρες) κάνεις, τόσο περισσότερο το ερωτεύεσαι. Για την κατανάλωση τι να πούμε? 7lt/100 Αθήνα-Λάρισα με 140-150 χλμ/ώρα. Ο δείκτης της βενζίνης δεν έφτασε ούτε στη μέση. Όσο για την τιμή, πραγματικά απίστευτη για τα δεδομένα της BMW. 31.100€ με ηλιοροφή (και κάποια ακόμη έξτρα). Νομίζω πως όποιος είναι σε σκέψεις για αλλαγή αυτοκινήτου, πρέπει να βιαστεί, όσο υπάρχουν ακόμα αυτοκίνητα με την έκπτωση του 20% (νομίζω πως κάποια λίγα έμειναν)
Υ.Γ. Μερικές "καλλιτεχνικές" φωτογραφίες υπάρχουν στο γκαράζ μου
φιλε εγω εχω το προ facelift και καθε φορα που το οδηγω με γεμιζει συναισθηματα γιατι το αμαξι ειναι πολυ καλα στημενο.Εγω βεβαια του εχω κανει αναβαθμιση πρωτου σταδιου και επισης εχω βαλει 18αρες ζαντες με αποτελεσμα τελεια αισθηση ειδικα σε στροφες.
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 31-05-09, 20:41
Το avatar του χρήστη coyote
coyote Ο χρήστης coyote δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 27-05-2009
Μηνύματα: 89
coyote is on a distinguished road
Λοιπόν αυτό που θα κάνω τώρα ειναι να πάρω και καπελάκι Montoya γιατί πιστεύω στις κλασικές αξίες... (εχω και καπελάκι Button Bar-Honda από το άλλο αμάξι)

Montoya από περιέργεια... Εβρισκες ηλιοροφές αλλά δεν είχαν μαύρο ή σαλόνι
Γιατί εμένα μου λέγανε ότι δεν υπάρχει καμία ηλιοροφή στο σύστημα (δεν ελεγα τίποτα για το χρώμα και το σαλόνι)
__________________
ΟΧΙ αλλο κάρβουνο

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/album.php?u=9617
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 31-05-09, 20:50
Το avatar του χρήστη topmar
topmar Ο χρήστης topmar δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-04-2008
Μηνύματα: 981
topmar has a spectacular aura abouttopmar has a spectacular aura abouttopmar has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από coyote Εμφάνιση μηνυμάτων
Περίεργο... γιατί πήγα 10 (9 το είχε σίγουρα.... το τσέκαρα και στο φορουμ των τροχών) τροχούς
Αρα όταν πήγα εγώ το είχε γράψει ο Σφακ. στα ήδη παραγγελμένα και το είχε βγάλει από το σύστημα
Τα κόλπα της δουλειάς

Ευχαριστούμε παιδιά για τα καλά σας λόγια (topman, και εδώ γράφεις ρε.... σήμερα δε θα πήγαινες για το 130???)
Να είμαστε καλά να τα χαιρόμαστε
Είναι 135i (όχι 130 !!!).......πήγα, περιγραφή θα βρεις εδώ
__________________
Πρώην κάτοχος BMW E90 320d Stage 1 (217HP).... Νυν κάτοχος VW Tiguan Allspace 2.0 BiTDi 300HP (Stage 1) R-Line DSG7 7seater

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη topmar : 31-05-09 στις 20:51 Αιτία: Προσθήκη....
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 31-05-09, 20:54
Το avatar του χρήστη coyote
coyote Ο χρήστης coyote δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 27-05-2009
Μηνύματα: 89
coyote is on a distinguished road
εντάξει ρε... σου κόψαμε κάτι άλογα.... χωρίς πρόθεση

Πάνω να διαβάσω και αυριο θα εξεταστώ!!!!
__________________
ΟΧΙ αλλο κάρβουνο

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/album.php?u=9617
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 31-05-09, 21:00
Το avatar του χρήστη topmar
topmar Ο χρήστης topmar δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-04-2008
Μηνύματα: 981
topmar has a spectacular aura abouttopmar has a spectacular aura abouttopmar has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από coyote Εμφάνιση μηνυμάτων
εντάξει ρε... σου κόψαμε κάτι άλογα.... χωρίς πρόθεση

Πάνω να διαβάσω και αυριο θα εξεταστώ!!!!


.............. ...........
__________________
Πρώην κάτοχος BMW E90 320d Stage 1 (217HP).... Νυν κάτοχος VW Tiguan Allspace 2.0 BiTDi 300HP (Stage 1) R-Line DSG7 7seater
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 31-05-09, 23:09
Το avatar του χρήστη montoya
montoya Ο χρήστης montoya δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-01-2007
Μηνύματα: 1.910
montoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από coyote Εμφάνιση μηνυμάτων
Λοιπόν αυτό που θα κάνω τώρα ειναι να πάρω και καπελάκι Montoya γιατί πιστεύω στις κλασικές αξίες... (εχω και καπελάκι Button Bar-Honda από το άλλο αμάξι)

Montoya από περιέργεια... Εβρισκες ηλιοροφές αλλά δεν είχαν μαύρο ή σαλόνι
Γιατί εμένα μου λέγανε ότι δεν υπάρχει καμία ηλιοροφή στο σύστημα (δεν ελεγα τίποτα για το χρώμα και το σαλόνι)
Υπήρχαν πάρα πολλά με ηλιοροφή αλλά με μπεζ σαλόνι το οποίο δεν μου αρέσει (γούστα είναι αυτά)
Μην ακούω για Μπάτον και Brawn γιατί μου ανάβουν τα λαμπάκια Κανονικά εμείς έπρεπε να είμαστε σε αυτή την θέση. Πιστεύω πως στην Τουρκία θα κάνουμε θαύματα(BMW Sauber)
Υ.Γ. Δεν θυμάμαι την ακριβή ημερομηνία παραγγελίας. ΠΕΡΙΠΟΥ 10 με 13/4. Ίσως να ήταν από ακύρωση(δεν μου είπαν κάτι) Μου έκανε εντύπωση πως την ίδια ώρα πήρα τηλέφωνο σε πολλές (περίπου 12) αντιπροσωπίες και καμία δεν είχε τέτοιο (μαύρο μέσα-έξω και ηλιοροφή)
__________________
Από τη θέση του οδηγού.....
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 31-05-09, 23:20
Kaminia Ο χρήστης Kaminia δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 27-02-2008
Μηνύματα: 72
Kaminia is an unknown quantity at this point
Aπο προβλιματα πως πατε ?
Aκουγετε οτι τα πρωτα φαιςλιφτ της τριαρας,εβαλαν προβληματα στην Ελλαδα στα φρενα,στα κλιματηστικα και αναβη και καπιο λαμπακι βλαβης.Ισως με τις προσφορες αυτη την περιοδο υπηρχε πολυ σαβουρα για σπρωξιμο.Επησης λενε την δερματινη την βαζουν εδω ,δεν υπαρχη απο την μαμα του,μονο γνησιο δερμα στο πακετο εξλουσιβ.
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 31-05-09, 23:50
Το avatar του χρήστη montoya
montoya Ο χρήστης montoya δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-01-2007
Μηνύματα: 1.910
montoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to all
Απορώ γιατί ρωτάς. Απάντησες ήδη. Πολλά προβλήματα και ευτυχώς που έκανε αυτές τις προσφορές η BMW για να φύγει η "σαβούρα".
Υ.Γ.1 Οι ίδιες προσφορές ίσχυαν για ΟΛΑ τα μοντέλα και όχι μόνο για τις 3άρες. Προφανώς η BMW έκανε μαζικές πατάτες
Υ.Γ.2 Απ' ότι ξέρω όλες ή σχεδόν όλες οι εταιρείες έκανα ανάλογες προσφορές. Η Mercendes για παράδειγμα είχε 15% έκπτωση. Λες να είναι η χρονιά της πατάτας?
__________________
Από τη θέση του οδηγού.....
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 31-05-09, 23:54
Το avatar του χρήστη coyote
coyote Ο χρήστης coyote δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 27-05-2009
Μηνύματα: 89
coyote is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από montoya Εμφάνιση μηνυμάτων
Υπήρχαν πάρα πολλά με ηλιοροφή αλλά με μπεζ σαλόνι το οποίο δεν μου αρέσει (γούστα είναι αυτά)
Μην ακούω για Μπάτον και Brawn γιατί μου ανάβουν τα λαμπάκια Κανονικά εμείς έπρεπε να είμαστε σε αυτή την θέση. Πιστεύω πως στην Τουρκία θα κάνουμε θαύματα(BMW Sauber)
Υ.Γ. Δεν θυμάμαι την ακριβή ημερομηνία παραγγελίας. ΠΕΡΙΠΟΥ 10 με 13/4. Ίσως να ήταν από ακύρωση(δεν μου είπαν κάτι) Μου έκανε εντύπωση πως την ίδια ώρα πήρα τηλέφωνο σε πολλές (περίπου 12) αντιπροσωπίες και καμία δεν είχε τέτοιο (μαύρο μέσα-έξω και ηλιοροφή)
Δες το σε παρακαλώ γιατί εγώ μόνο 2 αμάξια βρήκα όλα όλα. Μάλλον 13./4 θα το πήρες
Για το κλιματιστικό εγώ είχα ένα πρόβλημα (έλλειπε φρέον αλλά τώρα πιστεύω ότι ειναι οκ)
__________________
ΟΧΙ αλλο κάρβουνο

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/album.php?u=9617
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 17:22.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.