Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Τα Video μας

Τα Video μας Το forum αυτό φιλοξενεί links με video που εχουν δημιουργήσει τα μέλη μας!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 26-12-10, 17:55
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
το kadettaki στο kartodromo

εκανα ενα compilation τα video που τραβηξαν τα παιδια απο την πιστα την προηγουμενη εβδομαδα...η δυναμη δεν εφτανε ουτε για πλακα..αλλα με το γκαζι στο πατωμα και με χειροφρενο συνεχεια σηκωμενο κατι εγινε...

__________________
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 26-12-10, 22:12
Το avatar του χρήστη Dr.Yamastura
Dr.Yamastura Ο χρήστης Dr.Yamastura δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-10-2010
Μηνύματα: 220
Dr.Yamastura will become famous soon enough
Πολύ δυνατός,με σωστές γραμμές,μεταφορές βάρους,χειρόφρενα.
Αν ήταν και πιο δυνατό θα έγραφες και το όνομά σου στην άσφαλτο!!
Τι λες από το νέο έτος για κανά m3 E36??
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 26-12-10, 23:05
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
βρε λίσα με δάυτο....με αυτό το αυτοκίνητο είναι αρκετά δύσκολο να κάνεις ντρίφτ. είναι αρκετά κοντό το μεταξόνιο λιγά τα κυβικά και δέν έχει πίσο κώλο για να το βοηθήσει την ώρα που θέλεις να πετάξει κωλαράκι.αλλα πρέπει να έχει πέσει ράψιμο στο διαβορικό.εεε?.. μπράβο και πάλι μπράβο νικόλα ...
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 27-12-10, 10:04
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gardelic Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολύ δυνατός,με σωστές γραμμές,μεταφορές βάρους,χειρόφρενα.
Αν ήταν και πιο δυνατό θα έγραφες και το όνομά σου στην άσφαλτο!!
Τι λες από το νέο έτος για κανά m3 E36??
χρηστο σε ευχαριστω....ειναι υπο σκεψιν αυτο το τελευταιο...m3 e36 η nissan 200sx sr20det...ιδου η απορια...i need power!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 27-12-10, 13:15
Το avatar του χρήστη Dr.Yamastura
Dr.Yamastura Ο χρήστης Dr.Yamastura δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-10-2010
Μηνύματα: 220
Dr.Yamastura will become famous soon enough
Μες στο μυαλό μου είσαι;;
Το ίδιο σκέφτομαι και εγώ,αλλά το 200άρι θα είναι μεγαλύτερος μπελας νομιζω,αλλά πιο ντριφτάδικο
σαν αμάξι.
__________________
UP YOURS!!
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 27-12-10, 14:06
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Εισαι απολαυστικός...
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 27-12-10, 15:58
Το avatar του χρήστη MIKEN636
MIKEN636 Ο χρήστης MIKEN636 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-12-2008
Μηνύματα: 116
MIKEN636 is on a distinguished road
give him power.αδικειται ο ανθρωπος...φιλε παιρνεις αξια το τιτλο του δικαστη μεσα στη πιστα.
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 27-12-10, 16:16
Το avatar του χρήστη kloukakis
kloukakis Ο χρήστης kloukakis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-05-2009
Μηνύματα: 796
kloukakis has a spectacular aura aboutkloukakis has a spectacular aura about
Είναι κότα ρε, δεν παίρνει δυνατό αμάξι.....

Έχει μαλιάσει η γλώσσα μου
__________________
Όποιος βιάζεται... φτάνει πιο γρήγορα...
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 27-12-10, 17:08
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gardelic Εμφάνιση μηνυμάτων
Μες στο μυαλό μου είσαι;;
Το ίδιο σκέφτομαι και εγώ,αλλά το 200άρι θα είναι μεγαλύτερος μπελας νομιζω,αλλά πιο ντριφτάδικο
σαν αμάξι.
Aυτο σηκωνει πολυ συζητηση σε καφετερια....εχω οδηγησει και τα 2 σε 200 αλογα(bmw 328-200sx1.8 ΦΠΕ) και σε 300+ αλογα(bmw m3-200sx SR20με αλλη τουρμπινα+περιφερειακα) και κατεληξα να παρω BMW για εμφανισιακους λογους τοτε(αθλιο το 200ςχ ειδικα μεσα!).Το 200ςχ ακομη και ''μαμα'' δεν στεκοταν στο δρομο,ντριφταριζε πανευκολα αρκει να συνηθιζες το νεκρο τιμονι και τη σχετικα ψηλη θεση οδηγησης που εφερνε και το τιμονι μες στα ποδια μου.Τα εξ ανατολης αυτοκινητα εκεινης της εποχης δεν φημιζονταν για το κρατημα τους(εξου και η ευκολια πλαγιολισθησης) παρα μονο μετα το 2000 αρχισαν να στεκονται αξιοπρεπως.Την ιδια εποχη η bmw εδρεπε δαφνες σε πιστες ανα τον κοσμο και ξεχωριζε για το κρατημα της.Αυτο ειναι ''μειονεκτημα'' τη σημερον ημερα που εμεις τα θελουμε για να ντριφταρουμε χωρις απαραιτητα να'χουμε και 500αλογα για να γυρναει με ευκολια.Αυτο ειναι και το πλεονεκτημα το Νισσαν ως drift car....Πανω σε αυτο το σκεπτικο λοιπον κι εγω εχω ενα 328 που προσπαθω να του ''χαλασω'' την προσφυση ωστε να ντριφταρει πιο ευκολα με τα 200 αλογα του και τα 1400 κιλα του δινοντας καμπερ,αποκλισεις κοντο βημα και φυτιλια 16αρια(συντομα και γδυσιμο)...Το 200ςχ δεν χρειαζεται τιποτα απ'ολα αυτα και εχει και λιγοτερο βαρος.Με μια καλη αναρτηση μπαινεις στη πιστα ετοιμος για δραση.Απ'την αλλη αξιοπιστα μεν και τα 2 με το BMW να'ναι πιο ανθεκτικο σε σκληρη χρηση,ειδικα στο μοτερ+μεταδοση ενω δεν θα'λεγα οτι καποιο απ'τα 2 εχει φθηνοτερα ανταλλακτικα(σε περιπτωσεις RB26 μοτερ το κοστος ξεφευγει κιολας).Γνωμη δικια μου(και 2 φιλων μου με Μ3 ντριφταδικα) ειναι οτι σε βαθος χρονου το BMW θα κοστισει λιγοτερα σε αναλωσιμα απ'οτι ενα τετοιο νισσαν και βρισκεις και πιο ευκολα ανταλλακτικα.
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 27-12-10, 17:29
Το avatar του χρήστη Speedy
Speedy Ο χρήστης Speedy δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-02-2006
Μηνύματα: 2.080
Speedy has a spectacular aura aboutSpeedy has a spectacular aura about
Aψογος!
Αυτα ειναι..
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 01:21.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.