Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Τεχνικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 24-09-11, 12:41
Το avatar του χρήστη MZ3
MZ3 Ο χρήστης MZ3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-12-2004
Μηνύματα: 1.999
MZ3 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Lambros Εμφάνιση μηνυμάτων
Και καταλάθος να ξεκλειδώθηκε,από τη στιγμή που δεν άνοιξε καμία πόρτα για λίγη ώρα θα έπρεπε να κλειδώσει μόνο του.

αυτο ειναι εξτρακι
μεσο μοντικ η gt1 h progman του βαζεις αυτην την επιλογη
και οταν κλειδωσεις μετα οταν ξεκλειδωσεις αλλα δεν ανοιξης καμια πορτα θα ξανακλειδωσει μονο του
καλου κακου το εκανα αυτο
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 24-09-11, 18:27
Το avatar του χρήστη kotsos83
kotsos83 Ο χρήστης kotsos83 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 30-08-2011
Μηνύματα: 17
kotsos83 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ThaNOS E46coupe Εμφάνιση μηνυμάτων
συμβαινει εδω και καμπωσο καιρο,αλλα νομιζα πως απλα το αφησα ξεκλειδωτο. Αλλα αποκλειεται να το εκανα...ειμαι σιγουροςΚαι για Να γινω πιο κατανοητος...ανοιγω εχθες την πορτα και βγαινω,κλεινω την πορτα... Ανοιγει και η κοπελια μου και παταω το κουμπι να κλειδωσει. Κλεινει η κοπελια μου την πορτα αλλα χωρις να κλεισει καλα. Εγω ομως εχω πατησει το κεντρικο κλειδωμα. Ξεκλειδωνω ξανα λοιπον και κλεινουμε την πορτα σωστα. Κλειδωνω και φευγουμε. Το βραδυ πηγαμε να παρουμε το αμαξι και παταω να ξεκλειδωσει αλλα αναψαν μονο τα φωτακια χωρις να ακουστει ο θορυβος απο τις κλειδαριες.Ηταν ξεκλειδωτο.ειχε ξεκλειδωσει μονο του... Αυτο μου εχει συμβει τρεις φορες...τι λετε? Τι μπορει να ειναι?
Πισω απο το ντουλαπακι του συνοδηγου υπαρχει ενα εγκεφαλακι που διαχειριζεται πορτες κ παραθυρα.Το ειχα αλλαξει οταν το αμαξι ηταν ακομα καινουργιο(6 μηνων).Σε μενα μαζι με τις κλειδαριες απο τις πορτες ανοιγαν και τα παραθυρα μονα τους.Μιλαμε ειχα κουφαθει τοτε.Εβρεχε και ολα ειχαν γινει λουτσα μεσα.Η τιμη του αρκετα τσουχτερη αλλα ευτυχως ειχα εγγυηση.
__________________
Κώστας-Ξάνθη
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 24-09-11, 19:45
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kotsos83 Εμφάνιση μηνυμάτων
Πισω απο το ντουλαπακι του συνοδηγου υπαρχει ενα εγκεφαλακι που διαχειριζεται πορτες κ παραθυρα.Το ειχα αλλαξει οταν το αμαξι ηταν ακομα καινουργιο(6 μηνων).Σε μενα μαζι με τις κλειδαριες απο τις πορτες ανοιγαν και τα παραθυρα μονα τους.Μιλαμε ειχα κουφαθει τοτε.Εβρεχε και ολα ειχαν γινει λουτσα μεσα.Η τιμη του αρκετα τσουχτερη αλλα ευτυχως ειχα εγγυηση.
κώτσο το ντουλαπάκι που είναι κάτω απο το τιμόνι εννοείς? ή αυτο που είναι απάνω στο πάνελ της πόρτας? τιμή περίπου? θέλει και προγραμματισμό μετά την αλλαγή ή είναι Plag & play?
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 24-09-11, 20:34
Το avatar του χρήστη kotsos83
kotsos83 Ο χρήστης kotsos83 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 30-08-2011
Μηνύματα: 17
kotsos83 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ThaNOS E46coupe Εμφάνιση μηνυμάτων
κώτσο το ντουλαπάκι που είναι κάτω απο το τιμόνι εννοείς? ή αυτο που είναι απάνω στο πάνελ της πόρτας? τιμή περίπου? θέλει και προγραμματισμό μετά την αλλαγή ή είναι Plag & play?
Ειναι ενα μικρο τσιπακι-εγκεφαλακι πισω απο το ντουλαπακι του συνοδηγου.Ναι θελει και προγραματισμο.Μου το ειχαν περασει τοτε στον Ντακουνακη.Ειχα εγγυηση αλλα απο οτι θυμαμαι ειχε καπου 1000 ευρω,βεβαια ηταν τιμη αντιπρωσοπιας,ισως το βρεις καπου εξω και στα μισα(αν ειναι αυτο το προβλημα γιατι σε μενα κλειδωνα και αυτο ξεκλειδωνε απο μονο του μετα απο λιγα λεπτα,ανοιγαν και τα παραθυρα μαζι)
__________________
Κώστας-Ξάνθη
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 25-09-11, 23:53
Το avatar του χρήστη gyiama
gyiama Ο χρήστης gyiama δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-01-2007
Μηνύματα: 1.247
gyiama has a spectacular aura aboutgyiama has a spectacular aura about
το εγκεφαλακι που λεει ο φιλος πιο πανω Θανο ειναι η λεγομενη GM (general modul )του αυτοκινητου και ειναι υπευθυνο για τις κλειδαριες παραθυρα υαλοκαθαριστηρες ναβι κλπ κλπ του αυτοκινητου.πολλες φορες βγαζει ζημια δυστυχως.αν δεν σωθει με αεπαναπρογραμματισμο τοτε καινουριο το κοστος του ειαι 350ε περιπου(330 για την ακριβεια αν θυμαμαι καλα) διαφορετικα πας σε μεταχειρισμενο (100ε το πολυ) αλλα θελει λιγο μαγκα ηλεκτρολογο για να το προγραμματισει παλι συμφωνα με το αυτοκινητο σου δλδ αριθμους πλαισιου χιλιομετρα κλπ

υγ βρησκεται πισω απ το ντουλαπακι του συνοδηγου αλλα για να το δεις πρεπει να βγαλεις το ντουλαπακι και το κατω καλυμα στα ποδια του συνοδηγου
__________________
Το πάθος
Το λάθος
Και οι γυναίκες
Πληρώνονται!!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη gyiama : 25-09-11 στις 23:56
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 25-09-11, 23:57
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gyiama Εμφάνιση μηνυμάτων
το εγκεφαλακι που λεει ο φιλος πιο πανω Θανο ειναι η λεγομενη GM (general modul )του αυτοκινητου και ειναι υπευθυνο για τις κλειδαριες παραθυρα υαλοκαθαριστηρες ναβι κλπ κλπ του αυτοκινητου.πολλες φορες βγαζει ζημια δυστυχως.αν δεν σωθει με αεπαναπρογραμματισμο τοτε καινουριο το κοστος του ειαι 350ε περιπου(330 για την ακριβεια αν θυμαμαι καλα) διαφορετικα πας σε μεταχειρισμενο (100ε το πολυ) αλλα θελει λιγο μαγκα ηλεκτρολογο για να το προγραμματισει παλι συμφωνα με το αυτοκινητο σου δλδ αριθμους πλαισιου χιλιομετρα κλπ
κατάλαβα...πάντως λειτουργεί για την ώρα και δέν είμαι διατεθειμένος να του σκάσω 330 ευρώ για κάτι που δέν είμαι σίγουρος...θα τσεκάρω πάντως με επαναπρογραμματισμό και βλέπουμε...
αυτό που λές για μεταχειρισμένο είναι μάλλον απίθανο. εδώ δέν μπόρεσαν να μου προγραμματίσουν το διακόπτη φώτων.σε πρώην αντιπροσωπεία....!!!!!
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 18:15.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.